Psichologija

Kaip sutikti 2017-uosius, kad Ugninis Gaidys liktų patenkintas?

Publikuotas 2016 26 gruodžio views 18733
Kaip sutikti 2017-uosius, kad Ugninis Gaidys liktų patenkintas? shutterstock.com

Pagal kinų kalendorių, 2017-ieji – Ugninio Gaidžio metai. Jiems derėtų ruoštis ne tik skaitant horoskopus, bet ir atkreipti dėmesį į fengšui. Netikite šia filosofija? Tuomet tiesiog pasisemkite idėjų šventiniam vakarui!

Šventinis stalas: be vištienos ir su natūraliu sidru

Maisto klausimu gaidžiai nėra labai išrankūs – jiems užtenka paprasčiausių grūdų. Todėl prie šventinių patiekalų nepamirškite pupelių, duonos bei avižų, taip pat sėkmę prisišaukti galite ant stalo pabarstydami įvairių sėklų. Valgiai turėtų būti itin spalvingi, primenantys ryškią gaidžio uodegą, o jais mėgaukitės kartu su ateinančių metų gėrimu – natūraliu sidru.

2017-ųjų išvakarėse patariama susilaikyti nuo mėsos. Draudžiama valgyti vištieną ir kalakutieną, kadangi taip galite įžeisti Ugninį Gaidį ir užsitraukti jo nemalonę. Patiekalus derėtų pagardinti dašio žolelėmis bei baltaisiais pipirais. Beje, nepamirškite, jog ateinančių metų skonis – saldus, todėl ant stalo turėtų atsirasti vietos sausainiams, šokoladams, tortams ir pan.

Naujųjų apranga: tegu karaliauja auksas!

Rekomenduojama 2017-uosius pasitikti pasipuošus raudona ir auksine spalvomis. Venkite labai gilių iškirpčių ir perregimų audinių – vargu, ar tokiu būdu pritrauksite Ugninio Gaidžio dėmesį. Moterys turėtų pasipuošti raudonų, geltonų ar auksinių tonų kokteilinėmis suknelėmis ir avėti batelius aukštu kulnu – jie vizualiai palieknins bei pagražins kojas. Taip pat nepamirškite pasidabinti auksiniais ar perliniais papuošalais.

Vyrai šventinį vakarą gali rinktis kiek mažiau formalią aprangą. Itin griežtas kostiumas neleis jaustis pakankamai patogiai ir taip sugadins šventinę nuotaiką. Tačiau jei 2017-uosius pasitiksite kasdieniais, namuose dėvimais drabužiais, galite įžeisti Ugninį Gaidį.

Kaip ir gaidys turi ryškią skiauterę, taip ir jūs galite drąsiai eksperimentuoti su savo šukuosena. Tuo tarpu, tikintiems akmenų galia derėtų pasipuošti ametistu ar topazu.

shutterstock.com

shutterstock.com

2017-uosius geriausia pasitikti šeimos apsuptyje

Gruodžio 31-ąją patariama švęsti su šeima ir giminaičiais. Jei juos iškeisite į audringą vakarėlį naktiniame klube, Ugninis Gaidys gali kaip reikiant įsižeisti. Sėkmė itin šypsosis tiems, prie kurių stalo sėdės gaidžio metais gimę artimieji. Nepamirškite laikytis kiniškų tradicijų ir piktas dvasias išbaidyti triukšmingų fejerverkų pagalba.

Naujųjų išvakarėse nebūtina švaistytis brangiomis dovanomis: artimuosius pradžiuginkite naudingos smulkmenomis, nes Ugninis Gaidys mėgsta praktiškumą. Tiesa, jo charakteris – sudėtingas, todėl tiek prie šventinio stalo, tiek ateinančiais metais venkite veltis į beprasmiškus konfliktus.

Skirkite laiko namų puošybai

Interjere turėtų karaliauti žali, mėlyni ir raudoni papuošimai, pagaminti iš natūralių medžiagų. Pavyzdžiui, bene idealiai tam tiks pintinė gerai prinokusių obuolių. Eglutę dabinkite auksiniais ir raudonais blizgučiais, kurie ne tik pagyvins šventinę nuotaiką, bet ir sukurs prabangos pojūtį. 2017-ųjų aromatas – mirų, todėl jomis pakvėpinę namus pritrauksite sėkmę.

Naujųjų naktis ypatinga ne tik dėl linksmybių, bet ir sau duodamų pažadų. Tam, kad tai padaryti būtų lengviau, pasitelkę smulkmenas ir fengšui patarimus susikurkite šventinę nuotaiką.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Psichologija

5 priežastys keliauti su mama

Iš pradžių gali pasirodyti beprotiška, tačiau kelionė su mama yra asmeninio augimo dalis. Kai esame maži, mama mus lydi  visur ir tai yra taip natūralu, kaip  kasdien valytis dantis. Tačiau bėgant metams šis ryšys susilpnėja arba visai nutrūksta. Iš pradžių gali atrodyti, kad kartu pasiimti žemėlapį ir pasirinkti kelionės tikslą gali būti beprotiška idėja, tačiau, […]

views 5478
Psichologija

Kodėl vienišos moterys yra laimingesnės?

Vis daugėja moterų, kurios savo pasirinkimu arba dėl to, kad nerado stabilaus partnerio, kuris padarytų jas laimingomis, nusprendė gyventi vienos be jokių santykių. Vienišumas tapo gyvenimo būdu, kuriuo jau mėgaujasi daug moterų ir net vyrų. Manymas, kad moterų prioritetai yra susirasti partnerį, susituokti ir susilaukti vaikų, jau išėjo iš mados… Laikai pasikeitė, taip pat ir […]

views 6862
Psichologija

5 protingi veiksmai, kurie padės naudoti mažiau plastiko

Pasaulyje vis labiau plinta zero waste idėja, propaguojanti mažinti atliekas buityje ir atsisakyti kuo daugiau plastiko gaminių. Ypač aktualu yra sumažinti plastikinių maišelių kiekį, nes tai yra vienas pagrindinių aplinkos taršos šaltinių. Būtent dėl plastikinių maišelių, vandenyne ir jūrose žūsta šimtai tūkstančių gyvūnų ir paukščių. Tai kelia milžinišką grėsmę visai ekosistemai.Mokslininkai yra paskaičiavę, jog tam, […]

views 7225

10 frazių, kurias turėtumėte išbraukti iš savo žodyno

Dažnai stebimės, kad mūsų gyvenime nutinka taip, kad ima ir išsipildo tai, ko labiausiai bijome. Atrodo, kad tuomet visas pasaulis yra nusiteikęs prieš mus ir labai neteisingas. Tačiau pradėjus nagrinėti tikrąsias priežastis, galima atrasti netikėtų dalykų. Pavyzdžiui, galima pastebėti kad dažnai patys kuriame realybę, kurioje po kiek laiko atsiduriame. Kartais tai darome sąmoningai, besiguosdami aplinkiniams […]

views 6857

5 triukai ramiam miegui

Miegas yra itin svarbus ne tik žmogaus fizinei, bet ir psichinei sveikatai. Todėl reiktų stengtis pakankamai ir kokybiškai išsimiegoti. Miego kokybė priklauso nuo jo ciklo fazių, kurias pasiekus smegenų veikla yra labai skirtinga. Pavyzdžiui, pirmoje miego fazėje jūs atsipalaiduojate, nurimsta jūsų širdies ritmas ir kvėpavimas. Taip kūnas ruošiasi užmigimui. Antroje miego fazėje, dažniausiai dar esame […]

views 5294