Psichologija

Pasitikrinkite: 15 ženklų, jog esate skirti vienas kitam

Publikuotas 2017 13 vasario views 18174
Pasitikrinkite: 15 ženklų, jog esate skirti vienas kitam shutterstock.com

Meilė – viena daugiausiai emocijų sukeliančių patirčių gyvenime. Deja, skraidymo padebesiais stadija greitai praeina, ir tuomet mus užvaldo dvejonės – ar šis žmogus tikrai man skirtas? Teisingą atsakymą padiktuos tik širdis, tačiau neprošal įvertinti ir šiuos 15 ženklų.

 1. Partneriui galite atskleisti tai, ko nesakytumėte niekam kitam. Neslepiate, o, priešingai – trokštate papasakoti intymiausias savo gyvenimo smulkmenas. Taip pat žinote, kad apnuoginę slapčiausias sielos kerteles, nebūsite teisiami ir kritikuojami. Juk besąlygiškas pasitikėjimas – vienas svarbiausių laimingų santykių komponentų.
 1. Nebijote pasirodyti visu silpnumu. Labai lengva gerai sutarti tada, kai gyvenime viskas sekasi. Jei užklupus blogesniems laikams ar tiesiog patyrus sunkią dieną sulaukite paguodos, vadinasi, šalia esančiam žmogui tikrai rūpite.
 1. Susitaikote ir gerbiate partnerio trūkumus. Kiekvienas be išimties turime erzinančių savybių, tačiau sveikuose santykiuose nebandoma žmogaus pakeisti ar „pataisyti“. Jei esate vienas kitam skirti, susitaikote su antrosios pusės trūkumais. Beje, nepamirškite: norėdami, kad aplinkiniai pasikeistų, pirmiausia turite keistis pats.
 1. Norite bendrauti su antrosios pusės šeima. Šeimos (tiek savo, tiek partnerio) – nepasirinksi, todėl tenka ją priimti tokią, kokia ji yra. Jeigu prieš susitikimą su jo artimaisiais pradedate ieškoti pasiteisinimų, kaip to išvengti, vadinasi, santykiuose ne viskas yra gerai. Dar blogiau, jei mylimasis vengia jus supažindinti su savo šeima – greičiausiai jis į jus nežiūri rimtai.
 1. Lengvai įsivaizduojate ateitį kartu. Žinoma, tai dar nereiškia, jog pirmąją pažinties dieną reikėtų suplanuoti vestuvinio stalo įrankius ar „pasimatuoti“ jo pavardę. Tačiau jei kurdami ateities planus juose matote ne žavius nepažįstamuosius, o dabartinį partnerį, vadinasi, santykiai krypsta tinkama linkme. Labai svarbu, kad antroji pusė mąstytų taip pat! 
Pasitikrinkite: 15 ženklų, jog esate skirti vienas kitam

shutterstock.com

 1. Drąsiai išsakote savo nuomonę. Sveikuose santykiuose kiekvieno nuomonė yra priimama rimtai, jos nemenkinama. Net jei esate neteisūs, partneris jus išklauso ir argumentuotai ginčijasi, o ne prieš nosį užtrenkia duris.
 1. Ieškote „aukso viduriuko”. Kai partnerių nuomonės nesutampa dėl esminių dalykų, pavyzdžiui, religijos ar pinigų, būtina ieškoti kompromiso nuo pat pradžių. Jeigu laikotės tvirtai įsikibę savo požiūrio, vėliau santykiuose gali iškilti rimtų problemų.
 1. Kartu daug juokiatės. Nuoširdus juokas sumažina tarp partnerių tvyrančią įtampą bei suteikia gerų emocijų. O kur dar mokslininkų išvados, jog daug kartu besijuokiantys partneriai ilgiau išlaiko santykius!
 1. Partneris jus neįtikėtinai traukia. Nors visi sutinkame, kad svarbiausia – vidinis grožis, fizinė trauka yra būtina laimingų ir sveikų santykių dalis. Jeigu jūsų antroji pusė netelpa į šiuolaikinius grožio standartus ar nėra „jūsų skonio”, tai tik patvirtina, kad tarp jūsų mezgasi kažkas rimto.
 1. Puikiai jaučiatės kartu tylėdami. Tam, kad santykiuose galėtumėme džiaugtis jaukia tyla, reikia arba daug laiko, arba ypatingo ryšio. Jei abiems nutilus nejaučiate pareigos ką nors pasakyti arba pajuokauti, vertinkite šį žmogų.
 1. Galite jaustis savimi. Net ir, iš pažiūros, sklandžiuose santykiuose pasitaiko, jog vienas iš partnerių prie kito derina savo nuomonę, elgesį ir poelgius. Jei žmogus jums skirtas, nebijosite atskleisti tikrąjį save, nes žinosite, kad visada liksite suprastas.  
 1. Nesisavinate partnerio. Nors būdami atskirai pasiilgstate antrosios pusės, kas penkias minutes netrukdote jo skambučiais ir žinutėmis. Turite turtingus savo gyvenimus, kuriuos šis ryšys tik papildo. Tuo pačiu žinote, kad likę vieni taip pat išgyvensite.
 1. Kontroliuojate pavydo jausmą. Visiškai ramiai jaučiatės, kai antroji pusė susitinka su draugais ar net priešingos lyties bičiuliais. Žinoma, šiek tiek pavydo – normalu, tačiau šiam jausmui visada turi būti pagrindas.
 1. Jaučiate, kad tampate geresniu žmogumi. Antroji pusė jus stebuklingu būdu verčia jaustis gudresniu, linksmesniu, patrauklesniu, kūrybingesniu ir apskritai – šaunesne savęs pačio versija. Partneris ne tik „pažadina“ šias savybes, bet ir jas pastebi bei įvertina.
 1. Tiesiog suprantate vienas kitą. Tam, kad suprastumėte vienas kitą, nereikia nė žodžių ar veiksmų. Santuoka laiminga bus tik tuomet, jei sukursite šį ypatingą tarpusavio ryšį.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Psichologija

5 priežastys keliauti su mama

Iš pradžių gali pasirodyti beprotiška, tačiau kelionė su mama yra asmeninio augimo dalis. Kai esame maži, mama mus lydi  visur ir tai yra taip natūralu, kaip  kasdien valytis dantis. Tačiau bėgant metams šis ryšys susilpnėja arba visai nutrūksta. Iš pradžių gali atrodyti, kad kartu pasiimti žemėlapį ir pasirinkti kelionės tikslą gali būti beprotiška idėja, tačiau, […]

views 5864
Psichologija

Kodėl vienišos moterys yra laimingesnės?

Vis daugėja moterų, kurios savo pasirinkimu arba dėl to, kad nerado stabilaus partnerio, kuris padarytų jas laimingomis, nusprendė gyventi vienos be jokių santykių. Vienišumas tapo gyvenimo būdu, kuriuo jau mėgaujasi daug moterų ir net vyrų. Manymas, kad moterų prioritetai yra susirasti partnerį, susituokti ir susilaukti vaikų, jau išėjo iš mados… Laikai pasikeitė, taip pat ir […]

views 7285
Psichologija

5 protingi veiksmai, kurie padės naudoti mažiau plastiko

Pasaulyje vis labiau plinta zero waste idėja, propaguojanti mažinti atliekas buityje ir atsisakyti kuo daugiau plastiko gaminių. Ypač aktualu yra sumažinti plastikinių maišelių kiekį, nes tai yra vienas pagrindinių aplinkos taršos šaltinių. Būtent dėl plastikinių maišelių, vandenyne ir jūrose žūsta šimtai tūkstančių gyvūnų ir paukščių. Tai kelia milžinišką grėsmę visai ekosistemai.Mokslininkai yra paskaičiavę, jog tam, […]

views 7807

10 frazių, kurias turėtumėte išbraukti iš savo žodyno

Dažnai stebimės, kad mūsų gyvenime nutinka taip, kad ima ir išsipildo tai, ko labiausiai bijome. Atrodo, kad tuomet visas pasaulis yra nusiteikęs prieš mus ir labai neteisingas. Tačiau pradėjus nagrinėti tikrąsias priežastis, galima atrasti netikėtų dalykų. Pavyzdžiui, galima pastebėti kad dažnai patys kuriame realybę, kurioje po kiek laiko atsiduriame. Kartais tai darome sąmoningai, besiguosdami aplinkiniams […]

views 7076

5 triukai ramiam miegui

Miegas yra itin svarbus ne tik žmogaus fizinei, bet ir psichinei sveikatai. Todėl reiktų stengtis pakankamai ir kokybiškai išsimiegoti. Miego kokybė priklauso nuo jo ciklo fazių, kurias pasiekus smegenų veikla yra labai skirtinga. Pavyzdžiui, pirmoje miego fazėje jūs atsipalaiduojate, nurimsta jūsų širdies ritmas ir kvėpavimas. Taip kūnas ruošiasi užmigimui. Antroje miego fazėje, dažniausiai dar esame […]

views 5398