Psichologija

Štai, kas nutinks jei dažniau sakysite TAIP gyvenimo galimybėms!

Publikuotas 2016 kovo 21 views 3719
Štai, kas nutinks jei dažniau sakysite TAIP gyvenimo galimybėms!

Gyvenkite gyvenimą, kurį būtų malonu prisiminti, nepraleiskite vertingų galimybių, dažniau joms ištarkite TAIP. Pasakydami „taip“ galite atidaryti neribotų galimybių pasaulį.

Dažniau sakydami „taip“, turite galimybę atrasti begales naujų galimybių ir naujų patyrimų, iš jų pasisemti nemažai idėjų ir pažinti save. Dalykai, kuriems ištariate „taip“, materializuojasi, o jų sukurti atsiminimai ir patirtis formuoja jus kaip asmenybę. Galiausiai, patys pastebėsite, jog esate nepaprastoje gyvenimo kelionėje, kuri suteikia kasdienybei naujos gyvybės ir daro ją nenuobodžią. Pateikiame net 12 pavyzdžių, kas nutinka žmonėms dažniau sakantiems gyvenimui „taip“.

Tampate įdomesnis aplinkiniams

Tai gali šiek tiek užtrukti, tačiau po kiek laiko pastebėsite, jog susitikę su draugais turite daug daugiau ką papasakoti. Nustebinsite juos smagiomis istorijomis bei praplėsite akiratį naujomis žiniomis. Neilgai trukus, artimieji ims spėlioti, iš kur atsirado tokie jūsų pasikeitimai, o galiausiai ir patys užsidegs entuziazmu išbandyti naujus dalykus.

Suprasite, jog dauguma nepažįstamųjų yra nuoširdūs ir mieli žmonės

Dažniau ištartas „taip“ reiškia, jog turėsite daugiau galimybių susipažinti su iki šiol nepažintais žmonėmis. Net jei dabar ši mintis neatrodo pati geriausia, greitai įsitikinsite, jog naujos pažintys su įvairiais žmonėmis atneša nemažai įvairios naudingos patirties. Vos tik tai suprasite, jūsų gyvenime atsiras daugiau malonių ir smagių akimirkų.

Įgausite daugiau pasitikėjimo savimi

Pabandykite prisiminti paskutinįjį kartą, kai sakėte „taip“. Greičiausiai pritarsite, jog po to karto jautėtės žymiai gyvesni, nes nelaukėte galimybių, o patys jas kūrėte. Pasirengę imtis naujų veiksmų, turite daugiau galimybių pažinti naujus žmones, pasidalinti su jais savo idėjomis bei iš jų pasisemti minčių. Jausitės drąsesni, lengviau rizikuosite, greičiau priimsite sprendimus, o jūsų mintys taps aiškesnės, išradingesnės ir inovatyvesnės nei bet kada anksčiau.

Pradėsite iš klaidų mokytis, o ne jų bijoti

Gyvenimas kupinas akimirkų, kai bijome suklysti arba kai aplinkiniai mano, jog nesugebėsite įveikti tam tikro iššūkio. Visgi, tokios klaidos reiškia, jog kitam gyvenimo nuotykiui būsite labiau pasiruošęs. Ką kiti žmonės vadina klaida, jūs palaipsniui imsite vadinti savo gyvenimo dalimi.

Tobulėsite kaip asmenybė

Kaskart imdamiesi naujos veiklos, patiriate nemažai nesėkmių. Visgi, palaipsniui įgundate ir su laiku jums pradeda sektis vis geriau. Gal ir netampate srities ekspertu, tačiau įgūdžius patobulinate, o kartu ir praplečiate savo akiratį bei ugdote vidinę discipliną. Vieną dieną pažvelgę atgal nusijuoksite iš to, kaip baiminotės gyvenimo iššūkių. Atminkite, jei šiandien kas nors nepavyksta, tai dar nereiškia, jog neišmoksite to daryti ateityje.

Daugiau energijos

Gyvenimas atneša įvairių nusivylimų, tačiau kartu suteikia ir nemažai galimybių kurti bei pažinti. Šios veiklos skatina minčių ir kūno tobulėjimą. Tampate linkę dažniau padėti aplinkiniams, nes tai suteikia jums emocinį malonumą. Svarbiausia nuolat stebėti save bei savo vidinę būseną ir suprasti, kada tiesiog reikia pailsėti nuo naujų veiklų vien tam, kad sukauptumėte energijos kitiems dideliems potyriams.

Išeisite iš komforto zonos

Ne visuomet lengva išeiti iš savo komforto zonos ribų. Žmogus tokiose situacijose jaučiasi pažeidžiamas ir nesaugus. Nėra jokios gėdos pripažinti, jog taip, esate pasimetęs ar jums reikia pagalbos. Juk pasitaikius progai, jūs taip pat padedate aplinkiniams?

Pradėsite mėgautis pirmadieniais
Dažniausiai žmonės nemėgsta pirmadienių vien todėl, kad jiems nepatinka jų darbas. Tačiau viskas gali pasikeisti pradėjus dažniau sakyti „taip“. Dažnai žmonės dirba nemėgstamus darbus vien todėl, kad aplinkiniai jiems primena, jog jūs tiek laiko skyrėte ėjimui būtent šiuo keliu, nejaugi dabar viską mesite? Tai priverčia žmones toliau save graužti ir toliau nekęsti savo gyvenimo ir darbo. Tačiau tam neabejotinai turi ateiti pabaiga ir judėjimas norima linkme. Sakyti „taip“ kitoms galimybėms – tai pats geriausias būdas siekiant pradėti gyventi su pasimėgavimu.

Pasaulis įgaus prasmę

Klausimai, į kuriuos niekad nerandame atsakymų, tik įrodo, jog yra daugybė dalykų, kurie nepriklauso nuo mūsų pačių. Visgi, mes galime savo sprendimais daryti įtaką mus supantiems žmonėms. Kuo ilgiau gyvename, tuo geriau imame suprasti savo paskirtį pasaulyje. Visos mūsų viltys ir pažinimo siekis tik paspartina šį procesą ir suteikia gyvenimui daugiau džiaugsmo.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Psichologija

5 priežastys keliauti su mama

Iš pradžių gali pasirodyti beprotiška, tačiau kelionė su mama yra asmeninio augimo dalis. Kai esame maži, mama mus lydi  visur ir tai yra taip natūralu, kaip  kasdien valytis dantis. Tačiau bėgant metams šis ryšys susilpnėja arba visai nutrūksta. Iš pradžių gali atrodyti, kad kartu pasiimti žemėlapį ir pasirinkti kelionės tikslą gali būti beprotiška idėja, tačiau, […]

views 2807
Psichologija

Kodėl vienišos moterys yra laimingesnės?

Vis daugėja moterų, kurios savo pasirinkimu arba dėl to, kad nerado stabilaus partnerio, kuris padarytų jas laimingomis, nusprendė gyventi vienos be jokių santykių. Vienišumas tapo gyvenimo būdu, kuriuo jau mėgaujasi daug moterų ir net vyrų. Manymas, kad moterų prioritetai yra susirasti partnerį, susituokti ir susilaukti vaikų, jau išėjo iš mados… Laikai pasikeitė, taip pat ir […]

views 3657
Psichologija

5 protingi veiksmai, kurie padės naudoti mažiau plastiko

Pasaulyje vis labiau plinta zero waste idėja, propaguojanti mažinti atliekas buityje ir atsisakyti kuo daugiau plastiko gaminių. Ypač aktualu yra sumažinti plastikinių maišelių kiekį, nes tai yra vienas pagrindinių aplinkos taršos šaltinių. Būtent dėl plastikinių maišelių, vandenyne ir jūrose žūsta šimtai tūkstančių gyvūnų ir paukščių. Tai kelia milžinišką grėsmę visai ekosistemai.Mokslininkai yra paskaičiavę, jog tam, […]

views 3219

10 frazių, kurias turėtumėte išbraukti iš savo žodyno

Dažnai stebimės, kad mūsų gyvenime nutinka taip, kad ima ir išsipildo tai, ko labiausiai bijome. Atrodo, kad tuomet visas pasaulis yra nusiteikęs prieš mus ir labai neteisingas. Tačiau pradėjus nagrinėti tikrąsias priežastis, galima atrasti netikėtų dalykų. Pavyzdžiui, galima pastebėti kad dažnai patys kuriame realybę, kurioje po kiek laiko atsiduriame. Kartais tai darome sąmoningai, besiguosdami aplinkiniams […]

views 3440

5 triukai ramiam miegui

Miegas yra itin svarbus ne tik žmogaus fizinei, bet ir psichinei sveikatai. Todėl reiktų stengtis pakankamai ir kokybiškai išsimiegoti. Miego kokybė priklauso nuo jo ciklo fazių, kurias pasiekus smegenų veikla yra labai skirtinga. Pavyzdžiui, pirmoje miego fazėje jūs atsipalaiduojate, nurimsta jūsų širdies ritmas ir kvėpavimas. Taip kūnas ruošiasi užmigimui. Antroje miego fazėje, dažniausiai dar esame […]

views 3081