Psichologija

8 ženklai, kad blėsta meilė

Publikuotas 2016 4 rugpjūčio views 10207
8 ženklai, kad blėsta meilė shutterstock.com

Jeigu Jūsų šeštasis jausmas kužda, kad jūsų santykiuose „kažkas ne taip“, pasitikrinkite, galbūt šio jausmo priežastis yra blėstanti meilės ugnis.  

  1. Ar tu gali daryti ką nors tinkamai?!

Natūralu, kad kokia nors partnerio yda jus erzina. Buvimas kartu tai lyg nuolatinis mokymasis prisitaikyti prie kito žmogaus, juk kartu pradeda gyventi du skirtingi žmonės, atėję iš skirtingų šeimų, skirtingomis vertybėmis, todėl reikia laiko apšlifuoti judviejų kampus, tačiau šįkart ne apie tai. Kai pradeda erzinti viskas, ką daro jūsų antra pusė – per garsiai vaikšto, per garsiai kvėpuoja, kažkaip blogai laiko sudėjęs rankas, na, tiesiog viskas, ką jis daro, jus erzina, tai jau rimtas įspėjamasis signalas jūsų meilei ir santykiams.

  1. Kur tu pradingai iš mano gyvenimo?

Kitaip tariant, antrajai pusei jūsų gyvenime neliko vietos, kai kuriate planus, jūs planuojate, kad „aš padarysiu, aš pasieksiu, susikursiu ir t. t.“, o ne „mes tai padarysim, mes tai sukursime“ ir pan. Jūs žvelgiate į savo poreikius, „mes“ pakeitė „aš,“ nors turėtumėte keliauti su antra puse koja kojon, jūs jau keliaujate vienas.  

  1. Iš kur tiek ašarų?

„Jeigu draugauji su vaikinu ir pastoviai verki, sveikinu, draugauji ne su tikru vyru, o su svogūnu.“ Nors tai ir juokingi žodžiai, bet tiesos čia yra. Mylintis žmogus priverčia šypsotis ir juoktis net ir pačią niūriausią dieną. Jeigu jūsų antroji pusė, kuri anksčiau jus apipildavo komplimentais, pradėjo su jumis elgtis taip, kad jūs dažnai dėl to verkiate, skaudžiai kritikuoja jus, jam užkliūva tokie dalykai, kurie anksčiau galbūt jam net patiko, gaunate įvairių replikų, jus lygina su kitomis neva geresnėmis, atmerkite plačiau akis, ar dar galima kalbėti apie kokią nors meilę?

shutterstock.com

shutterstock.com

  1. Kodėl kiti tokie patrauklūs?

Taip, jeigu traukiate į kairę, tai labai akivaizdus ženklas, jog būnate ne su tuo žmogumi, su kuriuo jums derėtų. Jeigu tarp jūsų su partneriu būtų tikra meilė, kaip manote, ar jus kamuotų jausmas, jog kažkas čia ne taip? O žvilgsnis ir mintys kryptų į svetimus vyrus? Kai stipriai mylite, atrodo, kad kitų net nepastebite, tuo labiau nesiekiate su jais bendrauti. Gražūs žmonės traukia žvilgsnį, tačiau juk kalbame ne tik apie pastebėjimą, tiesa?

  1. Nuolatiniai pykčiai arba jokių pykčių?

Jeigu visuomet sugyvendavote taikiai, be didesnių konfliktų, o dabar ginčas veja ginčą, tai yra rimtas pavojaus ženklas. Jeigu dažni konfliktai – normalus reiškinys jūsų poroje, o staiga jūsų antroji pusė nustojo ginčytis, sunerimkite, tai gali būti ženklas, jog jūsų antroji pusė jau nuleido rankas ir nusprendė, kad bendros kalbos jūs jau vis tiek nerasite.

  1. Kartu, bet atskirai?

Vienatvė dviese. Jūs leidžiate laiką kartu, tačiau gyvenate tarsi du nepažįstami žmonės, gyvenate taip tarsi kito žmogaus nebūtų. Esate kartu, bet susirandate veiklos tik sau – kompiuteriniai žaidimai, jūsų hobiai ir pan. Darote tai, ką darytumėte būdami vieni, į partnerį nekreipdami dėmesio, o laikas, kurį praleidžiate kartu, jūsų nedžiugina.

  1. Iš vaikino į draugą?

Jeigu jūsų partneris, nuo kurio negalėjote atitraukti rankų, tampa tik draugu, kuriam beveik nebejaučiate fizinės traukos, pavyzdžiui, vengiate artumo, vengiate bučinių, tarkim pasakote, kad viešumoje bučiuotis jums nepriimtina ir sugalvojote dar įvairiausių priežasčių vien tam, kad išvengtumėte partnerio fizinio artumo. Jeigu čia atpažįstate save, galbūt jau laikas ir likti tik draugais ir nevaidinti poros?

  1. Geriausia gynyba – puolimas?

Jeigu jūs bandote kalbėtis su partneriu, spręsti problemą, taisyti situaciją, kuri jūsų netenkina, o jūsų antroji pusė naudojasi metodu „geriausia gynyba yra puolimas“, tai jau rimtas pavojaus ženklas jūsų santykiams, nes tai yra ne kas kitas, o tiesiog nenoras spręsti problemą, į ją įsigilinti ir ieškoti būdų, kaip ją išspręsti. Tai yra ne bandymas išspręsti problemą, o bandymas nustumti atsakomybę kitam, apkaltinti kitą, nes tai yra visuomet lengviau nei pripažinti savo kaltę, ar ne taip?

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Psichologija

5 priežastys keliauti su mama

Iš pradžių gali pasirodyti beprotiška, tačiau kelionė su mama yra asmeninio augimo dalis. Kai esame maži, mama mus lydi  visur ir tai yra taip natūralu, kaip  kasdien valytis dantis. Tačiau bėgant metams šis ryšys susilpnėja arba visai nutrūksta. Iš pradžių gali atrodyti, kad kartu pasiimti žemėlapį ir pasirinkti kelionės tikslą gali būti beprotiška idėja, tačiau, […]

views 5862
Psichologija

Kodėl vienišos moterys yra laimingesnės?

Vis daugėja moterų, kurios savo pasirinkimu arba dėl to, kad nerado stabilaus partnerio, kuris padarytų jas laimingomis, nusprendė gyventi vienos be jokių santykių. Vienišumas tapo gyvenimo būdu, kuriuo jau mėgaujasi daug moterų ir net vyrų. Manymas, kad moterų prioritetai yra susirasti partnerį, susituokti ir susilaukti vaikų, jau išėjo iš mados… Laikai pasikeitė, taip pat ir […]

views 7283
Psichologija

5 protingi veiksmai, kurie padės naudoti mažiau plastiko

Pasaulyje vis labiau plinta zero waste idėja, propaguojanti mažinti atliekas buityje ir atsisakyti kuo daugiau plastiko gaminių. Ypač aktualu yra sumažinti plastikinių maišelių kiekį, nes tai yra vienas pagrindinių aplinkos taršos šaltinių. Būtent dėl plastikinių maišelių, vandenyne ir jūrose žūsta šimtai tūkstančių gyvūnų ir paukščių. Tai kelia milžinišką grėsmę visai ekosistemai.Mokslininkai yra paskaičiavę, jog tam, […]

views 7804

10 frazių, kurias turėtumėte išbraukti iš savo žodyno

Dažnai stebimės, kad mūsų gyvenime nutinka taip, kad ima ir išsipildo tai, ko labiausiai bijome. Atrodo, kad tuomet visas pasaulis yra nusiteikęs prieš mus ir labai neteisingas. Tačiau pradėjus nagrinėti tikrąsias priežastis, galima atrasti netikėtų dalykų. Pavyzdžiui, galima pastebėti kad dažnai patys kuriame realybę, kurioje po kiek laiko atsiduriame. Kartais tai darome sąmoningai, besiguosdami aplinkiniams […]

views 7075

5 triukai ramiam miegui

Miegas yra itin svarbus ne tik žmogaus fizinei, bet ir psichinei sveikatai. Todėl reiktų stengtis pakankamai ir kokybiškai išsimiegoti. Miego kokybė priklauso nuo jo ciklo fazių, kurias pasiekus smegenų veikla yra labai skirtinga. Pavyzdžiui, pirmoje miego fazėje jūs atsipalaiduojate, nurimsta jūsų širdies ritmas ir kvėpavimas. Taip kūnas ruošiasi užmigimui. Antroje miego fazėje, dažniausiai dar esame […]

views 5398