Savirealizacija

10 originaliausių Kalėdų eglučių idėjų

Publikuotas 2015 4 gruodžio views 11583
10 originaliausių Kalėdų eglučių idėjų

Sunku prilygti žaliaskarei, pasipuošusiai visus metus tarsi paslaptis saugotais burbulais, pelėdomis, elniais ir žvaigždėmis… Bet Kalėdų eglutė nebūtinai turi kvepėti sakais. Jeigu šiemet norite išsaugoti gyvą medelį, o dirbtinis visiškai nežavi, arba netgi jeigu neturite galimybės ar vietos pastatyti kambaryje eglę, pateikiame originalių idėjų kitokiam Kalėdų simboliui.

1. Prisiminimų eglutė

Įamžinkite prisiminimus sukurdami eglutę iš mėgstamiausių šeimos nuotraukų! Puikiai atrodys ir Kalėdiniai atvirukai. Puošnumo suteikite dekoruodami eglutės pagrindą ir, žinoma, nepamirškite žvaigždės viršūnėje.

atvirukai2stylebyemilyhenderson / pinterest

2. Eglutė iš spiralės

Eglutė, mėgstantiems grakštumą. Nusipieškite apskritimą ir iškirpkite iš jo spiralę. Šiai kompozicijai labiausiai tinka kietesnis popierius ar net aliuminio lakštas. Galite pagaminti įvairių dydžių — nuo mažytės iš A4 formato lapo iki didžiulės, kaip nuotraukose.

spirale spirale2

hative / pinterest

3. Kankorėžių gausa

Ką pasirinktumėte — dirbtinę eglutę ar šį grožį iš tikrų kankorėžių? Natūralumu ir gamta alsuojančią eglute papuoškite norimą namų kampelį — jis įgaus šventiško jaukumo! Ant kūgio formos klijuokite kankorėžius karštais klijais arba tvirtinkite smeigtukais.

kankoreziai kankoreziai1

lifeonlakeshoredrive / hgtvgardens

4. Išdidūs nėriniai

Jeigu neriate vąšeliu, artėjant šventėms turbūt prisimenate ir nertų snaigių kolekciją. Kodėl gi nepademonstravus jos lange ar ant sienos? Nemokantiems nerti geriausia išeitis — iš popieriaus karpytos snaigės. Net neabejojam, kad sukursite puikų žiemišką motyvą.

neriniai nerta

pinterest / hmhome

5. Knygų mėgėjų eglutė

Puikus įrodymas, kad knygos lavina vaizduotę — tokią eglutę sugalvoti jos tikrai reikėjo! Laikas, praleistas statant šį medelį, bus toks pat puikus kaip ir puošiant tikrą eglę.

knygos knygos2

familysponge / how-to-recycle

6. Žaismingi žaisliukai

Tokia eglutė sutaupys vietos kambaryje, bet vistiek atrodys žavingai. Sukurkite eklektišką eglutę kabindami žaisliukus ant tinkliuko rėmeliuose arba rinkitės minimalistinį variantą tiesiai ant sienos.

remelis1remelis4

sointovintageplumperfectandme

7. Pasipuošusios lentynos

Tai gerai apgalvotas dizaino sprendimas. Jeigu namuose turite bent tris lentynas, išdėliokite ant jų daiktus eglutės forma ir, jeigu norite, galite juos netgi puošti kaip eglutę. Plojimai idėjai su maisto dažais dažytu vandeniu —  tai suteikia eglutės formai vientisumo ir ryškumo.

lentyna2

 lentyna

pinterest / funkyjunkinteriors

8. Popierinė gražuolė

Senus laikraščius ar nereikalingus lapus galite prikelti antram gyvenimui per Kalėdas! Ant norimo pagrindo lipnia juostele suklijuokite kūgiu susuktus lapus — pradėkite nuo apačios. Purkškite eglutę dažais arba palikite nedažytą, kad sudarytumėte nerūpestingumo, žaismingumo įspūdį.

popierius2 popierius1

motherearthliving / pinterest

9. Medinukė

Pasivaikščiokite miške ir prisirinkite lygesnių šakelių, iš kurių sukonstruosite dar vieną mielą natūralią eglutę, tereikės tik virvutės. Svečiai bus sužavėti!

sakeles3 sakeles

dawandalaloleblog

10. Sėkmės eglutė

Užtikrinkite, kad namuose netrūktų sėkmės. Mažai eglutei pagaminti užtektų vos 6 pasagų. O kaip gražiai galima jas papuošti!

pasagos1pasagos2

pinterest / etsy

 

 

 

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Vasariškų batų tipai: kaip svarbu pasirinkti tinkamą avalynę vasarą

Vasariškų batų tipai: kaip svarbu pasirinkti tinkamą avalynę vasarą

Tikrai nėra geresnio jausmo už kaitinančius veidą saulės spindulius ir žinojimą, kad vasara jau visai čia pat. Tačiau vasara tikrai gali būti negailestinga jūsų kojoms, jei esate sportinių batų gerbėja. Drėgmė, kartu su betono svilinančiu ir garuojančiu karščiu, gali palikti jūsų kojas nepavydėtinoje situacijoje – dvokiančias, ištinusias ir pažeistas pūslių. Tačiau tol, kol nešiosite oro […]

views 2346
Savirealizacija

Ilgieji skrydžiai. Patarimai skrendantiems

Teksto autorė: Neringa Starkovaitė Daugelis patvirtintų, kad šiltasis metų laikas yra neatsiejamas nuo kelionių. Nemaža dalis žmonių renkasi tolimas kelionių kryptis, todėl, savaime aišku, tenka valandų valandas skristi lėktuvu. Nuostabu yra po ilgo skrydžio pagaliau pasiekti savo išsvajotąjį kelionės tikslą, o tam, kad tokie skrydžiai neapkarstų, kviečiame paskaityti keletą patarimų! Kas yra vadinamieji ilgi skrydžiai? […]

views 4588
Gydytoja dermatologė Asta Dumbliauskienė
Savirealizacija

Nuomonė. Kas šiandien gražu, o rytoj – vulgaru?

Gydytoja dermatologė Asta Dumbliauskienė Neseniai išgirdau istoriją, kaip vienų pažįstamų 11 metų mergaitė, būdama prekybos centre, užėjo į parduotuvės persirengimo kabiną, apsivilko gražius apatinius marškinėlius, atstatė lūpas, išrietė užpakaliuką, taip nusifotografavo ir nuotrauka pasidalijo su savo draugais socialiniame tinkle. Tėvams buvo šokas, jie barė ir baudė dukterį. Tačiau man pirmiausia iškilo klausimas: ar jie turėjo […]

views 13463
Užkietėjusioms romantikėms: 10 geriausių filmų apie meilę
Savirealizacija

Užkietėjusioms romantikėms: 10 geriausių filmų apie meilę

Jei pasiilgote romantikos, nebūtina šimtąjį kartą iš eilės įsijungti „Titaniką” ar „Romeo ir Džiuljetą”. Primename dešimt romantiškiausių visų laikų filmų, kuriuos žiūrėdami tikrai nubrauksite ašarą ir patikėsite amžina meile iš naujo. 1. „Užrašų knygelė” („The Notebook”) Ten, kur pasirodo žavusis Ryan Gosling, romantikos tikrai netrūksta. Ne išimtis ir režisieriaus Nick Cassavetes juosta „Užrašų knygelė”. Filme pasakojama […]

views 27491
5 nemokamos išmaniosios programėlės padeda atsipalaiduoti ir atrasti minčių harmoniją
Savirealizacija

5 nemokamos išmaniosios programėlės padeda atsipalaiduoti ir atrasti minčių harmoniją

Atrodytų keista, kaip telefonas gali padėti atsipalaiduoti ir pabėgti nuo išorinio pasaulio? Vis dėlto, kartais verta atrasti naujas galimybes ir, jeigu telefonas gali trukdyti, tai jis turėtų galėti ir padėti. Sužinokite ir tuo įsitikinkite išbandydami bent keletą programėlių, sukurtų būtent jūsų gerovei. Programėles galite nesunkiai atsirinkti pagal savo norus ir pomėgius: nuo miego kokybės ir […]

views 4290