Nereikalingus riebalus deginanti kompleksinė treniruotė per 5 min.

Publikuotas 2016 18 liepos views 35178
Nereikalingus riebalus deginanti kompleksinė treniruotė per 5 min. Nereikalingus riebalus deginanti kompleksinė treniruotė per 5 min.

Derindami viso kūno raumenis stiprinančio lentos pratimo variacijas su šuoliukais bei atsilenkimais greitai atliksite smagią ir efektyvią treniruotę, kurią pateikia sporto akademijos „Get Fit“ treneris Ričardas Kulis. 

Tam reikės tik tinkamos vietos: treniruotę galima daryti ir lauke ant pievos ar paplūdimyje, ir namuose ant kilimėlio. Jeigu sunku, pradėkite nuo mažiau pakartojimų, po to laiką galėsite ilginti. Treniruotės metu apšilsite kūną ir stiprinsite kūno „šerdies“ raumenis, bet krūvio teks ir rankoms bei kojoms – tai idealus variantas kasdienei kūno stiprinimo programai.

  1. Šuoliukai „Jumping Jacks“ stiliumi

Tai šuoliukai žergtai-glaustai. Pradinė padėtis: glaustai šokama į padėtį žergtai (kojos plačiau negu pečių plotyje, rankos iškeliamos į viršų). Taip pratimas yra kartojamas apie 30 – 60 sekundžių be sustojimų. Tai geras kardio pratimas, kuris veikia visą kūną – ypač širdies ir kraujagyslių sistemą. Puikiai tinka norintiems geriau jaustis, nes tai sveikatingumo pratimas, bet padedantis ir norintiems sudeginti nereikalingus riebaliukus. Pagal mūsų programą pratimas skirtas apšilti visam kūnui.

6

  1. Atsispaudimai ir sūkiai į šoną/viršų

Šie atsispaudimai šiek tiek skiriasi nuo tradicinių atsispaudimų. Pasisukimas reikalauja daugiau pusiausvyros, įgūdžių ir koordinacijos, taip pat ir daugiau jėgos – kai kūnas atsiremia ant vienos rankos. Tai geras pratimas norint tobulinti, treniruoti Jūsų krūtinės, pėčių ir rankų raumenis bei stiprinti pilvo raumenis.

Atsispaudimų padėtis: rankos ir kojos ant žemės, rankos šiek tiek plačiau pečių pločio, kūnas tiesus nuo galvos iki pėdų. Padarome atsispaudimą: nusileidžiame ant rankų beveik prie žemės, maždaug iki tol kol alkūnės pasieks 90 laipsnių kampą. Atsispaudžiame ir pasukame kūną šonu, iškeliame ranką į viršų. Grįžtame į pradinę padėtį ir kartojame pratimą į abi puses po 10 pakartojimų arba bent jau 30 sek.

1

  1. Lentos pratimo variacija: stojimas nuo alkūnių ant rankų

Pradinė padėtis: kojos ant pirštų galų, alkūnės remiasi į žemę, kūnas tiesus, pilvo ir nugaros raumenys įtempti. Šio pratimo esmė – nuo alkūnių, pereiti į padėtį stovint ant rankų. Rankas keiskite pakaitomis. Pratimą atlikite nuo 30 iki 60 sek. (priklausomai nuo fizinio pasirengimo ir motyvacijos).

3

  1. Tradicinis lentos pratimas (plank)

Reikalavimai tie patys: alkūnėmis ir kojų pirštais remiamės į žemė, kūnas tiesus, pilvo, nugaros raumenys įtempti. Pratimą atlikite 30-60 sekundžių, o ilgainiui priklausomai nuo fizinio pasirengimo ir motyvacijos šį laiką galite ilginti.

GYT_8039

  1. Atsilenkimai

Pradinė padėtis: atsigulkite ant nugaros, keliai sulenkti, rankos ištiestos į priekį, padėtos ant kelių. Darome atsilenkimą: pasikeliame į viršų taip, kad nugara palaipsniui pakiltų nuo žemės, o juosmuo neatsiloštų, rankų delnai slysta keliais. Pratimą kartotį apie 3 serijas po 15-30 kartų. Šis pratimas treniruoja pilvo raumenis, labiausiai apkrauna viršutinę kūno dalį.

7

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai