Radote klaidą? Radote klaidą?
Psichologija

Kokios santykių problemos yra užfiksuotos tavo zodiako ženkle?

tags
Publikuotas 2016 gruodžio 1 views 39350
Kokios santykių problemos yra užfiksuotos tavo zodiako ženkle? shutterstock.com

Iš daugybės vienišų merginų galima išgirsti, jog visi vyrai – vienodi, todėl nėra su kuo kurti bendros ateities. Paradoksalu, tačiau tokiomis pačiomis problemomis skundžiasi ir vaikinai. Siūlome nustoti kaltinti aplinkinius ir atsigręžti į save: galbūt dėl nutrūkstančių santykių kaltas zodiako ženklo nulemtas tavo charakteris?

Avinas (kovo 21 – balandžio 19)

Manai, kad tam, jog būtum laimingas, būtinai turi susitikinėti su tokiu pat energingu ir nuotykius mėgstančiu žmogumi. Visgi realybėje derėtų pabandyti santykius kurti su visiška priešingybe: jis tave „sugrąžins ant žemės“ ir parodys, kaip iš tikrųjų atsipalaiduoti.

Jautis (balandžio 20 – gegužės 21)

Nors nuojauta kužda, kad tavasis partneris tau netinka, įgimtas užsispyrimas paima viršų. Jei esi įsitikinusi, jog tas žmogus – geras laimikis bei puiki antroji pusė, padarysi viską, kad išsaugotum santykius. Per troškimą skleisti meilę ir šilumą dažnai nesugebi atsijoti blogų kandidatų ir taip išsirinkti geriausią.

Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21)

Pasižymi puikiais socialiniais įgūdžiais ir gali kalbėti iki nukritimo. Tačiau vos kažkas pabando pažinti tikrąjį tave, jį atstumi: taip saugai save, nes bijai likti įskaudintas. Todėl tau reikia storą odą užsiauginusio partnerio, sulaikysiančio tave tuomet, kai bandysi pabėgti nuo savo jausmų.

Vėžys (birželio 22 – liepos 22)

Tave tiesiog magiškai traukia prie žmonių, kuriais reikia pasirūpinti ir kurių pasaulis sukasi tik apie juos pačius. Tokie santykiai nepriveda prie gero, todėl ieškok partnerio, kuris ne tik sugebės priimti tavo rūpestį, bet ir bus pasiruošęs atsilyginti tuo pačiu.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22)

Esi lyderis nuo gimimo ir gali gauti beveik viską, ko panorėjęs. Būtent dėl to dažnai įstringi santykiuose su žmonėmis, kurie kiekvienai tavo idėjai sako „taip”. Tačiau giliai širdyje žinai, jog tavo idealus partneris moka už save pastovėti ir ištaria „ne” tada, kai tau to labiausiai reikia.

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22)

Didžiausia tavo problema yra ta, jog per daug galvoji: nuolat grįžti į prisiminimus ir svarstai, ką galėjai padaryti kitaip, visur ieškai prasmės ir paslėptų problemų. Nors iš šono gali atrodyti, kad šalia tavęs reikia pasyvaus ir atsipalaidavusio žmogaus, rinkis tą, kuris tave palaiko, nuolat išklauso ir aptaria rūpesčius bei ramybės neduodančias mintis.

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22)

Daugeliu atvejų tavo žavesys – teigiama savybė, tačiau būtent jis kartais neleidžia į save pažvelgti kritiškai. Dažnai susitikinėji su tais, kurie, užburti tavo kerų, nemato ar bijo įvardinti tavo trūkumus. Todėl verta gyvenimą susisieti su tuo žmogumi, kuris, net ir labai tave mylėdamas, nebijo pasakyti, ką darai negerai.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 22)

Viskas gyvenime bei santykiuose vyksta pagal tavo planą, todėl labai dažnai būni su nuostabiais, tačiau paprieštarauti nedrįstančiais žmonėmis. Tam, kad santykiuose atrastum balansą, labai svarbu išsirinkti mylintį partnerį, neleidžiantį tau viskam vadovauti.

Šaulys (lapkričio 23 – gruodžio 21)

Esi optimistiška ir linksma asmenybė, todėl nenuostabu, kad pritrauki tokius pačius žmones. Visgi santykiuose svarbu ne tik linksmybės, bet ir tvirtas pagrindas bei pasitikėjimas. Todėl dairykis partnerio, būsiančio kartu sunkiais laikais, tačiau neužgesinsiančio tavo kibirkštėlės.

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 20)

Tau gyvenime svarbiausia nepriklausomybė ir savarankiškumas, ir tai tikrai nėra blogai. Tačiau jei susitikinėsi su tokio pat būdo žmonėmis, jūsų santykiais vystysis vėžlio greičiu. Tau tinkamas partneris sugebės ištraukti tave iš nepriklausomybės kiauto neleisdamas pasijusti, jog prarandi save.

Vandenis (sausio 21 – vasario 18)

Tavo savisaugos instinktas labai stiprus, todėl pernelyg įtemptoje ar emocionalioje situacijoje įjungi autopilotą ir bandai užblokuoti bet kokius jausmus. Nors tai neskamba viliojančiai, nebūk su tuo, su kuriuo jautiesi saugus ir galintis viską kontroliuoti: rinktis tą, kuris neleis pabėgti santykiams pereinant į aukštesnį lygį.

Žuvys (vasario 19 – kovo 20)

Esi visada pasiruošęs padėti aplinkiniams ir iš nesitiki jokios naudos. Vienintelė problema yra ta, kad kai kurie žmonės tai pajaučia ir ima tavimi manipuliuoti: įtikina, jog dėl santykių problemų esi kaltas tik tu. Rinkis partnerį, kuris gerbia ir žavisi tavo nesavanaudiškumu, tačiau myli tave dėl to, koks esi, o ne dėl to, ką jam suteiki.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Hermano Hesės citatos
Psichologija

Įkvepiančios Hermano Hesės citatos apie meilę

Hermanas Hesė – intelektualinių, filosofinių ir psichologinių romanų meistras, 1946 metų Nobelio premijos laureatas. Kviečiame paskaityti jo citatas turbūt apie patį svarbiausią dalyką gyvenime – meilę.  Kai dingsta kas nors brangaus ir nepakeičiamo, jaučiamės lyg pabudę iš sapno. Skaitymas be meilės, žinios be pagarbos, išsilavinimas be atsidavimo yra viena sunkiausių nuodėmių dvasiai. Karus sukelia žmonės, kurie […]

views 8577
Psichologija

15 Įkvepiančių Antuano de Sen Egziuperi citatų, kurios padės jaustis laimingais

Garsus prancūzų rašytojas Antuanas de Sent Egziuperi daugiausiai žinomas dėl savo populiariausios knygos „Mažasis princas“– filosofinės pasakos, skirtos suaugusiems. Knyga įkvepia mylėti visą aplinkui, paleisti, išlaisvinti bei prisijaukinti. Pateikiame jums šio autoriaus citatų, kurios praskaidrins dieną ir padės pasijusti laimingais.  1. Laikas yra ne smėlio laikrodis, kuris naudoja smėlį, o pjovėjas, rišantis pėdą. Citadelė 2. […]

views 44230
Nuostabios vietos vestuvių fotosesijoms Lietuvoje
Psichologija

Nuostabios vietos vestuvių fotosesijoms Lietuvoje

Artėja viena gražiausių dienų jūsų gyvenime, tačiau vis dar dvejojate, kokią vietą pasirinkti savo vestuvių fotosesijai? Tai jums gali padėti padaryti jūsų vestuvių fotografas. Apsiginklavęs savo foto įranga jis išbraidė ne vieną žolynais apaugusią Lietuvos vietą, ne kartą kojas mirkė jūroje vien tam, kad pagautų patį geriausią kadrą, stengdamasis kiekvieno istoriją paversti išskirtine. Siūlome pasižvalgyti […]

views 7789
Psichologija

Kaip įgyvendinti savo tikslus?

Dar visai neseniai Naujųjų metų išvakarėse kūrėme ne tik planus, bet ryžtingai pažadėjome sau, kad kitais metais viskas bus kitaip. Daugiau sportuosime, numesime svorio, susirasime antrąją pusę ir pagaliau išvyksime į išsvajotąją kelionę. Deja, dažnai tie pažadai sutirpsta taip greitai, kaip iškritusios snaigės ant mūsų blakstienų. Ką daryti, jog tikslai pagaliau virstų realybe? Pakabinkite tikslus […]

views 7431
10 įkvepiančių knygų, kurios pakeis jūsų gyvenimą
Psichologija

10 įkvepiančių knygų, kurios pakeis jūsų gyvenimą

Turbūt sutiksite, jog būna knygų, kurias vos pradėjus skaityti, norisi mesti į šalį, ir tokių, kurios sudomina nuo pat pirmo puslapio. Kai kurios knygos mus įkvepia taip, kad nejučia pradedame keisti savo gyvenimą teigiama linkme. Gamtos Grožio Formulė dalinasi įkvepiančių knygų dešimtuku.   1. Paulo Coelho „Alchemikas“ „Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų.“ […]

views 26673