Psichologija

Pasitikrinkite: 15 ženklų, jog esate skirti vienas kitam

Publikuotas 2017 13 vasario views 18290
Pasitikrinkite: 15 ženklų, jog esate skirti vienas kitam shutterstock.com

Meilė – viena daugiausiai emocijų sukeliančių patirčių gyvenime. Deja, skraidymo padebesiais stadija greitai praeina, ir tuomet mus užvaldo dvejonės – ar šis žmogus tikrai man skirtas? Teisingą atsakymą padiktuos tik širdis, tačiau neprošal įvertinti ir šiuos 15 ženklų.

 1. Partneriui galite atskleisti tai, ko nesakytumėte niekam kitam. Neslepiate, o, priešingai – trokštate papasakoti intymiausias savo gyvenimo smulkmenas. Taip pat žinote, kad apnuoginę slapčiausias sielos kerteles, nebūsite teisiami ir kritikuojami. Juk besąlygiškas pasitikėjimas – vienas svarbiausių laimingų santykių komponentų.
 1. Nebijote pasirodyti visu silpnumu. Labai lengva gerai sutarti tada, kai gyvenime viskas sekasi. Jei užklupus blogesniems laikams ar tiesiog patyrus sunkią dieną sulaukite paguodos, vadinasi, šalia esančiam žmogui tikrai rūpite.
 1. Susitaikote ir gerbiate partnerio trūkumus. Kiekvienas be išimties turime erzinančių savybių, tačiau sveikuose santykiuose nebandoma žmogaus pakeisti ar „pataisyti“. Jei esate vienas kitam skirti, susitaikote su antrosios pusės trūkumais. Beje, nepamirškite: norėdami, kad aplinkiniai pasikeistų, pirmiausia turite keistis pats.
 1. Norite bendrauti su antrosios pusės šeima. Šeimos (tiek savo, tiek partnerio) – nepasirinksi, todėl tenka ją priimti tokią, kokia ji yra. Jeigu prieš susitikimą su jo artimaisiais pradedate ieškoti pasiteisinimų, kaip to išvengti, vadinasi, santykiuose ne viskas yra gerai. Dar blogiau, jei mylimasis vengia jus supažindinti su savo šeima – greičiausiai jis į jus nežiūri rimtai.
 1. Lengvai įsivaizduojate ateitį kartu. Žinoma, tai dar nereiškia, jog pirmąją pažinties dieną reikėtų suplanuoti vestuvinio stalo įrankius ar „pasimatuoti“ jo pavardę. Tačiau jei kurdami ateities planus juose matote ne žavius nepažįstamuosius, o dabartinį partnerį, vadinasi, santykiai krypsta tinkama linkme. Labai svarbu, kad antroji pusė mąstytų taip pat! 
Pasitikrinkite: 15 ženklų, jog esate skirti vienas kitam

shutterstock.com

 1. Drąsiai išsakote savo nuomonę. Sveikuose santykiuose kiekvieno nuomonė yra priimama rimtai, jos nemenkinama. Net jei esate neteisūs, partneris jus išklauso ir argumentuotai ginčijasi, o ne prieš nosį užtrenkia duris.
 1. Ieškote „aukso viduriuko”. Kai partnerių nuomonės nesutampa dėl esminių dalykų, pavyzdžiui, religijos ar pinigų, būtina ieškoti kompromiso nuo pat pradžių. Jeigu laikotės tvirtai įsikibę savo požiūrio, vėliau santykiuose gali iškilti rimtų problemų.
 1. Kartu daug juokiatės. Nuoširdus juokas sumažina tarp partnerių tvyrančią įtampą bei suteikia gerų emocijų. O kur dar mokslininkų išvados, jog daug kartu besijuokiantys partneriai ilgiau išlaiko santykius!
 1. Partneris jus neįtikėtinai traukia. Nors visi sutinkame, kad svarbiausia – vidinis grožis, fizinė trauka yra būtina laimingų ir sveikų santykių dalis. Jeigu jūsų antroji pusė netelpa į šiuolaikinius grožio standartus ar nėra „jūsų skonio”, tai tik patvirtina, kad tarp jūsų mezgasi kažkas rimto.
 1. Puikiai jaučiatės kartu tylėdami. Tam, kad santykiuose galėtumėme džiaugtis jaukia tyla, reikia arba daug laiko, arba ypatingo ryšio. Jei abiems nutilus nejaučiate pareigos ką nors pasakyti arba pajuokauti, vertinkite šį žmogų.
 1. Galite jaustis savimi. Net ir, iš pažiūros, sklandžiuose santykiuose pasitaiko, jog vienas iš partnerių prie kito derina savo nuomonę, elgesį ir poelgius. Jei žmogus jums skirtas, nebijosite atskleisti tikrąjį save, nes žinosite, kad visada liksite suprastas.  
 1. Nesisavinate partnerio. Nors būdami atskirai pasiilgstate antrosios pusės, kas penkias minutes netrukdote jo skambučiais ir žinutėmis. Turite turtingus savo gyvenimus, kuriuos šis ryšys tik papildo. Tuo pačiu žinote, kad likę vieni taip pat išgyvensite.
 1. Kontroliuojate pavydo jausmą. Visiškai ramiai jaučiatės, kai antroji pusė susitinka su draugais ar net priešingos lyties bičiuliais. Žinoma, šiek tiek pavydo – normalu, tačiau šiam jausmui visada turi būti pagrindas.
 1. Jaučiate, kad tampate geresniu žmogumi. Antroji pusė jus stebuklingu būdu verčia jaustis gudresniu, linksmesniu, patrauklesniu, kūrybingesniu ir apskritai – šaunesne savęs pačio versija. Partneris ne tik „pažadina“ šias savybes, bet ir jas pastebi bei įvertina.
 1. Tiesiog suprantate vienas kitą. Tam, kad suprastumėte vienas kitą, nereikia nė žodžių ar veiksmų. Santuoka laiminga bus tik tuomet, jei sukursite šį ypatingą tarpusavio ryšį.

Dūšios.lt - įrankiai porų santykiams

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai

Kaip užtikrinti ramų ir kokybišką kūdikio miegą

Priešingai, nei atrodo, miegas mažyliui yra kur kas daugiau nei poilsis – tai tikrai įtemptas laikas jaunam organizmui. Gilaus miego fazės metu hipofizė gamina somatropiną – hormoną, atsakingą už ilgą kaulų augimą, svorio augimą ir regeneraciją. Nervų sistema dalyvauja analizuojant, apdorojant, įsimenant ir atskiriant aktyviuoju laikotarpiu gaunamą informaciją. Taigi kaip užtikrinti, kad kūdikis gautų ramų […]

views 79

Stilinga ir praktiška: atraskite tobulą moterišką piniginę

Piniginė – tai daiktas, be kurio nė viena moteris neišeina iš namų. Tai labai praktiškas aksesuaras, kuriame laikote dokumentus, pinigus ar bankomatų korteles, bet kartu tai gali būti ir stiliaus akcentas bei puošmena. Jei pagalvotumėte, kaip dažnai per dieną naudojatės pinigine, tikriausiai pastebėtumėte, kad per dieną ją laikote rankose kelis ar keliolika kartų. Todėl labai […]

views 171

Poroms: laukia ilgas laikas atskirai? Pasiruoškite

Natūralu, šiandien daugeliui porų bent kartą tenka pabūti atskirai – darbo galimybės užsienyje, senos svajonės pakeliauti vienumoje ir kt. Kiekvienuose santykiuose kokybiškas laikas kartu yra labai svarbus. Tačiau kaip tai padaryti, kai laukia ilgesnis išsiskyrimas? Šiandien naujausios technologijos, kūrybiški sprendimai ir šiek tiek pastangų leidžia palaikyti ryšį ir sumažinti skiriančio atstumo pojūtį. Toliau – kelios […]

views 253

Kokybiškas miegas – kaip susikurti optimalią aplinką?

Kokybiškas miegas yra labai svarbus mūsų sveikatai, energijos lygiui ir bendrai gyvenimo kokybei. Vis dėlto dažnai pamirštame, kad miego kokybę lemia ne tik mūsų įpročiai, bet ir pati miego aplinka. Tad pakalbėkime plačiau, kaip susikurti tokią aplinką, kuri leistų mėgautis giliu ir atpalaiduojančiu miegu. Tinkama lova – pamatas kokybiškam miegui Miegamojo lova turėtų būti ne […]

views 251

Kelionių su vaikais daiktų atmintinė

Kelionės su vaikais, nesvarbu, ar jie būtų mažamečiai, ar paaugliai, kelia unikalių iššūkių ir džiaugsmų. Pasiruošimas yra svarbiausia, kad kelionė būtų sklandi ir maloni visiems. Tarp daugybės daiktų, kuriuos reikia susipakuoti, tam tikri būtiniausi daiktai išsiskiria tuo, kad jie gali patenkinti mažųjų keliautojų poreikius – nuo gėrimų iki pramogų. Šioje atmintinėje atkreipiamas dėmesys į svarbiausius […]

views 273