Grožis

Kaip greitai išdžiovinti plaukus be džiovintuvo? 7 žingsniai

Publikuotas 2016 24 kovo views 24512
Kaip greitai išdžiovinti plaukus be džiovintuvo? 7 žingsniai

Pateikiame patarimus, kurie padės paskatinti plaukų džiuvimą net ir be džiovintuvo. Sutaupykite savo laiko, bet kartu ir apsaugokite plaukus!

Kiekvienas plaukų stilistas žino, kad dažnas karšto plaukų džiovintuvo naudojimas gali pažeisti plaukus. Suprantama, kad kai skubame ar kur nors vėluojame, o ypač šaltuoju metų sezonu, kai drėgnais plaukais išlėkti į lauką gana pavojinga, nes galima sunkiai susirgti, džiovintuvas padeda sutaupyti laiko. Vis dėlto, kartais derėtų plaukams leisti pailsėti nuo karšto oro srovės. 

1. Naudokite plaukų kondicionierių

Kol esate duše, pamaitinkite plaukus kondicionieriumi. Kondicionierius ne tik stiprina plaukus, bet ir neleidžia jiems permirkti. Kondicionierius sukuria apsauginio šydo efektą: vanduo nėra absorbuojamas į plauką, o tiesiog juo nuslysta, tad plaukai greičiau išdžius. Turinčioms garbanotus plaukus – palikite ant jų šiek tiek kondicionieriaus. Natūraliai džiūstantiems plaukams tai padės nesivelti. Jei jūsų plaukai tankūs, tuomet beveik išdžiūvusius, bet dar drėgnus, patepkite plaukų aliejumi (sužinokite, kaip taisyklingai naudoti natūralų aliejų plaukų priežiūrai).

2. Prieš išeidami iš dušo, nusausinkite plaukus

Plaukus džiovinti galite pradėti dar neišėję iš dušo ar vonios. Švelniai, bet kruopščiai išgręžkite plaukus, juos pakedenkite. Jeigu toliau prausiatės duše, stenkitės jų nebedrėkinti, galite pakelti ir susegti – per tą laiką plaukuose šiek tiek sumažės vandens. Atminkite, kad vandens perteklių pašalinti švelniai, nepažeiskite plaukų.

3. Papurtykite plaukus

Po dušo, nuleiskite galvą žemyn ir papurtykite plaukus. Pirštais papurenkite juos nuo šaknų. Purtant plaukus, oras lengviau patenka tarp plaukų, todėl jie išdžiūsta daug greičiau nei tuomet kai yra sulipę. Nepamirškite, kad, nenorint pažeisti plauko, šukuoti drėgnus plaukus galima tik specialiu šepečiu minkštais šereliais.

4. Nusausinkite plaukus rankšluoščiu

Įprasti rankšluosčiai gali šiaušti plauką ir paskatinti jo lūžinėjimą, tad rinkitės atsakingai. Naudokite mikropluošto rankšluostį ar senus medvilninius marškinėlius – jie bus itin švelnūs plaukui. Išsiplovus galvą, pirmiausia švelniai pasistenkite sugerti kiek įmanoma daugiau drėgmės ir kelioms sekundėms suspauskite plaukus audinyje. Paskirstykite plaukus dalimis. Nusausinkite rankšluosčiu dalimis suskirstytus plaukus. Naudokite skirtingas rankšluosčio dalis. Taip geriau nusausinsite plaukus. Stipriai netrinkite plaukų. Trindami ar gręždami plaukus galite juos pažeisti, tad sausinkite lengvais paspaudimais.

5. Atkreipkite dėmesį į plaukų šaknis

Džiovindami plaukus, daugiau dėmesio skirkite plaukų šaknims. Jos džiūna lėčiau nei plaukų galiukai. Stenkitės prie šaknų sugerti kaip įmanoma daugiau drėgmės, tačiau jokiu būdu netrinkite rankšluosčiu šaknų. Tai reikia daryti labai švelniai. Naudokite mažą rankšluostį, kad galėtumėte lengviau pasiekti visas plaukus. Plaukams džiūvant, nuolat pirštais pakedenkite juos ties šaknimis. Pasistenkite, kad ten patektų daugiau oro, taip plaukai išdžius žymiai greičiau.

6. Šukuokite plaukus

Plaukų priežiūros ekspertai teigia, jog drėgnų plaukų negalima šukuoti šepečiu. Drėgnus plaukus rekomenduojama šukuoti retomis šukomis arba specialiu šepečiu su švelniais šereliais. Taip drėgniems plaukams nepadaroma žala, o išdžiuvę plaukai mažiau veliasi. Po šukavimo, pirštais iškedenkite plaukus arba tiesiog papurtykite galvą. Priklausomai nuo to, kokio efekto norite, naudokite serumus ar aliejus, juos tepkite pagal poreikį – prieš arba po šukavimo.

7. Leiskite plaukams pabaigti džiūti natūraliai

Po džiovinimo džiovintuvu ar nusausinimo, leiskite plaukams išdžiūti natūraliai. Laikas, per kiek jūsų plaukai išdžius, priklauso nuo to, kokio storio jie yra, kiek vandens prieš tai pavyko pašalinti ir nuo aplinkos oro sąlygų. Jei plaukai ilgai džiūsta, kas kelias minutes palenkite galvą žemyn ir pakratykite plaukus. Pirštais išpurenkite sulipusias sruogas. Kelis kartus atlenkite galvą aukštyn ir žemyn.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Grožis

Kaip elgtis po dantų balinimo procedūros? Odontologų įžvalgos

Viena populiariausių odontologijos procedūrų, leidžiančių džiaugtis nepriekaištinga ir spindinčia šypsena, – profesionali dantų balinimo procedūra. Tai viena iš dažniausiai atliekamų estetinių dantų priežiūros procedūrų, po kurios dantys tampa baltesni, o šypsotis norisi dažniau. Norint, kad dantys išliktų kuo ilgiau spindintys, svarbu atsiminti kelias jų priežiūros taisykles. Kelias naudingas profesionalų įžvalgas rasite šiame straipsnyje. Venkite tam […]

views 42
Grožis

Išmėginkite: paprastas, tačiau patogus ir veiksmingas būdas išsirinkti kvepalus

Kvepalai mus ne tik apgaubia mėgstamu svaiginančiu aromatu, bet ir padeda kurti įvaizdį, leidžia papasakoti aplinkiniams savo istoriją. Jie gali tapti itin svarbiu akcentu ir savotišku nematomu aksesuaru. Na, o kaip išsirinkti tokius kvepalus, kurie geriausiai atspindėtų mūsų asmenybę ir perteiktų nuotaikas, keltų malonias asociacijas ir džiugintų? Patarimų šiuo klausimu išties daug, – nuo pačių […]

views 103
Grožis

Nišiniai kvepalai: viskas, ką turėtumėte apie juos žinoti

Nuo senų laikų kvepalai buvo neatsiejama žmonių kasdienybės dalis, o šiandien daugelis ieško unikalių, išskirtinių aromatų, kurie atspindėtų jų asmenybę ir stilių. Pasaulyje vis labiau populiarėjantys nišiniai kvepalai siūlo alternatyvą masinės rinkos kvepalams, pritraukdami dėmesį savo originalumu, kokybe ir individualumu. Šis straipsnis kviečia į pažintį su nišiniais kvepalais ir jų pasauliu. Mes išnagrinėsime, kas yra […]

views 84
Grožis

Į ką atsižvelgti renkantis kliniką pilvo plastikai atlikti?

Kai pradedame mesti svorį, svajojame apie gražų, dailų ir liekną kūną. Daugelis sėkmingai numeta daug svorio. Deja, laisvos odos perteklius ant pilvo kartais trukdo visiškam pasitenkinimui svorio metimo procesu. Kodėl tai vyksta? Metant antsvorį, oda dažnai neatlaiko susitraukimo (arba nepajėgia to padaryti), o kolageno skaidulos nesugeba taip reikšmingai grįžti į savo buvusią formą, kai yra […]

views 61
Grožis

Kuo ypatingi korėjietiški plaukų kondicionieriai?

Korėjiečių grožio pasaulis sukėlė revoliuciją plaukų priežiūros srityje, o korėjietiški kondicionieriai dabar užima trokštamą vietą daugelyje kasdienių procedūrų. Tačiau kuo šie plaukų kondicionieriai iš tiesų išsiskiria? Pasinerkime į sudedamąsias dalis, metodus ir filosofiją, dėl kurių jie yra nepaprastai veiksmingi. Naujoviškos tekstūros Korėjietiški kondicionieriai yra ne tik standartinės kreminės formulės. Čia rasite aliejumi prisotintų intensyvaus maitinimo […]

views 173