Specialistų atsakymai

Kosmetologė Laima Jurėnienė: pradėti rūpintis oda reikia laiku

Publikuotas 2016 25 balandžio views 7591
Laima Jurėnienė Kosmetologė Laima Jurėnienė

„Laiku pradėkite rūpintis savo oda ir darykite tai, kas jai tuo metu geriausia. Atminkite, kiek laiko ir pastangų investuosite į savo grožį šiandien, atitinkamais rezultatais galėsite džiaugtis rytoj“, – pataria kosmetologė Laima Jurėnienė, kuri nuo šiol atsakys į portalo Gamtos Grožio Formulė skaitytojų užduodamus klausimus apie odos priežiūrą.

Profesionali estetinės kosmetologijos specialistė, edukologė, Vilniaus „Inspired by FEMINA BONA“ medžiagotyros dėstytoja, „Beauty Day“ grožio ir sveikatos studijos įkūrėja turi 13 metų darbo patirtį estetinės kosmetologijos srityje. „Nuolatos tobulinuosi įvairiuose seminaruose, kongresuose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, o visas žinias su malonumu perduodu savo mokinėms bei klientams. Nuo šiol – ir jūsų skaitytojams“, – sako L. Jurėnienė.

– Kas Jus labiausiai motyvuoja darbe?

– Mano darbas – tai mano hobis, duodantis man be galo daug teigiamų emocijų. Mes, grožio srities specialistai, kuriame grožį, suteikdami žmonėms pasitikėjimą savimi. Klientų švytintys veidai, nuoširdžios šypsenos, dėkingumas – tai didžiausia dovana, begalinis džiaugsmas, įkvepiantis specialistą domėtis naujovėmis, kurti grožį ir nuolat tobulėti. Grožio industrija yra be galo įdomi sritis – įspūdingu greičiu žengianti pirmyn kartu su naujomis, moksliškai pagrįstomis aukštomis technologijomis. Džiugu, kad didėja inovatyvių procedūrų poreikis, o klientai sulaukia įspūdingų rezultatų, ir to pasiekiama be intervencijos, tai yra be odos traumavimo. Esu laiminga, kad galiu kažkiek prisidėti prie to, kas atneša žmonėms laimę.

– Su kokiomis problemomis, klausimais į Jus dažniausiai kreipiasi žmonės?

– Pasaulyje populiariausios yra dvi procedūros: tai aknės (spuogų) gydymas ir Anti-age (priešraukšlinės, atjauninačios, veido ovalą atstatančios-stangrinančios procedūros). Ne išimtis ir Lietuva. Labai daug jaunimo, ir net brandesnio amžiaus žmones kamuoja spuogai. Aknės pažeistą odą reikia ypatingai prižiūrėti ir gydyti, kad praėjus šiam ligos periodui žmogus galėtų džiaugtis gražia oda, be išliekančių neigiamų pasekmių – randų, pigmentinių dėmių. Puikių rezutatų pasiekiu dirbdama su pasaulyje pripažintais žinomų kompanijų, Premium klasės produktais ir galiu pasidžiaugti puikiais rezultatais. Kita, ne mažiau populiari procedūra – Anti-age. Žmogaus senėjimo procesas prasideda nuo 25-erių metų. Taigi visiems yra aktualios odą regeneruojančios, atnaujinančios, ovalą stangrinančios procedūros. Ypač didėja inovatyvių procedūrų poreikis, suteikiantis įspūdingų rezultatų be injekcijų ir odos traumavimo. Tai aukštų technologijų kosmeceutika. Laiku pradėjus rūpintis savimi ilgai džiaugsitės puikiais rezultatais.

– Kokias odos problemas, reikiamas procedūras dažniausiai lietuviai ignoruoja, nors neturėtų?

– Žmonės, ateidami pas jų pačių pasirinktą ar rekomenduotą specialistą, privalo pasitikėti juo ir jo siūlomomis procedūromis. Jei kyla abejonių, patariu pasirinkti kitą profesionalą.

Džiaugiuosi, kad klientas, atėjęs į „BeautyDay“ grožio ir sveikatos studiją, pasitiki manimi ir procedūromis, kurias atlieku parinkdama kiekvienam individualiai – pagal poreikį ar odos problemą. Smagu, kad džiaugsmas būna abipusis, o rezultatai matomi iš karto.

Liūdna, kad kosmetologija Lietuvoje daug kam yra prabangos dalykas. Taigi, jei žmogus galėtų sau leisti, manau, tokių, kurie nemylėtų savęs ir ignoruotų vieną ar kitą procedūrą, būtų tikrai labai mažai. Pats pagrindinis dalykas, nuo ko prasideda veido priežiūra – tai odos išvalymas. Puiki, sakyčiau, viena iš pigesnių procedūrų, duodanti iš karto įspūdingą rezultatą. Ji reikalinga kiekvienam, nes šiais laikais tobulų odų beveik nebėra. Taigi, bent jau veido valymo ignoruoti negalima.

– Kokias kitas odos priežiūros klaidas žmonės dažniausiai daro?

– Viena dažniausiai pasitaikančių klaidų tai netinkamos, ne pagal odos tipą pasirinktos veido odos priežiūros priemonės (prausikliai, losjonai, veido kremai ir pan.). Pačią tinkamiausią priemonę kiekvienam gali parinkti profesionalas, apžiūrėjęs veido odą. Oda gali būti riebi, riebi išsausėjusi, mišri, sausa, sausa-dehidratuota, stresuota, jautri, kapiliarinė-kuperozinė. Yra labai daug niuansų, į kuriuos reikia atsižvelgti parenkant prausiklius, kremus, serumus ar kaukes.

Dažnai saviems klientams aiškinu, kad, pavyzdžiui, atėjus į vaistinę ar kosmetikos parduotuvę ir paprašius veido kremo, konsultantei tikrai sudėtinga nuspręsti, kokia yra Jūsų oda, nes tuo metu puikiai atrodote, veido oda būna užmaskuota kremo-pudros. Tuomet sunku įvertinti, ar Jūsų oda sausa, ar ji dehidratuota, ar riebi išsausėjusi ir t.t. Taigi mano patarimas toks: jei nors kiek abejojate pasirinkimu, ateikite pasikonsultuoti pas specialistą. Taip sutaupysite ir pinigų, ir nervų, ir laiko.

– Kokiomis žiniomis norėsite dalytis su portalo Gamtos Grožio Formulė skaitytojais?

– Šiuolaikinėje kosmetologijoje yra begalė efektyvių procedūrų ir priemonių. Pradedant klasikine kosmetologija, baigiant aparatūrine, inovatyvia, medicinine kosmetologija ar netgi plastine chirurgija. Be to, vien kosmetologijoje naudojamos naujausios technologijos leidžia atjaunėti 10-15 metų ir užmiršti apie daugelį turėtų odos problemų. Turint tokį pasirinkimą, pasimesti ar nemokėti atsirinkti, ko reikia individualiai kiekvienam, labai lengva, o bandymai patiems spręsti kilusias odos problemas neretai neduoda norimų rezultatų. Štai kodėl siūlau Jums pasitikėti profesionalais. Laiku pradėkite rūpintis savo oda ir darykite tai, kas jai tuo metu geriausia. Atminkite, kiek laiko ir pastangų investuosite į savo grožį šiandien, atitinkamais rezultatais galėsite džiaugtis rytoj. Mylėkite save ir būkite gražios, nes grožis gyvenimui suteikia labai daug… Mielai konsultuosiu ir atsakysiu į jums rūpimus klausimus estetinės kosmetologijos bei estetinės medicinos srityse.

Laima nuo šiol konsultuos Gamtos Grožio Formulės skaitytojus ir atsakys į jiems kylančius klausimus. Užduoti savo klausimą gali kiekvienas, tiesiog spustelėkite puslapio viršuje esančią nuorodą „Klauskite ekspertų“, pasirinkite norimos srities ekspertą ir užpildykite formą.

Eskperto atsakymą publikuosime portale Gamtos Grožio Formulė, išsaugodami Jūsų anonimiškumą ir informuodami Jus apie tai, kad jau galite perskaityti Jums reikiamus patarimus.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai

Nugaros masažo nauda – atsikratykite skausmo ir pagerinkite savo savijautą

Masažas yra vienas seniausių žmogaus taikomų gydymo metodų. Šiandien tai populiari atsipalaidavimo ir terapijos forma, kuri gali būti labai naudinga fizinei ir emocinei sveikatai. Aptarkime tai plačiau. Kokia yra nugaros masažo nauda? Nugaros masažas šiandien yra vis dažniau pasirenkamas gydymo metodas. Nugara yra viena iš didžiausių kūno raumenų grupių, be to, tai labiausiai pavargusi ir […]

views 99
Sveikata

Nereguliarios mėnesinės: priežastys ir sprendimo būdai

Mėnesinės laikomos reguliariomis, kuomet kraujavimas kartojasi kas 21–35 dienas, trunka 2–7 dienas ir nėra gausus. Visgi, nereguliarios mėnesinės – gana dažnas reiškinys, su kuriuo susiduria didelė dalis moterų. Nors kartais tai gali būti laikinas svyravimas, nereguliarios mėnesinės taip pat gali signalizuoti apie tam tikras sveikatos problemas. Nereguliarių mėnesinių priežastys Nereguliarių mėnesinių priežastys gali būti įvairios. […]

views 199

Mitybos specialistė: ką daryti, jeigu nepavyksta priaugti svorio?

Labas vakaras, turiu visai kitą problemą – kaip priaugti svorio? Nes pagal metus ir ūgį turėtų būti kur kas daugiau. Tačiau sunkiai auga svoris. Mano yra greita medžiagų apykaitą ir dirbu fizinį darbą, labai mėgstu daug vaiščioti. Atsako mitybos specialistė Eglė Šinkevičiūtė: Sveiki, Jums derėtų paskaičiuoti paros energijos poreikį, kurį gautumėte su maistu, atsižvelgiant į fizinį krūvį. […]

views 16331

Kosmetologė: kaip sumažinti veido poras, dėl kurių atsiranda spuogelių

Laba diena, norėjau paklausti, kaip reikėtų sumažinti veido poras, dėl kurių atsiranda spuogelių? Atsako kosmetologė Laima Jurėnienė: Riebi, mišri, į riebumą linkusi oda pridaro nemažai rūpesčių. Tokios odos vidurinė veido dalis, vadinamoji T zona, gali būti riebi, inkštiruota ir spuoguota, o skruostai – švelnūs ir sausi. Kremai, kaukės, serumai su pavieniais spuogeliais ir riebiu blizgesiu susidoroja […]

views 17931

Mitybos specialistė: apie mitybą, kovojant su celiulitu

Sveiki, man 20 metų, mano ūgis 169 cm, svoris 59 kg. Noriu pradėti kažkiek prisižiūrėti mitybą. Gal galėtumėte ką nors patarti, kad be drastiškų pokyčių galėčiau sumažinti savo problemą – ryškų celiulitą? Atsako dietologė Eglė Šinkevičiūtė: Sveiki, Celiulito atsiradimo priežastys iki galo vis dar nėra aiškios. Tačiau jo atsiradimą gali lemti paveldimumas, nes celiulitą gali turėti […]

views 8853