Vasariškų batų tipai: kaip svarbu pasirinkti tinkamą avalynę vasarą

Publikuotas 2022 26 gegužės views 2595
Vasariškų batų tipai: kaip svarbu pasirinkti tinkamą avalynę vasarą

Tikrai nėra geresnio jausmo už kaitinančius veidą saulės spindulius ir žinojimą, kad vasara jau visai čia pat. Tačiau vasara tikrai gali būti negailestinga jūsų kojoms, jei esate sportinių batų gerbėja. Drėgmė, kartu su betono svilinančiu ir garuojančiu karščiu, gali palikti jūsų kojas nepavydėtinoje situacijoje – dvokiančias, ištinusias ir pažeistas pūslių. Tačiau tol, kol nešiosite oro sąlygas puikiai atitinkančią avalynę, jums nėra ko bijoti.

Nesvarbu, ar planuojate dideles „viskas įskaičiuota“ atostogas, ar atsipalaiduojate namų kieme, visada svarbu turėti įvairių batų stilių, kurie atitiktų visus jūsų avalynės poreikius karštu vasaros oru.

Vasarinės basutės per pirštą tikriausiai nėra pirmas dalykas, kuris ateina į galvą renkantis iš turimos batų lentynos saulėtą dieną. Galite galvoti apie šlepetes, basutes, drobinius batus ir mes visi žinome apie „tėčio basučių“ tendenciją, kuri staiga įsivyravo iš niekur. Tačiau iš tikrųjų šlepetės gali puikiai pasitarnauti šiltuoju metų laiku – priešingai populiariems įsitikinimams, jos skirtos ne tik tingioms, vėsioms naktims namie priešais televizorių.

Žinoma, visi jau žinome, kokios patogios ir jaukios gali būti geros šlepetės. Tačiau kokie yra jų dėvėjimo vasarą privalumai ir į ką reikėtų atkreipti dėmesį ieškant geriausių vasarinių batų? Žemiau pateikiame keletą skirtingų vasarinių batų kategorijų, kad išsirinktumėte sau geriausią vasarišką avalynę.

Sandalai
Jei yra vienas avalynės stilius, kurio mums visiems reikia atšilus orams, tai yra sandalai. Sandalai puikiai tinka ilgoms šiltoms dienoms kaitinantis saulėje, jie vėsina kojas, yra patogūs ir, svarbiausia, atrodo itin stilingai. Vasariniai batai turi būti universalūs ir kvėpuojantys.
Taigi, kokios spalvos basutes turėtumėte nusipirkti? Eikite paprasčiausiu būdu. Laikykitės juodos arba rudos spalvos, kuri tiks beveik prie kiekvienos aprangos derinio.

Espadrilės
Jei nesate sandalų gerbėja, rekomenduojame pasirinkti espadriles. Espadrilės taip pat gaminamos iš daugybės medžiagų, įskaitant odą ir zomšą. Vasarą laikykitės klasikinės lengvos drobės. Pasirinkite espadrilių porą, kad gautumėte nerūpestingą vasaros atmosferą, nerodydamos kojų pirštų. Atostogoms jios bus puikus variantas, nes yra lengvi, patogūs ir lengvi batai.
O kokios spalvos espadriles pirkti? Juodos, tamsiai rudos arba gelsvos spalvos yra universaliausi variantai. Norėdamos pagyvinti savo išvaizdą, rinkitės šviesesnę pilką (smėlio) spalvą arba net drąsiąją baltą.

Šlepetės
Jeigu galvojate, kad šlepetės yra tik namams skirta avalynė, jūs labai stipriai klystate. Šlepečių tipo vasariniai batai yra topų topas. Tai vienas populiariausių vasaros batų tipų. Tokios basutės – šlepetės yra patogios, leidžia kojoms kvėpuoti, jų nepažeidžia ir nevargina. Tai idealus variantas karštą vasaros dieną. Tinka eiti apsipirkti, pasivaikščioti parke ar važiuoti į paplūdimį. Jei vis tiek sunkiai įsivaizduojate, kaip šlepečių tipo batai gali derėti vasariškame įvaizdyje, kviečiame pasižvalgyti čia – https://www.batuskveras.lt/45-slepetes-moterims – kad suprastumėte, jog nemeluojame.

Basutės
Mėgstate klasiką? Nenorite pernelyg išsišokti? Nemėgstate išeiti iš komforto zonos? Nieko baisaus. Išeitis visada yra – senos geros klasikinės moteriškos basutės. Su jomis atrodysite elegantiškai, labai moteriškai ir lengvai. Tai puikiai vasariškų batų alternatyva ir amžių amžius buvo populiari avalynė tarp moteriškosios lyties atstovių.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai