Sportas

7 išmaniosios programėlės, padėsiančios siekti rezultatų sportuojant

Publikuotas 2015 7 spalio views 16634

Išmaniosios programėlės sveikatingumui dabar neveltui ant bangos – juk gyvename amžiuje, kada galime net ir savo sporto progresą sekti patogiai, efektyviai ir paprastai. Jūsų išmanusis telefonas tampa gyvenimo pagalbininku, o ypač nepakeičiamas jis gali būti stebint savo sveikatingumą – juk galima fiksuoti viską, nuo mitybos iki nueitų per dieną žingsnių.

Išmaniųjų programėlių pasirinkimas stebinančiai platus, tačiau mes pateikiame penkias, kurios yra išties išskirtinės ir gali padėti Jums pasiekti puikių rezultatų judant link sveiko kūno.

Waterlogged (Nemokama)

Waterlogged

Waterlogged

Taip, mes visi norime gerti pakankamai vandens, dažnai tam pasiryžtame, bet tokį įprotį išsiugdyti ne taip jau ir lengva, kaip atrodo. Tiesą pasakius, dauguma žmonių supranta, jog jiems trūksta vandens jau per vėlai, tik tada, kai organizmas nusenka. Tai ištaisyti gali padėti programėlė “Waterlogged”. Tiesiog nusistatote norimą ar reikiamą išgerti vandens kiekį per dieną, o programėlė jums primena, kiek jau išgėrėte ir kiek dar trūksta, kad pasiektumėte tikslą. Tai paprasta, bet juk dažniausiai tiesiog ir reikia priminimo ir pastūmėjimo į priekį. Nustebsite, kokį teigiamą poveikį organizmui ir bendrai savijautai turi pakankamas išgertų skysčių kiekis.

Atsisiųskite Apple telefonams

12 Minute Athlete (€2,67)

12 Minute Athlete

12 Minute Athlete

Ši programėlė stebina savo paprastumu. Per maždaug 12 minučių gausite intensyvią treniruotę, kuri išspaus prakaito lašus ir tirpdys kūno riebalus. Programėlėje yra virš 180 treniruočių, kurias galite pasirinkti pagal tai, kokie yra Jūsų tikslai ir kokią sritį norite lavinti (galimi jėgos, kardio, korpuso pratimai).

Pratimai programėlėje nereikalauja papildomos įrangos – taip, ji kai kurias treniruotes padaro efektyvesnes, bet puikiai išsiversite ir be specialaus inventoriaus. Jūsų kūno svoris bus pagrindinis įrankis. Trumpi filmukai, iliustruojantys pratimus, užtikrins, kad neliksite nesupratę, ką reikia daryti. Puikūs įvertinimai ir geri atsiliepimai įrodo, jog programėlė tikrai gali užkariauti širdis ir pagerinti gyvenimą net ir tų, kuriems sunkiau prisiversti sportuoti.

Atsisiųskite Apple telefonams

Atsisiųskite Android telefonams

Strava (Nemokama)

Strava

Strava

Tikriausiai žinote Nike+ ar Map My Run programėles. Strava aplenkia net ir šiuos grandus – tai itin paprastas bėgimo ar važiavimo dviračiu treniruotės sekimas. Tiesiog įjungiate programėlę ir jokio rūpesčio iki treniruotės pabaigos, o po to – patogios progreso stebėjimo funkcijos ir galimybė dalintis viską su draugais. Programėlės dizainas ir patogumas vartotojui taip pat nepraslįsta pro akis.

Atsisiųskite Apple telefonams

Atsisiųskite Android telefonams

Move Well (Nemokama)

Move Well

Move Well

Po intensyvaus sporto kūnui reikia pailsėti ir atgauti jėgas. Ši programėlė – tai paprastos 10-15 minučių trunkančios video treniruotės, tobulinančios jūsų judrumą ir paslankumą. Tai padės sumažinti patiriamus skausmus, o taip pat ir užtikrinti judrumą. Šauniausia, jog galite pasirinkti, kokiai sričiai norėtumėte skirti daugiau dėmesio. Tarkim, jums reikia apšilti – programėlė pateikia apšilimo treniruotę. Pasirenkate, jog skauda nugarą – programėlė pateikia pratimus sumažintį šį skausmą. Dauguma treniruočių nemokamos, o už papildomą kainą galite nusipirkti daugiau pratimų, skirtų tam tikroms sritims.

Atsisiųskite Apple telefonams

Coach.me (Nemokama)

Coach.me

Coach.me

Ši paprasta išmanioji programėlė – pagalbininkas, ugdant teisingus įpročius ir jų besilaikant. Pasirenkate, kiek dienų norėsite dirbti per savaitę – ir pirmyn! Taip pat galite pridėti draugus ir stebėti vieni kitų pogresą bei duoti paskatinimus/pagyrimus. Motyvaciją dar labiau užtikrins akivaizdžiai matomi įrašai, kad jau tiek daug pasiekta – juk nesinorės sulaužyti asmeninio rekordo! Pasinaudokite šiuo įrankiu vietoj įprastinio pasižymėjimo kalendoriuje – juk esate išmanūs!

Atsisiųskite Apple telefonams

Atsisiųskite Android telefonams

Endomondo (nemokama)

Endomondo

Endomondo

Vaikštote, bėgiojate, važinėjate ar užsiimate kitu sportu – Endomondo padės paprastai ir išsamiai viską sekti. Matysite savo maršrutą, greičius, sudegintas kalorijas. Dar geriau – galite priimti iššūkius ir treniruotis pagal parengtą planą. Endomondo programėlė turi ir socialinę platformą, kur savo pasiekimus galite dalintis su draugais ir vieni kitus palaikyti.

Atsisųskite Apple telefonams

Atsisiųskite Android telefonams

Runkeeper (nemokama)

Runkeeper

Runkeeper

Dar viena, bet ne prastesnė, programėlė, kuri tarsi asmeninis treneris viską stebi, planuoja ir padeda Jums siekti užsibrėžto tikslo. Tai patogus, vartotojui draugiškas pagalbininkas palaikant formą, kadangi stebimi visi Jūsų treniruotės aspektai. Galėsite dokumentuoti ne tik bėgimą, bet ir įvesti kitas treniruotes sporto salėje. Čia netgi rasite iš anksto suplanuotų maršrutų!

Atsisiųskite Apple telefonams

Atsisiųskite Android telefonams

Ar manote, kad šios išmaniosios programėlės padės Jums sportuoti? Pasidalinkite savo nuomone komentare!

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Kad sportuoti būtų dar patogiau: patarimai, kuriais norėsite pasinaudoti
Sportas

Kad sportuoti būtų dar patogiau: patarimai, kuriais norėsite pasinaudoti

Sportas – sveikata, tačiau net ir sportuojant yra aibė būdų, kaip savo kūną galite ne sustiprinti, o padaryti jam žalą. Nors sportuojant traumos, deja, yra neišvengiamos, laiku priimti teisingi sprendimai gali ženkliai sumažinti jų tikimybę – dalinamės laiko išbandytais patarimais, kurie leis jums sportuoti saugiai ir patogiai. Sportiniai bateliai – esminiai Nebent užsiimate joga, gimnastika, […]

views 1653
Sportas

Rita Girdvainytė: „Sportas irgi yra meilės ir dėmesio sau forma“

Ji žavi, jauna ir be galo aktyvi. Taip galima pristatyti žaviąją Klaipėdoje gyvenančią fitneso trenerę Ritą Girdvainytę, kuriai sportas yra tik viena iš veiklų. Su ja kalbamės apie tai, kaip surasti įkvėpimą sportui, aktyviai veiklai bei neprarasti motyvacijos. Šį rudenį rinkimės gyventi sveikai ir aktyviai!  Rita, esi fitneso trenerė. Kaip sportas atsirado Tavo gyvenime? Taip, […]

views 7627
Iššūkis: taisyklinga laikysena per 3 savaites
Sportas

Iššūkis: taisyklinga laikysena per 3 savaites

Taisyklinga laikysena per 3 savaites? Įmanoma! Ši programa padės pastebimai pagerinti laikyseną. Ar priimate iššūkį? Kūprindamiesi atrodome pavargę, mažiau pasitinkintys savimi, tačiau svarbiausia tai, kad netaisyklinga laikysena ilgainiui lemia kur kas didesnes problemas – nugaros ir kaklo skausmus. Ar žinote, kad pagerinę laikyseną kartu padėsite ir virškinimui, būsite atsparesni stresui, o kur dar puiki nuotaika! […]

views 77822
Sportas

5 idealūs pratimai, kuriuos reikia atlikti paplūdimyje

Paplūdimys – ideali vieta paįvairinti savo kasdieninę mankštą. Pateikiame 5 pratimų rekomendacijas, kuriuos galite praktikuoti ant smėlio, o geriausia, kad jas galite atlikti su bikini, basomis ar su  sportine apranga. Tiesiog nepamirškite gerti daug vandens ir kelias valandas pabūti pavėsyje, kad išvengtumėte šilumos smūgio. Atsispaudimai Šis pratimas atliekamas siekiant tonizuoti tricepsą ir pilvą. Jei esate […]

views 4677
Sportas

Kodėl kiekvienas turėtų pradėti skaičiuoti žingsnius?

Teksto autorė: Neringa Starkovaitė Ėjimas – vienas saugiausių būdų sustiprėti, pagerinti sveikatą. Dabar, vasarą, kai lauke šilta bei saulėta, būtų nuodėmė neišnaudoti progos pasivaikščioti parke ar prie jūros! Eiti gebame visi, nes tai yra prigimtinė mūsų savybė, tačiau ne visada tai darome tinkamai. Taisyklingai vaikščiodami stiprinsite širdį, ugdysite ištvermę ir sudeginsite papildomų kalorijų. Gal jau […]

views 5172