Psichologija

Kaip suprasti, jog vyras jus vis dar beprotiškai įsimylėjęs?

Publikuotas 2016 21 kovo views 192971
Kaip suprasti, jog vyras jus vis dar beprotiškai įsimylėjęs?

Visgi, jei jums reikia įrodymų, kad jūsų vyras vis dar karštai jus įsimylėjęs, pateikiame pavyzdžius, kuriuose atrasite visus patvirtinimus.

Santykių pradžioje skrajojame padebesiais ir jaučiamės neapsakomai nuostabiai. Tačiau vėliau kiekviena susimąstome, ar mūsų antroji pusė vis dar myli taip karštai, kaip ir sąntykių pradžioje? Meilė turi kelias stadijas. Pasiekus prisirišimo stadiją, nenuostabu, kad jūsų vyras rečiau pateikia malonių, žadą atimančių siurprizų, tačiau po ilgo jūsų draugystės laikotarpio, jis puikiai žino ką jūs mėgstate ir ko negalite pakęsti. 

  • Palengvina namų ruošos darbus

Jei jūsų antroji pusė žino bent 3 – 4 dalykus, kurie jus erzina ir pats tai atlieka, tai rodo vyro rūpestingumą ir meilę jums. Nepamirškite, kad jūsų nemėgstami darbai jam taip pat gali neteikti itin daug malonumo, todėl atminkite, jog yra dalykų, kurie jį taip pat erzina ir kartais padarykite malonią paslaugą vyrui, atlikdama tai už jį.

  • Vis dar stengiasi nustebinti

Jei vyras, nors ir rečiau, bet stengiasi rasti būdų kaip praskaidrinti jūsų dieną, tai svarus įrodymas, kad jis vis dar stipriai myli. Čia kalbama ne apie prabangias dovanas. Dažniausiai siurprizais tampa paprasčiausi malonūs gestai, tokie kaip netikėta dovana: gėlės, saldainiai ar mėgstami ledai. Staigmena gali būti bilietai į filmą, apie kurį buvote užsiminusi ar koncertą apie kurį kalbėjote vakar. Viso to esmė – jis mąsto apie tai, kaip nenuklysti į nuobodžių santykių vingį bei stengiasi parodyti, jog jis vis dar prisimena smulkmenėles, kurios priverčia jus nusišypsoti, o svarbiausia – jis vis dar nori matyti tą šypseną. Nepamirškite to ir, jeigu norite išlaikyti kibirkštėlę, kuo dažniau dovanokite jam gerą nuotaiką.

  • Kartu vyksta į teminius vakarėlius

Įsivaizduokite, jog šį vakarą galite palikti vaikus auklei ir tiesiog atsipalaiduoti, nes jūsų draugė rengia šaunų teminį vakarėlį. Ši mintis vyro taip nežavi, nes dideli vakarėliai ir persirenginėjimai jam ne prie širdies. Visgi, jei jis neišpūtė iš to didelio burbulo, reiškia, jis išties jus dievina.

Jei jums vos spėjus ištarti, tai, kad būtų malonu abiems kartu keliauti į vakarėlį, vietoj ilgo ir ugningo ginčo, jis tiesiog užsideda savo kostiumą, reiškia, jog jūsų vyras perlipa per save. Visa tai tam, kad padarytų jus laimingą. Vyro poelgiai visuomet atskleidžia tai, ko jis nepasako garsiai.

  • Stengiasi kuo greičiau pabaigti ginčą

Ar esate iki paskutiniųjų bandžiusi įrodyti savo tiesą ir laimėti ginčą net tuomet, kai supratote, jog esate neteisi? Tokiose situacijose, mylintis vyras neretai tiesiog nusileidžia, žinodamas, kad ilgos diskusijos ir bandymas išsiaiškinti nesusipratimo priežastis gali tik paaštrinti ginčą, kurio padariniai ilgam liks moters atmintyje. Tai nereiškia, kad vyras pavargo – jis tiesiog nenori jūsų liūdinti.

Visiškai normalu, kad vyrai santykiuose linkę vengti nemalonių konfrontacijų. Kitą kartą atsidūrus panašioje situacijoje, tiesiog sustokite ir pamąstykite kas jums svarbiau: būti teisiai ar išspręsti problemą? Žvilgsnis į problemą iš šalies padeda nusiraminti ir toliau tęsti diskusiją, tik šį kartą daug racionaliau ir santūriau.

  • Bendraudamas nesinaudoja telefonu

Dažnai per daug dėmesio skiriame socialiniams tinklams ir kitoms programėlėms. Dalinamės nuotraukomis, patikusiais straipsniais, įsitraukiame į juokingų vaizdelių peržiūras ar komentuojame draugų nuotraukas.

Jei jūsų vyras retai kada pasineria į išmaniųjų technologijų labirintus ir bendraudamas su jumis stengiasi jas naudoti kuo mažiau, tai puikus įrodymas, kad jam vis dar labai rūpite. Vyras, nuoširdžiai mylintis moterį, nepaisant visų svarbių reikalų, žino, kada padėti technologijas ir darbus į šalį ir visą savo dėmesį skirti tik jums. Tokiam vyrui jo moteris svarbesnė ir už karjerą, ir už draugus. Tai nereiškia, jog vos tik jums užsigeidus, vyras turi į šalį mesti visus savo darbus, tačiau jei jis sugeba racionaliai suderinti naudojimąsi technologijomis ir bendravimą su jumis, jis visa širdimi jums atsidavęs.

  • Leidžia nuspręsti, ką veikti ar kur vykti

Tokį elgesį labai lengva supainioti su paprasčiausiu nesidomėjimu ir abejingumu, bet psichologas ir knygų apie santykius autorius Paul Coleman teigia, jog įsimylėjusių vyrų organizme vyrauja mažesnis serotonino kiekis, nei įsimylėjusių moterų organizme. Serotoninas skatina žmogų jaustis laimingesniam ir atviriau tai išreikšti aplinkiniams. Dėl šio hormono kiekių skirtumo, vyrai santykiuose būna mažiau entuziastingi jie linkę santūriau reaguoti ir lengviau priimti kompromisus dėl bendros veiklos, net jei tai tiesiog sėdėjimas priešais televizorių. Vietoj to, kad jaustumėtės sutrikusi dėl tokio savo mylimojo elgesio, priimkite jo sutikimą veikti bet ką, kaip galimybę išbandyti šį tą naujo ir įdomaus. Nepraleiskite progos pasiūlyti kažką netikėto ir praskaidrinti jo kasdienybę – tai privers jį dar labiau įsimylėti.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Psichologija

5 priežastys keliauti su mama

Iš pradžių gali pasirodyti beprotiška, tačiau kelionė su mama yra asmeninio augimo dalis. Kai esame maži, mama mus lydi  visur ir tai yra taip natūralu, kaip  kasdien valytis dantis. Tačiau bėgant metams šis ryšys susilpnėja arba visai nutrūksta. Iš pradžių gali atrodyti, kad kartu pasiimti žemėlapį ir pasirinkti kelionės tikslą gali būti beprotiška idėja, tačiau, […]

views 5845
Psichologija

Kodėl vienišos moterys yra laimingesnės?

Vis daugėja moterų, kurios savo pasirinkimu arba dėl to, kad nerado stabilaus partnerio, kuris padarytų jas laimingomis, nusprendė gyventi vienos be jokių santykių. Vienišumas tapo gyvenimo būdu, kuriuo jau mėgaujasi daug moterų ir net vyrų. Manymas, kad moterų prioritetai yra susirasti partnerį, susituokti ir susilaukti vaikų, jau išėjo iš mados… Laikai pasikeitė, taip pat ir […]

views 7266
Psichologija

5 protingi veiksmai, kurie padės naudoti mažiau plastiko

Pasaulyje vis labiau plinta zero waste idėja, propaguojanti mažinti atliekas buityje ir atsisakyti kuo daugiau plastiko gaminių. Ypač aktualu yra sumažinti plastikinių maišelių kiekį, nes tai yra vienas pagrindinių aplinkos taršos šaltinių. Būtent dėl plastikinių maišelių, vandenyne ir jūrose žūsta šimtai tūkstančių gyvūnų ir paukščių. Tai kelia milžinišką grėsmę visai ekosistemai.Mokslininkai yra paskaičiavę, jog tam, […]

views 7783

10 frazių, kurias turėtumėte išbraukti iš savo žodyno

Dažnai stebimės, kad mūsų gyvenime nutinka taip, kad ima ir išsipildo tai, ko labiausiai bijome. Atrodo, kad tuomet visas pasaulis yra nusiteikęs prieš mus ir labai neteisingas. Tačiau pradėjus nagrinėti tikrąsias priežastis, galima atrasti netikėtų dalykų. Pavyzdžiui, galima pastebėti kad dažnai patys kuriame realybę, kurioje po kiek laiko atsiduriame. Kartais tai darome sąmoningai, besiguosdami aplinkiniams […]

views 7065

5 triukai ramiam miegui

Miegas yra itin svarbus ne tik žmogaus fizinei, bet ir psichinei sveikatai. Todėl reiktų stengtis pakankamai ir kokybiškai išsimiegoti. Miego kokybė priklauso nuo jo ciklo fazių, kurias pasiekus smegenų veikla yra labai skirtinga. Pavyzdžiui, pirmoje miego fazėje jūs atsipalaiduojate, nurimsta jūsų širdies ritmas ir kvėpavimas. Taip kūnas ruošiasi užmigimui. Antroje miego fazėje, dažniausiai dar esame […]

views 5397