Savirealizacija

Internetiniai puslapiai, kuriuos verta aplankyti

Publikuotas 2015 18 rugsėjo views 8809
Unikalūs internetiniai puslapiai apie kuriuos Jūs nesate girdėję Unikalūs internetiniai puslapiai apie kuriuos Jūs nesate girdėję

Kiekvieną dieną naršydami internete, nesuvokiame, kokių iš tiesų įdomių dalykų galima rasti. Siūlome panagrinėti net 11 unikalių internetinių puslapių, kurie gali tapti Jūsų mėgiamiausiais.

1. Kelionė į praeitį

Šiame internetiniame puslapyje galite rasti smulkią informaciją apie tai, kaip keitėsi pasaulio žemėlapis nuo 3000-ųjų metų prieš Kristų iki mūsų eros metų. Vos vienu  paspaudimu sužinosite apie senąsias valstybes, imperijas ir šalis bei istorines epochas.

2. Viso internetinio puslapio momentinė nuotrauka

Šios svetainės unikalumas yra tas, jog galima išsaugoti viso internetinio puslapio momentinę kopiją, o ne tik tai, kas matoma ekrane. Tereikia nurodyti išsamią puslapio nuorodą ir rezultatą išsaugoti JPG (arba kitu) formatu. Būtina paminėti, kad jeigu konvertavimo procesas užtruko, Jūs rezultatą gaunate į savo elektroninio pašto dėžutę. Paprasta, greita ir naudinga.

3. Planetos pokyčių stebėjimas

Įdomus projektas, galintis per minutę parodyti, kaip keitėsi Žemės planeta per 20 metų. Pasirinkite Jus dominantį objektą, pavyzdžiui, Jūsų gimtąjį miestą, ir stebėkite, kaip jis kito bėgant laikui.

4. Elektroninių žaidimų virtualus muziejus

Puikus internetinis puslapis tiems, kurie domisi elektroniniais žaidimais. Šiame virtualiame muziejuje galite ne tik pasigėrėti pirmais elektroniniais žaislais, bet ir su jais pažaistiǃ Argi ne šaunu?

5. Pagalbinių programų duombazė

Jūsų patogumui, šiame tinklapyje galite rasti pagalbines programas (angl. drivers) beveik visiems įrenginiams, kuriems jos yra būtinos. Be to, yra taikoma internetinė paslauga, kuri geba nustatyti, kuriam iš kompiuterio įrenginių šiuo metu reikalingas pagalbinių programų atnaujinimas ar įdiegimas. Atlikus nurodytojo įrenginio analizę yra pasiūlomas pagalbinių programų atsisiuntimas.

6. Interneto evoliucijos apžvalga

Šiame internetiniame puslapyje grafiškai pavaizduota globalaus tinklo evoliucija. Jūs galite sužinoti, kokiais etapais vystėsi ir buvo diegiamos technologijos, peržiūrėti tinklo vartotojų skaičiaus grafikus ir vartojimo apimtis.

7. Interaktyvi Mendelejevo lentelė

Patiko mokytis mokykloje chemijos? O gal Jūs esate šios srities specialistas? Visais atvejais smagu prisiminti Mendelejevo lentelę su visais išnagrinėtais elementais, kurie kada nors buvo atrasti.

8. Ar Jūs žinote, kada tinkamiausias laikas eiti miegoti?

Ne visada žmogui reikia išmiegoti 8-9 h, tam, kad jaustųsi energingas. Pakanka įsijungti šį unikalų tinklapį ir suvesti atsibudimo laiką, o jis Jums patars, kada vertėtų eiti miegoti. Šios sistemos pagrindas – taip vadinami miego ciklai.

9. Privatus susirašinėjimas

Prisijungę prie šios internetinės svetainės, Jūs galėsite sukurti ir išsiųsti pranešimą, kuris pats susinaikins, kai tik jį perskaitys adresatas. Tai puikus būdas saugiai susirašinėti su asmenimis.

10. Paskyros pašalinimas iš visų internetinių puslapių

Tai yra tiesioginių nuorodų internetinis katalogas, kuriuo nurodoma, kaip pašalinti paskyrą iš įvairių internetinių puslapių.

11. Nemokamas faksogramos išsiuntimas

Neturite fakso aparato, tačiau yra poreikis nusiųsti faksogramą? Pasinaudokite nemokama paslauga šiame internetiniame tinklapyje ir siųskite faksogramas darbo reikalais ar tiesiog laisvu metu savo draugams.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Vasariškų batų tipai: kaip svarbu pasirinkti tinkamą avalynę vasarą

Vasariškų batų tipai: kaip svarbu pasirinkti tinkamą avalynę vasarą

Tikrai nėra geresnio jausmo už kaitinančius veidą saulės spindulius ir žinojimą, kad vasara jau visai čia pat. Tačiau vasara tikrai gali būti negailestinga jūsų kojoms, jei esate sportinių batų gerbėja. Drėgmė, kartu su betono svilinančiu ir garuojančiu karščiu, gali palikti jūsų kojas nepavydėtinoje situacijoje – dvokiančias, ištinusias ir pažeistas pūslių. Tačiau tol, kol nešiosite oro […]

views 2345
Savirealizacija

Ilgieji skrydžiai. Patarimai skrendantiems

Teksto autorė: Neringa Starkovaitė Daugelis patvirtintų, kad šiltasis metų laikas yra neatsiejamas nuo kelionių. Nemaža dalis žmonių renkasi tolimas kelionių kryptis, todėl, savaime aišku, tenka valandų valandas skristi lėktuvu. Nuostabu yra po ilgo skrydžio pagaliau pasiekti savo išsvajotąjį kelionės tikslą, o tam, kad tokie skrydžiai neapkarstų, kviečiame paskaityti keletą patarimų! Kas yra vadinamieji ilgi skrydžiai? […]

views 4588
Gydytoja dermatologė Asta Dumbliauskienė
Savirealizacija

Nuomonė. Kas šiandien gražu, o rytoj – vulgaru?

Gydytoja dermatologė Asta Dumbliauskienė Neseniai išgirdau istoriją, kaip vienų pažįstamų 11 metų mergaitė, būdama prekybos centre, užėjo į parduotuvės persirengimo kabiną, apsivilko gražius apatinius marškinėlius, atstatė lūpas, išrietė užpakaliuką, taip nusifotografavo ir nuotrauka pasidalijo su savo draugais socialiniame tinkle. Tėvams buvo šokas, jie barė ir baudė dukterį. Tačiau man pirmiausia iškilo klausimas: ar jie turėjo […]

views 13463
Užkietėjusioms romantikėms: 10 geriausių filmų apie meilę
Savirealizacija

Užkietėjusioms romantikėms: 10 geriausių filmų apie meilę

Jei pasiilgote romantikos, nebūtina šimtąjį kartą iš eilės įsijungti „Titaniką” ar „Romeo ir Džiuljetą”. Primename dešimt romantiškiausių visų laikų filmų, kuriuos žiūrėdami tikrai nubrauksite ašarą ir patikėsite amžina meile iš naujo. 1. „Užrašų knygelė” („The Notebook”) Ten, kur pasirodo žavusis Ryan Gosling, romantikos tikrai netrūksta. Ne išimtis ir režisieriaus Nick Cassavetes juosta „Užrašų knygelė”. Filme pasakojama […]

views 27491
5 nemokamos išmaniosios programėlės padeda atsipalaiduoti ir atrasti minčių harmoniją
Savirealizacija

5 nemokamos išmaniosios programėlės padeda atsipalaiduoti ir atrasti minčių harmoniją

Atrodytų keista, kaip telefonas gali padėti atsipalaiduoti ir pabėgti nuo išorinio pasaulio? Vis dėlto, kartais verta atrasti naujas galimybes ir, jeigu telefonas gali trukdyti, tai jis turėtų galėti ir padėti. Sužinokite ir tuo įsitikinkite išbandydami bent keletą programėlių, sukurtų būtent jūsų gerovei. Programėles galite nesunkiai atsirinkti pagal savo norus ir pomėgius: nuo miego kokybės ir […]

views 4290