Radote klaidą? Radote klaidą?
Sportas

Kuo džiugins Vilniaus sporto festivalio aktyvioji programa?

Publikuotas 2016 rugsėjo 21 views 3328

Iki Vilniaus sporto festivalio starto lieka vos kelios dienos, tad siūlome pažvelgti į šventės aktyviąją programą – veiksmo čia tikrai netrūks. Festivalio lankytojai galės stebėti galiūnų turnyrą „Savickas Classic 2016“, gatvės gimnastų bei gatvės šokėjų kovas, be to patys bus kviečiami įsijungti į „Reebok Fitness Challenge“ bei „Brasa CrosFit“ treniruotes.

Lietuvos parodų ir konferencijų centre „Litexpo“ rengiamas Vilniaus sporto festivalis tradiciškai neapsieina be stipriausio pasaulio žmogaus Žydrūno Savicko kuruojamų galiūnų varžybų. Šiemet šeštadienį, rugsėjo 24 d., nuo 14 valandos lauke priešais trečiąją salę vyksiančiame „Savickas Classic“ turnyre dalyvaus 11 stipriausių galiūnų iš Lietuvos ir aplinkinių valstybių.

Vilniaus sporto festivalio aktyvioji programa

Augusto Četkausko nuotr.

„Mūsų regionas garsėja viso pasaulio varžybose dominuojančiais galiūnais, tad prognozuoti rezultatus yra be galo sunku, – apie artėjančią kovą pasakojo Ž. Savickas, – šįsyk vyrų laukia labai sunkios rungtys. Jie turės tempti ir vilkiką, ir traktorių, nors daugelyje varžybų būna tik viena šių kovų“.

Galiūnai taip pat varžysis luitų kėlimo estafetėje, padangų vertime, automobilio atkėlime, laikyme prieš save bei estafetėje, kurią sudarys nąsčiai bei svorio nešimas tarp kojų.

Lietuvai turnyre atstovaus tiek patyrę stipruoliai Vidas Blekaitis ir Saulius Brusokas, tiek plačiajai publikai kiek mažiau žinomi, tačiau tarptautinėse varžybose solidžius rezultatus demonstruojantys vilniečiai Mindaugas Jaras, Dainius Repšys bei Vitalijus Križinauskas.

Vilniaus sporto festivalio aktyvioji programa

Augusto Četkausko nuotr.

Sekmadienį nuo 10 ryto startuosiančiame gatvės gimnastikos turnyre „Savickas Classic Street Workout Battle“ jėgas išmėgins 16 pajėgiausių Lietuvos gatvės gimnastų. Suskirstyti į poras kiekvienoje akistatoje jie turės po du 30 sekundžių priėjimus prie skersinio ar lygiagrečių. Pasirodymus gyvai vertins patyrę teisėjai, kurie spręs, kas nusipelno vietos kitame etape.

„Gatvės gimnastika išsiskiria savo paprastumu ir pigumu – nereikia skirti pinigų sporto klubams, galima treniruotis tiesiog išėjus į lauką. Tačiau tai, ką daro vaikinai yra neįtikėtina ir atima žadą“, – gimnastų dvikovas pristatė vienas jų organizatorių Denis Tomkutonis.

Dar vienas tradicinis Vilniaus sporto festivalio renginys – „Power Hit Radio“ gatvės šokių kovos, kurias šiemet surengti padeda „Sportland“. Į atviras varžybas gali registruotis visi norintys House, Breaking, Popping, Dancehall ir Hip Hop stilių šokėjai. Pernai šokių kovose jėgas išmėgino beveik 200 dalyvių ir organizatoriai tikisi panašaus jų skaičiaus sulaukti ir šiemet.

Rugsėjo 24 d., šeštadienį vyks „Open Edition“ tipo varžybos, į kurias registruotis galės visi norintieji, tuo tarpu sekmadienį šansą kovoti su sau lygiais gaus mažiau patirties turintys šokėjai – antrąją dieną vyks „Junior Edition“ turnyras, į kurį kviečiami iki metų gatvės šokiais užsiimantys entuziastai.

„Power Hit Radio“ šokių kovas vertins kompetentinga komisija, kurią sudarys ekspertai iš Italijos, Didžiosios Britanijos ir Lietuvos. Šiemet prie komisijos prisijungs ir daugkartinis šio renginio čempionas Arūnas Švarcas. Breiko pasirodymus vertins italas Bboy Drass, o Hip Hop šokėjų likimas bus atiduotas į penkerius metus Didžiojoje Britanijoje praleidusios Kamile LIL K rankas.

Vilniaus sporto festivalio aktyvioji programa

Augusto Četkausko nuotr.

Na, o kitų aktyviai įsijungti į festivalio programą norinčių šventės lankytojų lauks atviros ir visiškai nemokamos „Brasa CrossFit“ treniruotės, kurios startuos nuo 10 valandos ryto ir vyks kas valandą abi šventės dienas. Šeštadienį 14 val. prasidės vyrų ir moterų prisitraukimų varžybos „Pull-Up Challenge“, kurių metu energijos priduos Hip Hop grupės “Omerta” gyvas pasirodymas. O nuo 15 val. pažengę sportiningai susigrums „Vilnius Fit Cup“ turnyre. Sekmadienio popietę vyksiančiose „Brasa CrossFit Challenge“ varžybose jėgas išmėginti galės visi iššūkių nebijantys festivalio dalyviai. Visos šventės metu taip pat vyks didžiausias metų treniruočių festivalis „Reebok Fitness Challenge“.

Jau ateinantį savaitgalį, rugsėjo 24-25 dienomis rengiamo Vilniaus sporto festivalio metu taip pat vyks „Skynet“ konferencija „Active Training“, sporto prekių ir įrangos paroda, klubų ir būrelių mugė bei daugelis kitų renginių. Išsamią festivalio programą galite peržiūrėti tinklapyje www.sportofestivalis.lt.

Šventės rengėjai stengiasi į sporto festivalį pritraukti kuo daugiau įvairiausio amžiaus vilniečių ir miesto svečių. Festivalio bilietų ieškokite „bilietai.lt“. Senjorai, vaikai iki 16 metų bei žmonės su negalia bus įleidžiami nemokamai. Prie šventės organizavimo taip pat prisideda Kūno kultūros ir sporto departamentas, Vilniaus miesto savivaldybė, „Reebok“, „Brasa CrossFit“, „Skynet“   bei Lietuvos galiūnų federacija.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Geriausia treniruotė pilvo presui
Sportas

Geriausia treniruotė pilvo presui

Norint turėti pilvo presą, reikia daug pastangų. Pateikiame jums pratimus, kurie padalinti į tris dalis. Derinant šiuos pratimus su sveika mityba padės jums palaikyti plokščią pilvą ištisus metus.  Dėmesys viršutiniam pilvo presui. Pratimui naudojamas kamuolys Atsisėskite ant gerai pripūsto pratybų kamuolio. Padėkite rankas už galvos ir vaikščiokite savo kojomis nuo kamuolio. Kamuolys turėtų siekti klubus […]

views 110
efektyvūs pratimai sėdmenims
Sportas

5 efektyvūs pratimai sėdmenims

Pavargote nuo pritūpimų? Mes suprantame. Todėl pristatome naujus pratimus, kurie sustiprins dvigalvius raumenis, kad turėtumėte stangresnius sėdmenis. Pasirenkite atrodyti dar gražiau savo naujuose džinsuose! Klubų pakėlimas Atsigulkite ant grindų (ant nugaros). Pakelkite klubus, kad jūsų kūnas suformuotų tiesią liniją nuo pečių iki kelių. (A), pakelkite vieną kelį prie krūtinės (B), sugrąžinkite atgal, pakelkite savo kitą […]

views 21815
geriausias pratimas nugaros raumenims
Sportas

Geriausias pratimas nugaros raumenims

Keliai prie krūtinės pratimas lavina nugaros lankstumą ir taip pat ją atpalaiduoja. Šis pratimas nėra jau toks sudėtingas, koks gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Jis padės jums gerai jaustis po sodininkystės, namų ruošos darbų ar įtempto darbo prie kompiuterio. Kaip šis pratimas padeda jūsų nugarai Jei kasdien darysite keliai prie krūtinės pratimą, padidinsite savo judesių […]

views 78
Sportas

2 pratimai, suaktyvinantys organizmo savireguliacijos procesą

Osteopatijos tėvas Andrew Taylor Still suprato, jog gyvybingumo pagrindas yra nepertraukiamas judėjimas ir netrukdoma kraujo, limfos bei intersticinio skysčio apytaka. Jei įgyvendiname šias dvi sąlygas, mūsų kūno ląstelės lengviau aprūpinamos maisto medžiagomis ir deguonimi, iš jų pašalinami toksinai. Šiuolaikinis gyvenimo būdas – gyvybingumo priešas nr. 1 Norėdami būti sveiki ir išlaikyti gyvybingumą, turime žinoti, kas […]

views 68
Sportas

Iššūkis skubantiems: 7 minučių trukmės treniruotė visam kūnui

Sakote, kad nuo tobulo pilvuko ir tvirtų tarsi plienas bicepsų jus stabdo tik laiko trūkumas? Metame jums iššūkį ir pristatome vos 7 minučių treniruotę, įdarbinančią visus svarbiausius raumenis, pagreitinančią medžiagų apykaitą ir suteikiančią energijos. Atlikdami ją ne dažniau nei kas antrą dieną, būtinai pasidalinkite rezultatais! Kaip atlikti šiuos pratimus? Kiekvieno pratimo, atliekamo aukštu intensyvumu, trukmė […]

views 78