Grožis

Plaukų kirpimas ir priežiūra pagal mėnulį

Publikuotas 2016 18 vasario views 20941
Plaukų kirpimas ir priežiūra pagal mėnulį

Kaip manote, ar mėnulio fazės turi įtakos jūsų plaukams? Moterys deda daug pastangų, kad turėtų gražius ir išpuoselėtus plaukus. Kad ir kaip keista, bet kai kurios iš mūsų, prieš eidamos pas plaukų stilistą, dažnai tikrina ir mėnulio kalendorių. Tad kaip dangaus kūnas gali paveikti mūsų plaukus?

Stacey Demarco yra viena labiausiai gerbiamų Australijos metafizikių. Pasak jos, skirtingos mėnulio fazės turi įtakos ne tik potvyniams, bet ir plaukų augimui. Plauko šerdis sudaryta iš baltymų, o folikulai iš epitelio audinių, kurių pagrindiniai ingredientai yra vandenilis ir deguonis – tai tie patys elementai, kurie sudaro vandenį.  Kadangi daugiau nei pusę mūsų kūno svorio sudaro vanduo, ne stebuklas, kad dėl mėnulio traukos, kažkas panašaus į potvynius ir atoslūgius vyksta ir mūsų organizme.

Galite naudoti mėnulio fazių kalendorių, kad sužinotumėte, kuriame ženkle yra mėnulis. Pateikiame populiarius patarimus, kaip galima pasitelkti mėnulį savo naudai ir grožiui:

Ilgi plaukai

Jei norite užsiauginti ilgas garbanas, šiek tiek pakirpkite galiukus esant pilnačiai ar priešpilniui. Tai aktyviausios mėnulio fazės. Dar geresnių rezultatų galima sulaukti kerpant plaukus, kuomet mėnulio fazės yra vandens ir žemės ženkluose: vėžio, skorpiono, žuvų, ožiaragio ir tauro. 

Storesni plaukaiPlaukų kirpimas ir priežiūra pagal mėnulį

Norėdamos padidinti plaukų apimtį, galiukus trumpinkite esant pilnačiai, ypač jau minėtuose ženkluose. Jei norite išbandyti visą plaukų storinimo ciklą – tarkitės dėl susitikimo kirpykloje, kai pilnatis bus liūto ženkle.

Plaukų stiprinimas

Jaunaties arba priešpilnio mėnulio fazės metu plaukus gydyti geriausia vartojant B vitaminų rinkinį ir silicį. Oda ir plaukai tuo metu geriau įsisavina veikliąsias medžiagas. Kad plaukai būtų nuostabūs kasdien, atlikite plaukų procedūras kai mėnulis bus vėžio ženkle.

Dažymas arba cheminis gydymas

Dylančiam mėnuliui esant žuvų, skorpiono, svarstyklių ar tauro ženkluose, gauti puikiems ir stebinantiems rezultatams, dažykite, tiesinkite ar garbanokite plaukus būtent šiuo mėnulio fazės metu. Tai geriausias laikas atlikti šias procedūras.

Norint palaikyti plaukų ilgį kuo ilgiau nepakitusį

Moterys, norinčios kuo ilgiau išlaikyti kirpčiukus ar trumpų plaukų šukuoseną, plaukus kerpa delčios fazėje, ypač mėnuliui esant avino, dvynių, svarstyklių, šaulio ar vandenio ženkluose.

Plaukų šalinimas

Lygiai kaip ir norint palaikyti plaukų ilgį nepakitusį, šias fazes galima išnaudoti stabdant viso kūno plaukelių augimą. Nesvarbu, kokias būdais ir priemonėmis šalinate, delčios metu sulėtinsite augimo procesą ir ilgiau išvengsite plaukelių.

Jeigu mėnulio fazės ir žvaigždės neužaugins jums tobulų kasų, visada siūlome išbandyti patikimą būdą: taisyklingos mitybos, pakankamai išgertų skysčių ir natūralių plaukų priežiūros priemonių kombinaciją.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Kokie plaukų formavimo prietaisai negadina plauko?
Grožis

Kokie plaukų formavimo prietaisai negadina plauko?

Ne paslaptis, kad karštis daugiau ar mažiau paveikia mūsų plaukus, tad formuodami įvairias šukuosenas, rizikuojame juos pažeisti. Visgi, tai puikiai supranta ir plaukų formavimo prietaisų gamintojai: jie nuolat stengiasi atrasti naujų technologijų, kurios leistų formuoti plaukus kuo mažiau juos pažeidžiant. Šį kartą aptarsime keletą populiariausių prietaisų. Dyson Supersonic plaukų džiovintuvai Šie plaukų džiovintuvai sukurti taip, […]

views 416
Kokius kosmetikos gamintojus verta pasirinkti?
Grožis

Kokius kosmetikos gamintojus verta pasirinkti?

Kiekvienas iš mūsų susiduria su skirtingomis odos problemomis ir iš jos priežiūrai skirtų priemonių tikisi skirtingų savybių – būtent dėl to sunku nuspręsti, kurios iš jų iš tiesų yra geriausios. Visgi, šiuo atveju verta atkreipti dėmesį į prekinį ženklą: žymiausi gamintojai ne veltui pelnė pirkėjų pasitikėjimą – tokios kompanijos dažniausiai yra orientuotos į nepriekaištingą odos […]

views 1412
Balti dantys: kaip to pasiekti?
Grožis

Balti dantys: kaip to pasiekti?

Balti dantys – estetiškos šypsenos atributas. Nesunku pastebėti, kad baltus dantis norime turėti kiekvienas. Tačiau, kaip to pasiekti? Gera žinia ta, kad yra labai daug būdų bei priemonių, kurios jus priartins ypač tviskančios šypsenos, o kai kurios iš jų tokios paprastos, kad net nesusimąstome. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad žmonės, kurie reguliariai mėgaujasi braškėmis, turi baltesnius […]

views 2124
Plaukų priežiūra žiemos sezonu
Grožis

Plaukų priežiūra žiemos sezonu

Atšiaurus žiemos oras būna negailestingas ne tik odai, bet ir plaukams. Saugokite savo plaukus ne tik nuo arktinio šalčio ar gūsingo vėjo, bet ir nuo elektrinimosi bei šilto patalpų oro. Laikantis šių patarimų pavasario sulauksite spindinčiomis sruogomis. Dėvėkite kepurę Kepurės dėvėjimas žiemą plaukus saugo nuo sauso oro lauke, sniego, vėjo ir lietaus. Neverta jaudintis dėl […]

views 1544
Minimalistiniai rankų darbo auskarai ypatingoms moterims
Grožis

Minimalistiniai rankų darbo auskarai ypatingoms moterims

Moteris mėgsta puoštis ir tai nėra jokia naujiena. Sunku rasti moterį, kuri nenorėtų pasidabinti išskirtiniais, kokybiškais ir elegantiškais aksesuarais. Vienas iš tokių aksesuarų yra ir minimalistiniai rankų darbo auskarai. Kokioms progoms tinka minimalistiniai rankų darbo auskarai? Rankų darbo minimalistiniai auskarai yra itin universalus pasirinkimas. Jie puikiai tinka kaip aksesuaras, papuošiantis bet kurį šventinį įvaizdį. Šie […]

views 1781