Psichologija

Kokios santykių problemos yra užfiksuotos tavo zodiako ženkle?

Publikuotas 2016 1 gruodžio views 41058
Kokios santykių problemos yra užfiksuotos tavo zodiako ženkle? shutterstock.com

Iš daugybės vienišų merginų galima išgirsti, jog visi vyrai – vienodi, todėl nėra su kuo kurti bendros ateities. Paradoksalu, tačiau tokiomis pačiomis problemomis skundžiasi ir vaikinai. Siūlome nustoti kaltinti aplinkinius ir atsigręžti į save: galbūt dėl nutrūkstančių santykių kaltas zodiako ženklo nulemtas tavo charakteris?

Avinas (kovo 21 – balandžio 19)

Manai, kad tam, jog būtum laimingas, būtinai turi susitikinėti su tokiu pat energingu ir nuotykius mėgstančiu žmogumi. Visgi realybėje derėtų pabandyti santykius kurti su visiška priešingybe: jis tave „sugrąžins ant žemės“ ir parodys, kaip iš tikrųjų atsipalaiduoti.

Jautis (balandžio 20 – gegužės 21)

Nors nuojauta kužda, kad tavasis partneris tau netinka, įgimtas užsispyrimas paima viršų. Jei esi įsitikinusi, jog tas žmogus – geras laimikis bei puiki antroji pusė, padarysi viską, kad išsaugotum santykius. Per troškimą skleisti meilę ir šilumą dažnai nesugebi atsijoti blogų kandidatų ir taip išsirinkti geriausią.

Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21)

Pasižymi puikiais socialiniais įgūdžiais ir gali kalbėti iki nukritimo. Tačiau vos kažkas pabando pažinti tikrąjį tave, jį atstumi: taip saugai save, nes bijai likti įskaudintas. Todėl tau reikia storą odą užsiauginusio partnerio, sulaikysiančio tave tuomet, kai bandysi pabėgti nuo savo jausmų.

Vėžys (birželio 22 – liepos 22)

Tave tiesiog magiškai traukia prie žmonių, kuriais reikia pasirūpinti ir kurių pasaulis sukasi tik apie juos pačius. Tokie santykiai nepriveda prie gero, todėl ieškok partnerio, kuris ne tik sugebės priimti tavo rūpestį, bet ir bus pasiruošęs atsilyginti tuo pačiu.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22)

Esi lyderis nuo gimimo ir gali gauti beveik viską, ko panorėjęs. Būtent dėl to dažnai įstringi santykiuose su žmonėmis, kurie kiekvienai tavo idėjai sako „taip”. Tačiau giliai širdyje žinai, jog tavo idealus partneris moka už save pastovėti ir ištaria „ne” tada, kai tau to labiausiai reikia.

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22)

Didžiausia tavo problema yra ta, jog per daug galvoji: nuolat grįžti į prisiminimus ir svarstai, ką galėjai padaryti kitaip, visur ieškai prasmės ir paslėptų problemų. Nors iš šono gali atrodyti, kad šalia tavęs reikia pasyvaus ir atsipalaidavusio žmogaus, rinkis tą, kuris tave palaiko, nuolat išklauso ir aptaria rūpesčius bei ramybės neduodančias mintis.

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22)

Daugeliu atvejų tavo žavesys – teigiama savybė, tačiau būtent jis kartais neleidžia į save pažvelgti kritiškai. Dažnai susitikinėji su tais, kurie, užburti tavo kerų, nemato ar bijo įvardinti tavo trūkumus. Todėl verta gyvenimą susisieti su tuo žmogumi, kuris, net ir labai tave mylėdamas, nebijo pasakyti, ką darai negerai.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 22)

Viskas gyvenime bei santykiuose vyksta pagal tavo planą, todėl labai dažnai būni su nuostabiais, tačiau paprieštarauti nedrįstančiais žmonėmis. Tam, kad santykiuose atrastum balansą, labai svarbu išsirinkti mylintį partnerį, neleidžiantį tau viskam vadovauti.

Šaulys (lapkričio 23 – gruodžio 21)

Esi optimistiška ir linksma asmenybė, todėl nenuostabu, kad pritrauki tokius pačius žmones. Visgi santykiuose svarbu ne tik linksmybės, bet ir tvirtas pagrindas bei pasitikėjimas. Todėl dairykis partnerio, būsiančio kartu sunkiais laikais, tačiau neužgesinsiančio tavo kibirkštėlės.

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 20)

Tau gyvenime svarbiausia nepriklausomybė ir savarankiškumas, ir tai tikrai nėra blogai. Tačiau jei susitikinėsi su tokio pat būdo žmonėmis, jūsų santykiais vystysis vėžlio greičiu. Tau tinkamas partneris sugebės ištraukti tave iš nepriklausomybės kiauto neleisdamas pasijusti, jog prarandi save.

Vandenis (sausio 21 – vasario 18)

Tavo savisaugos instinktas labai stiprus, todėl pernelyg įtemptoje ar emocionalioje situacijoje įjungi autopilotą ir bandai užblokuoti bet kokius jausmus. Nors tai neskamba viliojančiai, nebūk su tuo, su kuriuo jautiesi saugus ir galintis viską kontroliuoti: rinktis tą, kuris neleis pabėgti santykiams pereinant į aukštesnį lygį.

Žuvys (vasario 19 – kovo 20)

Esi visada pasiruošęs padėti aplinkiniams ir iš nesitiki jokios naudos. Vienintelė problema yra ta, kad kai kurie žmonės tai pajaučia ir ima tavimi manipuliuoti: įtikina, jog dėl santykių problemų esi kaltas tik tu. Rinkis partnerį, kuris gerbia ir žavisi tavo nesavanaudiškumu, tačiau myli tave dėl to, koks esi, o ne dėl to, ką jam suteiki.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Psichologija

5 priežastys keliauti su mama

Iš pradžių gali pasirodyti beprotiška, tačiau kelionė su mama yra asmeninio augimo dalis. Kai esame maži, mama mus lydi  visur ir tai yra taip natūralu, kaip  kasdien valytis dantis. Tačiau bėgant metams šis ryšys susilpnėja arba visai nutrūksta. Iš pradžių gali atrodyti, kad kartu pasiimti žemėlapį ir pasirinkti kelionės tikslą gali būti beprotiška idėja, tačiau, […]

views 5858
Psichologija

Kodėl vienišos moterys yra laimingesnės?

Vis daugėja moterų, kurios savo pasirinkimu arba dėl to, kad nerado stabilaus partnerio, kuris padarytų jas laimingomis, nusprendė gyventi vienos be jokių santykių. Vienišumas tapo gyvenimo būdu, kuriuo jau mėgaujasi daug moterų ir net vyrų. Manymas, kad moterų prioritetai yra susirasti partnerį, susituokti ir susilaukti vaikų, jau išėjo iš mados… Laikai pasikeitė, taip pat ir […]

views 7281
Psichologija

5 protingi veiksmai, kurie padės naudoti mažiau plastiko

Pasaulyje vis labiau plinta zero waste idėja, propaguojanti mažinti atliekas buityje ir atsisakyti kuo daugiau plastiko gaminių. Ypač aktualu yra sumažinti plastikinių maišelių kiekį, nes tai yra vienas pagrindinių aplinkos taršos šaltinių. Būtent dėl plastikinių maišelių, vandenyne ir jūrose žūsta šimtai tūkstančių gyvūnų ir paukščių. Tai kelia milžinišką grėsmę visai ekosistemai.Mokslininkai yra paskaičiavę, jog tam, […]

views 7798

10 frazių, kurias turėtumėte išbraukti iš savo žodyno

Dažnai stebimės, kad mūsų gyvenime nutinka taip, kad ima ir išsipildo tai, ko labiausiai bijome. Atrodo, kad tuomet visas pasaulis yra nusiteikęs prieš mus ir labai neteisingas. Tačiau pradėjus nagrinėti tikrąsias priežastis, galima atrasti netikėtų dalykų. Pavyzdžiui, galima pastebėti kad dažnai patys kuriame realybę, kurioje po kiek laiko atsiduriame. Kartais tai darome sąmoningai, besiguosdami aplinkiniams […]

views 7074

5 triukai ramiam miegui

Miegas yra itin svarbus ne tik žmogaus fizinei, bet ir psichinei sveikatai. Todėl reiktų stengtis pakankamai ir kokybiškai išsimiegoti. Miego kokybė priklauso nuo jo ciklo fazių, kurias pasiekus smegenų veikla yra labai skirtinga. Pavyzdžiui, pirmoje miego fazėje jūs atsipalaiduojate, nurimsta jūsų širdies ritmas ir kvėpavimas. Taip kūnas ruošiasi užmigimui. Antroje miego fazėje, dažniausiai dar esame […]

views 5398