Radote klaidą? Radote klaidą?
Psichologija

2017-ųjų horoskopas visiems zodiako ženklams: I dalis

tags
Publikuotas 2016 gruodžio 9 views 22806
2017-ųjų horoskopas visiems zodiako ženklams: I dalis

Prisipažinkite – ateinančių metų horoskopą perskaito net didžiausi skeptikai. Kadangi patys esate savo likimo kalviai, siūlome astrologinėmis prognozėmis aklai nepasitikėti, tačiau juk kartais taip smagu žvilgtelėti į ateitį ir pasisemti įkvėpimo grandioziniams planams.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19)

avinas

Šiemet prasidėjęs sėkmingas laikotarpis tęsis ir 2017-aisiais, todėl būsite dar labiau užtikrinti savo ateitimi. Tam, kad neįkliūtumėte į ateinančiais mėnesiais tykančius spąstus, stiprinkite dabartinę savo poziciją.

Metai gali prasidėti ne itin maloniu įvykiu: žmogus iš artimos aplinkos nustebins bandydamas nukreipti Jūsų dėmesį nuo svarbių dalykų tam, kad pasiektų asmeninės naudos. Jei nenorite rizikuoti karjera ir finansiniu saugumu, turite būti pasiruošę iš anksto. Verslininkai, prieš imdamiesi naujų projektų ar plėsdami jau egzistuojančius, turėtų palaukti geresnių sąlygų rinkoje. Beje, 2017-ieji bus itin palankūs plėtoti verslą užsienyje, todėl nepatingėkite ieškoti naudingų kontaktų net ir kituose žemynuose.

Dirbančiųjų samdomą darbą progresas įgaus pagreitį. Jokiu būdu neklausykite įtartinų patarėjų, raginančių reikalauti didesnio atlyginimo ar kitokių privilegijų. Palaukite, kol atlygis už puikų darbą ateis savaime, kadangi griežti reikalavimai tik susilpnintų jūsų poziciją kažkieno kito naudai. Didžiausias teigiamas pokytis įvyks be didelių pastangų – tereikia pasiruošti sugriebti pasitaikysiančias galimybes.

Nors avinų aplinkoje viskas nuolat keičiasi, tarpasmeniniai santykiai išliks harmoningi. Susituokusieji sulauks visiško partnerio ir kitų šeimos narių palaikymo, be to, labai tikėtina, kad persikelsite į naujus namus. Tuo tarpu į naują veiklą įsitraukę vienišiai ten atras priešingos lyties gerbėją. Net jei šiuo metu neturite jokios simpatijos, greičiausiai 2017-aisiais įsimylėsite ir tie jausmai stiprės kiekvieną mėnesį. Tie, kurių santykiams priešinasi artimieji, pagaliau gaus jų palaiminimą ir džiaugsis ramybe.

Jei ir toliau reguliariai sportuos bei saikingai maitinsis, avinai sveikata nesiskųs ir ateinančiais metais. Priaugusieji svorio vėl atgaus formas, o turinčiųjų regos problemų laukia nedidelė sėkminga operacija. Aukščiau nosis – jūsų laukia sėkmingi ir laimingi metai!

Jautis (balandžio 20 – gegužės 21)

jautis

Norėdami įgyvendinti užsibrėžtus karjeros tikslus, ateinančius 12 mėnesių turėsite pasiraitoti rankoves. 2017-aisiais susidursite su keletu trukdžių, tačiau dėl įgimto atkaklumo ir išminties išvengsite potencialių didžiausių kliūčių.

Nors galite jaustis kiek vieniši, šalia visuomet bus saujelė ištikimų bei pasitikėjimo vertų bičiulių. Tiesa, panašu, kad kolegos jus nuvils – būkite tam pasiruošę.

Net jei jaučiate, kad dabartiniame darbe negausite nusipelnyto paaukštinimo ar nebeaugate kaip specialistas, neskubėkite vadovautis emocijomis ir išeiti. Gali būti, kad greitai nesusirasite jokio kito pajamų šaltinio. Atsidavimas darbui bei kantrybė padės išvengti didesnių problemų, o rugsėjį/spalį situacija pradės gerėti. Verslininkai taip pat pajus, jog nebegali kontroliuoti ar nebegauna pajamų, tačiau panikuoti neverta – tam, kad išvengtumėte didelių nuostolių, ieškokite kompromisų su partneriais ir/ar klientais. 2017-aisiais daromos klaidos padės suvokti, jog patys esate savo likimo kalviai, todėl pasistengę daugumos nelaimių galite išvengti.

Tie, virš kurių santykių pastaruoju metu tvenkėsi juodi debesys, pagaliau išspręs nesutarimus ir džiaugsis suartėjimu. Tiesa, gali būti, jog suprasite, kad marios mylimajam ar šeimai skiriamo laiko yra pagrindinė nesėkmių darbe priežastis. Išsiskyrę ir svajojantys apie antrą santuoką sutiks mylintį, rūpestingą ir atsakingą žmogų. Vienišiai negalės atsispirti naujo sutiktojo žavesiui, o šie gražūs jausmai išaugs į laimingus santykius. Visgi jiems vestuvėmis kol kas nekvepia – pirmiausia teks įveikti karjeros sunkumus.

Jaučių sveikata bus pakankamai gera. Kad ir kokie sunkumai užklups, nepamirškite mankštintis bei sveikai maitintis. Tvirtai laikykitės ir saugokite save, antraip panirsite į neviltį ar depresiją. Tačiau panašu, kad aukšta moralė ir karinga siela padės išlikti budriu bei fiziškai sveiku bei tokiu būdu įveikti iškilusius sunkumus.

Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21)

dvyniaiJūsų laukia išskirtiniai kelionių ir karjeros pokyčių kupini metai. O svarbiausia yra tai, jog kiekvienas pasikeitimas – tik į naudą.

Samdomi darbuotojai, norintys siekti karjeros užsienyje, artimo draugo ar kolegos dėka gaus progą pakeliauti. Tiesa, ruošdamiesi svetur nesileiskite į avantiūras, o viską kruopščiai ir atsakingai suplanuokite. Karjerą pradedantis jaunimas turėtų būti kiek mažiau išrankus ir griebti jiems teikiamus pasiūlymus: net ir jei esate savo srities talentai, neverta tikėtis, jog nauji darbdaviai jus nešios ant rankų. Bus daug naudingiau pradėti dirbti net ir ne svajonių darbą, negu tikėtis tobulos progos ir taip prarasti visus metus. Verslininkams derėtų atsargiai elgtis su finansais: įmanomas nedidelis nuosmukis, dėl kurio teks skolintis pinigų. Tačiau viskas baigsis geruoju.

Santykiai šeimoje gerokai pasitaisys. Sutuoktiniai pradės geriau suprasti vienas kito vaidmenį ir pareigas šeimoje. Jauni vienišiai įsivels į romaną, tačiau labai tikėtina klaida, kad naujas mylimasis bus tolimas giminaitis. Todėl nieko nuostabaus, jog tėvai ir giminaičiai tam priekaištaus. Turite būti labai taktiški, antraip šiems santykiams nebus jokių prošvaisčių. 2017-ieji itin geri tiems, kurie nori pagaliau „susitūpėti” – jie sulauks pasiūlymų tuoktis.

Apskritai dvynių savijauta bus nebloga. Tiesa, budresni turėtų būti vyresnio amžiaus žmonės: jie gali skųstis sąnariu skausmu ar artritu. Tuo tarpu turintiems įsisenėjusių kvėpavimo takų sutrikimų rekomenduojama itin atsakingai gerti paskirtus vaistus ir sekti gydytojo nurodymus.

Vėžys (birželio 22 – liepos 22)

vėžys2017-aisiais gimusieji po vėžio ženklu klestės ir augs kaip asmenybės. Didžiausi pasikeitimai laukia karjeroje: ne tik pradėsite dirbti su užsienio kompanijomis, bet ir patys pakeisite gyvenamąją vietą.

Gerėjanti finansinė situacija leis jaustis komfortabiliau darbe, o versle priimti rizikingesnius sprendimus. Tiesa, pasiruoškite staigmenoms: partneriai ar prie tų pačių projektų dirbantys kolegos gali nutarti pasukti skirtingu keliu ir pradėti dirbti savarankiškai. Nors iš pradžių sunerimsite, toks pokytis atneš naudos: iškart po to sudarysite pelningą sutartį su partneriais užsienyje.

Ateinančiais metais itin seksis dirbantiems pardavimų ar paslaugų srityje. Užsiimantys gamyba nuspręs pakeisti darbo specifiką ir pradės orientuotis į kitas sferas. Didžiausias pakilimas laukia dirbančių plieno pramonėje ar informacinių technologijų sektoriuje. Norintiems keliauti nusišypsos sėkmė: sulauksite pasiūlymų dirbti užsienyje.

Vėžiams ateinančius metus apkartins tik suprastėju tėvų sveikata. Tuo tarpu santykiuose su partneriu džiaugsitės darna bei kursite drąsius ateities planus: panašu, kad įsigysite nekilnojamojo turto. Vis dar ieškantiems artimos sielos 2017-ieji – ne patys sėkmingiausi metai. Nors nesate iš tų, kurie keičia partnerius kaip kojines, vienas po kito įsivelsite į tuoj pat nutrūkstančius romanus.

Nenusisekę santykiai sukelia nemažai streso, su kuriuo prasideda odos problemos. Vasarą ypač puoselėkite savo apsauginį organą – antraip gali grėsti rimti negalavimai.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22)

vėžysGimusiems po liūto ženklu 2017-ieji bus itin sėkmingi ir turiningi. Darna bei ramybė santykiuose itin teigiamai atsilieps darbe ir taip leis pasiekti visus užsibrėžtus tikslus.

Jau pačioje metų pradžioje galite tikėtis paaukštinimo arba algos pakėlimo. Ilgai ieškoję darbo pagaliau įsidarbins tarptautinėje organizacijoje ir savo entuziazmu bei užsispyrimu įrodys ko yra verti. Tiems, kurių darbas susijęs su kelionėmis, pirmiausia teks pasiblaškyti po gimtąją šalį – tik tada jus užgrius tarptautinių projektų pasiūlymai. Verslo žmonėms sėkmė šypsosis ne ką mažiau: jie plės savo veiklą ir džiaugsis augančiomis pajamomis.

Jei praėjusiais metais santykių fronte nebuvo nieko gero ir naujo, 2017-aisiais viskas apsisuks 180° kampu. Anksčiau dėl visko ginčijęsi sutuoktiniai pagaliau išspręs ilgą laiką ramybės nedavusius nesutarimus, o senjorai džiaugsis vaikų ir anūkų dėmesiu. Vienišiai, anksčiau gydęsi sudaužytas širdis, šiemet užmegs nuoširdžius meilės ryšius. Beje, metų pabaigoje galite sulaukti pasiūlymo tuoktis

Ištvermingi liūtai sveikata nesiskųs ir 2017-aisiais. Tie, kurie dėl ligų nusilpo ar praradę daug svorio, grįš į normalų režimą. Galimos problemos su klausa, todėl pajutę pirmuosius negalavimus nedelsdami kreipkitės į specialistą.

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22)

mergelė2017-ieji mergelėms bus progreso ir pergalių metai jei bent trumpam užgniaušite vidinį perfekcionistą ir drąsiau imsitės naujų iššūkių.

Po mergelės ženklu gimusių verslininkų kurtos strategijos pelną pakels į neregėtas aukštumas. Prie to itin prisidės suburta stipri komanda bei įtakingų žmonių parama. Sklandžiausiai reikalus tvarkyti seksis užsiimantiems gamyba bei prekyba, o dirbantieji su eksportu užmegs daug pelno atnešančius ryšius.

Ateinančiais metais mergelės sulauks keleto patrauklių darbo pasiūlymų. Naudinga juos priimti, kadangi taip patenkinsite pokyčių troškimą. Pravartu prisijungti prie didelės kompanijos ir tokiu būdu pagerinti savo karjeros galimybes. Panašu, kad mergeles užvaldys nenumaldomas noras emigruoti: kelionių planai pradės pildytis rugsėjo/spalio mėnesį.

Šiemet ypač sustiprės mergelių ryšiai su tėvais. Užgriuvus darbų lavinai jūsų partneris jausis šiek tiek apleistas, todėl patariama prisiminti santykių pradžią: būkite romantiškesni, dėmesingesni bei lepinkite mylimąjį kaip anksčiau. Šį patarimą įsikalti į galvą turėtų tie, kurie santuokoje praleido jau daugiau nei 10 metų. Didžiausiu stimulu pakeisti savo elgesį taps neįprastas artimo draugo elgesys: dėmesiu ir komplimentais atakuodamas jūsų mylimąjį, jus privers kaip reikiant susimąstyti.

Mergelių sveikata bus pakankamai gera ištisus metus. Tiesa, senjorus gali varginti tokios nedidelės problemos kaip virškinimo sutrikimai arba besikaupiančios dujos. Todėl venkite aštraus ir greito maisto bei nepamirškite sveiko gyvenimo būdo.

Skaityti horoskopą likusiems 6 ženklams.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
juoko_joga
Psichologija

Neįtikėtini faktai, kuriuos reikėtų žinoti apie juoko jogą

Ne kartą girdėjome frazę, kad juokas gydo. Juokas gali pakeisti žmogaus nuotaiką per kelias minutes. Tam, kad juoktumeisi iš visų jėgų nereikia net geros kompanijos. Egzistuoja juoko joga. Kas yra juoko joga? Joga yra puiki asketinė technika, atpalaiduojanti protą ir kūną. Žodis „joga“ kilo iš sanskrito kalbos šaknies „YUJ“, kuris reiškia „surišti, įtempti“ ir gali […]

views 69

6 romantiškos idėjos šiai vasarai, kurių tiesiog negalite praleisti

Taip ilgai laukta vasara jau įsibėgėjo. Žinoma, jos netikrai nesinori leisti namuose prie TV arba kompiuterio, todėl siūlome jums kelias romantiškas idėjas vasaros pasimatymams. Nesvarbu, ar tai pirmas, ar dvidešimtas jūsų pasimatymas, juk romantikos niekada nebus per daug? Lauko kinas Pamenate amerikietiškus filmus, kur porelės glaustosi, susėdusios ant pievelės, žiūrėdamos kino filmus? Vasarą kinu po […]

views 153
Psichologija

Įsimintiniausios citatos iš serialo „Liežuvautoja”

Jie jauni, žavūs ir drąsūs Manheteno aukštuomenės jaunuoliai, kuriems visas pasaulis po kojomis. Jie nebijo rizikuoti ir klysti. Jie švenčia gyvenimą ir rengiasi tik geriausiais drabužiais. Tikime, ne vienas norėjote atsidurti šių jaunuolių kailyje. Serialas „Liežuvautoja” sužavėjo daugumą jaunuolių ir ne tik. Dalinamės keliomis citatomis, kurios įkvėps kasdienai.  „Man nereikia draugų, man reikia daugiau šampano“. „Jei dviems […]

views 243
Psichologija

Paprasti būdai, kurie padės atsipalaiduoti

Gyvenant šiuolaikiniu tempu, tikrai netrūksta problemų ir įvairių rūpesčių. Daug kartų patiriame stresines situacijas, o tai mus  palaužia fiziškai ir psichiškai. Jei esame įsitempę, mūsų protas tarsi užsiblokuoja, negalime galvoti apie kūrybingus problemų sprendimo būdus, problemos tampa dar sunkesnės, jaučiame spaudimą, o tai sumažina mūsų galimybes viską ramiai ir logiškai išspręsti. Atsipalaidavimas šiomis dienomis tampa […]

views 203
Keisčiausios fobijos
Psichologija

Keisčiausios fobijos. Ko bijome?

Žodis fobija išvertus iš graikų kalbos reiškia stiprią, nepaliaujamą ir nepagrįstą daiktų, veiksmų, žmonių ar situacijų patologinę laimę. Tokio dydžio baimė dažnai nekelia realaus pavojaus, tačiau žmogui, turinčiam tam tikros rūšies fobiją, ji gerokai apsunkiną kasdieninį gyvenimą be jokios baimės ir jos sukeliamų padarinių. Daugelius iš mūsų kažko bijo, vieni be galo jaudinasi kalbėdami viešai, kiti panikuoja įsivaizduodami, […]

views 203