Jeigu Jūsų šeštasis jausmas kužda, kad jūsų santykiuose „kažkas ne taip“, pasitikrinkite, galbūt šio jausmo priežastis yra blėstanti meilės ugnis.
Natūralu, kad kokia nors partnerio yda jus erzina. Buvimas kartu tai lyg nuolatinis mokymasis prisitaikyti prie kito žmogaus, juk kartu pradeda gyventi du skirtingi žmonės, atėję iš skirtingų šeimų, skirtingomis vertybėmis, todėl reikia laiko apšlifuoti judviejų kampus, tačiau šįkart ne apie tai. Kai pradeda erzinti viskas, ką daro jūsų antra pusė – per garsiai vaikšto, per garsiai kvėpuoja, kažkaip blogai laiko sudėjęs rankas, na, tiesiog viskas, ką jis daro, jus erzina, tai jau rimtas įspėjamasis signalas jūsų meilei ir santykiams.
Kitaip tariant, antrajai pusei jūsų gyvenime neliko vietos, kai kuriate planus, jūs planuojate, kad „aš padarysiu, aš pasieksiu, susikursiu ir t. t.“, o ne „mes tai padarysim, mes tai sukursime“ ir pan. Jūs žvelgiate į savo poreikius, „mes“ pakeitė „aš,“ nors turėtumėte keliauti su antra puse koja kojon, jūs jau keliaujate vienas.
„Jeigu draugauji su vaikinu ir pastoviai verki, sveikinu, draugauji ne su tikru vyru, o su svogūnu.“ Nors tai ir juokingi žodžiai, bet tiesos čia yra. Mylintis žmogus priverčia šypsotis ir juoktis net ir pačią niūriausią dieną. Jeigu jūsų antroji pusė, kuri anksčiau jus apipildavo komplimentais, pradėjo su jumis elgtis taip, kad jūs dažnai dėl to verkiate, skaudžiai kritikuoja jus, jam užkliūva tokie dalykai, kurie anksčiau galbūt jam net patiko, gaunate įvairių replikų, jus lygina su kitomis neva geresnėmis, atmerkite plačiau akis, ar dar galima kalbėti apie kokią nors meilę?
Taip, jeigu traukiate į kairę, tai labai akivaizdus ženklas, jog būnate ne su tuo žmogumi, su kuriuo jums derėtų. Jeigu tarp jūsų su partneriu būtų tikra meilė, kaip manote, ar jus kamuotų jausmas, jog kažkas čia ne taip? O žvilgsnis ir mintys kryptų į svetimus vyrus? Kai stipriai mylite, atrodo, kad kitų net nepastebite, tuo labiau nesiekiate su jais bendrauti. Gražūs žmonės traukia žvilgsnį, tačiau juk kalbame ne tik apie pastebėjimą, tiesa?
Jeigu visuomet sugyvendavote taikiai, be didesnių konfliktų, o dabar ginčas veja ginčą, tai yra rimtas pavojaus ženklas. Jeigu dažni konfliktai – normalus reiškinys jūsų poroje, o staiga jūsų antroji pusė nustojo ginčytis, sunerimkite, tai gali būti ženklas, jog jūsų antroji pusė jau nuleido rankas ir nusprendė, kad bendros kalbos jūs jau vis tiek nerasite.
Vienatvė dviese. Jūs leidžiate laiką kartu, tačiau gyvenate tarsi du nepažįstami žmonės, gyvenate taip tarsi kito žmogaus nebūtų. Esate kartu, bet susirandate veiklos tik sau – kompiuteriniai žaidimai, jūsų hobiai ir pan. Darote tai, ką darytumėte būdami vieni, į partnerį nekreipdami dėmesio, o laikas, kurį praleidžiate kartu, jūsų nedžiugina.
Jeigu jūsų partneris, nuo kurio negalėjote atitraukti rankų, tampa tik draugu, kuriam beveik nebejaučiate fizinės traukos, pavyzdžiui, vengiate artumo, vengiate bučinių, tarkim pasakote, kad viešumoje bučiuotis jums nepriimtina ir sugalvojote dar įvairiausių priežasčių vien tam, kad išvengtumėte partnerio fizinio artumo. Jeigu čia atpažįstate save, galbūt jau laikas ir likti tik draugais ir nevaidinti poros?
Jeigu jūs bandote kalbėtis su partneriu, spręsti problemą, taisyti situaciją, kuri jūsų netenkina, o jūsų antroji pusė naudojasi metodu „geriausia gynyba yra puolimas“, tai jau rimtas pavojaus ženklas jūsų santykiams, nes tai yra ne kas kitas, o tiesiog nenoras spręsti problemą, į ją įsigilinti ir ieškoti būdų, kaip ją išspręsti. Tai yra ne bandymas išspręsti problemą, o bandymas nustumti atsakomybę kitam, apkaltinti kitą, nes tai yra visuomet lengviau nei pripažinti savo kaltę, ar ne taip?