Apie mus

Gamtos Grožio Formulė® – inovatyvus, unikalus ir pirmas toks Lietuvoje internetinis žurnalas, subalansuotas šiuolaikinėms moterims, bet be galo aktualus ir vyrams. Žurnalas suskirstytas į 5 pagrindines kategorijas, kurios padės sukurti harmoniją kiekvieno žmogaus gyvenime, pradedant pozityviu mąstymu, sveika mityba, sveiku kūnu, grožiu ir baigiant sveikata.

 

Kodėl Gamtos Grožio Formulė®?

Šiandieninis žmogus yra pernelyg nutolęs nuo gamtos ir to, kas natūralu, todėl dažnai jaučiasi nelaimingas. Dėl didelio tempo, sparčios technologinės ir ekonominės pažangos, darosi sunku surasti laiko sau ir savo artimiesiems. O bandant ieškoti sprendimo dažnai paskęstame nereikalingos ir nenaudingos informacijos sraute, kuris iš mūsų atima dar daugiau laiko.

Gamtos Grožio Formulė® skirtas harmonizuoti jūsų gyvenimą. Mes vertiname jus ir jūsų brangų laiką, todėl pateikiame kokybišką turinį, tarnaujantį jums – naudingą, efektyvų, skatinantį geras mintis ir norą tapti geresniam.

 

Mūsų filosofija

Kad žmogus galėtų būti laimingas, jo santykis su savimi ir aplinka turi būti harmoningas. Tai pat būtina darna tarp žmogaus vidinio ir išorinio pasaulio. Tokį žmogų nesunku atpažinti – jis pasižymi gera fizine sveikata, emocine pusiausvyra, gerais santykiais su artimais žmonėmis; toks žmogus pasitiki savimi ir savo veiksmais, jis visada patenkintas šia diena, ir nuolat yra pasiruošęs daryti gerus darbus bei kurti grožį aplink save. Būtent tokį žmogų skatina Gamtos Grožio Formulė®.

 

„Sielos ir kūno harmonija – kaip tai svarbu! Beprotybės pagauti, mes juos atskyrėme ir sugalvojome realizmą, kuris pasirodė esąs grubus, sukūrėme idealą, kuris pasirodė esąs tuščias.“ Oskaras Vaildas

 

„Malonė ir grožis, negali būti atskirti nuo sveikatos.“ Ciceronas

 

Susisiekite su mumis el. paštu: info@gamtosgrozioformule.lt

Sekite naujausius mūsų leidinius įrašydami savo el. pašto adresą žemiau esančioje formoje.