Psichologija

8 ženklai, kad blėsta meilė

Publikuotas 2016 4 rugpjūčio views 10280
8 ženklai, kad blėsta meilė shutterstock.com

Jeigu Jūsų šeštasis jausmas kužda, kad jūsų santykiuose „kažkas ne taip“, pasitikrinkite, galbūt šio jausmo priežastis yra blėstanti meilės ugnis.  

  1. Ar tu gali daryti ką nors tinkamai?!

Natūralu, kad kokia nors partnerio yda jus erzina. Buvimas kartu tai lyg nuolatinis mokymasis prisitaikyti prie kito žmogaus, juk kartu pradeda gyventi du skirtingi žmonės, atėję iš skirtingų šeimų, skirtingomis vertybėmis, todėl reikia laiko apšlifuoti judviejų kampus, tačiau šįkart ne apie tai. Kai pradeda erzinti viskas, ką daro jūsų antra pusė – per garsiai vaikšto, per garsiai kvėpuoja, kažkaip blogai laiko sudėjęs rankas, na, tiesiog viskas, ką jis daro, jus erzina, tai jau rimtas įspėjamasis signalas jūsų meilei ir santykiams.

  1. Kur tu pradingai iš mano gyvenimo?

Kitaip tariant, antrajai pusei jūsų gyvenime neliko vietos, kai kuriate planus, jūs planuojate, kad „aš padarysiu, aš pasieksiu, susikursiu ir t. t.“, o ne „mes tai padarysim, mes tai sukursime“ ir pan. Jūs žvelgiate į savo poreikius, „mes“ pakeitė „aš,“ nors turėtumėte keliauti su antra puse koja kojon, jūs jau keliaujate vienas.  

  1. Iš kur tiek ašarų?

„Jeigu draugauji su vaikinu ir pastoviai verki, sveikinu, draugauji ne su tikru vyru, o su svogūnu.“ Nors tai ir juokingi žodžiai, bet tiesos čia yra. Mylintis žmogus priverčia šypsotis ir juoktis net ir pačią niūriausią dieną. Jeigu jūsų antroji pusė, kuri anksčiau jus apipildavo komplimentais, pradėjo su jumis elgtis taip, kad jūs dažnai dėl to verkiate, skaudžiai kritikuoja jus, jam užkliūva tokie dalykai, kurie anksčiau galbūt jam net patiko, gaunate įvairių replikų, jus lygina su kitomis neva geresnėmis, atmerkite plačiau akis, ar dar galima kalbėti apie kokią nors meilę?

shutterstock.com

shutterstock.com

  1. Kodėl kiti tokie patrauklūs?

Taip, jeigu traukiate į kairę, tai labai akivaizdus ženklas, jog būnate ne su tuo žmogumi, su kuriuo jums derėtų. Jeigu tarp jūsų su partneriu būtų tikra meilė, kaip manote, ar jus kamuotų jausmas, jog kažkas čia ne taip? O žvilgsnis ir mintys kryptų į svetimus vyrus? Kai stipriai mylite, atrodo, kad kitų net nepastebite, tuo labiau nesiekiate su jais bendrauti. Gražūs žmonės traukia žvilgsnį, tačiau juk kalbame ne tik apie pastebėjimą, tiesa?

  1. Nuolatiniai pykčiai arba jokių pykčių?

Jeigu visuomet sugyvendavote taikiai, be didesnių konfliktų, o dabar ginčas veja ginčą, tai yra rimtas pavojaus ženklas. Jeigu dažni konfliktai – normalus reiškinys jūsų poroje, o staiga jūsų antroji pusė nustojo ginčytis, sunerimkite, tai gali būti ženklas, jog jūsų antroji pusė jau nuleido rankas ir nusprendė, kad bendros kalbos jūs jau vis tiek nerasite.

  1. Kartu, bet atskirai?

Vienatvė dviese. Jūs leidžiate laiką kartu, tačiau gyvenate tarsi du nepažįstami žmonės, gyvenate taip tarsi kito žmogaus nebūtų. Esate kartu, bet susirandate veiklos tik sau – kompiuteriniai žaidimai, jūsų hobiai ir pan. Darote tai, ką darytumėte būdami vieni, į partnerį nekreipdami dėmesio, o laikas, kurį praleidžiate kartu, jūsų nedžiugina.

  1. Iš vaikino į draugą?

Jeigu jūsų partneris, nuo kurio negalėjote atitraukti rankų, tampa tik draugu, kuriam beveik nebejaučiate fizinės traukos, pavyzdžiui, vengiate artumo, vengiate bučinių, tarkim pasakote, kad viešumoje bučiuotis jums nepriimtina ir sugalvojote dar įvairiausių priežasčių vien tam, kad išvengtumėte partnerio fizinio artumo. Jeigu čia atpažįstate save, galbūt jau laikas ir likti tik draugais ir nevaidinti poros?

  1. Geriausia gynyba – puolimas?

Jeigu jūs bandote kalbėtis su partneriu, spręsti problemą, taisyti situaciją, kuri jūsų netenkina, o jūsų antroji pusė naudojasi metodu „geriausia gynyba yra puolimas“, tai jau rimtas pavojaus ženklas jūsų santykiams, nes tai yra ne kas kitas, o tiesiog nenoras spręsti problemą, į ją įsigilinti ir ieškoti būdų, kaip ją išspręsti. Tai yra ne bandymas išspręsti problemą, o bandymas nustumti atsakomybę kitam, apkaltinti kitą, nes tai yra visuomet lengviau nei pripažinti savo kaltę, ar ne taip?

 

Dūšios.lt - įrankiai porų santykiams

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai

Kaip užtikrinti ramų ir kokybišką kūdikio miegą

Priešingai, nei atrodo, miegas mažyliui yra kur kas daugiau nei poilsis – tai tikrai įtemptas laikas jaunam organizmui. Gilaus miego fazės metu hipofizė gamina somatropiną – hormoną, atsakingą už ilgą kaulų augimą, svorio augimą ir regeneraciją. Nervų sistema dalyvauja analizuojant, apdorojant, įsimenant ir atskiriant aktyviuoju laikotarpiu gaunamą informaciją. Taigi kaip užtikrinti, kad kūdikis gautų ramų […]

views 231

Stilinga ir praktiška: atraskite tobulą moterišką piniginę

Piniginė – tai daiktas, be kurio nė viena moteris neišeina iš namų. Tai labai praktiškas aksesuaras, kuriame laikote dokumentus, pinigus ar bankomatų korteles, bet kartu tai gali būti ir stiliaus akcentas bei puošmena. Jei pagalvotumėte, kaip dažnai per dieną naudojatės pinigine, tikriausiai pastebėtumėte, kad per dieną ją laikote rankose kelis ar keliolika kartų. Todėl labai […]

views 316

Poroms: laukia ilgas laikas atskirai? Pasiruoškite

Natūralu, šiandien daugeliui porų bent kartą tenka pabūti atskirai – darbo galimybės užsienyje, senos svajonės pakeliauti vienumoje ir kt. Kiekvienuose santykiuose kokybiškas laikas kartu yra labai svarbus. Tačiau kaip tai padaryti, kai laukia ilgesnis išsiskyrimas? Šiandien naujausios technologijos, kūrybiški sprendimai ir šiek tiek pastangų leidžia palaikyti ryšį ir sumažinti skiriančio atstumo pojūtį. Toliau – kelios […]

views 386

Kokybiškas miegas – kaip susikurti optimalią aplinką?

Kokybiškas miegas yra labai svarbus mūsų sveikatai, energijos lygiui ir bendrai gyvenimo kokybei. Vis dėlto dažnai pamirštame, kad miego kokybę lemia ne tik mūsų įpročiai, bet ir pati miego aplinka. Tad pakalbėkime plačiau, kaip susikurti tokią aplinką, kuri leistų mėgautis giliu ir atpalaiduojančiu miegu. Tinkama lova – pamatas kokybiškam miegui Miegamojo lova turėtų būti ne […]

views 380

Kelionių su vaikais daiktų atmintinė

Kelionės su vaikais, nesvarbu, ar jie būtų mažamečiai, ar paaugliai, kelia unikalių iššūkių ir džiaugsmų. Pasiruošimas yra svarbiausia, kad kelionė būtų sklandi ir maloni visiems. Tarp daugybės daiktų, kuriuos reikia susipakuoti, tam tikri būtiniausi daiktai išsiskiria tuo, kad jie gali patenkinti mažųjų keliautojų poreikius – nuo gėrimų iki pramogų. Šioje atmintinėje atkreipiamas dėmesys į svarbiausius […]

views 398