Savirealizacija

12 būdų padidinti pajamas

Publikuotas 2016 5 vasario views 7026
12 būdų padidinti pajamas

Mūsų šiuolaikiniame pasaulyje atsiranda vis daugiau galimybių įvairiai išreikšti save, o kartu ir įvairiausių neįtikėtinų galimybių užsidirbti. Vienu metu dirbti du ar dar daugiau darbų nebėra taip sunku!

Papildoma veikla saugo nuo finansinės krizės, jei netikėtai viename iš darbų nepasisektų. Žmonės šiais laikais geba lengviau prisitaikyti prie besikeičiančios aplinkos ir sparčiais žingsniais kyla iš vidutinybių į inovatyvių, savimi pasitikinčių žmonių tarpą. Modernios technologijos virsta terpe, kurioje darbai atliekami greičiau, o tarpusavio komunikacija sparčiai optimizuojasi. Kitaip tariant, daugelis darbų persikelia į virtualią erdvę ir yra atliekami būtent ten.

Užsidirbti papildomai tapo išties paprasta. Pirmiausia tereikia išsiaiškinti, kokias paslaugas galite bei gebate pasiūlyti. Jei jums jau seniai gimė ši idėja, tačiau dar nenusprendėte, kur galėtumėte save iškreikšti, pateikiame jums keletą papildomo uždarbio galimybių:

  1. Internetinis korepetitorius

Pagrindinis šio darbo privalumas tas, kad galite visiškai planuoti savo laiką. Šis darbas puikiai tinka žmonėms turintiems nuolatinį užimtumą. Dažniausiai interneto pagalba korepetitoriai moko kalbų. Ypač populiarios anglų kalbos pamokos, bet galite siūlyti ir lietuvių ar kitos kalbos pamokas užsieniečiams.

      2. Partnerių programos

Jeigu nenorite būti lauke vienas karys, puikus variantas yra jungtis prie partnerių programos. Atstovaudami kompaniją, kuri pati kuria savo vardą ir įvaizdį, jūs pristatysite jos produktus ar paslaugas ir gausite savo dalį už pardavimus. Galėsite valdyti savo laiką, uždarbis priklausys tik nuo jūsų, o kartais galėsite dalyvauti mokymuose ir pristatymuose, kuriuos rengs pati kompanija.

       3. Internetinių tekstų rašytojas

Dar viena papildomo darbo galimybė, reikalaujanti tam tikro pasirengimo ir žinių. Turite gerai išmanyti kalbos gramatiką ir nedaryti stiliaus klaidų. Taip pat prieš užsiimant šia veikla rekomenduojama pasidomėti ir pagrindinėmis rinkodaros taisyklėmis.

12 būdų padidinti pajamas

4. Youtube tinklaraštininkas

Youtube socialinė medija vartotojams siūlo savo platformoje uždirbti iš paprasčiausio linksmo, pamokančio ar dėmesį patraukiančio turinio, talpinant filmukus. Vertėtų atkreipti dėmesį, jog svarbu nusibrėžti tam tikras ribas ir nesistengti patraukti sekėjų dėmesio nepadoriu ar nepriimtinu turiniu.

5. Investavimas į akcijas

Investavimas – gana populiari, tačiau ir rizikinga bei žinių reikalaujanti papildomo uždarbio priemonė. Investuodami galite prarasti dalį savo pinigų, todėl verta šią sritį išmanyti ir būti pasiruošus nesėkmei. Jei manote, kad turite pakankamai lėšų, kurias galite investuoti, tuomet drąsiai galite to imtis. Tačiau įsitikinkite, jog nesėkmės atveju neliksite visiškai be nieko ir nepatingėkite skirti laiko savišvietai apie investavimą.

      6. Laisvai samdomas konsultantas

Jei esate kokios nors mokslo šakos žinovas, pavyzdžiui teisės ar pardavimų, tuomet galite tapti laisvai samdomu konsultantu. Tobulinkite savo žinias ir tapkite savo srities ekspertu. Darbdaviai dažnai trumpam laikotarpiui ieško asmens, galinčio prisidėti prie tam tikro projekto vystymo, tad tai puiki galimybė jums parduoti savo žinias ir kompetencijas.

      7. Teksto rinkėjas

Didžiuojatės gebėjimu greitai rašyti kompiuteriu? Tapkite teksto rinkėju.  Tam tikros įmonės ar darbdaviai smulkiems darbams ieško būtent tokio žmogaus. Šiame darbe svarbiausia greitis ir tikslumas, tad jei esate toks, šis darbas gali tapti nauju jūsų papildomų pajamų šaltiniu.

      8. Auklė

Jei pavargote visą dieną dirbti su kompiuteriu ir sėdėti vienoje vietoje, auklės darbas gali būti kaip tik jums. Šis darbas išties suteiks nemažai judesio ir padės pramankštinti ne tik sąnarius, bet ir visas smegenų ląsteles.

      9. Parduokite savo gaminius

12 būdų padidinti pajamas

Jei puikiai gaminate, imkitės savo sausainių, pyragų, duonos ar kokio kito gaminio prekybos. Kepkite ar gaminkite įvarius namų gamybos ir rankų darbo gaminius, naudodami aukščiausios kokybės produktus ir taip pelnykite pranašumą prieš savo konkurentus.

  1. Uber vairuotojas

Mėgstantys vairuoti ir puikiai išmanantys kelių eismo taisykles gali tapti Uber vairuotojais. Jei manote, kad atitinkate šiuos reikalavimus, kodėl gi neišbandžius šios papildomo darbo galimybės?

  1. Internetinis vertėjas

Jei galite pasigirti puikiomis vienos ar netgi kelių užsienio kalbų žiniomis – galite tapti nepriklausomu vertėju. Nemažai darbdavių ieško vertėjų įvairiems trumpalaikiams projektams.

  1. Parduokite naudotas prekes

Internetu parduokite savo seniai nebenaudojamus buities prietaisus ar drabužius. Galbūt iš to ir negausite daug pelno, tačiau tikrai paversite kažką itin laimingą, o pats susigrąžinsite dalį prekės vertės.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Vasariškų batų tipai: kaip svarbu pasirinkti tinkamą avalynę vasarą

Vasariškų batų tipai: kaip svarbu pasirinkti tinkamą avalynę vasarą

Tikrai nėra geresnio jausmo už kaitinančius veidą saulės spindulius ir žinojimą, kad vasara jau visai čia pat. Tačiau vasara tikrai gali būti negailestinga jūsų kojoms, jei esate sportinių batų gerbėja. Drėgmė, kartu su betono svilinančiu ir garuojančiu karščiu, gali palikti jūsų kojas nepavydėtinoje situacijoje – dvokiančias, ištinusias ir pažeistas pūslių. Tačiau tol, kol nešiosite oro […]

views 2346
Savirealizacija

Ilgieji skrydžiai. Patarimai skrendantiems

Teksto autorė: Neringa Starkovaitė Daugelis patvirtintų, kad šiltasis metų laikas yra neatsiejamas nuo kelionių. Nemaža dalis žmonių renkasi tolimas kelionių kryptis, todėl, savaime aišku, tenka valandų valandas skristi lėktuvu. Nuostabu yra po ilgo skrydžio pagaliau pasiekti savo išsvajotąjį kelionės tikslą, o tam, kad tokie skrydžiai neapkarstų, kviečiame paskaityti keletą patarimų! Kas yra vadinamieji ilgi skrydžiai? […]

views 4588
Gydytoja dermatologė Asta Dumbliauskienė
Savirealizacija

Nuomonė. Kas šiandien gražu, o rytoj – vulgaru?

Gydytoja dermatologė Asta Dumbliauskienė Neseniai išgirdau istoriją, kaip vienų pažįstamų 11 metų mergaitė, būdama prekybos centre, užėjo į parduotuvės persirengimo kabiną, apsivilko gražius apatinius marškinėlius, atstatė lūpas, išrietė užpakaliuką, taip nusifotografavo ir nuotrauka pasidalijo su savo draugais socialiniame tinkle. Tėvams buvo šokas, jie barė ir baudė dukterį. Tačiau man pirmiausia iškilo klausimas: ar jie turėjo […]

views 13463
Užkietėjusioms romantikėms: 10 geriausių filmų apie meilę
Savirealizacija

Užkietėjusioms romantikėms: 10 geriausių filmų apie meilę

Jei pasiilgote romantikos, nebūtina šimtąjį kartą iš eilės įsijungti „Titaniką” ar „Romeo ir Džiuljetą”. Primename dešimt romantiškiausių visų laikų filmų, kuriuos žiūrėdami tikrai nubrauksite ašarą ir patikėsite amžina meile iš naujo. 1. „Užrašų knygelė” („The Notebook”) Ten, kur pasirodo žavusis Ryan Gosling, romantikos tikrai netrūksta. Ne išimtis ir režisieriaus Nick Cassavetes juosta „Užrašų knygelė”. Filme pasakojama […]

views 27491
5 nemokamos išmaniosios programėlės padeda atsipalaiduoti ir atrasti minčių harmoniją
Savirealizacija

5 nemokamos išmaniosios programėlės padeda atsipalaiduoti ir atrasti minčių harmoniją

Atrodytų keista, kaip telefonas gali padėti atsipalaiduoti ir pabėgti nuo išorinio pasaulio? Vis dėlto, kartais verta atrasti naujas galimybes ir, jeigu telefonas gali trukdyti, tai jis turėtų galėti ir padėti. Sužinokite ir tuo įsitikinkite išbandydami bent keletą programėlių, sukurtų būtent jūsų gerovei. Programėles galite nesunkiai atsirinkti pagal savo norus ir pomėgius: nuo miego kokybės ir […]

views 4290