Savirealizacija

Spalvų terapija: kokiuose namuose jausitės laimingi?

Publikuotas 2016 vasario 8 views 5484
Spalvų terapija

Šįkart dėl savijautos leisime kaltinti aplinką. Galbūt valgote per daug, nes virtuvėje vyrauja spalvos, keliančios apetitą, o naktimis neužmiegate, nes miegamojo sienų spalva stimuliuoja, o ne ramina? Jau seniai įrodyta, kad spalvos gali paveikti smegenų reakciją, tad smagu pasiskaityti patarimus namams ir rasti idėjų, kaip dekoruoti kambarius. Atverkite laimei duris!

Geltona spalva. Nuo ryškios iki švelnios pastelinės – ši saulės spalva džiugins, pakylės ir suteiks geros energijos vaikų kambariams arba svetainei. Taip pat rekomenduojama geltonos spalvos detalėmis dekoruoti darbo erdvę – tiek namuose, tiek ofise.

Žalia spalva simbolizuoja atsinaujinimą ir šviežumą. Tikima, kad ji netgi padeda balansuoti organizmo procesus, tad gali pagerinti sveikatą. Jeigu tuo ir netikite, vis tik žalia spalva virtuvėje įkvėps valgyti sveikiau – čia nepabijokite varijuoti keliais žaliais atspalviais.

Oranžinė spalva. Ši spalva skatina bendravimą, tad jeigu norite smagių pasisėdėjimų su draugais ar šeima, svetainę galite puošti oranžiniais aksesuarais.

Balta spalva. Sakoma, kad tai naujos pradžios ir geros pabaigos spalva. Ji įneš jums ir jūsų namams ramybės, harmonijos. Pagal feng shui, kinų energijos sklaidos patarimus, geriausia baltas erdves palikti šiaurinėje ir šiaurės vakarų pusėje. Kitose patalpose baltos detalės gali atsverti ryškias spalvas.

Mėlyna spalva. Tai ramybės ir santarvės spalva, kuri turi ir atpalaiduojamąjį poveikį. Skamba puikiai miegamajam, tiesa? Nebūtina pulti perdažyti sienų, bet galite įsigyti mėgstamiausio mėlyno atspalvio patalynės saldžiam miegui.

Pilka spalva. Tarpinis variantas tarp baltos ir mėlynos spalvos – neutrali pilka spalva. Ši spalva išsikovojo prabangios spalvos vardą ir derėtų pamiršti nuomonę, kad ji yra nuobodi. Tai gali būti pagrindas visiems jūsų spalvų žaidimams.

Rožinė spalva. Žinoma, ji asocijuojasi su mielumu ir švelnumu. Ne veltui – įrodyta, kad rožinė spalva tegiamai veikia jausmus. Norintiems daugiau romantikos, šia spalva pripildykite erdves, kur būnate su partneriu.

Juoda spalva. Tai spalva, atnešanti stiprią energiją. Elgdamiesi su ja atsargiai, suteiksite svarumo ir išbaigtumo bet kokiai erdvei. Tiesa, nuo šios spalvos derėtų susilaikyti vaikų kambaryje, o ir savo miegamojo sienų juodų turbūt nenorėtumėte.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Savirealizacija

Ilgieji skrydžiai. Patarimai skrendantiems

Teksto autorė: Neringa Starkovaitė Daugelis patvirtintų, kad šiltasis metų laikas yra neatsiejamas nuo kelionių. Nemaža dalis žmonių renkasi tolimas kelionių kryptis, todėl, savaime aišku, tenka valandų valandas skristi lėktuvu. Nuostabu yra po ilgo skrydžio pagaliau pasiekti savo išsvajotąjį kelionės tikslą, o tam, kad tokie skrydžiai neapkarstų, kviečiame paskaityti keletą patarimų! Kas yra vadinamieji ilgi skrydžiai? […]

views 2969
Gydytoja dermatologė Asta Dumbliauskienė
Savirealizacija

Nuomonė. Kas šiandien gražu, o rytoj – vulgaru?

Gydytoja dermatologė Asta Dumbliauskienė Neseniai išgirdau istoriją, kaip vienų pažįstamų 11 metų mergaitė, būdama prekybos centre, užėjo į parduotuvės persirengimo kabiną, apsivilko gražius apatinius marškinėlius, atstatė lūpas, išrietė užpakaliuką, taip nusifotografavo ir nuotrauka pasidalijo su savo draugais socialiniame tinkle. Tėvams buvo šokas, jie barė ir baudė dukterį. Tačiau man pirmiausia iškilo klausimas: ar jie turėjo […]

views 12458
Užkietėjusioms romantikėms: 10 geriausių filmų apie meilę
Savirealizacija

Užkietėjusioms romantikėms: 10 geriausių filmų apie meilę

Jei pasiilgote romantikos, nebūtina šimtąjį kartą iš eilės įsijungti „Titaniką” ar „Romeo ir Džiuljetą”. Primename dešimt romantiškiausių visų laikų filmų, kuriuos žiūrėdami tikrai nubrauksite ašarą ir patikėsite amžina meile iš naujo. 1. „Užrašų knygelė” („The Notebook”) Ten, kur pasirodo žavusis Ryan Gosling, romantikos tikrai netrūksta. Ne išimtis ir režisieriaus Nick Cassavetes juosta „Užrašų knygelė”. Filme pasakojama […]

views 23044
5 nemokamos išmaniosios programėlės padeda atsipalaiduoti ir atrasti minčių harmoniją
Savirealizacija

5 nemokamos išmaniosios programėlės padeda atsipalaiduoti ir atrasti minčių harmoniją

Atrodytų keista, kaip telefonas gali padėti atsipalaiduoti ir pabėgti nuo išorinio pasaulio? Vis dėlto, kartais verta atrasti naujas galimybes ir, jeigu telefonas gali trukdyti, tai jis turėtų galėti ir padėti. Sužinokite ir tuo įsitikinkite išbandydami bent keletą programėlių, sukurtų būtent jūsų gerovei. Programėles galite nesunkiai atsirinkti pagal savo norus ir pomėgius: nuo miego kokybės ir […]

views 3011
Savirealizacija

Kvėpavimas, kuris išvalo nuo neigiamų emocijų ir išvaduoja iš įtampos gniaužtų

Ar ir Jums pažįstamas jausmas, kai dėl patiriamos įtampos pradeda skaudėti pečius arba „surakina“ sprandą? Ko gero, taip. O ar kada nors pagalvojote, jog nuo nemalonių įtampos sukeltų pojūčių išsivaduoti gali padėti toks paprastas dalykas kaip kvėpavimas? Šiandien kalbamės su kvėpavimo terapijos centro įkūrėja Dalia Beata Kasmauskaite, kuri sąmoningo kvėpavimo žinių sėmėsi pas žymiausius pasaulio […]

views 7455