Psichologija

2017-ųjų horoskopas visiems zodiako ženklams: II dalis

Publikuotas 2016 9 gruodžio views 30342
2017-ųjų horoskopas visiems zodiako ženklams: II dalis

Pirmųjų šešių zodiako ženklų atstovai jau pasmalsavo, kas jų laukia netolimoje ateityje. Dabar atėjo rudenį ir žiemą gimusiųjų eilė. Prognozės jiems ne ką prastesnės, tad gal kartais verta patikėti horoskopais?

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22)

svarstyklėsPasiruoškite – 2017-aiais jus užgrius pokyčių lavina. Kadangi pastaruoju metu gyvenimas buvo itin stabilus, kiekvienas pasikeitimas sukels malonų virpulį.

Sparčiai besikeičiančioje aplinkoje būsite šiek tiek neužtikrinti dėl savo darbo ar verslo, tačiau tokia fazė tęsis tik keletą mėnesių, o rugpjūtį/rugsėjį būsite maloniai nustebinti išaugusiomis pajamomis bei pelnytu paaukštinimu. Metų pradžioje svarstyklių laukia darbovietės pakeitimas, o planuojantys emigruoti lagaminus krausis jau spalį/lapkritį.

Tiems, kuriems per 50, šeimyninis gyvenimas išliks ramus bei darnus. Visų kitų meilės reikaluose laukia pokyčiai. Pavyzdžiui, net ir laimingai vedę/ištekėję gali pajusti trauką žaviam nepažįstamajam ir taip įskaudinti savo partnerį. Naujai gimę jausmai gali taip užvaldyti, jog strimgalviais pulsite į audringą romaną. Jei jūsų partneris gimęs po dvynio, vėžio, šaulio, ožiaragio ar vandenio ženklu, yra vilties, jog pavyks gauti jo atleidimą. Ne itin šviesu ir vienišių fronte: neapsispręsite dėl savo jausmų, todėl prasidėję santykiai baigsis skyrybomis.

Sveikata gali šiek tiek susvyruoti dėl įtampos darbe ir asmeniniame gyvenime. Nepamirškite, kad viskas priklauso tik nuo jūsų, todėl turėsite atrasti būdą tvarkytis su negatyviomis emocijomis.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 22)

skorpionasŠiemet itin optimistiškai nusiteikusius skorpionus lydės sėkmė siekiant karjeros tikslų, todėl galite drąsiai imtis rizikingesnių projektų. Verslininkai džiaugsis ne tik finansiniu stabilumu, bet ir visuomenės dėmesiu, atnešančiu dar didesnę naudą verslui.

Ne prastesnis laikotarpis laukia samdomų darbuotojų. Net ir tie, kurie į metus įžengia žemiausiose pareigose, 2017-aisiais gaus progą augti kaip specialistai. Sulauksite darbo pasiūlymo iš užsienio, tačiau neskubėkite jo priimti: šiemet žvaigždės pataria pasilikti gimtinėje.

Santykiai ir šeimyninis gyvenimas, deja, nebus toks sėkmingas. Partneriai, kurie pastaruoju metu daug pykosi, išsiskirs, arba formaliai likę kartu gyvens atskirus gyvenimus. Nuolatinė įtampa persiduos ir giminaičiams, todėl gali pabloginti santykius su jais. Dar neradę savo antrosios pusės sutiks daug potencialių partnerių, tačiau draugystės baigsis taip pat greitai kaip ir prasidėjusios.

2017-ieji  – puikus metas mesti svorį ir auginti raumenis. Būtent fizinė veikla padės gerai jaustis ir išlikti stipriais net ir susidūrus su nesėkmėmis asmeniniame gyvenime.

Šaulys (lapkričio 23 – gruodžio 21)

šaulysPagaliau išaušo šaulio metai! Pastaruoju metu lydėjusi nelaimių grandinė nutrūks, todėl karjera pradės klostytis visu pajėgumu.

2017-aisiais šauliai gali tikėtis darbo pasiūlymų iš didelių tarptautinių kompanijų, todėl nenuostabu, kad juos priėmę džiaugsitės ir dosnia alga. Tokiose organizacijose įsidarbinę pradedantieji specialistai bus globojami patikimo mentoriaus, padedančio patiesti tvirtą pagrindą tolimesnei karjerai. Verslininkams teks imti paskolą kad padengtų senesnius įsiskolinimus, todėl verta susikoncentruoti į verslo sąlygų gerinimą. Beje, žvaigždės pataria pagaliau atsisakyti partnerių ir pradėti dirbti savarankiškai.

Jau sukūrusiųjų šeimas gyvenimas bus labai harmoningas. Sutuoktiniai džiaugsis ne tik puikiais santykiais tarpusavyje, bet ir su draugais bei giminaičiais. Tuo tarpu vienišiai džiaugsis aktyviu laisvalaikiu su draugais, tačiau šiek tiek ilgėsis romantikos. Panašu, kad susižavėsite priešingos lyties atstovu, tačiau nesulauksite atsako – meilės reikės truputį palaukti.

Nesiskųsite ne tik sveikata, bet ir apetitu, todėl galite priaugti svorio: nepamirškite sportuoti ir mylėti savo kūną tokį, koks jis yra.

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 20)

ožiaragisAteinantys 12 mėnesių – ožiaragių sėkmės fazė. Nors vos pradėjusiems dirbti specialistams teks kaip reikiant paprakaituoti, kantrybė ir ištvermė metų gale atneš puikių rezultatų. Puikus metas mokytis, todėl nepraleiskite progos dalyvauti konferencijose, paskaitose, mokymuose ir pan. Žvaigždės ypač šypsosis moterims, dirbančioms apskaitininkėmis, vadybininkėmis arba komunikacijos specialistėmis: jų karjeros aukštumos laukia vos metams prasidėjus.

Šeimyniniame gyvenime nusiteikimu sunkumams. Viena to priežasčių – sergantys artimieji. Panašu, kad su tėvais gyvenantys, tačiau jau savo šeimas sukūrę ožiaragiai pagaliau išsikels į nuosavus namus. Jau ne vienerius metus kartu gyvenančių įsimylėjėlių santykiuose bus juntama įtaka, kurios greitu metu nepavyks išsklaidyti. Vienišių gyvenimuose atsiras artima priešingos lyties siela. Jei tai ir nesibaigs romantika, įsigysite puikų draugą.

Įtampa namuose ar darbe gali atsiliepti sveikatai. Išbandykite tokias sporto šakas kaip joga, medituokite ir venkite alkoholio – taip išliksite sveiki ir stiprūs.

Vandenis (sausio 21 – vasario 18)

vandenisMetai prasidės sėkmingos, su verslu susijusios sutarties sudarymu. 2017-aisiais jūsų kelyje pasitaikys daug puikių progų, tereikia sučiupti naudingiausias.

Verslininkai vandeniai bus nusiteikę itin optimistiškai, todėl nebijos rizikingų sprendimų. Gali tekti pavargti tvarkant reikalus su valstybinėmis institucijomis: būkite kantrūs ir apdairūs, kadangi stringantys reikalai bus ir jūsų kaltė. Pavasarį gali iškilti problemų su naujais kolegomis: nepasiduokite emocijoms ir pergudraukite juos santūrumu.

Vandenių šeimyninis gyvenimas bus toks sklandus ir sėkmingas, jog kartais net susimąstysite, ar tai romantinis filmas, ar realybė. Puikiai jausdamiesi ir spinduliuodami gera nuotaika, kaip magnetas trauksite aplinkinius: jūsų aplinkoje atsiradęs naujas draugas laikui bėgant virs mylimuoju.

Metų pradžioje galite dažnai jausti nuovargį ir apatiją. Pradėkite sportuoti ir gerkite daug vandens –  taip pagerinsite bendrą organizmo būklę.

Žuvys (vasario 19 – kovo 20)

žuvysMetų startas bus lėtas, kadangi teks spręsti dar 2016-aisiais iškilusius sunkumus. Anksčuay ar vėliau atrasite geriausius sprendimo būdus, todėl kaip mat pajusite palengvėjimą.

Metas įveikti įgimtą drovumą ir darbe parodyti savo užslėptus talentus. Maloniai nustebinę viršininką, galite drąsiai prašyti paaukštinimo ar didesnės algos – juk seniai to nusipelnėte. Jei neužriesite nosies, ateinančiais metais užsitarnausite kolegų pagarbą. Geros žinios ir verslininkams: pagaliau pavyks prisikelti iš recesijos, todėl džiaugsitės nebe nuostoliais, o pelnu.

Puikius santykius šeimoje gali apkartinti nebent artimojo liga. Jei tinkamai sureaguosite, galite tik dar labiau sustiprinti ryšį su partneriu. Neįsipareigojusių žuvų šiemet laukia galybė pažinčių, tarp kurių bus ir naujas mylimasis. Labai didelė tikimybė sukurti santykius su užsieniečiu, kurį liepą/rugpjūtį sutiksite pačioje netikėčiausioje vietoje.

2017-aisiais žuvims derėtų rimtai susirūpinti savo sveikata. Galimos įvairios infekcijos, todėl stiprinkite organizmą ir reguliariai lankykitės pas gydytoją.

Skaityti horoskopą likusiems 6 ženklams.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Psichologija

5 priežastys keliauti su mama

Iš pradžių gali pasirodyti beprotiška, tačiau kelionė su mama yra asmeninio augimo dalis. Kai esame maži, mama mus lydi  visur ir tai yra taip natūralu, kaip  kasdien valytis dantis. Tačiau bėgant metams šis ryšys susilpnėja arba visai nutrūksta. Iš pradžių gali atrodyti, kad kartu pasiimti žemėlapį ir pasirinkti kelionės tikslą gali būti beprotiška idėja, tačiau, […]

views 5448
Psichologija

Kodėl vienišos moterys yra laimingesnės?

Vis daugėja moterų, kurios savo pasirinkimu arba dėl to, kad nerado stabilaus partnerio, kuris padarytų jas laimingomis, nusprendė gyventi vienos be jokių santykių. Vienišumas tapo gyvenimo būdu, kuriuo jau mėgaujasi daug moterų ir net vyrų. Manymas, kad moterų prioritetai yra susirasti partnerį, susituokti ir susilaukti vaikų, jau išėjo iš mados… Laikai pasikeitė, taip pat ir […]

views 6824
Psichologija

5 protingi veiksmai, kurie padės naudoti mažiau plastiko

Pasaulyje vis labiau plinta zero waste idėja, propaguojanti mažinti atliekas buityje ir atsisakyti kuo daugiau plastiko gaminių. Ypač aktualu yra sumažinti plastikinių maišelių kiekį, nes tai yra vienas pagrindinių aplinkos taršos šaltinių. Būtent dėl plastikinių maišelių, vandenyne ir jūrose žūsta šimtai tūkstančių gyvūnų ir paukščių. Tai kelia milžinišką grėsmę visai ekosistemai.Mokslininkai yra paskaičiavę, jog tam, […]

views 7184

10 frazių, kurias turėtumėte išbraukti iš savo žodyno

Dažnai stebimės, kad mūsų gyvenime nutinka taip, kad ima ir išsipildo tai, ko labiausiai bijome. Atrodo, kad tuomet visas pasaulis yra nusiteikęs prieš mus ir labai neteisingas. Tačiau pradėjus nagrinėti tikrąsias priežastis, galima atrasti netikėtų dalykų. Pavyzdžiui, galima pastebėti kad dažnai patys kuriame realybę, kurioje po kiek laiko atsiduriame. Kartais tai darome sąmoningai, besiguosdami aplinkiniams […]

views 6816

5 triukai ramiam miegui

Miegas yra itin svarbus ne tik žmogaus fizinei, bet ir psichinei sveikatai. Todėl reiktų stengtis pakankamai ir kokybiškai išsimiegoti. Miego kokybė priklauso nuo jo ciklo fazių, kurias pasiekus smegenų veikla yra labai skirtinga. Pavyzdžiui, pirmoje miego fazėje jūs atsipalaiduojate, nurimsta jūsų širdies ritmas ir kvėpavimas. Taip kūnas ruošiasi užmigimui. Antroje miego fazėje, dažniausiai dar esame […]

views 5290