Psichologija

14 gražios moters bruožų

Publikuotas 2016 sausio 21 views 7350
14 gražios moters bruožų

Grožis per dažnai apibrėžiamas išoriniais parametrais. Manoma, kad graži moteris turėtų būti liekna, jos oda – glotni, o plaukai – šilkiniai. Bet ar to pakanka? Mes manome, kad grožis slypi kitur. Grožį apibrėžia jūsų asmenybė ir žavesys. Patikrinkite save pagal 14 tikrojo grožio požymių! Motyvacija ir įkvėpimas, kuriuos gausite, leis jums tapti dar gražesne!

  1. Turite aistrą

Jūsų aistra yra svarbesnė jūsų išskirtinumui nei jūsų įvaizdis. Esate graži, jei esate aistringa, jei iš jūsų sklinda ambicijos ir entuziazmas. Susidomėjimas tam tikru dalyku byloja apie tai, kad jūs turite nusistačiusi tikslus ir nebijote žengti link jų. Jūs siekiate sėkmės, nekolekcionuojate baimių ir kompleksų, o susitelkiate į tai, nuo ko tampate laiminga. Nesvarbu, kas jūs esate ir kuo užsiimate. Ryžtingumas ir aistra – štai kas jus daro gražiu žmogumi.

  1. Išliekate savimi

Dauguma žmonių labai bijo parodyti savo tikrąjį veidą. Tačiau jūs neleidžiate aplinkiniams kliudyti jums būti savimi ir neišduodate savo esybės. Jūs neleidžiate pažįstamų žmonių nuomonėms paversti jus į kitą asmenį. Jūs renkatės būti savimi, su savo trūkumais ir privalumais. Žmonės visada jaučia netikrumą, baimę ir apsimetinėjimą. Ir jūs puikiai tai suprantate. Jūs – iš tiesų graži moteris, jei pasižymite šia savybe.

  1. Nesivaikote dėmesio

Jūs nesate iš tų žmonių, kurie pastoviai kelia save ant pjedestalo ir kuris aplink save kelia daug triukšmo vien tam, kad būtų išgirstas. Jūs žinote, kad norint būti laimingai, nebūtina būti dėmesio centre. Juk jūs nenorite būti priklausoma nuo kitų. Iš tiesų, jūsų užduotis – tiesiog būti savimi. Žmonės nemėgsta tų, kurie bet kokiomis priemonėmis stengiasi atkreipti į save kitų dėmesį. Kam patiktų bendrauti su nuo dėmesio priklausomu ir įkyriu žmogumi?

  1. Mokate bendrauti

Mokate kalbėti taip, kad pašnekovas jumis pasitikėtų ir pajaustų iš jūsų sklindantį gerumą. Jūs išmanote pagrindines sėkmingo bendravimo taisykles, nevengiate galimybės pasikalbėti, tačiau kalbate tik tada, kai tai iš tiesų būtina ir tam yra tinkama vieta bei laikas. Jums nepriimtinas agresyvus bendravimo būdas. Jūs žinote, kaip svarbu parodyti pašnekovui susidomėjimą ir niekada nekalbate tik apie save. Žmonėms svarbu jausti, kad jums patinka su jais bendrauti.

   5. Esate nepriklausoma

Jūs – nepriklausomas žmogus, kuriam nereikia išorinės pagalbos, palaikymo ir paskatinimo. Tai reiškia, kad nebijote spręsti savo problemų bei tvarkyti reikalų savarankiškai. Jūs pasitikite savo sugebėjimais ir suprantate, kad pati puikiai galite su viskuo susitvarkyti. Jums nereikia kitų patarimų, kadangi pasitikite savo instinktais. Žmonėms patinka savimi pasitikinčios asmenybės, kurios turi pasirinkimo laisvę. Tai reiškia, kad esate savimi pasitikintis žmogus. Tik savimi nepasitikintiems žmonėms būdingas noras, kad kas nors už juos nuspręstų. Tai sudaro įspūdį, kad toks žmogus nepakankamai save vertina ir nepasitiki savo jėgomis.

   6. Rūpinatės ne tik savimi, bet ir kitais

Jus domina ne tik jūsų problemos ir nauda sau pačiai, jūs domitės artimaisiais ir aplinkiniais žmonėmis, skirtingai nei tik į save susitelkusios (ar perdėm besirūpinančios savimi) personos. Kalbate ne tik apie save, tačiau teiraujatės ir kitų apie jų reikalus, ir susidomėjusi klausotės, ką jie kalba. Tai reiškia, kad jūs domitės visų savo draugų gerove. Kai draugai pasisako apie savo problemas, jūs išreiškiate susirūpinimą ir stengiatės jiems padėti.

   7. Jūsų protas atviras ir laisvas

Tai reiškia, kad priimate kitų žmonių įsitikinimus nekritikuodami ir neteisdami. Jūs suprantate, kad mes visi esame skirtingi ir mūsų nuomonės gali būti labai skirtingos. Dėka šios savybės, tampate gražus žmogus ir esate atvira skirtingiems savo gyvenime sutinkamiems žmonėms. Jūs sudarote laisvo nuo prietarų žmogaus įspūdį, kuris neleidžia aplinkinių žmonių nuomonėms užgožti savo požiūrio. Be to, tai yra viena iš būtinų gero klausytojo savybių. Kaip jūs jaučiatės, kai kas nors domisi jūsų požiūriu į gyvenimą? Kai sėdi ir atidžiai ir klausoi kiekvieno jūsų žodžio, akyse švyti nuoširdus smalsumas, o visas dėmesys skiriamas tik jums? Pagalvokite apie tai.

   8. Jaučiate meilę gyvenimui

Tai skamba taip paprastai, tačiau tame slypi ir gili išmintis. Jūs neturite būti visiškai šaltakraujis ar nuolat savo nelaimėmis besiskundžiantis žmogus. Jūs nesielgiate kaip bedvasis zombis, kuriam niekas nerūpi. Jūs rūpinatės savo gyvenimu ir ieškote, kaip kuo labiau juo mėgautis. Jūs džiaugiatės tuo, kas vyksta aplink jus, nesisielojate dėl smulkmenų ir neskiriate dėmesio, daugiau nei reikia, nesėkmėms, nes suprantate, kad nelaimės tėra laikinos. Jūs ieškote, ką galite suteikti pasauliui. Ir nuo to jūs tampate graži; tai parodo, kad jūs mokate mėgautis gyvenimu. Jūs renkatės mėgautis gyvenimo įvairove ir nenuspėjamumu. Niekam nepatinka bendrauti su nuolat gyvenimu besiskundžiančiais žmonėmis.

   9. Nesiekiate tobulumo

Jūs suvokiate, kad nė vienas žmogus nėra idealus ir tik galite stengtis tapti geresnė, be būtinybės būti dieviškai tobula. Visi žmonės turi savų trūkumų ir daro daug klaidų, – tai yra dalis gyvenimo ir pasaulio pažinimo. Perfekcionizmas veda į apribotą gyvenimą ir tuomet žmonės netenka daug galimybių. Grožis atsiskleidžia tuomet, kai esate atsipalaidavusi ir leidžiatės gyvenimo vedama.

   14 gražios moters bruožų10. Esate laiminga

Laimė kur kas svarbiau, nei susitelkimas į neigiamus dalykus. Jūs priimate ir mylite save, nesusitelkiate į klaidas, kurias galėtumėte padaryti. Pasirinkite laimę ir pamatysite, kad tai pats gražiausias dalykas, kuriuo gali mėgautis žmogus! Nėra nieko labiau įkvepiančio ir atpalaiduojančio, nei aplink mus esanti teigiama energija.

   11. Jums nereikia kitų padrąsinimo

Jūs suvokiate, kad tai, ką darote ir kalbate, ne visada gali patikti aplinkiniams. Tačiau tai yra jūsų gyvenimas ir jums nieko nereiškia, jei kas nors blogai atsiliepia apie kokį nors jūsų poelgį ar pasisakymą. Pastoviai ieškant aplinkinių palaikymo, jūs patenkate į sunkią kovą dėl laimės. Tokiu atveju atrodysite nervinga ir pasimetusi, tačiau jokiu būdu ne graži ir atsipalaidavusi.  Jei atsisakysite šio kenksmingo įpročio ieškoti padrąsinimo, duosite sau teisę būti savimi.

   12. Dažnai šypsotės

Vienas iš gražiausių dalykų gyvenime yra šypsena. Ji išreiškia, kad esate laimingas ir teigiamas žmogus, o tai visada žavi kitus. Jūs šypsotės, nes esate laiminga. Jūs šypsotės, nes tai išlaisvina endorfinus, kurie suteikia jums papildomai laimės. Jūs šypsotės kitiems, nes tai yra mandagu, draugiška ir tuo parodote, kad džiaugiatės matydama kitus. Jūsų šypsena atskleidžia, kad mylite gyvenimą. Taip pat ir tai, kad nesielvartaujate dėl smulkmenų ir kad jus nėra taip paprasta įveikti.

   13. Optimistiškai žvelgiate į pasaulį

Tai reiškia, kad nekreipiate dėmesio į negatyvius dalykus. Jūs susitelkiate į tai, ką gero galima gauti iš susidariusių sunkumų ir užklupusių nesėkmių. Jūs iš tiesų mylite gyvenimą ir žvelgiate į jį entuziastingai. Ieškote, ką galima rasti gero ateityje ir nenuleidžiate rankų iš anksto, bijodama blogiausio rezultato. Žmones traukia optimizmas. Jo dėka jūs tampate graži, nes optimizmas skleidžia teigiamas bangas, kurios perduodamos kitiems.

   14. Esate pasiruošusi atskleisti savo trūkumus

Daugumai žmonių tai gali būti labai sunku, tačiau tai reiškia, kad jūs leidžiate kitiems pažinti savo netobulumą. Tai yra nuostabi savybė, kurią verta išsiugdyti, nes ji parodo, kad visada esate savimi. Dar vienas šios savybės privalumas yra tai, kad ji leidžia mums be baimės bendrauti su kitais žmonėmis. O atvirumas ir nuoširdumas visada bus madoje.

Tikras grožis slypi ne išorėje, jis slypi tose savybėse, kurios daro jus geru žmogumi. Jus gražia daro gerumas, šiek tiek atsipalaidavimo, nerūpestingumo ir laimės pojūtis. Dvasinės savybės suteikia ryškią žymę žmogaus išvaizdai. Jūs esate graži! Mylėkite save ir visą aplinkinį pasaulį ir leiskite savo grožiui atsiskleisti.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Psichologija

5 priežastys keliauti su mama

Iš pradžių gali pasirodyti beprotiška, tačiau kelionė su mama yra asmeninio augimo dalis. Kai esame maži, mama mus lydi  visur ir tai yra taip natūralu, kaip  kasdien valytis dantis. Tačiau bėgant metams šis ryšys susilpnėja arba visai nutrūksta. Iš pradžių gali atrodyti, kad kartu pasiimti žemėlapį ir pasirinkti kelionės tikslą gali būti beprotiška idėja, tačiau, […]

views 2325
Psichologija

Kodėl vienišos moterys yra laimingesnės?

Vis daugėja moterų, kurios savo pasirinkimu arba dėl to, kad nerado stabilaus partnerio, kuris padarytų jas laimingomis, nusprendė gyventi vienos be jokių santykių. Vienišumas tapo gyvenimo būdu, kuriuo jau mėgaujasi daug moterų ir net vyrų. Manymas, kad moterų prioritetai yra susirasti partnerį, susituokti ir susilaukti vaikų, jau išėjo iš mados… Laikai pasikeitė, taip pat ir […]

views 3069
Psichologija

5 protingi veiksmai, kurie padės naudoti mažiau plastiko

Pasaulyje vis labiau plinta zero waste idėja, propaguojanti mažinti atliekas buityje ir atsisakyti kuo daugiau plastiko gaminių. Ypač aktualu yra sumažinti plastikinių maišelių kiekį, nes tai yra vienas pagrindinių aplinkos taršos šaltinių. Būtent dėl plastikinių maišelių, vandenyne ir jūrose žūsta šimtai tūkstančių gyvūnų ir paukščių. Tai kelia milžinišką grėsmę visai ekosistemai.Mokslininkai yra paskaičiavę, jog tam, […]

views 2575

10 frazių, kurias turėtumėte išbraukti iš savo žodyno

Dažnai stebimės, kad mūsų gyvenime nutinka taip, kad ima ir išsipildo tai, ko labiausiai bijome. Atrodo, kad tuomet visas pasaulis yra nusiteikęs prieš mus ir labai neteisingas. Tačiau pradėjus nagrinėti tikrąsias priežastis, galima atrasti netikėtų dalykų. Pavyzdžiui, galima pastebėti kad dažnai patys kuriame realybę, kurioje po kiek laiko atsiduriame. Kartais tai darome sąmoningai, besiguosdami aplinkiniams […]

views 2896

5 triukai ramiam miegui

Miegas yra itin svarbus ne tik žmogaus fizinei, bet ir psichinei sveikatai. Todėl reiktų stengtis pakankamai ir kokybiškai išsimiegoti. Miego kokybė priklauso nuo jo ciklo fazių, kurias pasiekus smegenų veikla yra labai skirtinga. Pavyzdžiui, pirmoje miego fazėje jūs atsipalaiduojate, nurimsta jūsų širdies ritmas ir kvėpavimas. Taip kūnas ruošiasi užmigimui. Antroje miego fazėje, dažniausiai dar esame […]

views 2630