Psichologija

Kinų horoskopas 2017-iems: kas laukia karjeros, meilės ir sveikatos srityse?

Publikuotas 2017 26 sausio views 28892
Kinų horoskopas 2017-iems: kas laukia karjeros, meilės ir sveikatos srityse? shutterstock.com

Sausio 28-ąją kinai pasitinka naujuosius, Ugninio Gaidžio metus. Jei prognozės pagal zodiaką nenuteikė optimistiškai, pasitikrinkite, ką jums žada kinų horoskopas – tereikės prisiminti savo ar artimųjų gimimo metus!

2017-ųjų horoskopą pagal zodiako ženklą rasite čia:

2017-ųjų horoskopas avinui, jaučiui, dvyniams, vėžiui, lūtui, mergelei

2017-ųjų horoskopas svarstyklėms, skorpionui, šauliui, ožiaragiui, vandeniui, žuvims


Žiurkė (1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008)

Karjera: šioje srityje žiurkėms itin seksis. Jei kurį laiką ieškojote darbo, šiemet būtinai jį rasite. Todėl patariama nelaukti ir pradėti mokytis naujų įgūdžių ar įgyti su profesija susijusių žinių – taip būsite labiau pasiruošę kilti karjeros laiptais. 2017-aisiais žiurkės, net ir susidūrusios su karjeros sunkumais, būtinai sulauks aplinkinių pagalbos.

Meilė: jei esate vedęs/ištekėjusi arba ilgalaikiuose santykiuose, šiemet jus lydės darna ir ramybė. Tuo tarpu antros pusės ieškantys vienišiai turėtų neužsibūti namuose ir dažniau lankytis vietose, kuriose galima sutikti naujų žmonių – antraip visus metus praleisite vieni. Tiesa, venkite puoselėti santykius su už jus kur kas vyresniu žmogumi – jie prie gero neprives.

Sveikata: šiemet nepamirškite užsiimti aktyvia fizine veikla: vaikščiokite, bėgiokite, kopkite į kalnus ir važinėkite dviračiu – tai padės išlaikyti gerą sveikatos būklę. Jokiu būdu neignoruokite simptomų, susijusių plaučiais, inkstais ir šlapimo organų sistema.


jautisJautis (1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009)

Karjera: šiemet paaukštinimo ar didesnio atlyginimo tikėtis neverta, tačiau tai jokiu būdu nereiškia, kad liksite be darbo. Sąžiningas šių metų įdirbis 2018-aisiais atneš ilgai lauktus rezultatus. Beje, skirkite laiko užmegzti santykius su kolegomis – jie padės užsitarnauti puikią reputaciją.

Meilė: priešingai nei karjeroje, meilėje jums seksis kuo puikiausiai. Vienišiai įsivels į aistringą romaną, kuris peraugs į rimtus ilgalaikius santykius. Jei jau turite antrąją pusę, išspręsite ilgą laiką kankinusias problemas – tereikia daugiau atvirumo.

Sveikata: didžiąją metų dalį būsite geros nuotaikos ir puikios savijautos, tačiau vis tiek reguliariai pasitikrinkite sveikatą. Šiemet atkreipkite dėmesį į skrandžio, plaučių ir kvėpavimo takų sutrikimus.


tigrasTigras (1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010)

Karjera: tigrams pagaliau atsivers karjeros galimybės. Panašu, kad gausite išsvajotą darbą arba būsite paaukštinti, tiesa, prieš tai teks įveikti nedidelį iššūkį. Tam, kad su naujomis pareigomis susitvarkyti būtų lengviau, gerinkite komunikacijos įgūdžius, tačiau aklai nepasitikėkite kolegomis.

Meilė: itin geri metai net ir užkietėjusiems vienišiams – panašu, kad sutiksite savo gyvenimo meilę. Tiesa, iš pradžių lengva nebus, todėl apsiginkluokite kantrybe ir suteikite antrajai pusei pakankamai laisvės. Jau įsipareigoję tigrai 2017-aisiais atras savo partnerį iš naujo.

Sveikata: karjeros pokyčiai iš pradžių gali sukelti šiek tiek streso, todėl gali pablogėti sergančiųjų migrena būklė. Visiems tigrams rekomenduojama akylai rūpintis plaučiais, rega ir virškinimo sistema.


triušisTriušis (1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011)

Karjera: šie metai kupini ne tik galimybių, bet ir streso. Todėl prieš imdamiesi naujų pareigų ar pereidami į kitą darbovietę apsvarstykite, ar tai tikrai verta jūsų laiko ir sveikatos. Jei įmanoma, atidėkite su karjera susijusius pasiūlymus, ir tuo metu semkitės naujų žinių – taip jausitės kur kas labiau užtikrinti.

Meilė: šiemet rimtų santykių tikėtis neverta. Nors susipažinsite su daugybe priešingos lyties atstovų, šios pažintys turi potencialo peraugti tik į trumpalaikius romanus. Prieš veldamiesi į tuščius ginčus su mylimuoju, gerai pagalvokite, ar verta rizikuoti santykiais.

Sveikata: jei pokyčiai darbo srityje sukels daug streso, tai atsilieps sveikatai. Todėl kiek įmanoma daugiau laiko praleiskite gryname ore, užsiimkite joga, mokykitės medituoti. Ir, žinoma, sveikai maitinkitės.


drakonasDrakonas (1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012)

Karjera: šiemet darbe netrūks idėjų ir entuziazmo, tą anksčiau ar vėliau pastebės ir įvertins darbdavys. Panašu, kad sulauksite pasiūlymo keisti darbą, tačiau neskubėkite apsispręsti: nors nauji kolegos bus geranoriški, tokie pokyčiai, jei nesate pasiruošę, sukels daug streso.

Meilė: šiemet šilti, ir, svarbiausia, abipusiai jausmai užklups tuos, kurie nė neketino ieškoti antrosios pusės. 2017-aisiais drakonai atras TĄ vienintelį, su kuriuo patirs daugybę nuostabių akimirkų. Įdomu tai, kad naują mylimąjį sutiksite ten, kur mažiausiai to tikitės.

Sveikata: panirę į naujus santykius ir darbą, nepamirškite rūpintis sveikata. Ypač rūpinkitės nervų sistema, mokykitės valdyti stresą, sportuokite ir sumažinkite suvartojamą greito maisto kiekį.


gyvatėGyvatė (1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013)

Karjera: jūsų atlygis šiemet gerokai išaugs. Tai gali būti susiję su nauju darbo pasiūlymu, kurį turėtumėte priimti ilgai nedvejoję: puikiai susidorosite su naujomis pareigomis bei susipažinsite su įkvepiančiais savo srities profesionalais.

Meilė: santykių fronte – naujų galimybių metas. Net jei neieškote įsipareigojimų, nuolat turėsite progų pasidžiaugti romanais. Pradėję santykius, juose ne visada jausitės patogiai, todėl išmokite atvirai kalbėtis. Sutuoktiniai turėtų vienas kitam skirti daugiau dėmesio.

Sveikata: šiemet galimi nestiprūs sveikatos sutrikimai, todėl ypač rūpinkitės regėjimu bei širdies ir kraujagyslių sistemos sveikata. Tačiau nepiktnaudžiaukite vaistais – juos turi paskirti specialistas.


arklysArklys (1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014)

Karjera: 2017-ųjų arkliams bus tiek sėkmingi, kiek jie patys to norės. Uolūs ir atsidavę darbuotojai bus tinkamai įvertinti, tuo tarpu aptingusiųjų laukia rimtas pokalbis su darbdaviu. Šiemet skirkite dėmesį tobulėjimui ir savo tikslų siekimui, o kitąmet džiaugsitės darbų rezultatais.

Meilė: meilėje seksis panašiai, kaip ir karjeroje. Užmegsite santykius tik tuo atveju, jei dėl jų pakovosite. Sutikę patinkantį žmogų, negailėkite jam dėmesio ir nenuleiskite rankų net tuo atveju, jei jis atrodo abejingas – metams įsibėgėjus situacija pasikeis į gerą. Jei esate susituokę, stenkitės išvengti nereikšmingų barnių ir pavydo scenų.

Sveikata: šiemet labiausiai rūpinkitės emocine sveikata, kadangi nuo jos priklausys bendra organizmo būklė. Patariama sportuoti, mėgautis skaniu sveiku maistu ir gerai išsimiegoti.  


ožkaOžka (1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015)

Karjera: kadangi praėjusiais metais daug ir sunkiai dirbote, atėjo metas raškyti saldžius vaisius. Šiemet galite tikėtis paaukštinimo, didesnio atlyginimo ir kolegų įvertinimo. Jeigu darbe jaučiate monotoniją, metas pradėti žvalgytis kitos darbovietės.

Meilė: šiemet turite šansą sutikti savo gyvenimo meilę. Tiesa, jos pernelyg neskubinkite, antraip galite išgąsdinti ir atbaidyti. Jei esate susituokę, išaugusios pajamos turėtų padėti išspręsti su finansais susijusias įsisenėjusias problemas. Tiesa, koncentruodamiesi į darbą, neapleiskite sutuoktinio – jam jūsų dėmesio tikrai nebus per daug.

Sveikata: kadangi gyvenime netrūks naujovių, labai svarbu rūpintis sveikata. Atkreipkite dėmesį į kvėpavimo takų sistemos ir virškinamojo trakto būklę.


beždžionėBeždžionė (1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004)

Karjera: šiemet darbe reikės gerokai pasistengti, kadangi nespėjote įveikti užsibrėžtų tikslų. Nors susidursite su keletu kliūčių, užsispyrimas ir darbštumas padės pakilti pareigose ar užsitarnauti didesnį atlyginimą.

Meilė: siekiantys meilės vienišiai susidurs su konkurentais, tiesa, jie bus silpnesni už jus. Jeigu neseniai sukūrėte santykius, pasiekti santarvę prireiks užsispyrimo ir kantrybės. Tuo tarpu susituokusieji santykiuose gali šiek tiek atsipalaiduoti ir daugiau dėmesio skirti karjerai;

Sveikata: net ir sunkiai dirbdamos, beždžionės sveikata pernelyg nesiskųs. Tiesa, net ir pačioms energingiausioms nepakenks daugiau laiko leisti gryname ore bei dažniau pajudėti.


gaidysGaidys (1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017)

Karjera: besitikintys paaukštinimo gaidžiai susidurs su varžovu, todėl pasiruoškite kaip reikiant pakovoti dėl aukštesnės pozicijos. Jei dirbate su dideliu projektu, nebijokite paprašyti kolegų pagalbos – antraip galite ne juokais užstrigti. Taip pat šiemet patariama susilaikyti nuo darbovietės keitimo.

Meilė: deja, bet vienišiams tvirti santykiai šiemet vargiai nusimato. Blaškydamiesi tarp keleto potencialių partnerių, galiausiai patys liksite vieni. Visgi pažintis su žmogumi, gimusiu jaučio, drakono ar gyvatės metais, ilgainiui gali peraugti į perspektyvius santykius. Jei su dabartiniu partneriu reikalai klostosi ne itin gerai, nekaltinkite vien savęs – abu jūs padarėte klaidų.

Sveikata: darnos asmeniniame gyvenime trūkumas gali pabloginti psichinę sveikatą. Jei liūdesys ir apatija greitai nepraeina, nebijokite kreiptis į specialistus.


šuoŠuo (1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006)

Karjera: nors šiemet neteks smarkiai kilti karjeros laiptais, atsiras papildomų galimybių užsidirbti. Tiesa, nesivelkite į neaiškias avantiūras, kadangi vėliau galite turėti reikalų su teisėsauga. Jei šiuo metu darbe sunkiai spėjate susidoroti su užduotimis, jokiu būdu nesiimkite naujų – vargu, arba jūsų viršvalandžiai bus įvertinti.

Meilė: panašu, kad neturintieji antrosios pusės ją ras artimoje aplinkoje, pavyzdžiui, kaimynystėje, tačiau kuriant santykius prireiks nemažai kantrybės. Santuokose ir ilgose partnerystėse pagaliau įsivyraus stabilumas ir supratimas.

Sveikata: gimusiųjų šuns metais sveikata bus puiki. Tiesa, pajutę neįprastus skausmus kuo greičiau kreipkitės į gydytojus.


Kiaulė (1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007)

Karjera: šiemet nepervertinkite savęs profesinėje srityje. Atlyginimo pakėlimas bei paaukštinimas – galimi, tačiau dėl jų reikės atsiraitoti rankoves. Darbe labiausiai pasikliaukite žmonėmis, gimusiais arklio ir gyvatės metais. Malonių karjeros pokyčių galite tikėtis vasarą.

Meilė: turintys ilgalaikį partnerį turėtų skirti jiems daugiau rūpesčio ir dėmesio. Vienišiams vertėtų daugiau laiko praleisti įvairiuose renginiuose bei dažniau eiti į svečius. Geriausias metas sutikti antrąją pusę – balandis, gegužė ir birželis.

Sveikata: šiemet itin kruopščiai rūpinkitės savo sveikata. Ypač saugokitės šlapimo takų bei širdies ir kraujagyslių sistemos ligų.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Psichologija

5 priežastys keliauti su mama

Iš pradžių gali pasirodyti beprotiška, tačiau kelionė su mama yra asmeninio augimo dalis. Kai esame maži, mama mus lydi  visur ir tai yra taip natūralu, kaip  kasdien valytis dantis. Tačiau bėgant metams šis ryšys susilpnėja arba visai nutrūksta. Iš pradžių gali atrodyti, kad kartu pasiimti žemėlapį ir pasirinkti kelionės tikslą gali būti beprotiška idėja, tačiau, […]

views 5841
Psichologija

Kodėl vienišos moterys yra laimingesnės?

Vis daugėja moterų, kurios savo pasirinkimu arba dėl to, kad nerado stabilaus partnerio, kuris padarytų jas laimingomis, nusprendė gyventi vienos be jokių santykių. Vienišumas tapo gyvenimo būdu, kuriuo jau mėgaujasi daug moterų ir net vyrų. Manymas, kad moterų prioritetai yra susirasti partnerį, susituokti ir susilaukti vaikų, jau išėjo iš mados… Laikai pasikeitė, taip pat ir […]

views 7263
Psichologija

5 protingi veiksmai, kurie padės naudoti mažiau plastiko

Pasaulyje vis labiau plinta zero waste idėja, propaguojanti mažinti atliekas buityje ir atsisakyti kuo daugiau plastiko gaminių. Ypač aktualu yra sumažinti plastikinių maišelių kiekį, nes tai yra vienas pagrindinių aplinkos taršos šaltinių. Būtent dėl plastikinių maišelių, vandenyne ir jūrose žūsta šimtai tūkstančių gyvūnų ir paukščių. Tai kelia milžinišką grėsmę visai ekosistemai.Mokslininkai yra paskaičiavę, jog tam, […]

views 7778

10 frazių, kurias turėtumėte išbraukti iš savo žodyno

Dažnai stebimės, kad mūsų gyvenime nutinka taip, kad ima ir išsipildo tai, ko labiausiai bijome. Atrodo, kad tuomet visas pasaulis yra nusiteikęs prieš mus ir labai neteisingas. Tačiau pradėjus nagrinėti tikrąsias priežastis, galima atrasti netikėtų dalykų. Pavyzdžiui, galima pastebėti kad dažnai patys kuriame realybę, kurioje po kiek laiko atsiduriame. Kartais tai darome sąmoningai, besiguosdami aplinkiniams […]

views 7062

5 triukai ramiam miegui

Miegas yra itin svarbus ne tik žmogaus fizinei, bet ir psichinei sveikatai. Todėl reiktų stengtis pakankamai ir kokybiškai išsimiegoti. Miego kokybė priklauso nuo jo ciklo fazių, kurias pasiekus smegenų veikla yra labai skirtinga. Pavyzdžiui, pirmoje miego fazėje jūs atsipalaiduojate, nurimsta jūsų širdies ritmas ir kvėpavimas. Taip kūnas ruošiasi užmigimui. Antroje miego fazėje, dažniausiai dar esame […]

views 5396