Sportas

10 priežasčių lankyti sporto klubą

Publikuotas 2015 gruodžio 30 views 7493
10 priežasčių lankyti sporto klubą

Šaltuoju metų laiku neužmikite žiemos miegu! Pradėkite sportuoti individualiai arba lankykite grupinius užsiėmimus, tačiau svarbiausia – judėkite! Jeigu trūksta motyvacijos, pateikiame priežastis, kodėl verta lankyti sporto klubą.

  1. Nuolaidos ir dovanos

Sporto klubas naudoja daugybę priemonių, viliojančių sportuoti ir gauti nuolaidą. Dažnai rengiamos įvairios akcijos, kurių metu įmanoma nusipirkti pigesnę narystę ar abonementą. Kartais skelbiami netgi konkursai, kai galite demonstruoti savo asmeninius rezultatus ir už juos būti apdovanojami.

  1. Darbuotojų skatinimas

Kartais įmonėse darbuotojai yra intensyviai skatinami pradėti sportuoti. Dažniausiai didelėse įmonėse, žmogiškųjų išteklių skyrius arba įmonės gerovės komitetas užsiima darbuotojų skatinimu daugiau judėti bei kruopščiau rūpintis savo fizine sveikata. Biurai nėra vien idėjų inkubatoriai. Jie gali būti ir bakterijų židiniai, tad akivaizdu, jog kuo sveikesni darbuotojai, tuo sveikesnė ir pati organizacija. Darbuotojų susirgimai yra daug retesni įmonėse, kuriose darbuotojai reguliariai sportuoja bei sveikai maitinasi.

Sporto klubo narystės išpirkimams darbuotojams, gali tapti produktyvaus ir efektyvaus darbo priežastimi. Negana to, darbuotojai jaučia, kad jais rūpinamasi ir jų moralinis pasitenkinimas palaipsniui kyla.

  1. Galimybė tuo pačiu metu dirbti ir sportuoti

Daugelis iš mūsų vienu metu ir sportuoja, ir naudojasi galimybe tuo pačiu metu atlikti kitus darbus. Pavyzdžiui, tuo metu kai sporto salėje minamas dviratis, naudojantis lanksčiomis naujausiomis technologijomis, galima atlikinėti įvairius namų darbus, klausytis audio knygų arba savo planšetiniame kompiuteryje skaityti naujausią straipsnį. Taip pat sportuojant įmanoma sutvarkyti net tam tikrus verslo reikalus: atrašyti į elektroninius laiškus, peržvelgti naujienas ir panašiai.

Žinoma, sportuojant ir dirbant vienu metu, svarbu neatitrūkti nuo aplinkos ir stebėti tai kas vyksta netoliese. Be to, sportuojant nepatariama kalbėti telefonu ir garsiai šūkauti per visą sporto salę, – nemandagu. Telefono vieta spintelėje, nebent mobilusis sportuojančiajam reikalingas, kaip muzikos grotuvas.

  1. Romantiškos pažintys

Jei sporto klube lankomasi ieškant romantiškų pažinčių, būtina išmokti perprasti aplinkinių elgesį ir rasti tuos, kurie čia lankosi dėl tos pačios priežasties. Kūno kalba yra puikus indikatorius. Jei mergina iš ausų iškart išsitraukia ausinukų vos tik šalia  jos sportuoti ateina vaikinas, tai jau vienas iš aiškių rodiklių. Lygiai tas pats jeigu tai pačiai merginai baigus sportuoti su vienu iš treniruoklių, šalia esantis vyriškis taip pat liaujasi tai daręs. Gal naujų santykių ieškojimas ir ne pati nuoširdžiausia priežastis, bet ką jau čia padarysi – svarbu, kad tai jus skatina nueiti į sporto klubą!

  1. Bendravimas (be romantiškų priemaišų!)

Žinoma, kad naujasis pokalbis turės nutrūkti tarp gilių įkvėpimų bei per poilsio pertraukėles, tačiau pažintys sporto klube gali tapti naujų draugysčių priežastimi ir atverti duris nesuskaitomai daugybei kitų galimybių. Sportas kartu su bendraminčiais, leidžia pasiekti aukštesnių rezultatų ir neprarasti motyvacijos. Sporto draugai skatina tobulėti, o bendraujant laikas praeina daug greičiau. Tai itin naudinga, jei jūsų treniruotės intensyvios ir varginančios. Negana to, sveikas konkuravimas visada buvo ir yra gera motyvacija tobulėti.

  1. Poilsis nuo šeimyninės rutinos

Kartais būna, jog reikia tiesiog trumpos pertraukėles. Vaikai lovose ir tai puikus metas skirti laiko sau. Šeimoje aptarkite, kuriam iš jūsų metas gauti daugiau laiko sau ir pradėti sportuoti. Tai atgaivins jūsų mintis ir emocijas, o į šeimą bus grįžtama su nauju džiaugsmu ir energija.

  1. Privilegijos

Daugelis sporto klubų savo klientams siūlo nemažai papildomų akcijų arba už ilgą narystę suteikia tam tikrų privilegijų. Lojaliems vartotojams sporto klubai siūlo nemokamą galimybę naudotis soliariumu arba sauna.

Nemokamos asmeninio trenerio konsultacijos taip pat yra puiki priežastis lankytis sporto klube. Daugelis žmonių būtent dėl to ir pradeda sportuoti. Profesionalūs trenerio patarimai yra nuostabi galimybė sporto seansus pritaikyti būtent jūsų pajėgumams ir poreikiams. Negana to, jei turėjote kokių nors traumų, asmeninis treneris padės sumažinti jų pasekmes bei patars kokia jų prevencija jums naudingiausia. Nemokamos trenerio konsultacijos – tai išties viena iš rimčiausių priežasčių, dėl kurių verta rinktis sporto klubą.

  1. Pigiau nei asmeniniai treniruokliai

Akivaizdus faktas, jog treniruokliai ar kita sporto įranga yra itin brangūs. Tad nenuostabu, jog naudotis sporto klubo paslaugomis yra daug pigiau nei įsigyti nuosavą įrangą. Kam pirkti namuose daug vietos užimantį treniruoklį, kai sporto klube galima naudotis ne tik naujausia įranga, bet ir baseinu, kurį namuose retas turi.

  1. Nauji drabužiai!

Reguliarus lankymasis sporto salėje tai ne vien paprastas sportavimas. Tai taip pat pagerėjusi forma ir galimybė vaikščioti po įvairiausias drabužių parduotuves bei rinktis tai, ko širdis užsigeidžia; ant jūsų sveiko kūno viskas atrodys puikiai! Ar tai pakankama priežastis reguliariai sportuoti? Žinoma, kad taip!

Pasitikėjimas savimi yra vertingas dalykas, o vienas iš gana neblogų būdų padidinti savo savigarbą yra nusipirkti sau ką nors naujo. Savigarba yra ir rūpinimasis savimi, o sporto klubo lankymas – puikus būdas šiam įpročiui plėtotis.

  1. Gerėjanti sveikata

Pabaigai šįkart palikome tai, kas iš tiesų svarbiausia. Jei jums tinka viena iš prieš tai pateiktų priežasčių – puiku. Tačiau esminis dalykas visiems turėtų būti šis: sportas neabejotinai gerina sveikatą. Nuolatinė sportinė veikla ne tik stabdo senėjimą, bet ir didina fizinę ištvermę, o dėl viso to žmogus jaučiasi sveikesnis, pasižymi geresne nuotaika ir yra žymiai laimingesnis. Toks galite būti ir jūs!

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Sportas

Rita Girdvainytė: “Sportas irgi yra meilės ir dėmesio sau forma”

Ji žavi, jauna ir be galo aktyvi. Taip galima pristatyti žaviąją Klaipėdoje gyvenančią fitneso trenerę Ritą Girdvainytę, kuriai sportas yra tik viena iš veiklų. Su ja kalbamės apie tai, kaip surasti įkvėpimą sportui, aktyviai veiklai bei neprarasti motyvacijos. Šį rudenį rinkimės gyventi sveikai ir aktyviai!  Rita, esi fitneso trenerė. Kaip sportas atsirado Tavo gyvenime? Taip, […]

views 4506
Iššūkis: taisyklinga laikysena per 3 savaites
Sportas

Iššūkis: taisyklinga laikysena per 3 savaites

Taisyklinga laikysena per 3 savaites? Įmanoma! Ši programa padės pastebimai pagerinti laikyseną. Ar priimate iššūkį? Kūprindamiesi atrodome pavargę, mažiau pasitinkintys savimi, tačiau svarbiausia tai, kad netaisyklinga laikysena ilgainiui lemia kur kas didesnes problemas – nugaros ir kaklo skausmus. Ar žinote, kad pagerinę laikyseną kartu padėsite ir virškinimui, būsite atsparesni stresui, o kur dar puiki nuotaika! […]

views 71591
Sportas

5 idealūs pratimai, kuriuos reikia atlikti paplūdimyje

Paplūdimys – ideali vieta paįvairinti savo kasdieninę mankštą. Pateikiame 5 pratimų rekomendacijas, kuriuos galite praktikuoti ant smėlio, o geriausia, kad jas galite atlikti su bikini, basomis ar su  sportine apranga. Tiesiog nepamirškite gerti daug vandens ir kelias valandas pabūti pavėsyje, kad išvengtumėte šilumos smūgio. Atsispaudimai Šis pratimas atliekamas siekiant tonizuoti tricepsą ir pilvą. Jei esate […]

views 3426
Sportas

Kodėl kiekvienas turėtų pradėti skaičiuoti žingsnius?

Teksto autorė: Neringa Starkovaitė Ėjimas – vienas saugiausių būdų sustiprėti, pagerinti sveikatą. Dabar, vasarą, kai lauke šilta bei saulėta, būtų nuodėmė neišnaudoti progos pasivaikščioti parke ar prie jūros! Eiti gebame visi, nes tai yra prigimtinė mūsų savybė, tačiau ne visada tai darome tinkamai. Taisyklingai vaikščiodami stiprinsite širdį, ugdysite ištvermę ir sudeginsite papildomų kalorijų. Gal jau […]

views 3884
Geriausia treniruotė pilvo presui
Sportas

Geriausia treniruotė pilvo presui

Norint turėti pilvo presą, reikia daug pastangų. Pateikiame jums pratimus, kurie padalinti į tris dalis. Derinant šiuos pratimus su sveika mityba padės jums palaikyti plokščią pilvą ištisus metus.  Dėmesys viršutiniam pilvo presui. Pratimui naudojamas kamuolys Atsisėskite ant gerai pripūsto pratybų kamuolio. Padėkite rankas už galvos ir vaikščiokite savo kojomis nuo kamuolio. Kamuolys turėtų siekti klubus […]

views 5517