Psichologija

2017-ųjų horoskopas visiems zodiako ženklams: II dalis

Publikuotas 2016 9 gruodžio views 30472
2017-ųjų horoskopas visiems zodiako ženklams: II dalis

Pirmųjų šešių zodiako ženklų atstovai jau pasmalsavo, kas jų laukia netolimoje ateityje. Dabar atėjo rudenį ir žiemą gimusiųjų eilė. Prognozės jiems ne ką prastesnės, tad gal kartais verta patikėti horoskopais?

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22)

svarstyklėsPasiruoškite – 2017-aiais jus užgrius pokyčių lavina. Kadangi pastaruoju metu gyvenimas buvo itin stabilus, kiekvienas pasikeitimas sukels malonų virpulį.

Sparčiai besikeičiančioje aplinkoje būsite šiek tiek neužtikrinti dėl savo darbo ar verslo, tačiau tokia fazė tęsis tik keletą mėnesių, o rugpjūtį/rugsėjį būsite maloniai nustebinti išaugusiomis pajamomis bei pelnytu paaukštinimu. Metų pradžioje svarstyklių laukia darbovietės pakeitimas, o planuojantys emigruoti lagaminus krausis jau spalį/lapkritį.

Tiems, kuriems per 50, šeimyninis gyvenimas išliks ramus bei darnus. Visų kitų meilės reikaluose laukia pokyčiai. Pavyzdžiui, net ir laimingai vedę/ištekėję gali pajusti trauką žaviam nepažįstamajam ir taip įskaudinti savo partnerį. Naujai gimę jausmai gali taip užvaldyti, jog strimgalviais pulsite į audringą romaną. Jei jūsų partneris gimęs po dvynio, vėžio, šaulio, ožiaragio ar vandenio ženklu, yra vilties, jog pavyks gauti jo atleidimą. Ne itin šviesu ir vienišių fronte: neapsispręsite dėl savo jausmų, todėl prasidėję santykiai baigsis skyrybomis.

Sveikata gali šiek tiek susvyruoti dėl įtampos darbe ir asmeniniame gyvenime. Nepamirškite, kad viskas priklauso tik nuo jūsų, todėl turėsite atrasti būdą tvarkytis su negatyviomis emocijomis.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 22)

skorpionasŠiemet itin optimistiškai nusiteikusius skorpionus lydės sėkmė siekiant karjeros tikslų, todėl galite drąsiai imtis rizikingesnių projektų. Verslininkai džiaugsis ne tik finansiniu stabilumu, bet ir visuomenės dėmesiu, atnešančiu dar didesnę naudą verslui.

Ne prastesnis laikotarpis laukia samdomų darbuotojų. Net ir tie, kurie į metus įžengia žemiausiose pareigose, 2017-aisiais gaus progą augti kaip specialistai. Sulauksite darbo pasiūlymo iš užsienio, tačiau neskubėkite jo priimti: šiemet žvaigždės pataria pasilikti gimtinėje.

Santykiai ir šeimyninis gyvenimas, deja, nebus toks sėkmingas. Partneriai, kurie pastaruoju metu daug pykosi, išsiskirs, arba formaliai likę kartu gyvens atskirus gyvenimus. Nuolatinė įtampa persiduos ir giminaičiams, todėl gali pabloginti santykius su jais. Dar neradę savo antrosios pusės sutiks daug potencialių partnerių, tačiau draugystės baigsis taip pat greitai kaip ir prasidėjusios.

2017-ieji  – puikus metas mesti svorį ir auginti raumenis. Būtent fizinė veikla padės gerai jaustis ir išlikti stipriais net ir susidūrus su nesėkmėmis asmeniniame gyvenime.

Šaulys (lapkričio 23 – gruodžio 21)

šaulysPagaliau išaušo šaulio metai! Pastaruoju metu lydėjusi nelaimių grandinė nutrūks, todėl karjera pradės klostytis visu pajėgumu.

2017-aisiais šauliai gali tikėtis darbo pasiūlymų iš didelių tarptautinių kompanijų, todėl nenuostabu, kad juos priėmę džiaugsitės ir dosnia alga. Tokiose organizacijose įsidarbinę pradedantieji specialistai bus globojami patikimo mentoriaus, padedančio patiesti tvirtą pagrindą tolimesnei karjerai. Verslininkams teks imti paskolą kad padengtų senesnius įsiskolinimus, todėl verta susikoncentruoti į verslo sąlygų gerinimą. Beje, žvaigždės pataria pagaliau atsisakyti partnerių ir pradėti dirbti savarankiškai.

Jau sukūrusiųjų šeimas gyvenimas bus labai harmoningas. Sutuoktiniai džiaugsis ne tik puikiais santykiais tarpusavyje, bet ir su draugais bei giminaičiais. Tuo tarpu vienišiai džiaugsis aktyviu laisvalaikiu su draugais, tačiau šiek tiek ilgėsis romantikos. Panašu, kad susižavėsite priešingos lyties atstovu, tačiau nesulauksite atsako – meilės reikės truputį palaukti.

Nesiskųsite ne tik sveikata, bet ir apetitu, todėl galite priaugti svorio: nepamirškite sportuoti ir mylėti savo kūną tokį, koks jis yra.

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 20)

ožiaragisAteinantys 12 mėnesių – ožiaragių sėkmės fazė. Nors vos pradėjusiems dirbti specialistams teks kaip reikiant paprakaituoti, kantrybė ir ištvermė metų gale atneš puikių rezultatų. Puikus metas mokytis, todėl nepraleiskite progos dalyvauti konferencijose, paskaitose, mokymuose ir pan. Žvaigždės ypač šypsosis moterims, dirbančioms apskaitininkėmis, vadybininkėmis arba komunikacijos specialistėmis: jų karjeros aukštumos laukia vos metams prasidėjus.

Šeimyniniame gyvenime nusiteikimu sunkumams. Viena to priežasčių – sergantys artimieji. Panašu, kad su tėvais gyvenantys, tačiau jau savo šeimas sukūrę ožiaragiai pagaliau išsikels į nuosavus namus. Jau ne vienerius metus kartu gyvenančių įsimylėjėlių santykiuose bus juntama įtaka, kurios greitu metu nepavyks išsklaidyti. Vienišių gyvenimuose atsiras artima priešingos lyties siela. Jei tai ir nesibaigs romantika, įsigysite puikų draugą.

Įtampa namuose ar darbe gali atsiliepti sveikatai. Išbandykite tokias sporto šakas kaip joga, medituokite ir venkite alkoholio – taip išliksite sveiki ir stiprūs.

Vandenis (sausio 21 – vasario 18)

vandenisMetai prasidės sėkmingos, su verslu susijusios sutarties sudarymu. 2017-aisiais jūsų kelyje pasitaikys daug puikių progų, tereikia sučiupti naudingiausias.

Verslininkai vandeniai bus nusiteikę itin optimistiškai, todėl nebijos rizikingų sprendimų. Gali tekti pavargti tvarkant reikalus su valstybinėmis institucijomis: būkite kantrūs ir apdairūs, kadangi stringantys reikalai bus ir jūsų kaltė. Pavasarį gali iškilti problemų su naujais kolegomis: nepasiduokite emocijoms ir pergudraukite juos santūrumu.

Vandenių šeimyninis gyvenimas bus toks sklandus ir sėkmingas, jog kartais net susimąstysite, ar tai romantinis filmas, ar realybė. Puikiai jausdamiesi ir spinduliuodami gera nuotaika, kaip magnetas trauksite aplinkinius: jūsų aplinkoje atsiradęs naujas draugas laikui bėgant virs mylimuoju.

Metų pradžioje galite dažnai jausti nuovargį ir apatiją. Pradėkite sportuoti ir gerkite daug vandens –  taip pagerinsite bendrą organizmo būklę.

Žuvys (vasario 19 – kovo 20)

žuvysMetų startas bus lėtas, kadangi teks spręsti dar 2016-aisiais iškilusius sunkumus. Anksčuay ar vėliau atrasite geriausius sprendimo būdus, todėl kaip mat pajusite palengvėjimą.

Metas įveikti įgimtą drovumą ir darbe parodyti savo užslėptus talentus. Maloniai nustebinę viršininką, galite drąsiai prašyti paaukštinimo ar didesnės algos – juk seniai to nusipelnėte. Jei neužriesite nosies, ateinančiais metais užsitarnausite kolegų pagarbą. Geros žinios ir verslininkams: pagaliau pavyks prisikelti iš recesijos, todėl džiaugsitės nebe nuostoliais, o pelnu.

Puikius santykius šeimoje gali apkartinti nebent artimojo liga. Jei tinkamai sureaguosite, galite tik dar labiau sustiprinti ryšį su partneriu. Neįsipareigojusių žuvų šiemet laukia galybė pažinčių, tarp kurių bus ir naujas mylimasis. Labai didelė tikimybė sukurti santykius su užsieniečiu, kurį liepą/rugpjūtį sutiksite pačioje netikėčiausioje vietoje.

2017-aisiais žuvims derėtų rimtai susirūpinti savo sveikata. Galimos įvairios infekcijos, todėl stiprinkite organizmą ir reguliariai lankykitės pas gydytoją.

Skaityti horoskopą likusiems 6 ženklams.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai

Kaip užtikrinti ramų ir kokybišką kūdikio miegą

Priešingai, nei atrodo, miegas mažyliui yra kur kas daugiau nei poilsis – tai tikrai įtemptas laikas jaunam organizmui. Gilaus miego fazės metu hipofizė gamina somatropiną – hormoną, atsakingą už ilgą kaulų augimą, svorio augimą ir regeneraciją. Nervų sistema dalyvauja analizuojant, apdorojant, įsimenant ir atskiriant aktyviuoju laikotarpiu gaunamą informaciją. Taigi kaip užtikrinti, kad kūdikis gautų ramų […]

views 79

Stilinga ir praktiška: atraskite tobulą moterišką piniginę

Piniginė – tai daiktas, be kurio nė viena moteris neišeina iš namų. Tai labai praktiškas aksesuaras, kuriame laikote dokumentus, pinigus ar bankomatų korteles, bet kartu tai gali būti ir stiliaus akcentas bei puošmena. Jei pagalvotumėte, kaip dažnai per dieną naudojatės pinigine, tikriausiai pastebėtumėte, kad per dieną ją laikote rankose kelis ar keliolika kartų. Todėl labai […]

views 170

Poroms: laukia ilgas laikas atskirai? Pasiruoškite

Natūralu, šiandien daugeliui porų bent kartą tenka pabūti atskirai – darbo galimybės užsienyje, senos svajonės pakeliauti vienumoje ir kt. Kiekvienuose santykiuose kokybiškas laikas kartu yra labai svarbus. Tačiau kaip tai padaryti, kai laukia ilgesnis išsiskyrimas? Šiandien naujausios technologijos, kūrybiški sprendimai ir šiek tiek pastangų leidžia palaikyti ryšį ir sumažinti skiriančio atstumo pojūtį. Toliau – kelios […]

views 252

Kokybiškas miegas – kaip susikurti optimalią aplinką?

Kokybiškas miegas yra labai svarbus mūsų sveikatai, energijos lygiui ir bendrai gyvenimo kokybei. Vis dėlto dažnai pamirštame, kad miego kokybę lemia ne tik mūsų įpročiai, bet ir pati miego aplinka. Tad pakalbėkime plačiau, kaip susikurti tokią aplinką, kuri leistų mėgautis giliu ir atpalaiduojančiu miegu. Tinkama lova – pamatas kokybiškam miegui Miegamojo lova turėtų būti ne […]

views 251

Kelionių su vaikais daiktų atmintinė

Kelionės su vaikais, nesvarbu, ar jie būtų mažamečiai, ar paaugliai, kelia unikalių iššūkių ir džiaugsmų. Pasiruošimas yra svarbiausia, kad kelionė būtų sklandi ir maloni visiems. Tarp daugybės daiktų, kuriuos reikia susipakuoti, tam tikri būtiniausi daiktai išsiskiria tuo, kad jie gali patenkinti mažųjų keliautojų poreikius – nuo gėrimų iki pramogų. Šioje atmintinėje atkreipiamas dėmesys į svarbiausius […]

views 272