Radote klaidą? Radote klaidą?
Sportas

Kardio pratimai, kuriuos atliksite nepastebimai

tags
Publikuotas 2017 sausio 15 views 1046
Kardio pratimai, kuriuos atliksite nepastebimai shutterstock.com

Sportas – vienas pagrindinių sveikatos ir laimės elementų. Deja, dažnas nerandame laiko net trumpiausiai rytinei mankštai, tad ką bekalbėti apie profesionalias treniruotes… Visgi įmanoma apgauti savo vidinį tinginį, ir keletą kardio pratimų įtraukti į pačią užimčiausią dienotvarkę. Net nepajusite, kad sportuojate!

Judėti biure – daug lengviau nei lig šiol manėte!

 1. Atsisveikinkite su liftu. Kasdienis lipimas laiptais stiprina šlaunis ir sėdmenis, užima itin mažai laiko bei nieko nekainuoja. Be to, jei kiekvieną dieną užliptumėte į ketvirtą aukštą ir nusileistumėte žemyn, ankstyvos mirties riziką sumažintumėte net 33 %. Siekiate sudeginti kiek įmanoma daugiau kalorijų? Nepraleidinėkite pakopų ir pėdas statykite ant kiekvieno laipto.
 1. Kalbėkite vaikščiodami. Jei laukia ilgas pokalbis su kolega, paprašykite tai daryti vaikštinėjant, arba nueikite į artimiausią kavinukę. Pasivaikščioję 15 minučių sudeginate 66 kCal, tuo tarpu sėdėdami – vos 28 kCal. Beje, šiek tiek pajudėjus darosi lengviau kūrybiškai mąstyti.
 1. Dažniau atsistokite. Įsivaizduokite, kad jūsų skambučio melodija – priminimas atsiplėšti nuo kėdės. Todėl kaskart suskambėjus telefonui, atsistokite ir pasikalbėti išeikite į kitą patalpą. Darbo metu jūsų mobilusis paprastai tyli? Kas valandą bent truputį pasivaikščiokite – tik jokiu būdu neikite parūkyti!
 1. Gerkite į sveikatą. Tiesa, turime omeny ne alkoholį, o vandenį: jis ne tik pagreitina medžiagų apykaitą, bet ir paskatina dažniau eiti į tualetą, ir, tokiu būdu, pajudėti. Jei kovoje su sėsliu gyvenimo būdu esate nusiteikę kovingai, rinkitės tolimiausią tualetą – dar geriau, jei jis kitame aukšte.

Savaitgalinis kardio gali būti labai linksmas

 1. Užkariaukite šokių aikštelę. Šnekučiuotis su draugais vieną po kitos tuštinant taures vyno – gal ir smagu, tačiau visiškai nenaudinga sveikatai. Vietoj svaiginimosi alkoholiu, bičiulius ištempkite į šokių aikštelę. Vos per 30 minučių (7-8 dainas) sudeginsite 150 kCal bei džiaugsitės organizmą užplūdusiais endorfinais. Susijęs straipsnis: 7 nuostabūs dalykai, kurie įvyksta atsisakius alkoholio.
 1. Pasimatymai – tik aktyvūs. Sočios romantiškos vakarienės veikia dvejopai: ant juosmens prikabina papildomų kilogramų ir ištuština piniginę. Jei visa veikla apsiriboja tik skirtingų restoranų lankymu, į dar besivystančius santykius įsisuka rutina. Todėl savo simpatiją pakvieskite į aktyvų pasimatymą. Pavyzdžiui, valanda važiavimo dviračiu sudegina 483 kCal, riedučiais – 426 kCal. Jeigu mėgstate aktyvų laisvalaikį, Jums gali patikti ir geolobiavimas.
 1. Kitokia žaidimų naktis. Kompiuteriniai žaidimai, kurie priverčia pajudėti, pavyzdžiui, šokti, groti gitara ar sportuoti – geriausias pasirinkimas savaitgaliui namuose. Jie ne tik degina kalorijas, bet ir pakelia energijos lygį. Tiesa, jei 30 minučių aktyviai pašokinėjote, tai dar nereiškia, jog galite visą likusį vakarą kimšti traškučius!

Nepamirškite judėti už biuro ir namų ribų

 1. NE tingioms pertraukėlėms. Įstrigote oro uoste dėl atidėto skrydžio? Nesėdėkite su išmaniuoju rankoje. Geriau pasivaikščiokite po terminalą – tam puikiai pravers rankiniame bagaže nugulę lengvi sportbačiai.
 1. Atsisakykite automobilio. Jei gyvenate netoli darbo, į jį keliaukite dviračiu arba pėsčiomis. Automobilis arba viešasis transportas ne tik prideda nereikalingo streso, bet ir prailgina sėdėjimo laiką, skatinantį viršsvorį bei įvairias ligas.
 1. Parduotuvėje – neskubėkite. Ilgiau pasivaikščioję po prekybos centrą ne tik atrasite sveikesnių produktų, bet ir sudeginsite šiek tiek daugiau kalorijų. Tegu pirkiniai nugula į jūsų pačių rankas: penkias minutes nešdami nesunkų krepšį sudeginsite 44 kCal.

Namuose – ne tik skanus maistas, bet ir mankšta

 1. Apsitvarkykite. Nors kai kurie pasakytų, kad „tvarkingi namai – iššvaistyto gyvenimo simbolis“, namų ruoša figūrai daug naudingesnė nei manėte. Viduje mojuodami šluota ir dulkių valymo šluoste, per pusvalandį sudeginsite 98 kCal, darbuodamiesi lauke – 127 kCal.
 1. Keiskite mašinos statymo įpročius. Jei niekaip neišsiverčiate be automobilio, grįžę jį pastatykite kuo toliau nuo įėjimo: taip dienos „kilometražą“ papildysite keliomis dešimtis metrų.

Pasikliovę šiais patarimais pradėjote mankštintis? Be didelių pastangų sureguliuokite mitybą.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Geriausia treniruotė pilvo presui
Sportas

Geriausia treniruotė pilvo presui

Norint turėti pilvo presą, reikia daug pastangų. Pateikiame jums pratimus, kurie padalinti į tris dalis. Derinant šiuos pratimus su sveika mityba padės jums palaikyti plokščią pilvą ištisus metus.  Dėmesys viršutiniam pilvo presui. Pratimui naudojamas kamuolys Atsisėskite ant gerai pripūsto pratybų kamuolio. Padėkite rankas už galvos ir vaikščiokite savo kojomis nuo kamuolio. Kamuolys turėtų siekti klubus […]

views 40
efektyvūs pratimai sėdmenims
Sportas

5 efektyvūs pratimai sėdmenims

Pavargote nuo pritūpimų? Mes suprantame. Todėl pristatome naujus pratimus, kurie sustiprins dvigalvius raumenis, kad turėtumėte stangresnius sėdmenis. Pasirenkite atrodyti dar gražiau savo naujuose džinsuose! Klubų pakėlimas Atsigulkite ant grindų (ant nugaros). Pakelkite klubus, kad jūsų kūnas suformuotų tiesią liniją nuo pečių iki kelių. (A), pakelkite vieną kelį prie krūtinės (B), sugrąžinkite atgal, pakelkite savo kitą […]

views 21695
geriausias pratimas nugaros raumenims
Sportas

Geriausias pratimas nugaros raumenims

Keliai prie krūtinės pratimas lavina nugaros lankstumą ir taip pat ją atpalaiduoja. Šis pratimas nėra jau toks sudėtingas, koks gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Jis padės jums gerai jaustis po sodininkystės, namų ruošos darbų ar įtempto darbo prie kompiuterio. Kaip šis pratimas padeda jūsų nugarai Jei kasdien darysite keliai prie krūtinės pratimą, padidinsite savo judesių […]

views 30
Sportas

2 pratimai, suaktyvinantys organizmo savireguliacijos procesą

Osteopatijos tėvas Andrew Taylor Still suprato, jog gyvybingumo pagrindas yra nepertraukiamas judėjimas ir netrukdoma kraujo, limfos bei intersticinio skysčio apytaka. Jei įgyvendiname šias dvi sąlygas, mūsų kūno ląstelės lengviau aprūpinamos maisto medžiagomis ir deguonimi, iš jų pašalinami toksinai. Šiuolaikinis gyvenimo būdas – gyvybingumo priešas nr. 1 Norėdami būti sveiki ir išlaikyti gyvybingumą, turime žinoti, kas […]

views 30
Sportas

Iššūkis skubantiems: 7 minučių trukmės treniruotė visam kūnui

Sakote, kad nuo tobulo pilvuko ir tvirtų tarsi plienas bicepsų jus stabdo tik laiko trūkumas? Metame jums iššūkį ir pristatome vos 7 minučių treniruotę, įdarbinančią visus svarbiausius raumenis, pagreitinančią medžiagų apykaitą ir suteikiančią energijos. Atlikdami ją ne dažniau nei kas antrą dieną, būtinai pasidalinkite rezultatais! Kaip atlikti šiuos pratimus? Kiekvieno pratimo, atliekamo aukštu intensyvumu, trukmė […]

views 32