Grožis

Kaip greitai išdžiovinti plaukus be džiovintuvo? 7 žingsniai

Publikuotas 2016 kovo 24 views 22902
Kaip greitai išdžiovinti plaukus be džiovintuvo? 7 žingsniai

Pateikiame patarimus, kurie padės paskatinti plaukų džiuvimą net ir be džiovintuvo. Sutaupykite savo laiko, bet kartu ir apsaugokite plaukus!

Kiekvienas plaukų stilistas žino, kad dažnas karšto plaukų džiovintuvo naudojimas gali pažeisti plaukus. Suprantama, kad kai skubame ar kur nors vėluojame, o ypač šaltuoju metų sezonu, kai drėgnais plaukais išlėkti į lauką gana pavojinga, nes galima sunkiai susirgti, džiovintuvas padeda sutaupyti laiko. Vis dėlto, kartais derėtų plaukams leisti pailsėti nuo karšto oro srovės. 

1. Naudokite plaukų kondicionierių

Kol esate duše, pamaitinkite plaukus kondicionieriumi. Kondicionierius ne tik stiprina plaukus, bet ir neleidžia jiems permirkti. Kondicionierius sukuria apsauginio šydo efektą: vanduo nėra absorbuojamas į plauką, o tiesiog juo nuslysta, tad plaukai greičiau išdžius. Turinčioms garbanotus plaukus – palikite ant jų šiek tiek kondicionieriaus. Natūraliai džiūstantiems plaukams tai padės nesivelti. Jei jūsų plaukai tankūs, tuomet beveik išdžiūvusius, bet dar drėgnus, patepkite plaukų aliejumi (sužinokite, kaip taisyklingai naudoti natūralų aliejų plaukų priežiūrai).

2. Prieš išeidami iš dušo, nusausinkite plaukus

Plaukus džiovinti galite pradėti dar neišėję iš dušo ar vonios. Švelniai, bet kruopščiai išgręžkite plaukus, juos pakedenkite. Jeigu toliau prausiatės duše, stenkitės jų nebedrėkinti, galite pakelti ir susegti – per tą laiką plaukuose šiek tiek sumažės vandens. Atminkite, kad vandens perteklių pašalinti švelniai, nepažeiskite plaukų.

3. Papurtykite plaukus

Po dušo, nuleiskite galvą žemyn ir papurtykite plaukus. Pirštais papurenkite juos nuo šaknų. Purtant plaukus, oras lengviau patenka tarp plaukų, todėl jie išdžiūsta daug greičiau nei tuomet kai yra sulipę. Nepamirškite, kad, nenorint pažeisti plauko, šukuoti drėgnus plaukus galima tik specialiu šepečiu minkštais šereliais.

4. Nusausinkite plaukus rankšluoščiu

Įprasti rankšluosčiai gali šiaušti plauką ir paskatinti jo lūžinėjimą, tad rinkitės atsakingai. Naudokite mikropluošto rankšluostį ar senus medvilninius marškinėlius – jie bus itin švelnūs plaukui. Išsiplovus galvą, pirmiausia švelniai pasistenkite sugerti kiek įmanoma daugiau drėgmės ir kelioms sekundėms suspauskite plaukus audinyje. Paskirstykite plaukus dalimis. Nusausinkite rankšluosčiu dalimis suskirstytus plaukus. Naudokite skirtingas rankšluosčio dalis. Taip geriau nusausinsite plaukus. Stipriai netrinkite plaukų. Trindami ar gręždami plaukus galite juos pažeisti, tad sausinkite lengvais paspaudimais.

5. Atkreipkite dėmesį į plaukų šaknis

Džiovindami plaukus, daugiau dėmesio skirkite plaukų šaknims. Jos džiūna lėčiau nei plaukų galiukai. Stenkitės prie šaknų sugerti kaip įmanoma daugiau drėgmės, tačiau jokiu būdu netrinkite rankšluosčiu šaknų. Tai reikia daryti labai švelniai. Naudokite mažą rankšluostį, kad galėtumėte lengviau pasiekti visas plaukus. Plaukams džiūvant, nuolat pirštais pakedenkite juos ties šaknimis. Pasistenkite, kad ten patektų daugiau oro, taip plaukai išdžius žymiai greičiau.

6. Šukuokite plaukus

Plaukų priežiūros ekspertai teigia, jog drėgnų plaukų negalima šukuoti šepečiu. Drėgnus plaukus rekomenduojama šukuoti retomis šukomis arba specialiu šepečiu su švelniais šereliais. Taip drėgniems plaukams nepadaroma žala, o išdžiuvę plaukai mažiau veliasi. Po šukavimo, pirštais iškedenkite plaukus arba tiesiog papurtykite galvą. Priklausomai nuo to, kokio efekto norite, naudokite serumus ar aliejus, juos tepkite pagal poreikį – prieš arba po šukavimo.

7. Leiskite plaukams pabaigti džiūti natūraliai

Po džiovinimo džiovintuvu ar nusausinimo, leiskite plaukams išdžiūti natūraliai. Laikas, per kiek jūsų plaukai išdžius, priklauso nuo to, kokio storio jie yra, kiek vandens prieš tai pavyko pašalinti ir nuo aplinkos oro sąlygų. Jei plaukai ilgai džiūsta, kas kelias minutes palenkite galvą žemyn ir pakratykite plaukus. Pirštais išpurenkite sulipusias sruogas. Kelis kartus atlenkite galvą aukštyn ir žemyn.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
plaukai būtų stiprūs ir sveiki
Grožis

Ką reikėtų valgyti (o ko ne), kad plaukai būtų stiprūs ir sveiki

Tai, ką valgote, daro tiesioginę įtaką jūsų plaukų sveikatai. Atkreipkite dėmesį į maisto produktus, kuriuos turėtumėte valgyti (ir kurių ne), kad plaukai būtų stiprūs ir sveiki. Sveika mityba padės ne tik numesti svorio, bet ir pašalins ligas bei pagražins odą ir plaukus. Sėklos Tai yra super maistas, kuris buvo naudojamas šimtus metų ir garsėja kaip […]

views 5189
celiulitas
Grožis

Geriausi maisto produktai, siekiant išvengti celiulito

Vienas iš mitų, kad celiulitas atsiranda tik viršsvorio turintiems žmonėms, yra neteisingas. Nuo jo kenčia ir lieknų kūno formų moterys. Dėl to, kad celiulito atsiradimą skatina per didelis moteriško hormono – estrogeno kiekis, per mažas fizinis krūvis ir išgeriamų skysčių kiekis. Celiulitas pažeidžia odos audinius, kur įvyksta struktūriniai pakitimai ir kaupiasi riebalai, sutrinka limfos mikrocirkuliacija. […]

views 3598
Grožis

8 patarimai, kad tavo oda šią vasarą atrodytų tobulai

Atėjus vasarai, daugelis atsipalaiduoja ir kartais pamiršta tinkamai pasirūpinti savo oda. Šiuo metu ypač svarbu ją tinkamai apsaugoti nuo tiesioginės saulės spindulių, vandens, nešvarumų, perteklinio prakaitavimo, kas gali sukelti uždegiminius procesus ir neigiamai paveikti odos būklę. Tam. kad taip nenutiktų ir jūsų atostogų nesugadintų tokios problemos, rekomenduojame atkreipti dėmesį į šiuos 8 patarimus, kurie padės tinkamai […]

views 1717

Kaip apsaugoti plaukus nuo šalčio? Ekspertės patarimai ir gudrybės

Atšalus orams plaukai patiria labai daug žalos iš aplinkos. Pradeda elektrintis, sausėti, veltis ir t.t. Priemonės, kurias naudojome rudenį tarsi praranda savo efektyvumą. Kas kaltas? Šaltis ir šildomos patalpos! Laimei, yra keli paprasti, tačiau genialūs būdai kaip apsaugoti plaukus nuo aplinkos veiksnių. Grožio salono „Greenas“ įkūrėja ir natūralių plaukų priežiūros priemonių sumanytoja atskleidė kelis būdus, […]

views 5490
šventinio laikotarpio šukuosenų tendencijos
Grožis

Pasaulinės 2017 metų šventinio laikotarpio šukuosenų tendencijos

Šiuolaikinės moters pasiruošimas šventėms toli gražu nebesiejamas su „bigudukais“ plaukuose. Šiemet atrodyti šventiškai bus kur kas lengviau, nes pasaulinės tendencijos diktuoja moterims palankias madas. Lengvi ir purūs plaukai, lengvos garbanos ir pažangi plaukų fiksacija be suklijuotų plauko efekto – šių metų TOP‘as! „Nebijokite „pasimatuoti“ naujo įvaizdžio, kuriam paprastai pritrūksta drąsos. Būkite drąsios ir išradingos – […]

views 3554