Radote klaidą? Radote klaidą?
Psichologija

Granatas – 6 būdai, kuriais šis mineralas gerina gyvenimą

tags
Publikuotas 2016 lapkričio 10 views 19712
Granatas – 6 būdai, kuriais mineralas gerina gyvenimą shutterstock.com

Granato, neretai vadinamo „grūdėtuoju“ mineralu, galios slepiasi įvairiuose šio akmens spalvų pavidaluose. Nors dažniausiai būna raudonas (dar vadinamas piropu), rausvas (rodolitas) arba rudai raudonas (andraditas), galios ir energijos akmuo taip pat gali būti violetiniai raudonas (almandinas), žalias (uvarovitas), gelsvas (grosuliaras) juodai rudas, juodas (melanitas) ar netgi bespalvis (grosuliaras). Nenuostabu, jog būdamas toks universalus spalvų paletės aspektu, grūdėtasis mineralas pasižymi ir itin įvairiomis gydomosiomis, mintis ir sielą valančiomis, gyvenimą gerinančiomis savybėmis.

Suteikia pozityvumo

Granatas yra pozityvių minčių akmuo, suteikiantis vilties, ramumo ir optimizmo. Manoma, kad šis akmuo geba gydyti sunkias emocines traumas, išvaduoti iš depresijos gniaužtų bei suteikti ryžto į gyvenimą žvelgti iš šviesios pusės. Reguliariai nešiojamas suteikia džiaugsmo bei stimuliuoja meilę gyvenimui.

Padeda atsikratyti „seno mąstymo“

„Grūdėtasis“ mineralas, suteikdamas optimizmo ir įliedamas į gyvenimą šviesos, padeda atsikratyti senų negatyvių mastymo įpročių, žalingų stereotipų. Granatas taip pat apsaugo nuo „užstrigimo“ praeityje bei pasąmoninio žmogaus kenkimo sau pačiam.

Granato spalvų paletė – labai įvairi. Žaliasis vadinamas uvarovitu. (shutterstock.com)

Granato spalvų paletė – labai įvairi. Žaliasis vadinamas uvarovitu. (shutterstock.com)

Primena apie žemiškus malonumus

Granatas dažnai vadinamas meilės ir aistros akmeniu. Tačiau nepaisant to, jog mineralas skatina tobulėti dvasiškai ir padeda į gyvenimą pritraukti meilę, granatas taip pat yra vienas iš akmenų, kuris savo šeimininku rūpinasi ir praktiškame, žemiškame lygmenyje. Šis akmuo gelbsti kai norima atsipalaiduoti, suprasti savo seksualinius troškimus, padeda subalansuoti emocinio bei fizinio intymumo poreikį. Naudingas esant aistros stygiui, nes didina seksualinį apetitą.

Suteikia vidinės stiprybės

Granatas yra stiprus akmuo, todėl savo šeimininkui suteikia ryžto, drąsos ir kantrybės įveikti visus gyvenimo sunkumus.

Beje, manoma, jog suteikdamas neįtikėtinos vidinės tvirtybės, granatas taip pat sustiprina ir šeimininko intuiciją. O budizmo bei induizmo religijose granatas ankstesniaisiais amžiais laikytas šventu akmeniu, gebančiu „nušviesti kelią“ bei apsaugoti nuo blogio.

Padeda atstatyti sveikatą

Granatas yra ne tik meilės akmuo. Šis mineralas vadinamas ir sveikatos talismanu. Teigiama, kad akmuo gydo daugybę organizmo sutrikimų, tokių kaip rūgšties refliukso disfunkciją, anemiją ir įvairias kraujo ligas, padeda atstatyti kraujo ląstelių struktūrą, stiprina imuninę sistemą, malšina pakilusia temperatūrą, valo plaučius, gydo odos ligas ir t.t.

Granatas – 6 būdai, kuriais mineralas gerina gyvenimą

shutterstock.com

Motyvuoja pasiekti sėkmę versle

Manoma, kad granatas dovanoja sėkmę, jeigu šeimininkas jau yra sukūręs ar dar tik planuoja kurti verslą. Mineralas suteikia pasitikėjimo savimi, charizmos, padeda kalbėti išraiškingiau bei sklandžiau, taip pat gelbsti priimant finansiškai naudingus sprendimus ir motyvuoja dirbti produktyviai bei atkakliai, kad užsibrėžti tikslai būtų pasiekti kaip įmanoma greičiau bei, žinoma, sėkmingiau.

Beje, nuo ankstyvųjų amžių buvo manoma, kad granatas savo šeimininkui atveria kelią į gausumą bei turtus. Reikia pripažinti, kad žmonėms padeda tai, kuo jie tiki, todėl net ir netikintiesiems pasitelkti mineralų galią verta dėl savitaigos, psichologinio placebo motyvų.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
juoko_joga
Psichologija

Neįtikėtini faktai, kuriuos reikėtų žinoti apie juoko jogą

Ne kartą girdėjome frazę, kad juokas gydo. Juokas gali pakeisti žmogaus nuotaiką per kelias minutes. Tam, kad juoktumeisi iš visų jėgų nereikia net geros kompanijos. Egzistuoja juoko joga. Kas yra juoko joga? Joga yra puiki asketinė technika, atpalaiduojanti protą ir kūną. Žodis „joga“ kilo iš sanskrito kalbos šaknies „YUJ“, kuris reiškia „surišti, įtempti“ ir gali […]

views 69

6 romantiškos idėjos šiai vasarai, kurių tiesiog negalite praleisti

Taip ilgai laukta vasara jau įsibėgėjo. Žinoma, jos netikrai nesinori leisti namuose prie TV arba kompiuterio, todėl siūlome jums kelias romantiškas idėjas vasaros pasimatymams. Nesvarbu, ar tai pirmas, ar dvidešimtas jūsų pasimatymas, juk romantikos niekada nebus per daug? Lauko kinas Pamenate amerikietiškus filmus, kur porelės glaustosi, susėdusios ant pievelės, žiūrėdamos kino filmus? Vasarą kinu po […]

views 152
Psichologija

Įsimintiniausios citatos iš serialo „Liežuvautoja”

Jie jauni, žavūs ir drąsūs Manheteno aukštuomenės jaunuoliai, kuriems visas pasaulis po kojomis. Jie nebijo rizikuoti ir klysti. Jie švenčia gyvenimą ir rengiasi tik geriausiais drabužiais. Tikime, ne vienas norėjote atsidurti šių jaunuolių kailyje. Serialas „Liežuvautoja” sužavėjo daugumą jaunuolių ir ne tik. Dalinamės keliomis citatomis, kurios įkvėps kasdienai.  „Man nereikia draugų, man reikia daugiau šampano“. „Jei dviems […]

views 243
Psichologija

Paprasti būdai, kurie padės atsipalaiduoti

Gyvenant šiuolaikiniu tempu, tikrai netrūksta problemų ir įvairių rūpesčių. Daug kartų patiriame stresines situacijas, o tai mus  palaužia fiziškai ir psichiškai. Jei esame įsitempę, mūsų protas tarsi užsiblokuoja, negalime galvoti apie kūrybingus problemų sprendimo būdus, problemos tampa dar sunkesnės, jaučiame spaudimą, o tai sumažina mūsų galimybes viską ramiai ir logiškai išspręsti. Atsipalaidavimas šiomis dienomis tampa […]

views 202
Keisčiausios fobijos
Psichologija

Keisčiausios fobijos. Ko bijome?

Žodis fobija išvertus iš graikų kalbos reiškia stiprią, nepaliaujamą ir nepagrįstą daiktų, veiksmų, žmonių ar situacijų patologinę laimę. Tokio dydžio baimė dažnai nekelia realaus pavojaus, tačiau žmogui, turinčiam tam tikros rūšies fobiją, ji gerokai apsunkiną kasdieninį gyvenimą be jokios baimės ir jos sukeliamų padarinių. Daugelius iš mūsų kažko bijo, vieni be galo jaudinasi kalbėdami viešai, kiti panikuoja įsivaizduodami, […]

views 203