Psichologija

Kaip bučiuotis, kad paliktumėte neišdildomą įspūdį?

Publikuotas 2016 27 gruodžio views 19421
Kaip bučiuotis, kad paliktumėte neišdildomą įspūdį? shutterstock.com

Svarbiausia renkantis antrąją pusę – vidinis grožis, tačiau kartais santykių pradžią paspartina vienas karštas, ilgam atmintyje įstringantis bučinys. Tam, kad paliktumėte neišdildomą įspūdį simpatijai ar maloniai nustebintumėte ilgalaikį partnerį, pasimokykite bučiavimosi paslapčių.

 • Gera pradžia – pusė darbo. Ši liaudies išmintis galioja ir bučiuojantis. Ruošdamiesi į pasimatymą, pasirūpinkite, kad jūsų lūpos būtų švelnios ir jokiu būdu nesutrūkinėjusios. Ryškiai raudonas moterų lūpdažis vilioja vyrus, tačiau kartu palieka siaubingas žymes ant jų veidų. Be to, būtina pasirūpinti gaiviu burnos kvapu: juk nenorite, kad jums prasižiojus simpatiją iš koto išverstų netikėtas kvapas!
 • Parodykite, jog norite būti bučiuojami. Merginos dažnai drovisi tiesiai pasakyti, jog trokšta bučinio, tuo tarpu vaikinai su tokiu klausimu ne visada sulaukia romantiškų atsakymų. Geriau nei žodžiai jausmus išreikš kūno kalba: kas keletą sekundžių žvilgčiokite į simpatijos lūpas, šiek tiek priartinkite veidą bei sulėtinkite kalbėjimo tempą. Beje, jei pastebėjote jums siunčiamus tokius signalus, galite drąsiai imtis veiksmų.
 • Pradėkite švelniai ir lėtai. Bučinį pradėkite kiek įmanoma švelniau: suglauskite lūpas, jomis atsargiai masažuokite partnerio lūpas. Pradėkite nuo apatinės ir užbaikite viršutine. Apskritai, neskubėdami sukuriate nedidelę įtampą ir į procesą įnešate dar daugiau aistros.
 • Šiek tiek „agresijos“ nepakenks. Pamasažavę partnerio lūpas, pakeiskite taktiką. Tapkite truputį agresyvesni ir savo lūpomis suspauskite partnerio. Nepersistenkite: jums tereikia parodyti, jog esate aistringi ir labai jausmingi.  
 • Į pagalbą pasitelkite dantis. Nors ir retas tai pripažįsta, dažnam bučiniuose pritrūksta aštresnių pojūčių. Juos sukursite švelniai krimstelėdami į partnerio lūpas, arba per apatinę perbraukdami dantimis. Tiesa, būkite labai atsargūs: per skaudžiai įkandę vargu ar susitiksite kitame pasimatyme!
 • Įdarbinkite rankas. Geram bučiniui lūpų ir liežuvio nepakaks – neapsieisite be rankų pagalbos. Nesidrovėdami leiskite joms bėgioti partnerio kūnu: prisitraukti jį arčiau, liesti kaklą, liemenį, žaisti su plaukais. Tokiu būdu abiems suteiksite dar didesnį malonumą.
 • Neapsiribokite lūpomis. Lūpos – ne vienintelė erogeninė zona, kurią verta paglamonėti. Nepamirškite švelniai pabučiuoti skruosto ar kaklo bei švelniai lyžtelėti ausį.

Galite šiek tiek paerzinti. Išbandykite šias technikas:

 • Truputį atsitraukite ir švelniai pirštais perbraukite apatinę partnerio lūpą;
 • Prisiglaudę šiek tiek praverkite burną, įkvėpkite ir iškvėpkite;
 • Savo lūpomis perbraukite partnerio lūpas, tačiau jo nepabučiuokite;
 • Nutraukite bučinį ir gudriai šypsodamiesi pažvelkite partneriui į akis.

Atsipalaiduokite. Jei būsite pernelyg įsitempę ir nuolat jaudinsitės, ką apie jus pagalvos, nieko gero neišeis. Verčiau atsipalaiduokite: juk kiekvienas bučiuojasi šiek tiek skirtingai, o tai ir žaviausia! Labai svarbu, kad pats mėgautumėtės bučiniu, antraip partneris gali išsigąsti, jog kažką daro blogai.

Svarbiausia gero bučinio paslaptis – bučiuotis su tuo, kuriam jaučiate šiltus jausmus. Tuomet viskas gausis natūraliai, o vienas kito lūpų nepamiršite dar labai ilgai.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Psichologija

5 priežastys keliauti su mama

Iš pradžių gali pasirodyti beprotiška, tačiau kelionė su mama yra asmeninio augimo dalis. Kai esame maži, mama mus lydi  visur ir tai yra taip natūralu, kaip  kasdien valytis dantis. Tačiau bėgant metams šis ryšys susilpnėja arba visai nutrūksta. Iš pradžių gali atrodyti, kad kartu pasiimti žemėlapį ir pasirinkti kelionės tikslą gali būti beprotiška idėja, tačiau, […]

views 5862
Psichologija

Kodėl vienišos moterys yra laimingesnės?

Vis daugėja moterų, kurios savo pasirinkimu arba dėl to, kad nerado stabilaus partnerio, kuris padarytų jas laimingomis, nusprendė gyventi vienos be jokių santykių. Vienišumas tapo gyvenimo būdu, kuriuo jau mėgaujasi daug moterų ir net vyrų. Manymas, kad moterų prioritetai yra susirasti partnerį, susituokti ir susilaukti vaikų, jau išėjo iš mados… Laikai pasikeitė, taip pat ir […]

views 7283
Psichologija

5 protingi veiksmai, kurie padės naudoti mažiau plastiko

Pasaulyje vis labiau plinta zero waste idėja, propaguojanti mažinti atliekas buityje ir atsisakyti kuo daugiau plastiko gaminių. Ypač aktualu yra sumažinti plastikinių maišelių kiekį, nes tai yra vienas pagrindinių aplinkos taršos šaltinių. Būtent dėl plastikinių maišelių, vandenyne ir jūrose žūsta šimtai tūkstančių gyvūnų ir paukščių. Tai kelia milžinišką grėsmę visai ekosistemai.Mokslininkai yra paskaičiavę, jog tam, […]

views 7804

10 frazių, kurias turėtumėte išbraukti iš savo žodyno

Dažnai stebimės, kad mūsų gyvenime nutinka taip, kad ima ir išsipildo tai, ko labiausiai bijome. Atrodo, kad tuomet visas pasaulis yra nusiteikęs prieš mus ir labai neteisingas. Tačiau pradėjus nagrinėti tikrąsias priežastis, galima atrasti netikėtų dalykų. Pavyzdžiui, galima pastebėti kad dažnai patys kuriame realybę, kurioje po kiek laiko atsiduriame. Kartais tai darome sąmoningai, besiguosdami aplinkiniams […]

views 7075

5 triukai ramiam miegui

Miegas yra itin svarbus ne tik žmogaus fizinei, bet ir psichinei sveikatai. Todėl reiktų stengtis pakankamai ir kokybiškai išsimiegoti. Miego kokybė priklauso nuo jo ciklo fazių, kurias pasiekus smegenų veikla yra labai skirtinga. Pavyzdžiui, pirmoje miego fazėje jūs atsipalaiduojate, nurimsta jūsų širdies ritmas ir kvėpavimas. Taip kūnas ruošiasi užmigimui. Antroje miego fazėje, dažniausiai dar esame […]

views 5398