Grožis

Nenorite kasdien plauti galvos? Šie patarimai – jums

Publikuotas 2017 gegužės 5 views 19242
shutterstock.com

Apie tai, kad itin dažnas galvos plovimas gali atnešti daugiau bėdos, nei naudos, kalbama jau seniai. Tačiau kaip to išvengti, jei norite, kad jūsų plaukai atrodytų nuostabiai, o ne varganai?
Bostono medicinos centro Plaukų klinikos vadovė Lynne Goldberg tikina, kad žmonių, kurie stengiasi galvą trinkti kiekvieną dieną, riebalinės liaukos pradeda gaminti daugiau riebalų, o to rezultatas – užburtas ratas: kuo dažniau plausite galvą, tuo labiau jūsų plaukai riebaluosis.

Todėl siūlome jums patarimus, kaip išsaugoti sveikesnius plaukus jų kasdien neplaunant ir ką daryti, kad jie vis tiek atrodytų nuostabiai.

Rūpinkitės maistu. Jei norite gražiai atrodančių ir mažiau besiriebaluojančių plaukų, turėtumėte atsisakyti riebių ir keptų patiekalų, cukraus, baltos duonos ir konservuotų gėrybių. Riebalinių liaukų aktyvumą nuslopins daržovės, vaisiai, riešutai.

Naudokite sausą šampūną. Norėdami paslėpti riebių plaukų blizgesį, juos padalinkite sruogomis ir naudokite sausą šampūną. Jį ant šaknų purkškite iš 20−25 cm. atstumo. Jei jūsų priemonė talko pavidalo, tiesiog ją berkite ant plaukų šaknų. Palaukite 10 minučių ir iššukuokite. Šio šampūno suteikiamas rezultatas – plaukai kur kas ilgiau, nei jo nenaudojant, atrodys švarūs.

shutterstock.com

Nevenkite plaukų aksesuarų. Jei nešiojate kirpčiukus, besiriebaluojančius plaukus visada paslėps skarelė ar plaukų juosta. Be to, atrodysite originaliai ir puikiai. Ryšint skareles, užteks praplauti tik kirpčiukus, o plaukus galite supinti į kasą ar susukti į kuodelį. Šis aksesuaras itin mėgstamas trumpaplaukių – ir neplaunant galvos jis tampa tikru išsigelbėjimu. Užmaskuoti nešvarius plaukus padės ir segtukai ar kitokie aksesuarai su gėlytėmis ar kitokios formos grožybėmis – jie uždengs plaukų šaknis, ant kurių labiausiai ir pastebimas riebalavimasis.

Atkreipkite dėmesį į vandens temperatūrą. Galvą plaukite šiltu, geriau net kiek vėsiu, o ne karštu vandeniu. Karštas vanduo padidina odos riebalų kiekį. Plaukus džiovinkite, jei įmanoma, natūraliai – nenaudokite karšto džiovintuvo.

Pinkite kasas. Susiriebalavusius plaukus puikiai maskuoja bet koks jų pynimas. Venkite smulkaus pynimo, grubesnis labiau paslėps nešvarius plaukus. Norint užmaskuoti, ties kakta darykite „kriauklę“ ar kitokią įmantrybę, kad nebūtų skyrimo. Išsitaršiusi kasa visada atrodys kur kas mažiau nešvari nei stipriai ir tvarkingai supinta.

Šukuokite prieš miegą. Eidama miegoti visada kruopščiai iššukuokite plaukus, darykite tai ilgai. Nakčiai juo suriškite į laisvą „uodegą“ ar laisvai supinkite kasą. Nemiegokite palaidais plaukais.

Keiskite perskyrimo vietą. Jei plaukus skyrėte per vidurį, kurį laiką juos skirkite šone. Po kurio laiko vėl keiskite skyrimo vietą, skirkite, pavyzdžiui, ne tiesiai, o kreivai. Paslaptis čia paprasta: pripratę prie tos pačios padėties plaukai praranda apimtį prie šaknų ir tepasi kur kas greičiau. Pakeitę skyrimą mėgausitės nauja šukuosena, jūsų plaukai atrodys didesnės apimties ir mažiau riebaluosis.

Neriškite stipriai. Nedarykite šukuosenų, kai plaukai surišami stipriai ir glotniai – jūsų plaukai atrodys kur kas nešvaresni ir netvarkingesni. Kiek pasitaršiusi šukuosena ir atrodys lengviau, ir plaukai ne taip tepsis. Paprasčiausiai pašukuokite plaukus prie šaknų ir tada juos riškite – per visą ilgį neiššukuoti plaukai atrodys didesnės apimties.

Plaukite šukas. Šukos, šepečiai, rankos – viskas, kuo tvarkotės plaukus, turi būti švaru. Ant šukų likę odos pleiskanos, balzamo likučiai ar lako pėdsakai tikrai nepadės jūsų plaukams nesiriebaluoti. Šukas ir šepečius plaukams būtinai plaukite šiltu vandeniu su muilu ar šampūnu bent kartą per savaitę.

Nenorite kasdien plauti galvos? Šie patarimai – jums

 

 

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Kas pasitarnauja savaiminiam įdegiui?
Grožis

Kas pasitarnauja savaiminiam įdegiui?

Kai prasideda geri orai, o žmogus yra neįdegęs, jis gali imti drovėtis parodyti viešumoje savo blyškų kūną. Kad to nereikėtų daryti, į pagalbą būtų galima pasitelkti į pagalbą kosmetines priemones. Geriausiai savaiminiam įdegiui pasitarnauja specialiai tam skirti kūno kremai. Tiesa, prieš pasirenkant kremą reikėtų įvertinti jo sudėtį, kad jame nebūtų galinčių pakenkti alergenų. Ką reikia […]

views 10
Kosmetikos priemonių pasirinkimo niuansai
Grožis

Kosmetikos priemonių pasirinkimo niuansai

Kosmetika užima gana svarbią vietą kiekvieno žmogaus gyvenime. Ypač tai aktualu moterims. Dažnai tenka išbandyti nemažai priemonių kol atrandame tas pačias tinkamiausias savo odai, plaukams ar nagams. Todėl jeigu esate tokio eksperimentavimo periode, jokiu būdu nepirkite kosmetikos bet kur. Rinkitės patikimus prekybininkus. Tuomet galėsite džiaugtis kokybiškomis ir visai nebrangiomis priemonėmis. Užsukite į www,drogas.lt ir įsitikinsite […]

views 149
Hialurono rūgštis – ne tik jaunystės paslaptis
Grožis

Hialurono rūgštis – ne tik jaunystės paslaptis

Hialurono rūgšties injekcijos jau seniai pelnė veiksmingos, užtikrinančios odos drėkinimą ir sėkmingai mažinančios veido raukšles, procedūros vardą. Tačiau ši rūgštis gali būti naudinga ne tik grožio puoselėjimui, bet ir turėti reikšmingos įtakos mūsų sveikatai. Kokią naudą mūsų organizmui gali suteikti hialurono rūgštis? Hialuronas padės pamiršti išsausėjusias akis Pagrindinės hialurono rūgšties savybės – vandens sulaikymas, drėgmės […]

views 2880
5 svarbiausi vitaminai, puoselėjantys moters grožį
Grožis

5 svarbiausi vitaminai, puoselėjantys moters grožį

Galite išleisti krūvas pinigų įvairioms grožio procedūroms, tačiau tuomet, jei jūsų organizmas stokos tam tikrų vitaminų, rezultatai nebus tokie, kokių norėtųsi. Būtent todėl naudinga žinoti, kokie vitaminai yra tiesiog būtini plaukų, odos ir nagų grožio puoselėjimui: jei užkirsite kelią jų trūkumui, jūsų grožis atsiskleis visa savo esybe. Taigi, kokie vitaminai yra laikomi pačiais svarbiausiais? Vitaminas […]

views 179
Plaukų kirpimo mašinėlės: kaip išsirinkti geriausią ir kokybiškiausią?
Grožis

Plaukų kirpimo mašinėlės: kaip išsirinkti geriausią ir kokybiškiausią?

Pastaraisiais metais, dėl globalios situacijos visame pasaulyje, plaukų kirpimas namuose tapo norma, dažnai naudojama praktika ir savaime suprantamu dalyku. Uždaryti grožio salonai ir kirpyklos lėmė, kad dažnas vyras, jaunuolis savo šukuosenas ėmė kurti namuose. Na, o perkamiausiu šukuosenų darymo įrankiu tapo plaukų kirpimo mašinėlė. Iš esmės, plaukų kirpimo mašinėlės yra itin lengvai ir patogiai naudojamos, […]

views 940