Sportas

Kuo džiugins Vilniaus sporto festivalio aktyvioji programa?

Publikuotas 2016 rugsėjo 21 views 3965

Iki Vilniaus sporto festivalio starto lieka vos kelios dienos, tad siūlome pažvelgti į šventės aktyviąją programą – veiksmo čia tikrai netrūks. Festivalio lankytojai galės stebėti galiūnų turnyrą „Savickas Classic 2016“, gatvės gimnastų bei gatvės šokėjų kovas, be to patys bus kviečiami įsijungti į „Reebok Fitness Challenge“ bei „Brasa CrosFit“ treniruotes.

Lietuvos parodų ir konferencijų centre „Litexpo“ rengiamas Vilniaus sporto festivalis tradiciškai neapsieina be stipriausio pasaulio žmogaus Žydrūno Savicko kuruojamų galiūnų varžybų. Šiemet šeštadienį, rugsėjo 24 d., nuo 14 valandos lauke priešais trečiąją salę vyksiančiame „Savickas Classic“ turnyre dalyvaus 11 stipriausių galiūnų iš Lietuvos ir aplinkinių valstybių.

Vilniaus sporto festivalio aktyvioji programa

Augusto Četkausko nuotr.

„Mūsų regionas garsėja viso pasaulio varžybose dominuojančiais galiūnais, tad prognozuoti rezultatus yra be galo sunku, – apie artėjančią kovą pasakojo Ž. Savickas, – šįsyk vyrų laukia labai sunkios rungtys. Jie turės tempti ir vilkiką, ir traktorių, nors daugelyje varžybų būna tik viena šių kovų“.

Galiūnai taip pat varžysis luitų kėlimo estafetėje, padangų vertime, automobilio atkėlime, laikyme prieš save bei estafetėje, kurią sudarys nąsčiai bei svorio nešimas tarp kojų.

Lietuvai turnyre atstovaus tiek patyrę stipruoliai Vidas Blekaitis ir Saulius Brusokas, tiek plačiajai publikai kiek mažiau žinomi, tačiau tarptautinėse varžybose solidžius rezultatus demonstruojantys vilniečiai Mindaugas Jaras, Dainius Repšys bei Vitalijus Križinauskas.

Vilniaus sporto festivalio aktyvioji programa

Augusto Četkausko nuotr.

Sekmadienį nuo 10 ryto startuosiančiame gatvės gimnastikos turnyre „Savickas Classic Street Workout Battle“ jėgas išmėgins 16 pajėgiausių Lietuvos gatvės gimnastų. Suskirstyti į poras kiekvienoje akistatoje jie turės po du 30 sekundžių priėjimus prie skersinio ar lygiagrečių. Pasirodymus gyvai vertins patyrę teisėjai, kurie spręs, kas nusipelno vietos kitame etape.

„Gatvės gimnastika išsiskiria savo paprastumu ir pigumu – nereikia skirti pinigų sporto klubams, galima treniruotis tiesiog išėjus į lauką. Tačiau tai, ką daro vaikinai yra neįtikėtina ir atima žadą“, – gimnastų dvikovas pristatė vienas jų organizatorių Denis Tomkutonis.

Dar vienas tradicinis Vilniaus sporto festivalio renginys – „Power Hit Radio“ gatvės šokių kovos, kurias šiemet surengti padeda „Sportland“. Į atviras varžybas gali registruotis visi norintys House, Breaking, Popping, Dancehall ir Hip Hop stilių šokėjai. Pernai šokių kovose jėgas išmėgino beveik 200 dalyvių ir organizatoriai tikisi panašaus jų skaičiaus sulaukti ir šiemet.

Rugsėjo 24 d., šeštadienį vyks „Open Edition“ tipo varžybos, į kurias registruotis galės visi norintieji, tuo tarpu sekmadienį šansą kovoti su sau lygiais gaus mažiau patirties turintys šokėjai – antrąją dieną vyks „Junior Edition“ turnyras, į kurį kviečiami iki metų gatvės šokiais užsiimantys entuziastai.

„Power Hit Radio“ šokių kovas vertins kompetentinga komisija, kurią sudarys ekspertai iš Italijos, Didžiosios Britanijos ir Lietuvos. Šiemet prie komisijos prisijungs ir daugkartinis šio renginio čempionas Arūnas Švarcas. Breiko pasirodymus vertins italas Bboy Drass, o Hip Hop šokėjų likimas bus atiduotas į penkerius metus Didžiojoje Britanijoje praleidusios Kamile LIL K rankas.

Vilniaus sporto festivalio aktyvioji programa

Augusto Četkausko nuotr.

Na, o kitų aktyviai įsijungti į festivalio programą norinčių šventės lankytojų lauks atviros ir visiškai nemokamos „Brasa CrossFit“ treniruotės, kurios startuos nuo 10 valandos ryto ir vyks kas valandą abi šventės dienas. Šeštadienį 14 val. prasidės vyrų ir moterų prisitraukimų varžybos „Pull-Up Challenge“, kurių metu energijos priduos Hip Hop grupės “Omerta” gyvas pasirodymas. O nuo 15 val. pažengę sportiningai susigrums „Vilnius Fit Cup“ turnyre. Sekmadienio popietę vyksiančiose „Brasa CrossFit Challenge“ varžybose jėgas išmėginti galės visi iššūkių nebijantys festivalio dalyviai. Visos šventės metu taip pat vyks didžiausias metų treniruočių festivalis „Reebok Fitness Challenge“.

Jau ateinantį savaitgalį, rugsėjo 24-25 dienomis rengiamo Vilniaus sporto festivalio metu taip pat vyks „Skynet“ konferencija „Active Training“, sporto prekių ir įrangos paroda, klubų ir būrelių mugė bei daugelis kitų renginių. Išsamią festivalio programą galite peržiūrėti tinklapyje www.sportofestivalis.lt.

Šventės rengėjai stengiasi į sporto festivalį pritraukti kuo daugiau įvairiausio amžiaus vilniečių ir miesto svečių. Festivalio bilietų ieškokite „bilietai.lt“. Senjorai, vaikai iki 16 metų bei žmonės su negalia bus įleidžiami nemokamai. Prie šventės organizavimo taip pat prisideda Kūno kultūros ir sporto departamentas, Vilniaus miesto savivaldybė, „Reebok“, „Brasa CrossFit“, „Skynet“   bei Lietuvos galiūnų federacija.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Sportas

Rita Girdvainytė: “Sportas irgi yra meilės ir dėmesio sau forma”

Ji žavi, jauna ir be galo aktyvi. Taip galima pristatyti žaviąją Klaipėdoje gyvenančią fitneso trenerę Ritą Girdvainytę, kuriai sportas yra tik viena iš veiklų. Su ja kalbamės apie tai, kaip surasti įkvėpimą sportui, aktyviai veiklai bei neprarasti motyvacijos. Šį rudenį rinkimės gyventi sveikai ir aktyviai!  Rita, esi fitneso trenerė. Kaip sportas atsirado Tavo gyvenime? Taip, […]

views 4373
Iššūkis: taisyklinga laikysena per 3 savaites
Sportas

Iššūkis: taisyklinga laikysena per 3 savaites

Taisyklinga laikysena per 3 savaites? Įmanoma! Ši programa padės pastebimai pagerinti laikyseną. Ar priimate iššūkį? Kūprindamiesi atrodome pavargę, mažiau pasitinkintys savimi, tačiau svarbiausia tai, kad netaisyklinga laikysena ilgainiui lemia kur kas didesnes problemas – nugaros ir kaklo skausmus. Ar žinote, kad pagerinę laikyseną kartu padėsite ir virškinimui, būsite atsparesni stresui, o kur dar puiki nuotaika! […]

views 71299
Sportas

5 idealūs pratimai, kuriuos reikia atlikti paplūdimyje

Paplūdimys – ideali vieta paįvairinti savo kasdieninę mankštą. Pateikiame 5 pratimų rekomendacijas, kuriuos galite praktikuoti ant smėlio, o geriausia, kad jas galite atlikti su bikini, basomis ar su  sportine apranga. Tiesiog nepamirškite gerti daug vandens ir kelias valandas pabūti pavėsyje, kad išvengtumėte šilumos smūgio. Atsispaudimai Šis pratimas atliekamas siekiant tonizuoti tricepsą ir pilvą. Jei esate […]

views 3319
Sportas

Kodėl kiekvienas turėtų pradėti skaičiuoti žingsnius?

Teksto autorė: Neringa Starkovaitė Ėjimas – vienas saugiausių būdų sustiprėti, pagerinti sveikatą. Dabar, vasarą, kai lauke šilta bei saulėta, būtų nuodėmė neišnaudoti progos pasivaikščioti parke ar prie jūros! Eiti gebame visi, nes tai yra prigimtinė mūsų savybė, tačiau ne visada tai darome tinkamai. Taisyklingai vaikščiodami stiprinsite širdį, ugdysite ištvermę ir sudeginsite papildomų kalorijų. Gal jau […]

views 3756
Geriausia treniruotė pilvo presui
Sportas

Geriausia treniruotė pilvo presui

Norint turėti pilvo presą, reikia daug pastangų. Pateikiame jums pratimus, kurie padalinti į tris dalis. Derinant šiuos pratimus su sveika mityba padės jums palaikyti plokščią pilvą ištisus metus.  Dėmesys viršutiniam pilvo presui. Pratimui naudojamas kamuolys Atsisėskite ant gerai pripūsto pratybų kamuolio. Padėkite rankas už galvos ir vaikščiokite savo kojomis nuo kamuolio. Kamuolys turėtų siekti klubus […]

views 5401