Psichologija

Granatas – 6 būdai, kuriais šis mineralas gerina gyvenimą

Publikuotas 2016 10 lapkričio views 24668
Granatas – 6 būdai, kuriais mineralas gerina gyvenimą shutterstock.com

Granato, neretai vadinamo „grūdėtuoju“ mineralu, galios slepiasi įvairiuose šio akmens spalvų pavidaluose. Nors dažniausiai būna raudonas (dar vadinamas piropu), rausvas (rodolitas) arba rudai raudonas (andraditas), galios ir energijos akmuo taip pat gali būti violetiniai raudonas (almandinas), žalias (uvarovitas), gelsvas (grosuliaras) juodai rudas, juodas (melanitas) ar netgi bespalvis (grosuliaras). Nenuostabu, jog būdamas toks universalus spalvų paletės aspektu, grūdėtasis mineralas pasižymi ir itin įvairiomis gydomosiomis, mintis ir sielą valančiomis, gyvenimą gerinančiomis savybėmis.

Suteikia pozityvumo

Granatas yra pozityvių minčių akmuo, suteikiantis vilties, ramumo ir optimizmo. Manoma, kad šis akmuo geba gydyti sunkias emocines traumas, išvaduoti iš depresijos gniaužtų bei suteikti ryžto į gyvenimą žvelgti iš šviesios pusės. Reguliariai nešiojamas suteikia džiaugsmo bei stimuliuoja meilę gyvenimui.

Padeda atsikratyti „seno mąstymo“

„Grūdėtasis“ mineralas, suteikdamas optimizmo ir įliedamas į gyvenimą šviesos, padeda atsikratyti senų negatyvių mastymo įpročių, žalingų stereotipų. Granatas taip pat apsaugo nuo „užstrigimo“ praeityje bei pasąmoninio žmogaus kenkimo sau pačiam.

Granato spalvų paletė – labai įvairi. Žaliasis vadinamas uvarovitu. (shutterstock.com)

Granato spalvų paletė – labai įvairi. Žaliasis vadinamas uvarovitu. (shutterstock.com)

Primena apie žemiškus malonumus

Granatas dažnai vadinamas meilės ir aistros akmeniu. Tačiau nepaisant to, jog mineralas skatina tobulėti dvasiškai ir padeda į gyvenimą pritraukti meilę, granatas taip pat yra vienas iš akmenų, kuris savo šeimininku rūpinasi ir praktiškame, žemiškame lygmenyje. Šis akmuo gelbsti kai norima atsipalaiduoti, suprasti savo seksualinius troškimus, padeda subalansuoti emocinio bei fizinio intymumo poreikį. Naudingas esant aistros stygiui, nes didina seksualinį apetitą.

Suteikia vidinės stiprybės

Granatas yra stiprus akmuo, todėl savo šeimininkui suteikia ryžto, drąsos ir kantrybės įveikti visus gyvenimo sunkumus.

Beje, manoma, jog suteikdamas neįtikėtinos vidinės tvirtybės, granatas taip pat sustiprina ir šeimininko intuiciją. O budizmo bei induizmo religijose granatas ankstesniaisiais amžiais laikytas šventu akmeniu, gebančiu „nušviesti kelią“ bei apsaugoti nuo blogio.

Padeda atstatyti sveikatą

Granatas yra ne tik meilės akmuo. Šis mineralas vadinamas ir sveikatos talismanu. Teigiama, kad akmuo gydo daugybę organizmo sutrikimų, tokių kaip rūgšties refliukso disfunkciją, anemiją ir įvairias kraujo ligas, padeda atstatyti kraujo ląstelių struktūrą, stiprina imuninę sistemą, malšina pakilusia temperatūrą, valo plaučius, gydo odos ligas ir t.t.

Granatas – 6 būdai, kuriais mineralas gerina gyvenimą

shutterstock.com

Motyvuoja pasiekti sėkmę versle

Manoma, kad granatas dovanoja sėkmę, jeigu šeimininkas jau yra sukūręs ar dar tik planuoja kurti verslą. Mineralas suteikia pasitikėjimo savimi, charizmos, padeda kalbėti išraiškingiau bei sklandžiau, taip pat gelbsti priimant finansiškai naudingus sprendimus ir motyvuoja dirbti produktyviai bei atkakliai, kad užsibrėžti tikslai būtų pasiekti kaip įmanoma greičiau bei, žinoma, sėkmingiau.

Beje, nuo ankstyvųjų amžių buvo manoma, kad granatas savo šeimininkui atveria kelią į gausumą bei turtus. Reikia pripažinti, kad žmonėms padeda tai, kuo jie tiki, todėl net ir netikintiesiems pasitelkti mineralų galią verta dėl savitaigos, psichologinio placebo motyvų.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Psichologija

5 priežastys keliauti su mama

Iš pradžių gali pasirodyti beprotiška, tačiau kelionė su mama yra asmeninio augimo dalis. Kai esame maži, mama mus lydi  visur ir tai yra taip natūralu, kaip  kasdien valytis dantis. Tačiau bėgant metams šis ryšys susilpnėja arba visai nutrūksta. Iš pradžių gali atrodyti, kad kartu pasiimti žemėlapį ir pasirinkti kelionės tikslą gali būti beprotiška idėja, tačiau, […]

views 5857
Psichologija

Kodėl vienišos moterys yra laimingesnės?

Vis daugėja moterų, kurios savo pasirinkimu arba dėl to, kad nerado stabilaus partnerio, kuris padarytų jas laimingomis, nusprendė gyventi vienos be jokių santykių. Vienišumas tapo gyvenimo būdu, kuriuo jau mėgaujasi daug moterų ir net vyrų. Manymas, kad moterų prioritetai yra susirasti partnerį, susituokti ir susilaukti vaikų, jau išėjo iš mados… Laikai pasikeitė, taip pat ir […]

views 7281
Psichologija

5 protingi veiksmai, kurie padės naudoti mažiau plastiko

Pasaulyje vis labiau plinta zero waste idėja, propaguojanti mažinti atliekas buityje ir atsisakyti kuo daugiau plastiko gaminių. Ypač aktualu yra sumažinti plastikinių maišelių kiekį, nes tai yra vienas pagrindinių aplinkos taršos šaltinių. Būtent dėl plastikinių maišelių, vandenyne ir jūrose žūsta šimtai tūkstančių gyvūnų ir paukščių. Tai kelia milžinišką grėsmę visai ekosistemai.Mokslininkai yra paskaičiavę, jog tam, […]

views 7798

10 frazių, kurias turėtumėte išbraukti iš savo žodyno

Dažnai stebimės, kad mūsų gyvenime nutinka taip, kad ima ir išsipildo tai, ko labiausiai bijome. Atrodo, kad tuomet visas pasaulis yra nusiteikęs prieš mus ir labai neteisingas. Tačiau pradėjus nagrinėti tikrąsias priežastis, galima atrasti netikėtų dalykų. Pavyzdžiui, galima pastebėti kad dažnai patys kuriame realybę, kurioje po kiek laiko atsiduriame. Kartais tai darome sąmoningai, besiguosdami aplinkiniams […]

views 7073

5 triukai ramiam miegui

Miegas yra itin svarbus ne tik žmogaus fizinei, bet ir psichinei sveikatai. Todėl reiktų stengtis pakankamai ir kokybiškai išsimiegoti. Miego kokybė priklauso nuo jo ciklo fazių, kurias pasiekus smegenų veikla yra labai skirtinga. Pavyzdžiui, pirmoje miego fazėje jūs atsipalaiduojate, nurimsta jūsų širdies ritmas ir kvėpavimas. Taip kūnas ruošiasi užmigimui. Antroje miego fazėje, dažniausiai dar esame […]

views 5398