Radote klaidą? Radote klaidą?
Sportas

Rytinė mankšta, atliekama besiruošiant išeiti

tags
Publikuotas 2015 lapkričio 4 views 4887
rytinė mankšta

Rytinė mankšta, kurią atliksite net nesusimąstę, tiesiog besiruošdami išeiti į darbą, susitikimą ar bet kur kitur!

Nieko gero, jeigu galvojate, kad treniruotė turi būti tobulai suplanuota. Kodėl? Nes tokiu atveju nesiryžtate sportuoti kol žinote, jog neatliksite visko tobulai. Deja, ne visada tai įmanoma ir pavyksta,- juk esame užimti ir profesionaliai poros valandų treniruotei ne visada atsiranda laiko. Rezultatas – iš vis nebesportuojame… Tačiau verta pasinaudoti kiekviena galimybe ir įtraukti keletą pratimų šalia savo kasdieninės veiklos, kad išliktumėte sveiki. Mažą rytinę mankštą nepastebimai galite atlikti ryte, besiruošdami išeiti iš namų.

1. Kardiotreniruotė

Pradėkite pasiruošimą 60 sekundžių žingsniuodami vietoje, kad sustiprintumėte širdies raumenį. Aukštai kelkite kelius, mosuokite rankomis ir su kiekvienu judesiu įtempkite pilvo raumenis. Taip pažadinsite organizmą ir suaktyvinsite kraujotaką.

2. Pritūpimas prie sienos

Valydamiesi dantis, atremkite tiesią nugarą į sieną ir pritūpkite, kol šlaunys bus lygiagrečiai grindims, o keliai sulenkti 90 laipsnių kampu. Vonios kilimėlis užtikrins, kad neslystumėte. Išlaikykite šią pozą bent 30 sekundžių. Taip sustiprinsite šlaunis, sėdmenis, pagerinsite laikyseną.

3. Trigalvių raumenų atsispaudimai

Jeigu jūsų vonios kambarys pakankamai didelis, atsisukite nugara į vonią ir atsiremkite į ją rankomis. Ištieskite kojas ir atlikite atvirkštinius atsispaudimus: sulenkdami rankas leiskitės žemyn, o ištiesdami grįžkite į pradinę padėtį, kartokite 12 kartų. Šis pratimas treniruoja trigalvius rankų raumenis.

4. Įtūpstai

Kol tepate kojas losjonu, atlikite įtūpstus. Jeigu norite prasitampyti, remkitės keliu į žemę, o jeigu norite stiprinti raumenis – šiek tiek pakelkite kelį virš žemės. Tuo tarpu krupščiai losjonu sudrėkinkite kojos, esančios priekyje, odą. Apkeiskite kojas ir kartokite pratimą. Genialu!

rytinė mankšta

5. Svorio kilnojimas dvigalviui raumeniui stiprinti

Bet koks sunkesnis kilnojamas objektas puikiai tiks atlikti šį pratimą. Paimkite, pavyzdžiui, didžiulį šampūno butelį ir pakelkite jį kaip svarmenį po 12 kartų kiekviena ranka.

6. Blauzdų tempimas

Išsiplovėte galvą ir džiovinate plaukus džiovintuvu? Puiku! Įterpsime dar vieną pratimą: laikykite kojas pečių plotyje ir susilenkite galva žemyn. Taip ne tik suteiksite plaukams purumo, bet ir pratampysite blauzdų raumenis. Dar didesnis efektas bus jeigu pasiūbuosite nuo vienos kojos prie kitos – stenkitės susilenkti kiek galite.

7. Kaklo tempimas

Pažiūrėkite į veidrodį – atrodote puikiai. Dabar, kai apžiūrinėjate save ar kai tepate veido odą kremu, palenkite galvą link kairio peties – dešinėje kaklo pusėje pajusite malonų tempimą. Taip pat lenkite galvą link dešinio peties, į priekį ir atgal – Jūsų kaklas bus dėkingas!

8. Blauzdų stiprinimas

Liko dar šiek tiek laiko pasigražinti tiesinant plaukus, juos šukuojant, ar tepant kokiu nors produktu? Tuo metu pakelkite kulnus ir šiek tiek pabūkite atsistoję ant pirštų. Pakartokite kiek išeina, geriausia apie 25 kartus.

10. Lentos pratimas

Treniruotę pabaikite lentos pratimu, sustiprinsiančiu visą korpusą, tačiau nesugadinsiančiu šukuosenos ar rūbų. Išlaikykite šią poziciją bent 30 sekundžių.
Šaunuoliai! Apšildėte ir patreniravote visą kūną, o tam net nereikėjo sporto salės ar specialios įrangos. Žinoma, reikia atminti, jog rytinė mankšta neatstoja pilnos treniruotės, tačiau tai vis geriau negu nieko. Pasinaudokite kiekviena proga pajudėti!

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Geriausia treniruotė pilvo presui
Sportas

Geriausia treniruotė pilvo presui

Norint turėti pilvo presą, reikia daug pastangų. Pateikiame jums pratimus, kurie padalinti į tris dalis. Derinant šiuos pratimus su sveika mityba padės jums palaikyti plokščią pilvą ištisus metus.  Dėmesys viršutiniam pilvo presui. Pratimui naudojamas kamuolys Atsisėskite ant gerai pripūsto pratybų kamuolio. Padėkite rankas už galvos ir vaikščiokite savo kojomis nuo kamuolio. Kamuolys turėtų siekti klubus […]

views 311
efektyvūs pratimai sėdmenims
Sportas

5 efektyvūs pratimai sėdmenims

Pavargote nuo pritūpimų? Mes suprantame. Todėl pristatome naujus pratimus, kurie sustiprins dvigalvius raumenis, kad turėtumėte stangresnius sėdmenis. Pasirenkite atrodyti dar gražiau savo naujuose džinsuose! Klubų pakėlimas Atsigulkite ant grindų (ant nugaros). Pakelkite klubus, kad jūsų kūnas suformuotų tiesią liniją nuo pečių iki kelių. (A), pakelkite vieną kelį prie krūtinės (B), sugrąžinkite atgal, pakelkite savo kitą […]

views 22154
geriausias pratimas nugaros raumenims
Sportas

Geriausias pratimas nugaros raumenims

Keliai prie krūtinės pratimas lavina nugaros lankstumą ir taip pat ją atpalaiduoja. Šis pratimas nėra jau toks sudėtingas, koks gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Jis padės jums gerai jaustis po sodininkystės, namų ruošos darbų ar įtempto darbo prie kompiuterio. Kaip šis pratimas padeda jūsų nugarai Jei kasdien darysite keliai prie krūtinės pratimą, padidinsite savo judesių […]

views 255
Sportas

2 pratimai, suaktyvinantys organizmo savireguliacijos procesą

Osteopatijos tėvas Andrew Taylor Still suprato, jog gyvybingumo pagrindas yra nepertraukiamas judėjimas ir netrukdoma kraujo, limfos bei intersticinio skysčio apytaka. Jei įgyvendiname šias dvi sąlygas, mūsų kūno ląstelės lengviau aprūpinamos maisto medžiagomis ir deguonimi, iš jų pašalinami toksinai. Šiuolaikinis gyvenimo būdas – gyvybingumo priešas nr. 1 Norėdami būti sveiki ir išlaikyti gyvybingumą, turime žinoti, kas […]

views 223
Sportas

Iššūkis skubantiems: 7 minučių trukmės treniruotė visam kūnui

Sakote, kad nuo tobulo pilvuko ir tvirtų tarsi plienas bicepsų jus stabdo tik laiko trūkumas? Metame jums iššūkį ir pristatome vos 7 minučių treniruotę, įdarbinančią visus svarbiausius raumenis, pagreitinančią medžiagų apykaitą ir suteikiančią energijos. Atlikdami ją ne dažniau nei kas antrą dieną, būtinai pasidalinkite rezultatais! Kaip atlikti šiuos pratimus? Kiekvieno pratimo, atliekamo aukštu intensyvumu, trukmė […]

views 229