Psichologija

Kaip suprasti, jog vyras jus vis dar beprotiškai įsimylėjęs?

Publikuotas 2016 21 kovo views 193141
Kaip suprasti, jog vyras jus vis dar beprotiškai įsimylėjęs?

Visgi, jei jums reikia įrodymų, kad jūsų vyras vis dar karštai jus įsimylėjęs, pateikiame pavyzdžius, kuriuose atrasite visus patvirtinimus.

Santykių pradžioje skrajojame padebesiais ir jaučiamės neapsakomai nuostabiai. Tačiau vėliau kiekviena susimąstome, ar mūsų antroji pusė vis dar myli taip karštai, kaip ir sąntykių pradžioje? Meilė turi kelias stadijas. Pasiekus prisirišimo stadiją, nenuostabu, kad jūsų vyras rečiau pateikia malonių, žadą atimančių siurprizų, tačiau po ilgo jūsų draugystės laikotarpio, jis puikiai žino ką jūs mėgstate ir ko negalite pakęsti. 

  • Palengvina namų ruošos darbus

Jei jūsų antroji pusė žino bent 3 – 4 dalykus, kurie jus erzina ir pats tai atlieka, tai rodo vyro rūpestingumą ir meilę jums. Nepamirškite, kad jūsų nemėgstami darbai jam taip pat gali neteikti itin daug malonumo, todėl atminkite, jog yra dalykų, kurie jį taip pat erzina ir kartais padarykite malonią paslaugą vyrui, atlikdama tai už jį.

  • Vis dar stengiasi nustebinti

Jei vyras, nors ir rečiau, bet stengiasi rasti būdų kaip praskaidrinti jūsų dieną, tai svarus įrodymas, kad jis vis dar stipriai myli. Čia kalbama ne apie prabangias dovanas. Dažniausiai siurprizais tampa paprasčiausi malonūs gestai, tokie kaip netikėta dovana: gėlės, saldainiai ar mėgstami ledai. Staigmena gali būti bilietai į filmą, apie kurį buvote užsiminusi ar koncertą apie kurį kalbėjote vakar. Viso to esmė – jis mąsto apie tai, kaip nenuklysti į nuobodžių santykių vingį bei stengiasi parodyti, jog jis vis dar prisimena smulkmenėles, kurios priverčia jus nusišypsoti, o svarbiausia – jis vis dar nori matyti tą šypseną. Nepamirškite to ir, jeigu norite išlaikyti kibirkštėlę, kuo dažniau dovanokite jam gerą nuotaiką.

  • Kartu vyksta į teminius vakarėlius

Įsivaizduokite, jog šį vakarą galite palikti vaikus auklei ir tiesiog atsipalaiduoti, nes jūsų draugė rengia šaunų teminį vakarėlį. Ši mintis vyro taip nežavi, nes dideli vakarėliai ir persirenginėjimai jam ne prie širdies. Visgi, jei jis neišpūtė iš to didelio burbulo, reiškia, jis išties jus dievina.

Jei jums vos spėjus ištarti, tai, kad būtų malonu abiems kartu keliauti į vakarėlį, vietoj ilgo ir ugningo ginčo, jis tiesiog užsideda savo kostiumą, reiškia, jog jūsų vyras perlipa per save. Visa tai tam, kad padarytų jus laimingą. Vyro poelgiai visuomet atskleidžia tai, ko jis nepasako garsiai.

  • Stengiasi kuo greičiau pabaigti ginčą

Ar esate iki paskutiniųjų bandžiusi įrodyti savo tiesą ir laimėti ginčą net tuomet, kai supratote, jog esate neteisi? Tokiose situacijose, mylintis vyras neretai tiesiog nusileidžia, žinodamas, kad ilgos diskusijos ir bandymas išsiaiškinti nesusipratimo priežastis gali tik paaštrinti ginčą, kurio padariniai ilgam liks moters atmintyje. Tai nereiškia, kad vyras pavargo – jis tiesiog nenori jūsų liūdinti.

Visiškai normalu, kad vyrai santykiuose linkę vengti nemalonių konfrontacijų. Kitą kartą atsidūrus panašioje situacijoje, tiesiog sustokite ir pamąstykite kas jums svarbiau: būti teisiai ar išspręsti problemą? Žvilgsnis į problemą iš šalies padeda nusiraminti ir toliau tęsti diskusiją, tik šį kartą daug racionaliau ir santūriau.

  • Bendraudamas nesinaudoja telefonu

Dažnai per daug dėmesio skiriame socialiniams tinklams ir kitoms programėlėms. Dalinamės nuotraukomis, patikusiais straipsniais, įsitraukiame į juokingų vaizdelių peržiūras ar komentuojame draugų nuotraukas.

Jei jūsų vyras retai kada pasineria į išmaniųjų technologijų labirintus ir bendraudamas su jumis stengiasi jas naudoti kuo mažiau, tai puikus įrodymas, kad jam vis dar labai rūpite. Vyras, nuoširdžiai mylintis moterį, nepaisant visų svarbių reikalų, žino, kada padėti technologijas ir darbus į šalį ir visą savo dėmesį skirti tik jums. Tokiam vyrui jo moteris svarbesnė ir už karjerą, ir už draugus. Tai nereiškia, jog vos tik jums užsigeidus, vyras turi į šalį mesti visus savo darbus, tačiau jei jis sugeba racionaliai suderinti naudojimąsi technologijomis ir bendravimą su jumis, jis visa širdimi jums atsidavęs.

  • Leidžia nuspręsti, ką veikti ar kur vykti

Tokį elgesį labai lengva supainioti su paprasčiausiu nesidomėjimu ir abejingumu, bet psichologas ir knygų apie santykius autorius Paul Coleman teigia, jog įsimylėjusių vyrų organizme vyrauja mažesnis serotonino kiekis, nei įsimylėjusių moterų organizme. Serotoninas skatina žmogų jaustis laimingesniam ir atviriau tai išreikšti aplinkiniams. Dėl šio hormono kiekių skirtumo, vyrai santykiuose būna mažiau entuziastingi jie linkę santūriau reaguoti ir lengviau priimti kompromisus dėl bendros veiklos, net jei tai tiesiog sėdėjimas priešais televizorių. Vietoj to, kad jaustumėtės sutrikusi dėl tokio savo mylimojo elgesio, priimkite jo sutikimą veikti bet ką, kaip galimybę išbandyti šį tą naujo ir įdomaus. Nepraleiskite progos pasiūlyti kažką netikėto ir praskaidrinti jo kasdienybę – tai privers jį dar labiau įsimylėti.

 

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai

Kaip užtikrinti ramų ir kokybišką kūdikio miegą

Priešingai, nei atrodo, miegas mažyliui yra kur kas daugiau nei poilsis – tai tikrai įtemptas laikas jaunam organizmui. Gilaus miego fazės metu hipofizė gamina somatropiną – hormoną, atsakingą už ilgą kaulų augimą, svorio augimą ir regeneraciją. Nervų sistema dalyvauja analizuojant, apdorojant, įsimenant ir atskiriant aktyviuoju laikotarpiu gaunamą informaciją. Taigi kaip užtikrinti, kad kūdikis gautų ramų […]

views 231

Stilinga ir praktiška: atraskite tobulą moterišką piniginę

Piniginė – tai daiktas, be kurio nė viena moteris neišeina iš namų. Tai labai praktiškas aksesuaras, kuriame laikote dokumentus, pinigus ar bankomatų korteles, bet kartu tai gali būti ir stiliaus akcentas bei puošmena. Jei pagalvotumėte, kaip dažnai per dieną naudojatės pinigine, tikriausiai pastebėtumėte, kad per dieną ją laikote rankose kelis ar keliolika kartų. Todėl labai […]

views 316

Poroms: laukia ilgas laikas atskirai? Pasiruoškite

Natūralu, šiandien daugeliui porų bent kartą tenka pabūti atskirai – darbo galimybės užsienyje, senos svajonės pakeliauti vienumoje ir kt. Kiekvienuose santykiuose kokybiškas laikas kartu yra labai svarbus. Tačiau kaip tai padaryti, kai laukia ilgesnis išsiskyrimas? Šiandien naujausios technologijos, kūrybiški sprendimai ir šiek tiek pastangų leidžia palaikyti ryšį ir sumažinti skiriančio atstumo pojūtį. Toliau – kelios […]

views 386

Kokybiškas miegas – kaip susikurti optimalią aplinką?

Kokybiškas miegas yra labai svarbus mūsų sveikatai, energijos lygiui ir bendrai gyvenimo kokybei. Vis dėlto dažnai pamirštame, kad miego kokybę lemia ne tik mūsų įpročiai, bet ir pati miego aplinka. Tad pakalbėkime plačiau, kaip susikurti tokią aplinką, kuri leistų mėgautis giliu ir atpalaiduojančiu miegu. Tinkama lova – pamatas kokybiškam miegui Miegamojo lova turėtų būti ne […]

views 380

Kelionių su vaikais daiktų atmintinė

Kelionės su vaikais, nesvarbu, ar jie būtų mažamečiai, ar paaugliai, kelia unikalių iššūkių ir džiaugsmų. Pasiruošimas yra svarbiausia, kad kelionė būtų sklandi ir maloni visiems. Tarp daugybės daiktų, kuriuos reikia susipakuoti, tam tikri būtiniausi daiktai išsiskiria tuo, kad jie gali patenkinti mažųjų keliautojų poreikius – nuo gėrimų iki pramogų. Šioje atmintinėje atkreipiamas dėmesys į svarbiausius […]

views 398