Grožis

Viskas apie makiažo bazės naudojimą

Publikuotas 2016 gruodžio 8 views 22608
Viskas apie makiažo bazės naudojimą

Makiažo bazė (angl. primer) dažnai įvardijama slaptu produktu, skirtu sukurti tobulą veido odos įvaizdį. Vis dėlto perpildytoje kosmetikos rinkoje pasirinkti kokybišką produktą bei tinkamai jį naudoti ne visuomet yra lengva.

Kuo naudinga makiažo bazė?

Viena naudingiausių makiažo bazės ypatybių yra odos paviršiaus išlyginimas. Makiažo bazė ne tik paslepia odos poras, bet ir sušvelnina odos trūkumų matomumą (pigmentines dėmes, spuogus, egzemą, netgi randus), lygina mimikos raukšles, vizualiai „redaguoja“ senėjimo požymių procesus ir t.t. Visi šie aspektai yra neatsiejami nuo tobulo įvaizdžio, nepaisant to, ar kuriamas natūralus, ar dramatiškas makiažas.

Taip pat labai svarbu ir tai, jog makiažo bazė ne tik sušvelnina trūkumų matomumą. Išlyginus odos paviršių kiti makiažo produktai ant odos „gula“ lengviau bei atrodo gražiau.

Kitas ypatingas šios priemonės bruožas yra kosmetikos dėvėjimo laikotarpio prailginimas. Žinoma, pažadas, jog dvidešimt keturias valandas makiažas išliks nepakitęs, dažniausiai yra apgaulingas, tačiau keletą valandų ilgesnis kosmetikos priemonių dėvėjimas yra garantuotas (išskyrus tuos atvejus, kai riebios odos savininkės pasirenka bazę, skirtą naudoti esant normaliai arba sausai odai).  

Pagal odos tipą skirstomi produktai neretai veikia ir kaip odos priežiūros priemonė, padedanti kovoti su tam tikra odos problema. Pavyzdžiui, pasirinkus drėkinančią makiažo bazę, kai oda yra sausa, veido oda bus atgaivinta, hidratuota, o matinio efekto makiažo bazė tiks riebios bei mišrios (tik T zonai) odos savininkėms, nes padės kontroliuoti dienos eigos metu atsirandantį odos blizgesį.

Beje, parduotuvių lentynose galima rasti ir makiažo bazių su SPF, skirtų apsaugoti odą nuo ultravioletinių saulės spindulių, taip pat makiažo bazių, suteikiančių spindesio bei makiažo bazių su stipriomis maskuojamosiomis savybėmis (turinčių žalių, oranžinių ir t.t. atspalvių).

shutterstock.com

shutterstock.com

Kaip naudoti makiažo bazę?

Makiažo bazė yra naudojama po dieninio kremo arba serumo, prieš dengiant odą pasirinktu makiažo pagrindu ar pudra arba naudojant tik bazę odos paviršiaus sulyginimui. Siekiant kokybiško rezultato, svarbu naudoti itin mažą makiažo bazės kiekį (žirnio dydis). Jeigu oda dengiama pernelyg dideliu kiekiu makiažo bazės, pasiekiamas priešingas efektas – oda atrodo prasčiau, makiažo dėvėjimo trukmė sutrumpėja.  

Makiažo bazę galima tepti naudojant kosmetinius šepetėlius bei kempinėles, tačiau makiažo bazę galima paskirstyti ir pirštais (naudojant ne tepimo, o įspaudimo į odą techniką). Ketinant naudoti kitas kosmetikos priemones, tokias kaip skysta pudra, padengus odą makiažo baze rekomenduojama palaukti nuo dviejų iki penkių minučių, kad produktas veiksmingai susilietų su odos paviršiumi ir užpildytų visus nelygumus.

Svarbu prisiminti, jog reguliarus makiažo bazės naudojimas nėra rekomenduojamas. Be to, svarbu atsargiai rinktis priemones sukurtas silikono pagrindu, nes kasdienis tokių medžiagų sąlytis su oda gali būti žalingas odos sveikatai bei grožiui.

Makiažo bazė padeda sukurti nepriekaištingą įvaizdį, tačiau siekiant užtikrinti odos sveikatą, ši priemonė turi būti naudojama saikingai, o ieškant „primerio“ kasdieniam vartojimui reikėtų rinktis paprastus, t.y. neilginančius dėvėjimo trukmės, be silikono ir pan. gaminius.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Minimalistiniai rankų darbo auskarai ypatingoms moterims
Grožis

Minimalistiniai rankų darbo auskarai ypatingoms moterims

Moteris mėgsta puoštis ir tai nėra jokia naujiena. Sunku rasti moterį, kuri nenorėtų pasidabinti išskirtiniais, kokybiškais ir elegantiškais aksesuarais. Vienas iš tokių aksesuarų yra ir minimalistiniai rankų darbo auskarai. Kokioms progoms tinka minimalistiniai rankų darbo auskarai? Rankų darbo minimalistiniai auskarai yra itin universalus pasirinkimas. Jie puikiai tinka kaip aksesuaras, papuošiantis bet kurį šventinį įvaizdį. Šie […]

views 32
Kas pasitarnauja savaiminiam įdegiui?
Grožis

Kas pasitarnauja savaiminiam įdegiui?

Kai prasideda geri orai, o žmogus yra neįdegęs, jis gali imti drovėtis parodyti viešumoje savo blyškų kūną. Kad to nereikėtų daryti, į pagalbą būtų galima pasitelkti į pagalbą kosmetines priemones. Geriausiai savaiminiam įdegiui pasitarnauja specialiai tam skirti kūno kremai. Tiesa, prieš pasirenkant kremą reikėtų įvertinti jo sudėtį, kad jame nebūtų galinčių pakenkti alergenų. Ką reikia […]

views 44
Kosmetikos priemonių pasirinkimo niuansai
Grožis

Kosmetikos priemonių pasirinkimo niuansai

Kosmetika užima gana svarbią vietą kiekvieno žmogaus gyvenime. Ypač tai aktualu moterims. Dažnai tenka išbandyti nemažai priemonių kol atrandame tas pačias tinkamiausias savo odai, plaukams ar nagams. Todėl jeigu esate tokio eksperimentavimo periode, jokiu būdu nepirkite kosmetikos bet kur. Rinkitės patikimus prekybininkus. Tuomet galėsite džiaugtis kokybiškomis ir visai nebrangiomis priemonėmis. Užsukite į www,drogas.lt ir įsitikinsite […]

views 172
Hialurono rūgštis – ne tik jaunystės paslaptis
Grožis

Hialurono rūgštis – ne tik jaunystės paslaptis

Hialurono rūgšties injekcijos jau seniai pelnė veiksmingos, užtikrinančios odos drėkinimą ir sėkmingai mažinančios veido raukšles, procedūros vardą. Tačiau ši rūgštis gali būti naudinga ne tik grožio puoselėjimui, bet ir turėti reikšmingos įtakos mūsų sveikatai. Kokią naudą mūsų organizmui gali suteikti hialurono rūgštis? Hialuronas padės pamiršti išsausėjusias akis Pagrindinės hialurono rūgšties savybės – vandens sulaikymas, drėgmės […]

views 3188
5 svarbiausi vitaminai, puoselėjantys moters grožį
Grožis

5 svarbiausi vitaminai, puoselėjantys moters grožį

Galite išleisti krūvas pinigų įvairioms grožio procedūroms, tačiau tuomet, jei jūsų organizmas stokos tam tikrų vitaminų, rezultatai nebus tokie, kokių norėtųsi. Būtent todėl naudinga žinoti, kokie vitaminai yra tiesiog būtini plaukų, odos ir nagų grožio puoselėjimui: jei užkirsite kelią jų trūkumui, jūsų grožis atsiskleis visa savo esybe. Taigi, kokie vitaminai yra laikomi pačiais svarbiausiais? Vitaminas […]

views 203