Sportas

Atsikratyti celiulito nuo sėdmenų padės šie 3 pratimai

Publikuotas 2016 balandžio 6 views 12746

Nesakykite sau, kad atsikratyti celiulito yra neįmanoma. Suderinus užsispyrimą, sportą, mitybą, ir keletą kitų gudrybių (pvz., kontrastingo dušo procedūras), vos per porą mėnesių galite pasiekti ryškių, akį džiuginančių rezultatų. Kalbant apie fizinius pratimus, profesionalai pataria atlikti svarbų celiulitą tirpdantį procesą: intensyvią, daug kalorijų deginančią ir medžiagų apykaitą aktyvinančią treniruotę. Pateikiame apatinei kūno daliai skirtus pratimus, kuriuos atliekant dėmesys skiriamas problematiškiausioms zonoms.

Klubo pakėlimas

 • Atsigulkite ant nugaros, kairiąją koją sulenkite per kelį, pėdą atremkite į grindis. Dešiniąją laikykite tiesią. Įtraukite pilvą, o rankas ištieskite į šonus (tai padės palaikyti pusiausvyrą).
 • Įtempkite sėdmenų raumenis ir pakelkite klubus taip, kad kūnas būtų tiesioje linijoje nuo pečių iki kelių, o dešinė koja liktų ištiesta ir pakelta.
 • Padarykite 2 sekundžių pertrauką, sugrįžkite į pradinę padėtį ir pakartokite su kita koja. Pratimą atlikite bent 10 kartų.
 • Svarbiausia, kad liemuo ir klubai judėtų kaip viena visuma. Taigi, apatinės nugaros dalies išlinkimas turėtų nekisti. Taip dirba sėdmenys, o ne apatinė nugaros dalis ar pakinkliai.

Jeigu per sunku: atlikite tą patį judesį, be ištiestos kojos.

Jeigu per lengva: atlikite tą patį judesį, tik rankas laikykite sukryžiuotas ant krūtinės.

Pratimai, padedantys atsikratyti celiulito

Atvirkščias įtūpstas

 • Paimkite keletą svarmenų (arba smėliu ar vandeniu pripildytus buteliukus).
 • Ženkite žingsnį atgal dešine koja ir atsitūpkite visu kūnu, kol Jūsų kairės kojos kelis bus sulenktas 90° kampu, o dešinės kojos keliu beveik liesite grindis.
 • Sugrįžkite į pradinę padėtį, krūvis turėtų tekti kairiam kulnui. Tai vienas pakartojimas.
 • Viena koja pratimą kartokite 10-15 kartų, tuomet tą patį padarykite kita koja.

Jeigu per sunku: nenaudokite svarelių.

Jeigu per lengva: atlikite pratimą nuo mažos pakylos (pvz., sporto suolelio).

Pratimai, padedantys atsikratyti celiulito

Žingsniavimas

 • Paimkite svarmenis. Atsistokite priešais suoliuką ar laiptelį, kuris yra kelių aukštyje, ir tvirtai padėkite savo kairiąją koją ant laiptelio.
 • Ženkite žingsnį į priekį ir stumtelkite kūną aukštyn kol kairė koja bus tiesi. Dešinės kojos nepadėkite ant suoliuko. Lėtai grįžkite į pradinę poziciją. Tai vienas pakartojimas.
 • Atlikite po 10-15 pakartojimų kiekviena koja.

Jeigu per sunku: nenaudokite svarmenų.

Jeigu per lengva: bandykite sunkesnius svorius arba darykite pratimą stovėdama šonu į suoliuką.

Pratimai, padedantys atsikratyti celiulito

Nesusikoncentruokite tik ties kojomis: apatinei kūno daliai turėtų tekti dvigubas, bet ne visas krūvis, t.y. vienas pratimas skirtas viršutinei kūno daliai ir du kojoms bei sėdmenims. Atlikite papildomų jėgos pratimų (pvz., kilnokite svorius ar darykite „lentos“ pratimą). Užtikrinkite, kad dirba visas kūnas ir rezultatų pasieksite ne tik kovoje su celiulitu, bet ir pagerinsite bendrą organizmo fizinę būklę.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Sportas

Rita Girdvainytė: “Sportas irgi yra meilės ir dėmesio sau forma”

Ji žavi, jauna ir be galo aktyvi. Taip galima pristatyti žaviąją Klaipėdoje gyvenančią fitneso trenerę Ritą Girdvainytę, kuriai sportas yra tik viena iš veiklų. Su ja kalbamės apie tai, kaip surasti įkvėpimą sportui, aktyviai veiklai bei neprarasti motyvacijos. Šį rudenį rinkimės gyventi sveikai ir aktyviai!  Rita, esi fitneso trenerė. Kaip sportas atsirado Tavo gyvenime? Taip, […]

views 2061
Iššūkis: taisyklinga laikysena per 3 savaites
Sportas

Iššūkis: taisyklinga laikysena per 3 savaites

Taisyklinga laikysena per 3 savaites? Įmanoma! Ši programa padės pastebimai pagerinti laikyseną. Ar priimate iššūkį? Kūprindamiesi atrodome pavargę, mažiau pasitinkintys savimi, tačiau svarbiausia tai, kad netaisyklinga laikysena ilgainiui lemia kur kas didesnes problemas – nugaros ir kaklo skausmus. Ar žinote, kad pagerinę laikyseną kartu padėsite ir virškinimui, būsite atsparesni stresui, o kur dar puiki nuotaika! […]

views 66183
Sportas

5 idealūs pratimai, kuriuos reikia atlikti paplūdimyje

Paplūdimys – ideali vieta paįvairinti savo kasdieninę mankštą. Pateikiame 5 pratimų rekomendacijas, kuriuos galite praktikuoti ant smėlio, o geriausia, kad jas galite atlikti su bikini, basomis ar su  sportine apranga. Tiesiog nepamirškite gerti daug vandens ir kelias valandas pabūti pavėsyje, kad išvengtumėte šilumos smūgio. Atsispaudimai Šis pratimas atliekamas siekiant tonizuoti tricepsą ir pilvą. Jei esate […]

views 1763
Sportas

Kodėl kiekvienas turėtų pradėti skaičiuoti žingsnius?

Teksto autorė: Neringa Starkovaitė Ėjimas – vienas saugiausių būdų sustiprėti, pagerinti sveikatą. Dabar, vasarą, kai lauke šilta bei saulėta, būtų nuodėmė neišnaudoti progos pasivaikščioti parke ar prie jūros! Eiti gebame visi, nes tai yra prigimtinė mūsų savybė, tačiau ne visada tai darome tinkamai. Taisyklingai vaikščiodami stiprinsite širdį, ugdysite ištvermę ir sudeginsite papildomų kalorijų. Gal jau […]

views 2099
Geriausia treniruotė pilvo presui
Sportas

Geriausia treniruotė pilvo presui

Norint turėti pilvo presą, reikia daug pastangų. Pateikiame jums pratimus, kurie padalinti į tris dalis. Derinant šiuos pratimus su sveika mityba padės jums palaikyti plokščią pilvą ištisus metus.  Dėmesys viršutiniam pilvo presui. Pratimui naudojamas kamuolys Atsisėskite ant gerai pripūsto pratybų kamuolio. Padėkite rankas už galvos ir vaikščiokite savo kojomis nuo kamuolio. Kamuolys turėtų siekti klubus […]

views 3569