Sportas

Vilniaus sporto festivalis – geriausia proga rasti sportinę veiklą

Publikuotas 2016 31 rugpjūčio views 2995
Vilniaus sporto festivalis Manto Gudzinevičiaus nuotr.

Rugsėjo pabaigoje Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ įvyks jau penktasis Vilniaus sporto festivalis – vienas didžiausių sporto ir sveikatingumo renginių sostinėje, kur vilniečiams prisistatys keli šimtai būrelių, klubų bei sporto prekių platintojų. Lankytojų laukia ir masiniai sporto renginiai.

Sporto kultūrai plėtoti skirtas Vilniaus sporto festivalis „Litexpo“ paviljonus okupuos paskutinįjį rugsėjo savaitgalį, 24-25 dienomis. Praėjusiais metais šioje aktyvaus gyvenimo būdo fiestoje sudalyvavo apie 200 sporto mugės ir parodos dalyvių, 1000 sportininkų ir virš 12 tūkstančių lankytojų.

Kaip įprasta festivalio metu vyks sporto prekių ir įrangos paroda, kur lankytojai turės progų susipažinti su sporto įrangos inovacijomis ir tendencijomis. Į „Litexpo“ parodų ir kongresų centrą atvykę vilniečiai taip pat galės stebėti „Savickas Classic“ galiūnų turnyrą, dalyvauti „Reebook Fitness Challenge“ bei „Brasa Crossfit“ klubo rengiamose „Vilnius Fit Cup“ varžybose, klausytis specialistų patarimų sveikatingumo konferencijoje. Itin daug dėmesio bus skirta ir Vilniaus sporto klubų mugei.

vilniaus sporto festivalis

Vytauto Dranginio nuotr.

„Popamokinė veikla yra didelis galvos skausmas tėvams. Surasti užsiėmimą vaikui dažnai trūksta laiko. Internete visko labai daug, sunku išsirinkti, ne visur pasiseka rasti visą reikiamą informaciją. Mūsų festivalio metu žmonės turi progą gyvai pamatyti būrelį, dažniausiai jie gali pasikalbėti su vadovu, tiksliai išsiaiškinti logistiką, rinkodarą, veiklos laikus“ – klubų mugę pristatė festivalį organizuojančios VšĮ „Sveikas miestas“ direktorius Mantas Paulauskas.

Penktajame Vilniaus sporto festivalyje organizatoriai tikisi apie 100 įvairių sporto būrelių ir klubų prisistatymų. Lankytojai galės iš arčiau susipažinti su itin plačiu mėgėjiško ir profesionalaus sporto spektru – nuo aikido, ušu, kung fu, capoeiros ir daugelio kitų kovinio sporto šakų iki žolės riedulio ar beisbolo; nuo baidarių slalomo ir kanupolo iki pankrationo ar šaudymo iš lanko. Be abejo, naujų talentingų vaikų ar suaugusiųjų savo veiklai ieškos ir daugeliui įprastesnių sporto šakų atstovai – krepšinio, futbolo, regbio, teniso klubai.

Vilniaus sporto festivalis

Manto Gudzinevičiaus nuotr.

„Neretai būna, kad būrelį palankęs vos mėnesį ar porą vaikas nusprendžia dėl įvairiausių priežasčių jį mesti. Sporto klubų mugėje tėvai gali susirinkti visą informaciją kad ir iš dešimties įvairių klubų, o taip pat susirasti aktyvų hobį ir sau. Būna, kad žmonės išmėgina kelis klubus paraleliai ir tuomet išsirenka norimą“, – remdamasis ankstesnių festivalių patirtimi pasakojo M. Paulauskas.

Daug klubų festivalyje pristatys parodomąsias programas, pakvies dalyvauti atviruose turnyruose, lankytojams suteiks nuolaidas įsijungiant į nuolatinę veiklą. O norinčius  dar aktyvesnio savaitgalio sudalyvauti pakvies garsiausias treniruočių festivalis „Reebok Fitness Challenge“.

Ši masinė fitneso treniruotė užims didžiulį plotą, vyks 2 dienas, 16 valandų, 960 minučių. Čia vienu ritmu sportuos šimtai žmonių, kuriems viską teisingai atlikti padės profesionaliausi Lietuvos ir užsienio treneriai. „Reebok Fitness Challenge“ rengėjai užtikrina, kad dalyviams tikrai nepritrūks šviesos, garso ir energijos. Čia galite peržiūrėti vaizdo klipą iš pernai vykusio analogiško masinio fitneso užsiėmimo:


Aktyvumu nenusileis ir „Brasa CrossFit“ klubo rengiamos „Vilnius Fit Cup“ bei „Brasa CrossFit Challenge“ varžybos, kur lankytojai visiškai nemokamai galės išmėginti daug įvairių treniruočių, pabendrauti su CrossFit sertifikuotais treneriais ir, be abejo, varžytis su savimi ir kitais dėl puikių prizų. Festivalio organizatoriai šiam renginiui šiemet žada dvigubai didesnę zoną lyginant su ankstesniais metais.

Prie sporto šventės organizavimo prisideda ir Vilniaus miesto savivaldybė, Kūno kultūros ir sporto departamentas, „Reebok“, „Brasa CrossFit“ klubas bei Lietuvos galiūnų federacija.

„Mūsų tikslas – sukviesti kuo daugiau miesto gyventojų. Visai nesvarbu, tai bus vaikai, suaugusieji ar senjorai. Kiekvienas lankytojas sau ar savo vaikui gali rasti sporto būrelį ar aktyvų hobį. Festivalyje dalyvaujantiems klubams bei sporto prekių platintojams tai taip pat puiki proga prisistatyti 12-15 tūkstančių sportui neabejingų Vilniaus gyventojų auditorijai, pristatyti naujoves, juos edukuoti“, – renginio viziją pristatė M. Paulauskas.

VSF

Bilietus į rugsėjo 24-25 dienomis vyksiantį Vilniaus sporto festivalį platina portalas „bilietai.lt“. Vaikams iki 16 metų, senjorams ir žmonėms su negalia įėjimas į šventę, kaip įprasta – nemokamas.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Kad sportuoti būtų dar patogiau: patarimai, kuriais norėsite pasinaudoti
Sportas

Kad sportuoti būtų dar patogiau: patarimai, kuriais norėsite pasinaudoti

Sportas – sveikata, tačiau net ir sportuojant yra aibė būdų, kaip savo kūną galite ne sustiprinti, o padaryti jam žalą. Nors sportuojant traumos, deja, yra neišvengiamos, laiku priimti teisingi sprendimai gali ženkliai sumažinti jų tikimybę – dalinamės laiko išbandytais patarimais, kurie leis jums sportuoti saugiai ir patogiai. Sportiniai bateliai – esminiai Nebent užsiimate joga, gimnastika, […]

views 1664
Sportas

Rita Girdvainytė: „Sportas irgi yra meilės ir dėmesio sau forma“

Ji žavi, jauna ir be galo aktyvi. Taip galima pristatyti žaviąją Klaipėdoje gyvenančią fitneso trenerę Ritą Girdvainytę, kuriai sportas yra tik viena iš veiklų. Su ja kalbamės apie tai, kaip surasti įkvėpimą sportui, aktyviai veiklai bei neprarasti motyvacijos. Šį rudenį rinkimės gyventi sveikai ir aktyviai!  Rita, esi fitneso trenerė. Kaip sportas atsirado Tavo gyvenime? Taip, […]

views 7638
Iššūkis: taisyklinga laikysena per 3 savaites
Sportas

Iššūkis: taisyklinga laikysena per 3 savaites

Taisyklinga laikysena per 3 savaites? Įmanoma! Ši programa padės pastebimai pagerinti laikyseną. Ar priimate iššūkį? Kūprindamiesi atrodome pavargę, mažiau pasitinkintys savimi, tačiau svarbiausia tai, kad netaisyklinga laikysena ilgainiui lemia kur kas didesnes problemas – nugaros ir kaklo skausmus. Ar žinote, kad pagerinę laikyseną kartu padėsite ir virškinimui, būsite atsparesni stresui, o kur dar puiki nuotaika! […]

views 77853
Sportas

5 idealūs pratimai, kuriuos reikia atlikti paplūdimyje

Paplūdimys – ideali vieta paįvairinti savo kasdieninę mankštą. Pateikiame 5 pratimų rekomendacijas, kuriuos galite praktikuoti ant smėlio, o geriausia, kad jas galite atlikti su bikini, basomis ar su  sportine apranga. Tiesiog nepamirškite gerti daug vandens ir kelias valandas pabūti pavėsyje, kad išvengtumėte šilumos smūgio. Atsispaudimai Šis pratimas atliekamas siekiant tonizuoti tricepsą ir pilvą. Jei esate […]

views 4683
Sportas

Kodėl kiekvienas turėtų pradėti skaičiuoti žingsnius?

Teksto autorė: Neringa Starkovaitė Ėjimas – vienas saugiausių būdų sustiprėti, pagerinti sveikatą. Dabar, vasarą, kai lauke šilta bei saulėta, būtų nuodėmė neišnaudoti progos pasivaikščioti parke ar prie jūros! Eiti gebame visi, nes tai yra prigimtinė mūsų savybė, tačiau ne visada tai darome tinkamai. Taisyklingai vaikščiodami stiprinsite širdį, ugdysite ištvermę ir sudeginsite papildomų kalorijų. Gal jau […]

views 5175