Radote klaidą? Radote klaidą?
Psichologija

Kinų horoskopas 2017-iems: kas laukia karjeros, meilės ir sveikatos srityse?

tags
Publikuotas 2017 sausio 26 views 27387
Kinų horoskopas 2017-iems: kas laukia karjeros, meilės ir sveikatos srityse? shutterstock.com

Sausio 28-ąją kinai pasitinka naujuosius, Ugninio Gaidžio metus. Jei prognozės pagal zodiaką nenuteikė optimistiškai, pasitikrinkite, ką jums žada kinų horoskopas – tereikės prisiminti savo ar artimųjų gimimo metus!

2017-ųjų horoskopą pagal zodiako ženklą rasite čia:

2017-ųjų horoskopas avinui, jaučiui, dvyniams, vėžiui, lūtui, mergelei

2017-ųjų horoskopas svarstyklėms, skorpionui, šauliui, ožiaragiui, vandeniui, žuvims


Žiurkė (1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008)

Karjera: šioje srityje žiurkėms itin seksis. Jei kurį laiką ieškojote darbo, šiemet būtinai jį rasite. Todėl patariama nelaukti ir pradėti mokytis naujų įgūdžių ar įgyti su profesija susijusių žinių – taip būsite labiau pasiruošę kilti karjeros laiptais. 2017-aisiais žiurkės, net ir susidūrusios su karjeros sunkumais, būtinai sulauks aplinkinių pagalbos.

Meilė: jei esate vedęs/ištekėjusi arba ilgalaikiuose santykiuose, šiemet jus lydės darna ir ramybė. Tuo tarpu antros pusės ieškantys vienišiai turėtų neužsibūti namuose ir dažniau lankytis vietose, kuriose galima sutikti naujų žmonių – antraip visus metus praleisite vieni. Tiesa, venkite puoselėti santykius su už jus kur kas vyresniu žmogumi – jie prie gero neprives.

Sveikata: šiemet nepamirškite užsiimti aktyvia fizine veikla: vaikščiokite, bėgiokite, kopkite į kalnus ir važinėkite dviračiu – tai padės išlaikyti gerą sveikatos būklę. Jokiu būdu neignoruokite simptomų, susijusių plaučiais, inkstais ir šlapimo organų sistema.


jautisJautis (1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009)

Karjera: šiemet paaukštinimo ar didesnio atlyginimo tikėtis neverta, tačiau tai jokiu būdu nereiškia, kad liksite be darbo. Sąžiningas šių metų įdirbis 2018-aisiais atneš ilgai lauktus rezultatus. Beje, skirkite laiko užmegzti santykius su kolegomis – jie padės užsitarnauti puikią reputaciją.

Meilė: priešingai nei karjeroje, meilėje jums seksis kuo puikiausiai. Vienišiai įsivels į aistringą romaną, kuris peraugs į rimtus ilgalaikius santykius. Jei jau turite antrąją pusę, išspręsite ilgą laiką kankinusias problemas – tereikia daugiau atvirumo.

Sveikata: didžiąją metų dalį būsite geros nuotaikos ir puikios savijautos, tačiau vis tiek reguliariai pasitikrinkite sveikatą. Šiemet atkreipkite dėmesį į skrandžio, plaučių ir kvėpavimo takų sutrikimus.


tigrasTigras (1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010)

Karjera: tigrams pagaliau atsivers karjeros galimybės. Panašu, kad gausite išsvajotą darbą arba būsite paaukštinti, tiesa, prieš tai teks įveikti nedidelį iššūkį. Tam, kad su naujomis pareigomis susitvarkyti būtų lengviau, gerinkite komunikacijos įgūdžius, tačiau aklai nepasitikėkite kolegomis.

Meilė: itin geri metai net ir užkietėjusiems vienišiams – panašu, kad sutiksite savo gyvenimo meilę. Tiesa, iš pradžių lengva nebus, todėl apsiginkluokite kantrybe ir suteikite antrajai pusei pakankamai laisvės. Jau įsipareigoję tigrai 2017-aisiais atras savo partnerį iš naujo.

Sveikata: karjeros pokyčiai iš pradžių gali sukelti šiek tiek streso, todėl gali pablogėti sergančiųjų migrena būklė. Visiems tigrams rekomenduojama akylai rūpintis plaučiais, rega ir virškinimo sistema.


triušisTriušis (1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011)

Karjera: šie metai kupini ne tik galimybių, bet ir streso. Todėl prieš imdamiesi naujų pareigų ar pereidami į kitą darbovietę apsvarstykite, ar tai tikrai verta jūsų laiko ir sveikatos. Jei įmanoma, atidėkite su karjera susijusius pasiūlymus, ir tuo metu semkitės naujų žinių – taip jausitės kur kas labiau užtikrinti.

Meilė: šiemet rimtų santykių tikėtis neverta. Nors susipažinsite su daugybe priešingos lyties atstovų, šios pažintys turi potencialo peraugti tik į trumpalaikius romanus. Prieš veldamiesi į tuščius ginčus su mylimuoju, gerai pagalvokite, ar verta rizikuoti santykiais.

Sveikata: jei pokyčiai darbo srityje sukels daug streso, tai atsilieps sveikatai. Todėl kiek įmanoma daugiau laiko praleiskite gryname ore, užsiimkite joga, mokykitės medituoti. Ir, žinoma, sveikai maitinkitės.


drakonasDrakonas (1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012)

Karjera: šiemet darbe netrūks idėjų ir entuziazmo, tą anksčiau ar vėliau pastebės ir įvertins darbdavys. Panašu, kad sulauksite pasiūlymo keisti darbą, tačiau neskubėkite apsispręsti: nors nauji kolegos bus geranoriški, tokie pokyčiai, jei nesate pasiruošę, sukels daug streso.

Meilė: šiemet šilti, ir, svarbiausia, abipusiai jausmai užklups tuos, kurie nė neketino ieškoti antrosios pusės. 2017-aisiais drakonai atras TĄ vienintelį, su kuriuo patirs daugybę nuostabių akimirkų. Įdomu tai, kad naują mylimąjį sutiksite ten, kur mažiausiai to tikitės.

Sveikata: panirę į naujus santykius ir darbą, nepamirškite rūpintis sveikata. Ypač rūpinkitės nervų sistema, mokykitės valdyti stresą, sportuokite ir sumažinkite suvartojamą greito maisto kiekį.


gyvatėGyvatė (1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013)

Karjera: jūsų atlygis šiemet gerokai išaugs. Tai gali būti susiję su nauju darbo pasiūlymu, kurį turėtumėte priimti ilgai nedvejoję: puikiai susidorosite su naujomis pareigomis bei susipažinsite su įkvepiančiais savo srities profesionalais.

Meilė: santykių fronte – naujų galimybių metas. Net jei neieškote įsipareigojimų, nuolat turėsite progų pasidžiaugti romanais. Pradėję santykius, juose ne visada jausitės patogiai, todėl išmokite atvirai kalbėtis. Sutuoktiniai turėtų vienas kitam skirti daugiau dėmesio.

Sveikata: šiemet galimi nestiprūs sveikatos sutrikimai, todėl ypač rūpinkitės regėjimu bei širdies ir kraujagyslių sistemos sveikata. Tačiau nepiktnaudžiaukite vaistais – juos turi paskirti specialistas.


arklysArklys (1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014)

Karjera: 2017-ųjų arkliams bus tiek sėkmingi, kiek jie patys to norės. Uolūs ir atsidavę darbuotojai bus tinkamai įvertinti, tuo tarpu aptingusiųjų laukia rimtas pokalbis su darbdaviu. Šiemet skirkite dėmesį tobulėjimui ir savo tikslų siekimui, o kitąmet džiaugsitės darbų rezultatais.

Meilė: meilėje seksis panašiai, kaip ir karjeroje. Užmegsite santykius tik tuo atveju, jei dėl jų pakovosite. Sutikę patinkantį žmogų, negailėkite jam dėmesio ir nenuleiskite rankų net tuo atveju, jei jis atrodo abejingas – metams įsibėgėjus situacija pasikeis į gerą. Jei esate susituokę, stenkitės išvengti nereikšmingų barnių ir pavydo scenų.

Sveikata: šiemet labiausiai rūpinkitės emocine sveikata, kadangi nuo jos priklausys bendra organizmo būklė. Patariama sportuoti, mėgautis skaniu sveiku maistu ir gerai išsimiegoti.  


ožkaOžka (1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015)

Karjera: kadangi praėjusiais metais daug ir sunkiai dirbote, atėjo metas raškyti saldžius vaisius. Šiemet galite tikėtis paaukštinimo, didesnio atlyginimo ir kolegų įvertinimo. Jeigu darbe jaučiate monotoniją, metas pradėti žvalgytis kitos darbovietės.

Meilė: šiemet turite šansą sutikti savo gyvenimo meilę. Tiesa, jos pernelyg neskubinkite, antraip galite išgąsdinti ir atbaidyti. Jei esate susituokę, išaugusios pajamos turėtų padėti išspręsti su finansais susijusias įsisenėjusias problemas. Tiesa, koncentruodamiesi į darbą, neapleiskite sutuoktinio – jam jūsų dėmesio tikrai nebus per daug.

Sveikata: kadangi gyvenime netrūks naujovių, labai svarbu rūpintis sveikata. Atkreipkite dėmesį į kvėpavimo takų sistemos ir virškinamojo trakto būklę.


beždžionėBeždžionė (1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004)

Karjera: šiemet darbe reikės gerokai pasistengti, kadangi nespėjote įveikti užsibrėžtų tikslų. Nors susidursite su keletu kliūčių, užsispyrimas ir darbštumas padės pakilti pareigose ar užsitarnauti didesnį atlyginimą.

Meilė: siekiantys meilės vienišiai susidurs su konkurentais, tiesa, jie bus silpnesni už jus. Jeigu neseniai sukūrėte santykius, pasiekti santarvę prireiks užsispyrimo ir kantrybės. Tuo tarpu susituokusieji santykiuose gali šiek tiek atsipalaiduoti ir daugiau dėmesio skirti karjerai;

Sveikata: net ir sunkiai dirbdamos, beždžionės sveikata pernelyg nesiskųs. Tiesa, net ir pačioms energingiausioms nepakenks daugiau laiko leisti gryname ore bei dažniau pajudėti.


gaidysGaidys (1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017)

Karjera: besitikintys paaukštinimo gaidžiai susidurs su varžovu, todėl pasiruoškite kaip reikiant pakovoti dėl aukštesnės pozicijos. Jei dirbate su dideliu projektu, nebijokite paprašyti kolegų pagalbos – antraip galite ne juokais užstrigti. Taip pat šiemet patariama susilaikyti nuo darbovietės keitimo.

Meilė: deja, bet vienišiams tvirti santykiai šiemet vargiai nusimato. Blaškydamiesi tarp keleto potencialių partnerių, galiausiai patys liksite vieni. Visgi pažintis su žmogumi, gimusiu jaučio, drakono ar gyvatės metais, ilgainiui gali peraugti į perspektyvius santykius. Jei su dabartiniu partneriu reikalai klostosi ne itin gerai, nekaltinkite vien savęs – abu jūs padarėte klaidų.

Sveikata: darnos asmeniniame gyvenime trūkumas gali pabloginti psichinę sveikatą. Jei liūdesys ir apatija greitai nepraeina, nebijokite kreiptis į specialistus.


šuoŠuo (1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006)

Karjera: nors šiemet neteks smarkiai kilti karjeros laiptais, atsiras papildomų galimybių užsidirbti. Tiesa, nesivelkite į neaiškias avantiūras, kadangi vėliau galite turėti reikalų su teisėsauga. Jei šiuo metu darbe sunkiai spėjate susidoroti su užduotimis, jokiu būdu nesiimkite naujų – vargu, arba jūsų viršvalandžiai bus įvertinti.

Meilė: panašu, kad neturintieji antrosios pusės ją ras artimoje aplinkoje, pavyzdžiui, kaimynystėje, tačiau kuriant santykius prireiks nemažai kantrybės. Santuokose ir ilgose partnerystėse pagaliau įsivyraus stabilumas ir supratimas.

Sveikata: gimusiųjų šuns metais sveikata bus puiki. Tiesa, pajutę neįprastus skausmus kuo greičiau kreipkitės į gydytojus.


Kiaulė (1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007)

Karjera: šiemet nepervertinkite savęs profesinėje srityje. Atlyginimo pakėlimas bei paaukštinimas – galimi, tačiau dėl jų reikės atsiraitoti rankoves. Darbe labiausiai pasikliaukite žmonėmis, gimusiais arklio ir gyvatės metais. Malonių karjeros pokyčių galite tikėtis vasarą.

Meilė: turintys ilgalaikį partnerį turėtų skirti jiems daugiau rūpesčio ir dėmesio. Vienišiams vertėtų daugiau laiko praleisti įvairiuose renginiuose bei dažniau eiti į svečius. Geriausias metas sutikti antrąją pusę – balandis, gegužė ir birželis.

Sveikata: šiemet itin kruopščiai rūpinkitės savo sveikata. Ypač saugokitės šlapimo takų bei širdies ir kraujagyslių sistemos ligų.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
juoko_joga
Psichologija

Neįtikėtini faktai, kuriuos reikėtų žinoti apie juoko jogą

Ne kartą girdėjome frazę, kad juokas gydo. Juokas gali pakeisti žmogaus nuotaiką per kelias minutes. Tam, kad juoktumeisi iš visų jėgų nereikia net geros kompanijos. Egzistuoja juoko joga. Kas yra juoko joga? Joga yra puiki asketinė technika, atpalaiduojanti protą ir kūną. Žodis „joga“ kilo iš sanskrito kalbos šaknies „YUJ“, kuris reiškia „surišti, įtempti“ ir gali […]

views 69

6 romantiškos idėjos šiai vasarai, kurių tiesiog negalite praleisti

Taip ilgai laukta vasara jau įsibėgėjo. Žinoma, jos netikrai nesinori leisti namuose prie TV arba kompiuterio, todėl siūlome jums kelias romantiškas idėjas vasaros pasimatymams. Nesvarbu, ar tai pirmas, ar dvidešimtas jūsų pasimatymas, juk romantikos niekada nebus per daug? Lauko kinas Pamenate amerikietiškus filmus, kur porelės glaustosi, susėdusios ant pievelės, žiūrėdamos kino filmus? Vasarą kinu po […]

views 155
Psichologija

Įsimintiniausios citatos iš serialo „Liežuvautoja”

Jie jauni, žavūs ir drąsūs Manheteno aukštuomenės jaunuoliai, kuriems visas pasaulis po kojomis. Jie nebijo rizikuoti ir klysti. Jie švenčia gyvenimą ir rengiasi tik geriausiais drabužiais. Tikime, ne vienas norėjote atsidurti šių jaunuolių kailyje. Serialas „Liežuvautoja” sužavėjo daugumą jaunuolių ir ne tik. Dalinamės keliomis citatomis, kurios įkvėps kasdienai.  „Man nereikia draugų, man reikia daugiau šampano“. „Jei dviems […]

views 244
Psichologija

Paprasti būdai, kurie padės atsipalaiduoti

Gyvenant šiuolaikiniu tempu, tikrai netrūksta problemų ir įvairių rūpesčių. Daug kartų patiriame stresines situacijas, o tai mus  palaužia fiziškai ir psichiškai. Jei esame įsitempę, mūsų protas tarsi užsiblokuoja, negalime galvoti apie kūrybingus problemų sprendimo būdus, problemos tampa dar sunkesnės, jaučiame spaudimą, o tai sumažina mūsų galimybes viską ramiai ir logiškai išspręsti. Atsipalaidavimas šiomis dienomis tampa […]

views 204
Keisčiausios fobijos
Psichologija

Keisčiausios fobijos. Ko bijome?

Žodis fobija išvertus iš graikų kalbos reiškia stiprią, nepaliaujamą ir nepagrįstą daiktų, veiksmų, žmonių ar situacijų patologinę laimę. Tokio dydžio baimė dažnai nekelia realaus pavojaus, tačiau žmogui, turinčiam tam tikros rūšies fobiją, ji gerokai apsunkiną kasdieninį gyvenimą be jokios baimės ir jos sukeliamų padarinių. Daugelius iš mūsų kažko bijo, vieni be galo jaudinasi kalbėdami viešai, kiti panikuoja įsivaizduodami, […]

views 203