Naudojimosi taisyklės

Bendrosios nuostatos

GAMTOS GROŽIO FORMULĖ (Priklausanti UAB Hussar energy, adresas: Polocko g. 35, Vilnius) suteikia Jums galimybę  nemokamai naudotis portalu GAMTOS GROŽIO FORMULĖ (toliau – Portalas). Portalo turinys laisvai prieinamas kiekvienam asmeniui. Naudodamiesi portalo turiniu automatiškai sutinkate su žemiau pateiktomis Taisyklėmis.

Vartotojo ir portalo atsakomybė

Portalas GAMTOS GROŽIO FORMULĖ nemokamai dalijasi naujienomis bei straipsniais grožio, sveikos gyvensenos, sporto ir pozityvaus mąstymo temomis, tačiau atsakomybę už komentarus bei portale publikuotų konsultacijų ir patarimų panaudojimo pasekmes prisiima paslaugos vartotojas.

Portale GAMTOS GROŽIO FORMULĖ gali būti techninių bei tipografijos klaidų. GAMTOS GROŽIO FORMULĖ pasilieka teisę atlikti pateikiamos medžiagos korekcijas bet kuriuo metu ir be išankstinio perspėjimo. Portalas GAMTOS GROŽIO FORMULĖ negarantuoja išsamių paieškos rezultatų kiekvienam vartotojui ir tai, jog jūsų paieškos metu portale pateiktos nuorodos į kitas interneto svetaines bus tikslios ir/ar veikiančios.

Projektas GAMTOS GROŽIO FORMULĖ negarantuoja, jog paslauga bus visada teikiama sklandžiai, o klaidos ar defektai ištaisyti. GAMTOS GROŽIO FORMULĖ negali garantuoti, jog su perskaityta ar parsisiųsta medžiaga jūsų kompiuterio nepasieks virusai ar kitos kenksmingos programos. GAMTOS GROŽIO FORMULĖ neprisiima atsakomybės už galimą žalą, padarytą Jūsų sveikatai arba kompiuterinei sistemai. Naudodamiesi GAMTOS GROŽIO FORMULĖS paslaugomis prisiimate riziką ir visas išlaidas, susijusias su galimos žalos atitaisymu.

GAMTOS GROŽIO FORMULĖ pasilieka teisę keisti organizuojamų konkursų ir žaidimų taisykles bet kuriuo metu ir be išankstinio perspėjimo.

Autorinės teisės

Portalas GAMTOS GROŽIO FORMULĖ negarantuoja, jog jame pateikiama informacija yra 100% tiksli. GAMTOS GROŽIO FORMULĖ griežtai draudžia portalo turinį naudoti kitose svetainėse ar bet kuriose žiniasklaidos priemonėse. Portale www.gamtosgrozioformule.lt paskelbtą informaciją galima platinti tik gavus sutikimą ir kaip šaltinį nurodžius GAMTOS GROŽIO FORMULĖ. Internete panaudota portalui priklausanti medžiaga privalo turėti specialų GAMTOS GROŽIO FORMULĖ žymėjimą – logotipą su aktyvia nuoroda arba nuorodą:

Logotipas: 

Nuoroda: Šaltinis: www.gamtosgrozioformule.lt

Pateikdami bet kokią informaciją GAMTOS GROŽIO FORMULĖ internetiniame puslapyje, autoriaus teises suteikiate GAMTOS GROŽIO FORMULĖ portalui. GAMTOS GROŽIO FORMULĖ negarantuoja atlygio informacijos tiekėjui ir gali atkurti, platinti, skelbti, publikuoti jos interneto puslapiuose paskelbtą informaciją nurodydama autoriaus vardą. Tretiesiems asmenims publikuoti GAMTOS GROŽIO FORMULĖ internetiniame puslapyje paskelbtą informaciją be GAMTOS GROŽIO FORMULĖ raštiško sutikimo griežtai draudžiama. Portalas neprisiima atsakomybės už vartotojų atsiliepimus ir komentarus. Prieš naudodamiesi GAMTOS GROŽIO FORMULĖ paskelbta medžiaga, kreipkitės šiuo elektroninio pašto adresu: (info@gamtosgrozioformule.lt)

Privatumo nuostatos

GAMTOS GROŽIO FORMULĖ nerenka ir nesaugo portalo vartotojų asmens duomenų ir neturi galimybės nustatyti jų asmens tapatybės. GAMTOS GROŽIO FORMULĖ pasilieka teisę naudoti cookies (slapukus) Portalo lankomumo ir turinio aktualumo statistikos tikslais bei perduoti anonimišką informaciją tretiesiems asmenims. Paslaugos vartotojams paliekama teisė blokuoti cookies savo interneto naršyklėje.

Kita

GAMTOS GROŽIO FORMULĖ pasilieka teisę be išankstinio įspėjimo šalinti vartotojų įkeltą ir šias taisykles, trečiųjų asmenų teisėtus interesus ar Lietuvos Respublikos teisės aktus pažeidžiančią informaciją.

Pažeidus Lietuvos Respublikos teisės aktus ar teisėtai pareikalavus teisėsaugos institucijoms, portalas įsipareigoja atitinkamoms institucijoms perduoti visą turimą informaciją apie vartotoją.

GAMTOS GROŽIO FORMULĖ portalo taisyklėms taikoma Lietuvos Respublikos teisė.

Jei turite klausimų, pasiūlymų ar pageidavimų susijusių su Portalu, kreipkitės elektroninio pašto adresu (info@gamtosgrozioformule.lt).