Radote klaidą? Radote klaidą?
Psichologija

Pasitikrinkite: 15 ženklų, jog esate skirti vienas kitam

tags
Publikuotas 2017 vasario 13 views 15892
Pasitikrinkite: 15 ženklų, jog esate skirti vienas kitam shutterstock.com

Meilė – viena daugiausiai emocijų sukeliančių patirčių gyvenime. Deja, skraidymo padebesiais stadija greitai praeina, ir tuomet mus užvaldo dvejonės – ar šis žmogus tikrai man skirtas? Teisingą atsakymą padiktuos tik širdis, tačiau neprošal įvertinti ir šiuos 15 ženklų.

 1. Partneriui galite atskleisti tai, ko nesakytumėte niekam kitam. Neslepiate, o, priešingai – trokštate papasakoti intymiausias savo gyvenimo smulkmenas. Taip pat žinote, kad apnuoginę slapčiausias sielos kerteles, nebūsite teisiami ir kritikuojami. Juk besąlygiškas pasitikėjimas – vienas svarbiausių laimingų santykių komponentų.
 1. Nebijote pasirodyti visu silpnumu. Labai lengva gerai sutarti tada, kai gyvenime viskas sekasi. Jei užklupus blogesniems laikams ar tiesiog patyrus sunkią dieną sulaukite paguodos, vadinasi, šalia esančiam žmogui tikrai rūpite.
 1. Susitaikote ir gerbiate partnerio trūkumus. Kiekvienas be išimties turime erzinančių savybių, tačiau sveikuose santykiuose nebandoma žmogaus pakeisti ar „pataisyti“. Jei esate vienas kitam skirti, susitaikote su antrosios pusės trūkumais. Beje, nepamirškite: norėdami, kad aplinkiniai pasikeistų, pirmiausia turite keistis pats.
 1. Norite bendrauti su antrosios pusės šeima. Šeimos (tiek savo, tiek partnerio) – nepasirinksi, todėl tenka ją priimti tokią, kokia ji yra. Jeigu prieš susitikimą su jo artimaisiais pradedate ieškoti pasiteisinimų, kaip to išvengti, vadinasi, santykiuose ne viskas yra gerai. Dar blogiau, jei mylimasis vengia jus supažindinti su savo šeima – greičiausiai jis į jus nežiūri rimtai.
 1. Lengvai įsivaizduojate ateitį kartu. Žinoma, tai dar nereiškia, jog pirmąją pažinties dieną reikėtų suplanuoti vestuvinio stalo įrankius ar „pasimatuoti“ jo pavardę. Tačiau jei kurdami ateities planus juose matote ne žavius nepažįstamuosius, o dabartinį partnerį, vadinasi, santykiai krypsta tinkama linkme. Labai svarbu, kad antroji pusė mąstytų taip pat! 
Pasitikrinkite: 15 ženklų, jog esate skirti vienas kitam

shutterstock.com

 1. Drąsiai išsakote savo nuomonę. Sveikuose santykiuose kiekvieno nuomonė yra priimama rimtai, jos nemenkinama. Net jei esate neteisūs, partneris jus išklauso ir argumentuotai ginčijasi, o ne prieš nosį užtrenkia duris.
 1. Ieškote „aukso viduriuko”. Kai partnerių nuomonės nesutampa dėl esminių dalykų, pavyzdžiui, religijos ar pinigų, būtina ieškoti kompromiso nuo pat pradžių. Jeigu laikotės tvirtai įsikibę savo požiūrio, vėliau santykiuose gali iškilti rimtų problemų.
 1. Kartu daug juokiatės. Nuoširdus juokas sumažina tarp partnerių tvyrančią įtampą bei suteikia gerų emocijų. O kur dar mokslininkų išvados, jog daug kartu besijuokiantys partneriai ilgiau išlaiko santykius!
 1. Partneris jus neįtikėtinai traukia. Nors visi sutinkame, kad svarbiausia – vidinis grožis, fizinė trauka yra būtina laimingų ir sveikų santykių dalis. Jeigu jūsų antroji pusė netelpa į šiuolaikinius grožio standartus ar nėra „jūsų skonio”, tai tik patvirtina, kad tarp jūsų mezgasi kažkas rimto.
 1. Puikiai jaučiatės kartu tylėdami. Tam, kad santykiuose galėtumėme džiaugtis jaukia tyla, reikia arba daug laiko, arba ypatingo ryšio. Jei abiems nutilus nejaučiate pareigos ką nors pasakyti arba pajuokauti, vertinkite šį žmogų.
 1. Galite jaustis savimi. Net ir, iš pažiūros, sklandžiuose santykiuose pasitaiko, jog vienas iš partnerių prie kito derina savo nuomonę, elgesį ir poelgius. Jei žmogus jums skirtas, nebijosite atskleisti tikrąjį save, nes žinosite, kad visada liksite suprastas.  
 1. Nesisavinate partnerio. Nors būdami atskirai pasiilgstate antrosios pusės, kas penkias minutes netrukdote jo skambučiais ir žinutėmis. Turite turtingus savo gyvenimus, kuriuos šis ryšys tik papildo. Tuo pačiu žinote, kad likę vieni taip pat išgyvensite.
 1. Kontroliuojate pavydo jausmą. Visiškai ramiai jaučiatės, kai antroji pusė susitinka su draugais ar net priešingos lyties bičiuliais. Žinoma, šiek tiek pavydo – normalu, tačiau šiam jausmui visada turi būti pagrindas.
 1. Jaučiate, kad tampate geresniu žmogumi. Antroji pusė jus stebuklingu būdu verčia jaustis gudresniu, linksmesniu, patrauklesniu, kūrybingesniu ir apskritai – šaunesne savęs pačio versija. Partneris ne tik „pažadina“ šias savybes, bet ir jas pastebi bei įvertina.
 1. Tiesiog suprantate vienas kitą. Tam, kad suprastumėte vienas kitą, nereikia nė žodžių ar veiksmų. Santuoka laiminga bus tik tuomet, jei sukursite šį ypatingą tarpusavio ryšį.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Hermano Hesės citatos
Psichologija

Įkvepiančios Hermano Hesės citatos apie meilę

Hermanas Hesė – intelektualinių, filosofinių ir psichologinių romanų meistras, 1946 metų Nobelio premijos laureatas. Kviečiame paskaityti jo citatas turbūt apie patį svarbiausią dalyką gyvenime – meilę.  Kai dingsta kas nors brangaus ir nepakeičiamo, jaučiamės lyg pabudę iš sapno. Skaitymas be meilės, žinios be pagarbos, išsilavinimas be atsidavimo yra viena sunkiausių nuodėmių dvasiai. Karus sukelia žmonės, kurie […]

views 8577
Psichologija

15 Įkvepiančių Antuano de Sen Egziuperi citatų, kurios padės jaustis laimingais

Garsus prancūzų rašytojas Antuanas de Sent Egziuperi daugiausiai žinomas dėl savo populiariausios knygos „Mažasis princas“– filosofinės pasakos, skirtos suaugusiems. Knyga įkvepia mylėti visą aplinkui, paleisti, išlaisvinti bei prisijaukinti. Pateikiame jums šio autoriaus citatų, kurios praskaidrins dieną ir padės pasijusti laimingais.  1. Laikas yra ne smėlio laikrodis, kuris naudoja smėlį, o pjovėjas, rišantis pėdą. Citadelė 2. […]

views 44230
Nuostabios vietos vestuvių fotosesijoms Lietuvoje
Psichologija

Nuostabios vietos vestuvių fotosesijoms Lietuvoje

Artėja viena gražiausių dienų jūsų gyvenime, tačiau vis dar dvejojate, kokią vietą pasirinkti savo vestuvių fotosesijai? Tai jums gali padėti padaryti jūsų vestuvių fotografas. Apsiginklavęs savo foto įranga jis išbraidė ne vieną žolynais apaugusią Lietuvos vietą, ne kartą kojas mirkė jūroje vien tam, kad pagautų patį geriausią kadrą, stengdamasis kiekvieno istoriją paversti išskirtine. Siūlome pasižvalgyti […]

views 7789
Psichologija

Kaip įgyvendinti savo tikslus?

Dar visai neseniai Naujųjų metų išvakarėse kūrėme ne tik planus, bet ryžtingai pažadėjome sau, kad kitais metais viskas bus kitaip. Daugiau sportuosime, numesime svorio, susirasime antrąją pusę ir pagaliau išvyksime į išsvajotąją kelionę. Deja, dažnai tie pažadai sutirpsta taip greitai, kaip iškritusios snaigės ant mūsų blakstienų. Ką daryti, jog tikslai pagaliau virstų realybe? Pakabinkite tikslus […]

views 7431
10 įkvepiančių knygų, kurios pakeis jūsų gyvenimą
Psichologija

10 įkvepiančių knygų, kurios pakeis jūsų gyvenimą

Turbūt sutiksite, jog būna knygų, kurias vos pradėjus skaityti, norisi mesti į šalį, ir tokių, kurios sudomina nuo pat pirmo puslapio. Kai kurios knygos mus įkvepia taip, kad nejučia pradedame keisti savo gyvenimą teigiama linkme. Gamtos Grožio Formulė dalinasi įkvepiančių knygų dešimtuku.   1. Paulo Coelho „Alchemikas“ „Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų.“ […]

views 26673