Radote klaidą? Radote klaidą?
Sportas

Vilniaus sporto festivalis – geriausia proga rasti sportinę veiklą

Publikuotas 2016 rugpjūčio 31 views 1739
Vilniaus sporto festivalis Manto Gudzinevičiaus nuotr.

Rugsėjo pabaigoje Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ įvyks jau penktasis Vilniaus sporto festivalis – vienas didžiausių sporto ir sveikatingumo renginių sostinėje, kur vilniečiams prisistatys keli šimtai būrelių, klubų bei sporto prekių platintojų. Lankytojų laukia ir masiniai sporto renginiai.

Sporto kultūrai plėtoti skirtas Vilniaus sporto festivalis „Litexpo“ paviljonus okupuos paskutinįjį rugsėjo savaitgalį, 24-25 dienomis. Praėjusiais metais šioje aktyvaus gyvenimo būdo fiestoje sudalyvavo apie 200 sporto mugės ir parodos dalyvių, 1000 sportininkų ir virš 12 tūkstančių lankytojų.

Kaip įprasta festivalio metu vyks sporto prekių ir įrangos paroda, kur lankytojai turės progų susipažinti su sporto įrangos inovacijomis ir tendencijomis. Į „Litexpo“ parodų ir kongresų centrą atvykę vilniečiai taip pat galės stebėti „Savickas Classic“ galiūnų turnyrą, dalyvauti „Reebook Fitness Challenge“ bei „Brasa Crossfit“ klubo rengiamose „Vilnius Fit Cup“ varžybose, klausytis specialistų patarimų sveikatingumo konferencijoje. Itin daug dėmesio bus skirta ir Vilniaus sporto klubų mugei.

vilniaus sporto festivalis

Vytauto Dranginio nuotr.

„Popamokinė veikla yra didelis galvos skausmas tėvams. Surasti užsiėmimą vaikui dažnai trūksta laiko. Internete visko labai daug, sunku išsirinkti, ne visur pasiseka rasti visą reikiamą informaciją. Mūsų festivalio metu žmonės turi progą gyvai pamatyti būrelį, dažniausiai jie gali pasikalbėti su vadovu, tiksliai išsiaiškinti logistiką, rinkodarą, veiklos laikus“ – klubų mugę pristatė festivalį organizuojančios VšĮ „Sveikas miestas“ direktorius Mantas Paulauskas.

Penktajame Vilniaus sporto festivalyje organizatoriai tikisi apie 100 įvairių sporto būrelių ir klubų prisistatymų. Lankytojai galės iš arčiau susipažinti su itin plačiu mėgėjiško ir profesionalaus sporto spektru – nuo aikido, ušu, kung fu, capoeiros ir daugelio kitų kovinio sporto šakų iki žolės riedulio ar beisbolo; nuo baidarių slalomo ir kanupolo iki pankrationo ar šaudymo iš lanko. Be abejo, naujų talentingų vaikų ar suaugusiųjų savo veiklai ieškos ir daugeliui įprastesnių sporto šakų atstovai – krepšinio, futbolo, regbio, teniso klubai.

Vilniaus sporto festivalis

Manto Gudzinevičiaus nuotr.

„Neretai būna, kad būrelį palankęs vos mėnesį ar porą vaikas nusprendžia dėl įvairiausių priežasčių jį mesti. Sporto klubų mugėje tėvai gali susirinkti visą informaciją kad ir iš dešimties įvairių klubų, o taip pat susirasti aktyvų hobį ir sau. Būna, kad žmonės išmėgina kelis klubus paraleliai ir tuomet išsirenka norimą“, – remdamasis ankstesnių festivalių patirtimi pasakojo M. Paulauskas.

Daug klubų festivalyje pristatys parodomąsias programas, pakvies dalyvauti atviruose turnyruose, lankytojams suteiks nuolaidas įsijungiant į nuolatinę veiklą. O norinčius  dar aktyvesnio savaitgalio sudalyvauti pakvies garsiausias treniruočių festivalis „Reebok Fitness Challenge“.

Ši masinė fitneso treniruotė užims didžiulį plotą, vyks 2 dienas, 16 valandų, 960 minučių. Čia vienu ritmu sportuos šimtai žmonių, kuriems viską teisingai atlikti padės profesionaliausi Lietuvos ir užsienio treneriai. „Reebok Fitness Challenge“ rengėjai užtikrina, kad dalyviams tikrai nepritrūks šviesos, garso ir energijos. Čia galite peržiūrėti vaizdo klipą iš pernai vykusio analogiško masinio fitneso užsiėmimo:


Aktyvumu nenusileis ir „Brasa CrossFit“ klubo rengiamos „Vilnius Fit Cup“ bei „Brasa CrossFit Challenge“ varžybos, kur lankytojai visiškai nemokamai galės išmėginti daug įvairių treniruočių, pabendrauti su CrossFit sertifikuotais treneriais ir, be abejo, varžytis su savimi ir kitais dėl puikių prizų. Festivalio organizatoriai šiam renginiui šiemet žada dvigubai didesnę zoną lyginant su ankstesniais metais.

Prie sporto šventės organizavimo prisideda ir Vilniaus miesto savivaldybė, Kūno kultūros ir sporto departamentas, „Reebok“, „Brasa CrossFit“ klubas bei Lietuvos galiūnų federacija.

„Mūsų tikslas – sukviesti kuo daugiau miesto gyventojų. Visai nesvarbu, tai bus vaikai, suaugusieji ar senjorai. Kiekvienas lankytojas sau ar savo vaikui gali rasti sporto būrelį ar aktyvų hobį. Festivalyje dalyvaujantiems klubams bei sporto prekių platintojams tai taip pat puiki proga prisistatyti 12-15 tūkstančių sportui neabejingų Vilniaus gyventojų auditorijai, pristatyti naujoves, juos edukuoti“, – renginio viziją pristatė M. Paulauskas.

VSF

Bilietus į rugsėjo 24-25 dienomis vyksiantį Vilniaus sporto festivalį platina portalas „bilietai.lt“. Vaikams iki 16 metų, senjorams ir žmonėms su negalia įėjimas į šventę, kaip įprasta – nemokamas.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Geriausia treniruotė pilvo presui
Sportas

Geriausia treniruotė pilvo presui

Norint turėti pilvo presą, reikia daug pastangų. Pateikiame jums pratimus, kurie padalinti į tris dalis. Derinant šiuos pratimus su sveika mityba padės jums palaikyti plokščią pilvą ištisus metus.  Dėmesys viršutiniam pilvo presui. Pratimui naudojamas kamuolys Atsisėskite ant gerai pripūsto pratybų kamuolio. Padėkite rankas už galvos ir vaikščiokite savo kojomis nuo kamuolio. Kamuolys turėtų siekti klubus […]

views 110
efektyvūs pratimai sėdmenims
Sportas

5 efektyvūs pratimai sėdmenims

Pavargote nuo pritūpimų? Mes suprantame. Todėl pristatome naujus pratimus, kurie sustiprins dvigalvius raumenis, kad turėtumėte stangresnius sėdmenis. Pasirenkite atrodyti dar gražiau savo naujuose džinsuose! Klubų pakėlimas Atsigulkite ant grindų (ant nugaros). Pakelkite klubus, kad jūsų kūnas suformuotų tiesią liniją nuo pečių iki kelių. (A), pakelkite vieną kelį prie krūtinės (B), sugrąžinkite atgal, pakelkite savo kitą […]

views 21815
geriausias pratimas nugaros raumenims
Sportas

Geriausias pratimas nugaros raumenims

Keliai prie krūtinės pratimas lavina nugaros lankstumą ir taip pat ją atpalaiduoja. Šis pratimas nėra jau toks sudėtingas, koks gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Jis padės jums gerai jaustis po sodininkystės, namų ruošos darbų ar įtempto darbo prie kompiuterio. Kaip šis pratimas padeda jūsų nugarai Jei kasdien darysite keliai prie krūtinės pratimą, padidinsite savo judesių […]

views 78
Sportas

2 pratimai, suaktyvinantys organizmo savireguliacijos procesą

Osteopatijos tėvas Andrew Taylor Still suprato, jog gyvybingumo pagrindas yra nepertraukiamas judėjimas ir netrukdoma kraujo, limfos bei intersticinio skysčio apytaka. Jei įgyvendiname šias dvi sąlygas, mūsų kūno ląstelės lengviau aprūpinamos maisto medžiagomis ir deguonimi, iš jų pašalinami toksinai. Šiuolaikinis gyvenimo būdas – gyvybingumo priešas nr. 1 Norėdami būti sveiki ir išlaikyti gyvybingumą, turime žinoti, kas […]

views 68
Sportas

Iššūkis skubantiems: 7 minučių trukmės treniruotė visam kūnui

Sakote, kad nuo tobulo pilvuko ir tvirtų tarsi plienas bicepsų jus stabdo tik laiko trūkumas? Metame jums iššūkį ir pristatome vos 7 minučių treniruotę, įdarbinančią visus svarbiausius raumenis, pagreitinančią medžiagų apykaitą ir suteikiančią energijos. Atlikdami ją ne dažniau nei kas antrą dieną, būtinai pasidalinkite rezultatais! Kaip atlikti šiuos pratimus? Kiekvieno pratimo, atliekamo aukštu intensyvumu, trukmė […]

views 78