Psichologija

7 vietos, kuriose galite sutikti gyvenimo meilę (apsieisite be klubų)

Publikuotas 2017 1 vasario views 22631
7 vietos, kuriose galite sutikti gyvenimo meilę (apsieisite be klubų) shutterstock.com

Kone kiekviena vienišė liūdnai atsidūsta, jog „nebeliko gerų vyrų”. Mes sakome, kad tai – didžiausia nesąmonė! Tereikia pamiršti romantinius filmus ir nelaukti, jog sielos draugas netikėtai užkalbins jus tiesiog gatvėje ar kavinėje. Taip pat naivu tikėtis, jog klube sutiktas gerokai apkvaitęs ir visoms akį merkiantis vaikinas čia ieško rimtų santykių. Todėl perskaitykite šį sąrašą ir pasiruoškite tuoj užklupsiančiai romantikai.

Nenuvertinkite internetinių pažinčių svetainių

Internetinės pažinčių svetainės bei išmaniosios programėlės dažnai palydimos skeptiškų komentarų, tačiau būtent jos gali tapti jūsų didžiosios meilės pradžia. Dirbantiems ir hobių turintiems žmonės paprastai neužtenka laiko antrosios pusės tykoti gatvėje ar kavinėje, todėl jie vis dažniau pasižvalgo internete. Žinoma, čia reikia išlikti labai apdairioms: gerai išanalizuokite virtualų bendravimą, įvairių soc. tinklų pagalba įsitikinkite, ar toks asmuo tikrai egzistuoja, ir pirmą kartą (dėl savo saugumo) susitikite viešoje vietoje. Nors internetinės pažintys neapsieina be kuriozų, daugybė žmonių visame pasaulyje tokiu būdu rado meilę. Ruošiatės pabandyti? Skaitykite porų psichologės patarimus apie tai, kaip atrasti meilę socialiniuose tinkluose.

Kartais meilė slypi už kolegos stalo

Megzti trumpalaikių romanų su bendradarbiais tikrai nepatariama, kadangi jie dažniausiai baigiasi daugybe nejaukių akimirkų bei noru kuo greičiau dėti pareiškimą ant viršininko stalo. Visgi dažnas gyvenimo meilę atranda būtent darbovietėje, ir tai – visiškai natūralu: čia praleidžiame didžiąją dalį savo laiko, susipažįstame su daugybe panašaus amžiaus ir socialinio statuso žmonių. Tiesa, visada svarbu įvertinti santykių rimtumą, kadangi kai kuriais atvejais meilė vienam iš jūsų (o gal net abiems) gali kainuoti darbo vietą.

Draugų rekomendacijos gali būti itin naudingos

Nevyniosime į vatą: kai ilgą laiką esi vieniša, įkyrūs aplinkinių siūlymai susipažinti su vienu ar kitu jų draugu tiesiog užknisa. Tačiau nenumokite į juos ranka: juk taip susipažino bei ilgalaikius santykius sukūrė mūsų tėvai ir seneliai. Net jei ir neužgims romantiški jausmai, sutiksite labai įdomių žmonių ir praplėsite akiratį. Beje, toks susipažinimas turi pliusų: būsite tikra, jog einate į pasimatymą ne su maniaku!

Sporto klubas – ne vien kalorijoms deginti

Apie sporto naudą rašėme jau ne kartą: padailina figūrą, suteikia energijos, pakelia nuotaiką, apsaugo nuo ligų ir t.t. Kitą kartą prakaituodamos ant bėgimo takelio, atidžiai apsižvalgykite: čia lankosi patys įvairiausi žmonės, su kuriais jus jungia meilė sveikam gyvenimo būdui. Tiesa, nuėjusios į sporto klubą, ten būtinai pasimankštinkite: vakarinis makiažas ir asmenukių darymas vietoj sporto atrodo mažų mažiausiai juokingai.

7 vietos, kuriose galite sutikti gyvenimo meilę (apsieisite be klubų)

7 vietos, kuriose galite sutikti gyvenimo meilę (apsieisite be klubų)

Vedžiokite šunį, ir meilės suteiks ne tik jis

Turinčioms augintinį atsiveria dar daugiau galimybių susirasti antrą pusę. Ten, kur vedžiojate keturkojį, dėl tos pačios priežasties renkasi vis tie patys žmonės. Nevenkite užmegzti su jais pokalbio – visi dievina pašnekesius apie savo brangiausius augintinius. Kalbėkite ne tik su patraukliais priešingos lyties atstovais: galbūt susipažinus su miela močiute, ateityje į pokalbį įsitrauks ir žavus vienišas jos anūkas.

Atsisveikinkite su patogia viešbučio lova

Daugelis vienišų žmonių atsidūsta, kad keliautų, jei tik turėtų su kuo. Mes primename, kad dabar – XXI amžius, todėl maišyti pasaulį vienoms saugu net merginoms. Išsiruošusios į užsienį, vietoj viešbučio kambario užsisakykite lovą hostelyje: iš pradžių miegoti su dar 6 keliautojais gali būti nejauku, tačiau taip sutiksite nuostabių žmonių, kurie praskaidrins kelionę, ir, galbūt, visą likusį gyvenimą.

Nenustokite mokytis naujų dalykų

Ir nebūtinai turite tai daryti namuose, palinkusios prie rašomojo stalo. Jei leidžia finansinės galimybės, užsirašykite į pamokas ar kursus: fotografijos, šokių, maisto gaminimo ir t.t. Čia sutiksite itin įdomių žmonių, su kuriais jus suartins bendri pomėgiai bei pažinimo džiaugsmas. Be to, tokiose vietose labai lengva užmegzti pokalbį!

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Psichologija

5 priežastys keliauti su mama

Iš pradžių gali pasirodyti beprotiška, tačiau kelionė su mama yra asmeninio augimo dalis. Kai esame maži, mama mus lydi  visur ir tai yra taip natūralu, kaip  kasdien valytis dantis. Tačiau bėgant metams šis ryšys susilpnėja arba visai nutrūksta. Iš pradžių gali atrodyti, kad kartu pasiimti žemėlapį ir pasirinkti kelionės tikslą gali būti beprotiška idėja, tačiau, […]

views 5858
Psichologija

Kodėl vienišos moterys yra laimingesnės?

Vis daugėja moterų, kurios savo pasirinkimu arba dėl to, kad nerado stabilaus partnerio, kuris padarytų jas laimingomis, nusprendė gyventi vienos be jokių santykių. Vienišumas tapo gyvenimo būdu, kuriuo jau mėgaujasi daug moterų ir net vyrų. Manymas, kad moterų prioritetai yra susirasti partnerį, susituokti ir susilaukti vaikų, jau išėjo iš mados… Laikai pasikeitė, taip pat ir […]

views 7281
Psichologija

5 protingi veiksmai, kurie padės naudoti mažiau plastiko

Pasaulyje vis labiau plinta zero waste idėja, propaguojanti mažinti atliekas buityje ir atsisakyti kuo daugiau plastiko gaminių. Ypač aktualu yra sumažinti plastikinių maišelių kiekį, nes tai yra vienas pagrindinių aplinkos taršos šaltinių. Būtent dėl plastikinių maišelių, vandenyne ir jūrose žūsta šimtai tūkstančių gyvūnų ir paukščių. Tai kelia milžinišką grėsmę visai ekosistemai.Mokslininkai yra paskaičiavę, jog tam, […]

views 7798

10 frazių, kurias turėtumėte išbraukti iš savo žodyno

Dažnai stebimės, kad mūsų gyvenime nutinka taip, kad ima ir išsipildo tai, ko labiausiai bijome. Atrodo, kad tuomet visas pasaulis yra nusiteikęs prieš mus ir labai neteisingas. Tačiau pradėjus nagrinėti tikrąsias priežastis, galima atrasti netikėtų dalykų. Pavyzdžiui, galima pastebėti kad dažnai patys kuriame realybę, kurioje po kiek laiko atsiduriame. Kartais tai darome sąmoningai, besiguosdami aplinkiniams […]

views 7074

5 triukai ramiam miegui

Miegas yra itin svarbus ne tik žmogaus fizinei, bet ir psichinei sveikatai. Todėl reiktų stengtis pakankamai ir kokybiškai išsimiegoti. Miego kokybė priklauso nuo jo ciklo fazių, kurias pasiekus smegenų veikla yra labai skirtinga. Pavyzdžiui, pirmoje miego fazėje jūs atsipalaiduojate, nurimsta jūsų širdies ritmas ir kvėpavimas. Taip kūnas ruošiasi užmigimui. Antroje miego fazėje, dažniausiai dar esame […]

views 5398