Nors iš pirmo žvilgsnio, tai gali atrodyti kiek keista ir neįprasta, tačiau kasdienis gryno neapdoroto medaus prausiklio naudojimas yra nuostabus būdas subalansuoti, išvalyti ir atstatyti visų tipų odos būklę. O pridėdami maistingųjų medžiagų turinčių vaistažolių – gausite mišinį, kuris kaip reikiant palepins odą!
Ramunėles rinkti ir džiovinti Lietuvoje yra įprasta. Dėl savo priešuždegiminių ir tartum kortizono efektą (stresą ir uždegimus mažinantis hormonas) turinčių savybių, ramunėlių prausiklis yra tinkamas naudoti ir tiems, kas turi veido raudonį, paveiktą uždegimo ar sudirgintą odą. Kad nuramintumėte ir sušvelnintumėte jautrią odą, naudokite šią priemonę vieną ar du kartus per dieną.
Ramunėlių ir medaus veido prausiklis
Jums reikės:
Paruošimas ir naudojimas:
Šviežiai skintus ramunėlių žiedus pamerkite į šaltą vandenį ir palaikykite bent valandą – tai padės juos išvalyti. Po to žiedus nusausinkite ir sudėkite į mažą stiklinį indą. Užpilkite juos medumi ir sumaišykite. Uždenkite stiklinę ir palikite stovėti taip 1-2 savaites, kol visos vertingos vaistažolių savybės įsitrauks į medų. Kad išsaugotumėte neapdoroto medaus savybes, nekaitinkite jo. Po kiek laiko galite perkošti medų (kas yra ganėtinai keblu) arba tiesiog panaudoti kartu su vaistažolėmis.
Prieš prausimąsi įtrinkite veidą ir kaklą medaus ir ramunėlių mišiniu. Palikite kelioms minutėms ar tiek, kiek norėsis. Po to paimkite po šiltu vandeniu sudrėkintą plaušinę ar veido prausimo kempinėlę, uždėkite ją ant veido ir palaikykite 15-20 sekundžių, kad šiluma suminkštintų medų. Plaušine švelniai nuvalykite medų, užbaikite drungnu vandeniu nuskalaudami veidą.
Medaus prisotintą veido prausiklį reikėtų laikyti vėsioje ir tamsioje vietoje. Patikrinkite prieš kiekvieną naudojimą, tačiau tol, kol arbatžolės yra padengtos medumi, prausiklis turėtų išsilaikyti šviežias keletą mėnesių.
Svarbu! Prieš bet kokios naujos priemonės naudojimą, būtina atlikti jautrumo testą! Nenaudoti ant sudirgusios, pažeistos odos!