Radote klaidą? Radote klaidą?
Sportas

7 išmaniosios programėlės, padėsiančios siekti rezultatų sportuojant

tags
Publikuotas 2015 spalio 7 views 14409

Išmaniosios programėlės sveikatingumui dabar neveltui ant bangos – juk gyvename amžiuje, kada galime net ir savo sporto progresą sekti patogiai, efektyviai ir paprastai. Jūsų išmanusis telefonas tampa gyvenimo pagalbininku, o ypač nepakeičiamas jis gali būti stebint savo sveikatingumą – juk galima fiksuoti viską, nuo mitybos iki nueitų per dieną žingsnių.

Išmaniųjų programėlių pasirinkimas stebinančiai platus, tačiau mes pateikiame penkias, kurios yra išties išskirtinės ir gali padėti Jums pasiekti puikių rezultatų judant link sveiko kūno.

Waterlogged (Nemokama)

Waterlogged

Waterlogged

Taip, mes visi norime gerti pakankamai vandens, dažnai tam pasiryžtame, bet tokį įprotį išsiugdyti ne taip jau ir lengva, kaip atrodo. Tiesą pasakius, dauguma žmonių supranta, jog jiems trūksta vandens jau per vėlai, tik tada, kai organizmas nusenka. Tai ištaisyti gali padėti programėlė “Waterlogged”. Tiesiog nusistatote norimą ar reikiamą išgerti vandens kiekį per dieną, o programėlė jums primena, kiek jau išgėrėte ir kiek dar trūksta, kad pasiektumėte tikslą. Tai paprasta, bet juk dažniausiai tiesiog ir reikia priminimo ir pastūmėjimo į priekį. Nustebsite, kokį teigiamą poveikį organizmui ir bendrai savijautai turi pakankamas išgertų skysčių kiekis.

Atsisiųskite Apple telefonams

12 Minute Athlete (€2,67)

12 Minute Athlete

12 Minute Athlete

Ši programėlė stebina savo paprastumu. Per maždaug 12 minučių gausite intensyvią treniruotę, kuri išspaus prakaito lašus ir tirpdys kūno riebalus. Programėlėje yra virš 180 treniruočių, kurias galite pasirinkti pagal tai, kokie yra Jūsų tikslai ir kokią sritį norite lavinti (galimi jėgos, kardio, korpuso pratimai).

Pratimai programėlėje nereikalauja papildomos įrangos – taip, ji kai kurias treniruotes padaro efektyvesnes, bet puikiai išsiversite ir be specialaus inventoriaus. Jūsų kūno svoris bus pagrindinis įrankis. Trumpi filmukai, iliustruojantys pratimus, užtikrins, kad neliksite nesupratę, ką reikia daryti. Puikūs įvertinimai ir geri atsiliepimai įrodo, jog programėlė tikrai gali užkariauti širdis ir pagerinti gyvenimą net ir tų, kuriems sunkiau prisiversti sportuoti.

Atsisiųskite Apple telefonams

Atsisiųskite Android telefonams

Strava (Nemokama)

Strava

Strava

Tikriausiai žinote Nike+ ar Map My Run programėles. Strava aplenkia net ir šiuos grandus – tai itin paprastas bėgimo ar važiavimo dviračiu treniruotės sekimas. Tiesiog įjungiate programėlę ir jokio rūpesčio iki treniruotės pabaigos, o po to – patogios progreso stebėjimo funkcijos ir galimybė dalintis viską su draugais. Programėlės dizainas ir patogumas vartotojui taip pat nepraslįsta pro akis.

Atsisiųskite Apple telefonams

Atsisiųskite Android telefonams

Move Well (Nemokama)

Move Well

Move Well

Po intensyvaus sporto kūnui reikia pailsėti ir atgauti jėgas. Ši programėlė – tai paprastos 10-15 minučių trunkančios video treniruotės, tobulinančios jūsų judrumą ir paslankumą. Tai padės sumažinti patiriamus skausmus, o taip pat ir užtikrinti judrumą. Šauniausia, jog galite pasirinkti, kokiai sričiai norėtumėte skirti daugiau dėmesio. Tarkim, jums reikia apšilti – programėlė pateikia apšilimo treniruotę. Pasirenkate, jog skauda nugarą – programėlė pateikia pratimus sumažintį šį skausmą. Dauguma treniruočių nemokamos, o už papildomą kainą galite nusipirkti daugiau pratimų, skirtų tam tikroms sritims.

Atsisiųskite Apple telefonams

Coach.me (Nemokama)

Coach.me

Coach.me

Ši paprasta išmanioji programėlė – pagalbininkas, ugdant teisingus įpročius ir jų besilaikant. Pasirenkate, kiek dienų norėsite dirbti per savaitę – ir pirmyn! Taip pat galite pridėti draugus ir stebėti vieni kitų pogresą bei duoti paskatinimus/pagyrimus. Motyvaciją dar labiau užtikrins akivaizdžiai matomi įrašai, kad jau tiek daug pasiekta – juk nesinorės sulaužyti asmeninio rekordo! Pasinaudokite šiuo įrankiu vietoj įprastinio pasižymėjimo kalendoriuje – juk esate išmanūs!

Atsisiųskite Apple telefonams

Atsisiųskite Android telefonams

Endomondo (nemokama)

Endomondo

Endomondo

Vaikštote, bėgiojate, važinėjate ar užsiimate kitu sportu – Endomondo padės paprastai ir išsamiai viską sekti. Matysite savo maršrutą, greičius, sudegintas kalorijas. Dar geriau – galite priimti iššūkius ir treniruotis pagal parengtą planą. Endomondo programėlė turi ir socialinę platformą, kur savo pasiekimus galite dalintis su draugais ir vieni kitus palaikyti.

Atsisųskite Apple telefonams

Atsisiųskite Android telefonams

Runkeeper (nemokama)

Runkeeper

Runkeeper

Dar viena, bet ne prastesnė, programėlė, kuri tarsi asmeninis treneris viską stebi, planuoja ir padeda Jums siekti užsibrėžto tikslo. Tai patogus, vartotojui draugiškas pagalbininkas palaikant formą, kadangi stebimi visi Jūsų treniruotės aspektai. Galėsite dokumentuoti ne tik bėgimą, bet ir įvesti kitas treniruotes sporto salėje. Čia netgi rasite iš anksto suplanuotų maršrutų!

Atsisiųskite Apple telefonams

Atsisiųskite Android telefonams

Ar manote, kad šios išmaniosios programėlės padės Jums sportuoti? Pasidalinkite savo nuomone komentare!

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Geriausia treniruotė pilvo presui
Sportas

Geriausia treniruotė pilvo presui

Norint turėti pilvo presą, reikia daug pastangų. Pateikiame jums pratimus, kurie padalinti į tris dalis. Derinant šiuos pratimus su sveika mityba padės jums palaikyti plokščią pilvą ištisus metus.  Dėmesys viršutiniam pilvo presui. Pratimui naudojamas kamuolys Atsisėskite ant gerai pripūsto pratybų kamuolio. Padėkite rankas už galvos ir vaikščiokite savo kojomis nuo kamuolio. Kamuolys turėtų siekti klubus […]

views 311
efektyvūs pratimai sėdmenims
Sportas

5 efektyvūs pratimai sėdmenims

Pavargote nuo pritūpimų? Mes suprantame. Todėl pristatome naujus pratimus, kurie sustiprins dvigalvius raumenis, kad turėtumėte stangresnius sėdmenis. Pasirenkite atrodyti dar gražiau savo naujuose džinsuose! Klubų pakėlimas Atsigulkite ant grindų (ant nugaros). Pakelkite klubus, kad jūsų kūnas suformuotų tiesią liniją nuo pečių iki kelių. (A), pakelkite vieną kelį prie krūtinės (B), sugrąžinkite atgal, pakelkite savo kitą […]

views 22152
geriausias pratimas nugaros raumenims
Sportas

Geriausias pratimas nugaros raumenims

Keliai prie krūtinės pratimas lavina nugaros lankstumą ir taip pat ją atpalaiduoja. Šis pratimas nėra jau toks sudėtingas, koks gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Jis padės jums gerai jaustis po sodininkystės, namų ruošos darbų ar įtempto darbo prie kompiuterio. Kaip šis pratimas padeda jūsų nugarai Jei kasdien darysite keliai prie krūtinės pratimą, padidinsite savo judesių […]

views 255
Sportas

2 pratimai, suaktyvinantys organizmo savireguliacijos procesą

Osteopatijos tėvas Andrew Taylor Still suprato, jog gyvybingumo pagrindas yra nepertraukiamas judėjimas ir netrukdoma kraujo, limfos bei intersticinio skysčio apytaka. Jei įgyvendiname šias dvi sąlygas, mūsų kūno ląstelės lengviau aprūpinamos maisto medžiagomis ir deguonimi, iš jų pašalinami toksinai. Šiuolaikinis gyvenimo būdas – gyvybingumo priešas nr. 1 Norėdami būti sveiki ir išlaikyti gyvybingumą, turime žinoti, kas […]

views 223
Sportas

Iššūkis skubantiems: 7 minučių trukmės treniruotė visam kūnui

Sakote, kad nuo tobulo pilvuko ir tvirtų tarsi plienas bicepsų jus stabdo tik laiko trūkumas? Metame jums iššūkį ir pristatome vos 7 minučių treniruotę, įdarbinančią visus svarbiausius raumenis, pagreitinančią medžiagų apykaitą ir suteikiančią energijos. Atlikdami ją ne dažniau nei kas antrą dieną, būtinai pasidalinkite rezultatais! Kaip atlikti šiuos pratimus? Kiekvieno pratimo, atliekamo aukštu intensyvumu, trukmė […]

views 228