Radote klaidą? Radote klaidą?
Psichologija

7 vietos, kuriose galite sutikti gyvenimo meilę (apsieisite be klubų)

tags
Publikuotas 2017 vasario 1 views 19838
7 vietos, kuriose galite sutikti gyvenimo meilę (apsieisite be klubų) shutterstock.com

Kone kiekviena vienišė liūdnai atsidūsta, jog „nebeliko gerų vyrų”. Mes sakome, kad tai – didžiausia nesąmonė! Tereikia pamiršti romantinius filmus ir nelaukti, jog sielos draugas netikėtai užkalbins jus tiesiog gatvėje ar kavinėje. Taip pat naivu tikėtis, jog klube sutiktas gerokai apkvaitęs ir visoms akį merkiantis vaikinas čia ieško rimtų santykių. Todėl perskaitykite šį sąrašą ir pasiruoškite tuoj užklupsiančiai romantikai.

Nenuvertinkite internetinių pažinčių svetainių

Internetinės pažinčių svetainės bei išmaniosios programėlės dažnai palydimos skeptiškų komentarų, tačiau būtent jos gali tapti jūsų didžiosios meilės pradžia. Dirbantiems ir hobių turintiems žmonės paprastai neužtenka laiko antrosios pusės tykoti gatvėje ar kavinėje, todėl jie vis dažniau pasižvalgo internete. Žinoma, čia reikia išlikti labai apdairioms: gerai išanalizuokite virtualų bendravimą, įvairių soc. tinklų pagalba įsitikinkite, ar toks asmuo tikrai egzistuoja, ir pirmą kartą (dėl savo saugumo) susitikite viešoje vietoje. Nors internetinės pažintys neapsieina be kuriozų, daugybė žmonių visame pasaulyje tokiu būdu rado meilę. Ruošiatės pabandyti? Skaitykite porų psichologės patarimus apie tai, kaip atrasti meilę socialiniuose tinkluose.

Kartais meilė slypi už kolegos stalo

Megzti trumpalaikių romanų su bendradarbiais tikrai nepatariama, kadangi jie dažniausiai baigiasi daugybe nejaukių akimirkų bei noru kuo greičiau dėti pareiškimą ant viršininko stalo. Visgi dažnas gyvenimo meilę atranda būtent darbovietėje, ir tai – visiškai natūralu: čia praleidžiame didžiąją dalį savo laiko, susipažįstame su daugybe panašaus amžiaus ir socialinio statuso žmonių. Tiesa, visada svarbu įvertinti santykių rimtumą, kadangi kai kuriais atvejais meilė vienam iš jūsų (o gal net abiems) gali kainuoti darbo vietą.

Draugų rekomendacijos gali būti itin naudingos

Nevyniosime į vatą: kai ilgą laiką esi vieniša, įkyrūs aplinkinių siūlymai susipažinti su vienu ar kitu jų draugu tiesiog užknisa. Tačiau nenumokite į juos ranka: juk taip susipažino bei ilgalaikius santykius sukūrė mūsų tėvai ir seneliai. Net jei ir neužgims romantiški jausmai, sutiksite labai įdomių žmonių ir praplėsite akiratį. Beje, toks susipažinimas turi pliusų: būsite tikra, jog einate į pasimatymą ne su maniaku!

Sporto klubas – ne vien kalorijoms deginti

Apie sporto naudą rašėme jau ne kartą: padailina figūrą, suteikia energijos, pakelia nuotaiką, apsaugo nuo ligų ir t.t. Kitą kartą prakaituodamos ant bėgimo takelio, atidžiai apsižvalgykite: čia lankosi patys įvairiausi žmonės, su kuriais jus jungia meilė sveikam gyvenimo būdui. Tiesa, nuėjusios į sporto klubą, ten būtinai pasimankštinkite: vakarinis makiažas ir asmenukių darymas vietoj sporto atrodo mažų mažiausiai juokingai.

7 vietos, kuriose galite sutikti gyvenimo meilę (apsieisite be klubų)

7 vietos, kuriose galite sutikti gyvenimo meilę (apsieisite be klubų)

Vedžiokite šunį, ir meilės suteiks ne tik jis

Turinčioms augintinį atsiveria dar daugiau galimybių susirasti antrą pusę. Ten, kur vedžiojate keturkojį, dėl tos pačios priežasties renkasi vis tie patys žmonės. Nevenkite užmegzti su jais pokalbio – visi dievina pašnekesius apie savo brangiausius augintinius. Kalbėkite ne tik su patraukliais priešingos lyties atstovais: galbūt susipažinus su miela močiute, ateityje į pokalbį įsitrauks ir žavus vienišas jos anūkas.

Atsisveikinkite su patogia viešbučio lova

Daugelis vienišų žmonių atsidūsta, kad keliautų, jei tik turėtų su kuo. Mes primename, kad dabar – XXI amžius, todėl maišyti pasaulį vienoms saugu net merginoms. Išsiruošusios į užsienį, vietoj viešbučio kambario užsisakykite lovą hostelyje: iš pradžių miegoti su dar 6 keliautojais gali būti nejauku, tačiau taip sutiksite nuostabių žmonių, kurie praskaidrins kelionę, ir, galbūt, visą likusį gyvenimą.

Nenustokite mokytis naujų dalykų

Ir nebūtinai turite tai daryti namuose, palinkusios prie rašomojo stalo. Jei leidžia finansinės galimybės, užsirašykite į pamokas ar kursus: fotografijos, šokių, maisto gaminimo ir t.t. Čia sutiksite itin įdomių žmonių, su kuriais jus suartins bendri pomėgiai bei pažinimo džiaugsmas. Be to, tokiose vietose labai lengva užmegzti pokalbį!

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Hermano Hesės citatos
Psichologija

Įkvepiančios Hermano Hesės citatos apie meilę

Hermanas Hesė – intelektualinių, filosofinių ir psichologinių romanų meistras, 1946 metų Nobelio premijos laureatas. Kviečiame paskaityti jo citatas turbūt apie patį svarbiausią dalyką gyvenime – meilę.  Kai dingsta kas nors brangaus ir nepakeičiamo, jaučiamės lyg pabudę iš sapno. Skaitymas be meilės, žinios be pagarbos, išsilavinimas be atsidavimo yra viena sunkiausių nuodėmių dvasiai. Karus sukelia žmonės, kurie […]

views 8623
Psichologija

15 Įkvepiančių Antuano de Sen Egziuperi citatų, kurios padės jaustis laimingais

Garsus prancūzų rašytojas Antuanas de Sent Egziuperi daugiausiai žinomas dėl savo populiariausios knygos „Mažasis princas“– filosofinės pasakos, skirtos suaugusiems. Knyga įkvepia mylėti visą aplinkui, paleisti, išlaisvinti bei prisijaukinti. Pateikiame jums šio autoriaus citatų, kurios praskaidrins dieną ir padės pasijusti laimingais.  1. Laikas yra ne smėlio laikrodis, kuris naudoja smėlį, o pjovėjas, rišantis pėdą. Citadelė 2. […]

views 44516
Nuostabios vietos vestuvių fotosesijoms Lietuvoje
Psichologija

Nuostabios vietos vestuvių fotosesijoms Lietuvoje

Artėja viena gražiausių dienų jūsų gyvenime, tačiau vis dar dvejojate, kokią vietą pasirinkti savo vestuvių fotosesijai? Tai jums gali padėti padaryti jūsų vestuvių fotografas. Apsiginklavęs savo foto įranga jis išbraidė ne vieną žolynais apaugusią Lietuvos vietą, ne kartą kojas mirkė jūroje vien tam, kad pagautų patį geriausią kadrą, stengdamasis kiekvieno istoriją paversti išskirtine. Siūlome pasižvalgyti […]

views 7841
Psichologija

Kaip įgyvendinti savo tikslus?

Dar visai neseniai Naujųjų metų išvakarėse kūrėme ne tik planus, bet ryžtingai pažadėjome sau, kad kitais metais viskas bus kitaip. Daugiau sportuosime, numesime svorio, susirasime antrąją pusę ir pagaliau išvyksime į išsvajotąją kelionę. Deja, dažnai tie pažadai sutirpsta taip greitai, kaip iškritusios snaigės ant mūsų blakstienų. Ką daryti, jog tikslai pagaliau virstų realybe? Pakabinkite tikslus […]

views 7471
10 įkvepiančių knygų, kurios pakeis jūsų gyvenimą
Psichologija

10 įkvepiančių knygų, kurios pakeis jūsų gyvenimą

Turbūt sutiksite, jog būna knygų, kurias vos pradėjus skaityti, norisi mesti į šalį, ir tokių, kurios sudomina nuo pat pirmo puslapio. Kai kurios knygos mus įkvepia taip, kad nejučia pradedame keisti savo gyvenimą teigiama linkme. Gamtos Grožio Formulė dalinasi įkvepiančių knygų dešimtuku.   1. Paulo Coelho „Alchemikas“ „Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų.“ […]

views 26786