Grožis

Plaukų kirpimas ir priežiūra pagal mėnulį

Publikuotas 2016 vasario 18 views 18833
Plaukų kirpimas ir priežiūra pagal mėnulį

Kaip manote, ar mėnulio fazės turi įtakos jūsų plaukams? Moterys deda daug pastangų, kad turėtų gražius ir išpuoselėtus plaukus. Kad ir kaip keista, bet kai kurios iš mūsų, prieš eidamos pas plaukų stilistą, dažnai tikrina ir mėnulio kalendorių. Tad kaip dangaus kūnas gali paveikti mūsų plaukus?

Stacey Demarco yra viena labiausiai gerbiamų Australijos metafizikių. Pasak jos, skirtingos mėnulio fazės turi įtakos ne tik potvyniams, bet ir plaukų augimui. Plauko šerdis sudaryta iš baltymų, o folikulai iš epitelio audinių, kurių pagrindiniai ingredientai yra vandenilis ir deguonis – tai tie patys elementai, kurie sudaro vandenį.  Kadangi daugiau nei pusę mūsų kūno svorio sudaro vanduo, ne stebuklas, kad dėl mėnulio traukos, kažkas panašaus į potvynius ir atoslūgius vyksta ir mūsų organizme.

Galite naudoti mėnulio fazių kalendorių, kad sužinotumėte, kuriame ženkle yra mėnulis. Pateikiame populiarius patarimus, kaip galima pasitelkti mėnulį savo naudai ir grožiui:

Ilgi plaukai

Jei norite užsiauginti ilgas garbanas, šiek tiek pakirpkite galiukus esant pilnačiai ar priešpilniui. Tai aktyviausios mėnulio fazės. Dar geresnių rezultatų galima sulaukti kerpant plaukus, kuomet mėnulio fazės yra vandens ir žemės ženkluose: vėžio, skorpiono, žuvų, ožiaragio ir tauro. 

Storesni plaukaiPlaukų kirpimas ir priežiūra pagal mėnulį

Norėdamos padidinti plaukų apimtį, galiukus trumpinkite esant pilnačiai, ypač jau minėtuose ženkluose. Jei norite išbandyti visą plaukų storinimo ciklą – tarkitės dėl susitikimo kirpykloje, kai pilnatis bus liūto ženkle.

Plaukų stiprinimas

Jaunaties arba priešpilnio mėnulio fazės metu plaukus gydyti geriausia vartojant B vitaminų rinkinį ir silicį. Oda ir plaukai tuo metu geriau įsisavina veikliąsias medžiagas. Kad plaukai būtų nuostabūs kasdien, atlikite plaukų procedūras kai mėnulis bus vėžio ženkle.

Dažymas arba cheminis gydymas

Dylančiam mėnuliui esant žuvų, skorpiono, svarstyklių ar tauro ženkluose, gauti puikiems ir stebinantiems rezultatams, dažykite, tiesinkite ar garbanokite plaukus būtent šiuo mėnulio fazės metu. Tai geriausias laikas atlikti šias procedūras.

Norint palaikyti plaukų ilgį kuo ilgiau nepakitusį

Moterys, norinčios kuo ilgiau išlaikyti kirpčiukus ar trumpų plaukų šukuoseną, plaukus kerpa delčios fazėje, ypač mėnuliui esant avino, dvynių, svarstyklių, šaulio ar vandenio ženkluose.

Plaukų šalinimas

Lygiai kaip ir norint palaikyti plaukų ilgį nepakitusį, šias fazes galima išnaudoti stabdant viso kūno plaukelių augimą. Nesvarbu, kokias būdais ir priemonėmis šalinate, delčios metu sulėtinsite augimo procesą ir ilgiau išvengsite plaukelių.

Jeigu mėnulio fazės ir žvaigždės neužaugins jums tobulų kasų, visada siūlome išbandyti patikimą būdą: taisyklingos mitybos, pakankamai išgertų skysčių ir natūralių plaukų priežiūros priemonių kombinaciją.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
plaukai būtų stiprūs ir sveiki
Grožis

Ką reikėtų valgyti (o ko ne), kad plaukai būtų stiprūs ir sveiki

Tai, ką valgote, daro tiesioginę įtaką jūsų plaukų sveikatai. Atkreipkite dėmesį į maisto produktus, kuriuos turėtumėte valgyti (ir kurių ne), kad plaukai būtų stiprūs ir sveiki. Sveika mityba padės ne tik numesti svorio, bet ir pašalins ligas bei pagražins odą ir plaukus. Sėklos Tai yra super maistas, kuris buvo naudojamas šimtus metų ir garsėja kaip […]

views 2395
celiulitas
Grožis

Geriausi maisto produktai, siekiant išvengti celiulito

Vienas iš mitų, kad celiulitas atsiranda tik viršsvorio turintiems žmonėms, yra neteisingas. Nuo jo kenčia ir lieknų kūno formų moterys. Dėl to, kad celiulito atsiradimą skatina per didelis moteriško hormono – estrogeno kiekis, per mažas fizinis krūvis ir išgeriamų skysčių kiekis. Celiulitas pažeidžia odos audinius, kur įvyksta struktūriniai pakitimai ir kaupiasi riebalai, sutrinka limfos mikrocirkuliacija. […]

views 1612
Grožis

8 patarimai, kad tavo oda šią vasarą atrodytų tobulai

Atėjus vasarai, daugelis atsipalaiduoja ir kartais pamiršta tinkamai pasirūpinti savo oda. Šiuo metu ypač svarbu ją tinkamai apsaugoti nuo tiesioginės saulės spindulių, vandens, nešvarumų, perteklinio prakaitavimo, kas gali sukelti uždegiminius procesus ir neigiamai paveikti odos būklę. Tam. kad taip nenutiktų ir jūsų atostogų nesugadintų tokios problemos, rekomenduojame atkreipti dėmesį į šiuos 8 patarimus, kurie padės tinkamai […]

views 1021

Kaip apsaugoti plaukus nuo šalčio? Ekspertės patarimai ir gudrybės

Atšalus orams plaukai patiria labai daug žalos iš aplinkos. Pradeda elektrintis, sausėti, veltis ir t.t. Priemonės, kurias naudojome rudenį tarsi praranda savo efektyvumą. Kas kaltas? Šaltis ir šildomos patalpos! Laimei, yra keli paprasti, tačiau genialūs būdai kaip apsaugoti plaukus nuo aplinkos veiksnių. Grožio salono „Greenas“ įkūrėja ir natūralių plaukų priežiūros priemonių sumanytoja atskleidė kelis būdus, […]

views 4739
šventinio laikotarpio šukuosenų tendencijos
Grožis

Pasaulinės 2017 metų šventinio laikotarpio šukuosenų tendencijos

Šiuolaikinės moters pasiruošimas šventėms toli gražu nebesiejamas su „bigudukais“ plaukuose. Šiemet atrodyti šventiškai bus kur kas lengviau, nes pasaulinės tendencijos diktuoja moterims palankias madas. Lengvi ir purūs plaukai, lengvos garbanos ir pažangi plaukų fiksacija be suklijuotų plauko efekto – šių metų TOP‘as! „Nebijokite „pasimatuoti“ naujo įvaizdžio, kuriam paprastai pritrūksta drąsos. Būkite drąsios ir išradingos – […]

views 2981