Kasdien atsiranda vis daugiau programėlių, iš kurių gausos darosi sunku išsirinkti tikrai naudingas. Tam, kad telefono atmintis nebūtų „užkimšta” nereikalingomis aplikacijomis, metas išmaniajame padaryti pavasarinę tvarką, o atsiradusią vietą išnaudoti šioms septynioms programėlėms, be kurių neapsieina nė viena šiuolaikinė moteris.
„Companion”: ištikimiausias damų palydovas
Daugumai pažįstama situacija, kai vėlai vakare eidama viena jaučiatės nesaugiai. Nenorinčioms rizikuoti savo sveikata, tačiau nerandančioms palydovo, verta išbandyti „Companion” mobiliąją aplikaciją. Žemėlapyje pažymėkite savo buvimo vietą, galutinį tikslą bei numatomą kelionės laiką. Jei telefonas nukris ar pradėsite bėgti, programėlė pasiteiraus ar viskas gerai. Neatsakius per 15 sekundžių, pavojaus signalas bus išsiųstas tiems adresatams, kuriuos pasirinkote maršruto pradžioje. Geriausia tai, jog Jūsų virtualiems palydovams šios aplikacijos parsisiųsti nebūtina.
„OPI”: nesiryžtančioms eksperimentuoti
Norėtumėte pabodusį prancūzišką manikiūrą iškeisti į ką nors įdomesnio, tačiau bijote, jog rezultatas gali būti pernelyg iššaukiantis? Prieš keliaudamos į grožio saloną parsisiųskite „OPI” programėlę, leidžiančią išbandyti, kaip ant Jūsų rankos atrodo įvairiausi atspalviai. Aplikacijos dėka galėsite valandų valandas „matuotis” spalvas tol, kol išsirinksite tinkamiausią – daugiau niekada nebereikės nepavykusio manikiūro slėpti po pirštinėmis!
„Moterų kalendorius”: pagalba ypatingomis dienomis
Virtualūs menstruacijų ir vaisingumo kalendoriai – anokia naujiena, tačiau toms, kurios nepasitiki savo anglų kalbos žiniomis, gali praversti programėlė „Moterų kalendorius”. Lietuviška aplikacija tiksliai nurodo PMS ir „tų dienų” pradžią, ovuliacijos datą bei vaisingą laikotarpį. Be to, ruošiantis vizitui pas ginekologę nebereikės ieškoti popierinių užrašų – visą mėnesinių istoriją gausite vos keliais mygtuko paspaudimais.
„Nike Training Club”: kai trūksta laiko sportuoti
Toms, kurios nėra užkietėjusios sportininkės, prisiversti diena iš dienos žingsniuoti į sporto klubą ar aerobikos treniruotę gali būti sudėtinga. Jei būdama namuose turite keletą laisvų akimirkų ir norite šiek tiek prasimankštinti, į pagalbą pasitelkite „Nike Training Club” programėlę. Pasirinkusios sudėtingumo lygį bei pageidaujamą trukmę, galėsite rinktis iš galybės treniruočių su detaliomis instrukcijomis ir vaizdo įrašų formatu pateiktais pavyzdžiais. Tiesa, kol kas programėlė prieinama tik iPhone vartotojoms.
„Uber”: saugesnė kelionės alternatyva
Nors „Uber” paslauga Lietuvoje populiarėja lėtai, ši programėlė gali itin praversti toms, kurios po svečias šalis keliauja vienos. Aplikacijos dėka ne tik sutaupysite keletą eurų, bet ir jausitės kur kas saugesnės: prieš išsirinkdamos vairuotoją galėsite perskaityti atsiliepimus arba specialiai surasti už vairo sėdinčią moterį. Be to, telefono ekrane matysite žemėlapį, kuriame pasitikrinsite, ar Jus tikrai veža į pageidaujamą vietą. Taisyklėms nusižengusiems vairuotojams draudžiama toliau naudotis „Uber” paslauga, todėl nelaimės tikimybė sumažėja iki minimumo.
„Hair Color Booth”: NE tragedijai ant galvos
Atnaujinta šukuosena gali gerokai praskaidrinti gyvenimą. Deja, tuo pačiu išlieka pavojus garbanas padabinti netinkama spalva, gadinsiančia nuotaiką dar ne vieną savaitę. Jei bijote kardinalių pokyčių, nusifotografuokite ir atvaizdą įkelkite į „Hair Color Booth” programėlę. Joje ant savo plaukų išbandysite bene visas vaivorykštės spalvas, o su jomis įsiamžinusios galėsite nuotraukas nusiųsti artimiesiems. Prisipažinkite, juk visada buvo įdomu patikrinti, kaip mylimasis reaguotų į ryškiai žalią šukuoseną.
„Breathe2Relax”: lengvas būdas atsikratyti streso
Deja, stresas, kaip ir skubėjimas, tapo neatsiejama šiuolaikinės moters gyvenimo dalimi. Jei dar neradote efektyvaus būdo kaip su juo kovoti, Jums gali padėti „Breathe2Relax” programėlė. Aplikacija siūlo išbandyti diafragminio kvėpavimo pratimus, padedančius kontroliuoti neigiamas emocijas, pagerinti prastą nuotaiką ir kovoti su nerimo priepuoliais.