Radote klaidą? Radote klaidą?
Psichologija

Kaip sutikti 2017-uosius, kad Ugninis Gaidys liktų patenkintas?

tags
Publikuotas 2016 gruodžio 26 views 17100
Kaip sutikti 2017-uosius, kad Ugninis Gaidys liktų patenkintas? shutterstock.com

Pagal kinų kalendorių, 2017-ieji – Ugninio Gaidžio metai. Jiems derėtų ruoštis ne tik skaitant horoskopus, bet ir atkreipti dėmesį į fengšui. Netikite šia filosofija? Tuomet tiesiog pasisemkite idėjų šventiniam vakarui!

Šventinis stalas: be vištienos ir su natūraliu sidru

Maisto klausimu gaidžiai nėra labai išrankūs – jiems užtenka paprasčiausių grūdų. Todėl prie šventinių patiekalų nepamirškite pupelių, duonos bei avižų, taip pat sėkmę prisišaukti galite ant stalo pabarstydami įvairių sėklų. Valgiai turėtų būti itin spalvingi, primenantys ryškią gaidžio uodegą, o jais mėgaukitės kartu su ateinančių metų gėrimu – natūraliu sidru.

2017-ųjų išvakarėse patariama susilaikyti nuo mėsos. Draudžiama valgyti vištieną ir kalakutieną, kadangi taip galite įžeisti Ugninį Gaidį ir užsitraukti jo nemalonę. Patiekalus derėtų pagardinti dašio žolelėmis bei baltaisiais pipirais. Beje, nepamirškite, jog ateinančių metų skonis – saldus, todėl ant stalo turėtų atsirasti vietos sausainiams, šokoladams, tortams ir pan.

Naujųjų apranga: tegu karaliauja auksas!

Rekomenduojama 2017-uosius pasitikti pasipuošus raudona ir auksine spalvomis. Venkite labai gilių iškirpčių ir perregimų audinių – vargu, ar tokiu būdu pritrauksite Ugninio Gaidžio dėmesį. Moterys turėtų pasipuošti raudonų, geltonų ar auksinių tonų kokteilinėmis suknelėmis ir avėti batelius aukštu kulnu – jie vizualiai palieknins bei pagražins kojas. Taip pat nepamirškite pasidabinti auksiniais ar perliniais papuošalais.

Vyrai šventinį vakarą gali rinktis kiek mažiau formalią aprangą. Itin griežtas kostiumas neleis jaustis pakankamai patogiai ir taip sugadins šventinę nuotaiką. Tačiau jei 2017-uosius pasitiksite kasdieniais, namuose dėvimais drabužiais, galite įžeisti Ugninį Gaidį.

Kaip ir gaidys turi ryškią skiauterę, taip ir jūs galite drąsiai eksperimentuoti su savo šukuosena. Tuo tarpu, tikintiems akmenų galia derėtų pasipuošti ametistu ar topazu.

shutterstock.com

shutterstock.com

2017-uosius geriausia pasitikti šeimos apsuptyje

Gruodžio 31-ąją patariama švęsti su šeima ir giminaičiais. Jei juos iškeisite į audringą vakarėlį naktiniame klube, Ugninis Gaidys gali kaip reikiant įsižeisti. Sėkmė itin šypsosis tiems, prie kurių stalo sėdės gaidžio metais gimę artimieji. Nepamirškite laikytis kiniškų tradicijų ir piktas dvasias išbaidyti triukšmingų fejerverkų pagalba.

Naujųjų išvakarėse nebūtina švaistytis brangiomis dovanomis: artimuosius pradžiuginkite naudingos smulkmenomis, nes Ugninis Gaidys mėgsta praktiškumą. Tiesa, jo charakteris – sudėtingas, todėl tiek prie šventinio stalo, tiek ateinančiais metais venkite veltis į beprasmiškus konfliktus.

Skirkite laiko namų puošybai

Interjere turėtų karaliauti žali, mėlyni ir raudoni papuošimai, pagaminti iš natūralių medžiagų. Pavyzdžiui, bene idealiai tam tiks pintinė gerai prinokusių obuolių. Eglutę dabinkite auksiniais ir raudonais blizgučiais, kurie ne tik pagyvins šventinę nuotaiką, bet ir sukurs prabangos pojūtį. 2017-ųjų aromatas – mirų, todėl jomis pakvėpinę namus pritrauksite sėkmę.

Naujųjų naktis ypatinga ne tik dėl linksmybių, bet ir sau duodamų pažadų. Tam, kad tai padaryti būtų lengviau, pasitelkę smulkmenas ir fengšui patarimus susikurkite šventinę nuotaiką.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Hermano Hesės citatos
Psichologija

Įkvepiančios Hermano Hesės citatos apie meilę

Hermanas Hesė – intelektualinių, filosofinių ir psichologinių romanų meistras, 1946 metų Nobelio premijos laureatas. Kviečiame paskaityti jo citatas turbūt apie patį svarbiausią dalyką gyvenime – meilę.  Kai dingsta kas nors brangaus ir nepakeičiamo, jaučiamės lyg pabudę iš sapno. Skaitymas be meilės, žinios be pagarbos, išsilavinimas be atsidavimo yra viena sunkiausių nuodėmių dvasiai. Karus sukelia žmonės, kurie […]

views 8623
Psichologija

15 Įkvepiančių Antuano de Sen Egziuperi citatų, kurios padės jaustis laimingais

Garsus prancūzų rašytojas Antuanas de Sent Egziuperi daugiausiai žinomas dėl savo populiariausios knygos „Mažasis princas“– filosofinės pasakos, skirtos suaugusiems. Knyga įkvepia mylėti visą aplinkui, paleisti, išlaisvinti bei prisijaukinti. Pateikiame jums šio autoriaus citatų, kurios praskaidrins dieną ir padės pasijusti laimingais.  1. Laikas yra ne smėlio laikrodis, kuris naudoja smėlį, o pjovėjas, rišantis pėdą. Citadelė 2. […]

views 44516
Nuostabios vietos vestuvių fotosesijoms Lietuvoje
Psichologija

Nuostabios vietos vestuvių fotosesijoms Lietuvoje

Artėja viena gražiausių dienų jūsų gyvenime, tačiau vis dar dvejojate, kokią vietą pasirinkti savo vestuvių fotosesijai? Tai jums gali padėti padaryti jūsų vestuvių fotografas. Apsiginklavęs savo foto įranga jis išbraidė ne vieną žolynais apaugusią Lietuvos vietą, ne kartą kojas mirkė jūroje vien tam, kad pagautų patį geriausią kadrą, stengdamasis kiekvieno istoriją paversti išskirtine. Siūlome pasižvalgyti […]

views 7841
Psichologija

Kaip įgyvendinti savo tikslus?

Dar visai neseniai Naujųjų metų išvakarėse kūrėme ne tik planus, bet ryžtingai pažadėjome sau, kad kitais metais viskas bus kitaip. Daugiau sportuosime, numesime svorio, susirasime antrąją pusę ir pagaliau išvyksime į išsvajotąją kelionę. Deja, dažnai tie pažadai sutirpsta taip greitai, kaip iškritusios snaigės ant mūsų blakstienų. Ką daryti, jog tikslai pagaliau virstų realybe? Pakabinkite tikslus […]

views 7471
10 įkvepiančių knygų, kurios pakeis jūsų gyvenimą
Psichologija

10 įkvepiančių knygų, kurios pakeis jūsų gyvenimą

Turbūt sutiksite, jog būna knygų, kurias vos pradėjus skaityti, norisi mesti į šalį, ir tokių, kurios sudomina nuo pat pirmo puslapio. Kai kurios knygos mus įkvepia taip, kad nejučia pradedame keisti savo gyvenimą teigiama linkme. Gamtos Grožio Formulė dalinasi įkvepiančių knygų dešimtuku.   1. Paulo Coelho „Alchemikas“ „Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų.“ […]

views 26786