Psichologija

Ką padovanoti vaikinui? Originalius atsakymus į amžiną klausimą rasi čia

Publikuotas 2016 15 gruodžio views 11863
Ką padovanoti vaikinui? Originalius atsakymus į amžiną klausimą rasi čia shutterstock.com

Visi laukiame Kalėdų, tačiau tą laukimą gerokai apsunkina galvosūkis, kokiomis dovanomis pradžiuginti artimuosius. Mamai – vitaminai, draugei – kokybiškas lūpų balzamas, o štai ties artimiausiu žmogumi – mylimuoju, dovanų idėjos dažniausiai baigiasi. Metame gelbėjimosi ratą ir sufleruojame, ką šiemet slėpti po vaikino eglute.

 1. Sveikuolis. Jei mylimasis propaguoja aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą, jam tikrai pasitarnaus išmanioji apyrankė. Prietaisas skaičiuoja nueitus žingsnius bei atstumą, sudegintas kalorijas, matuoja pulsą, stebi miego kokybę, primena, kada atėjo metas pajudėti, o kartais veikia net kaip žadintuvas. Tokia dovana – puikus būdas parodyti, kad rūpinatės jo gerove ir sveikata.
 1. Barzdyla. Barzda jau nuo senų senovės puošė vyrus, tačiau dabar jai skiriamas ypatingas dėmesys. Todėl savo barzdočių pradžiuginkite padovanodama barzdos ir ūsų priežiūros rinkinį: tai gali būti specialus aliejus, balzamas ar šampūnas, vaškas ir šukos ūsams, barzdai skirti šepečiai. Gyvenate didmiestyje? Nustebinkite mylimąjį suplanuotu vizitu pas patyrusį barzdaskutį iš tolimų kraštų.
 1. Gurmanas. Jei vaikinas mėgsta pasilepinti itin šaltais svaigiaisiais (ir ne tik) gėrimais, jam Kalėdas praskaidrins viskio akmenys. Iš maistinių medžiagų pagaminti ir keletą valandų šaldiklyje palaikyti kubeliai idealiai pakeičia įprastus ledukus. Jie ne tik šaldo, bet ir nebraižo stiklinės kraštų, ištirpdami negadina gėrimo skonio bei gali būti naudojami vėl ir vėl. Viskio akmenys – gana ekonomiškas pasirinkimas: komplektas atsieina tik kiek daugiau nei 10 eurų.
 1. Ekstremalas. Jei vaikinas gyvenime tik ir ieško progų pasikrauti adrenalino, o patirtys džiugina labiau nei daiktai, skubėkite ieškoti dovanų kupono ekstremaliai pramogai. Tai gali būti šuolis parašiutu, pasivažinėjimas lenktynine mašina, skrydis parasparniu, šaudymas koviniu ginklu, šuolis su guma iš svaiginančio aukščio… Taip pat pabandykite įsivaizduoti nušvitusį jo veidą, jei pasisiūlysite kartu išbandyti kraują kaitinančią pramogą!
 1. Nuotraukų maniakas. Kelionėse jis du trečdalius laiko praleidžia fotografuodamas, o ne iš tikrųjų grožėdamasis gamta ar pasaulinio garso pastatais? Ropščiasi ant aukščiausių stogų, kad įamžintų bundančio miesto panoramų? Toks vaikinas tikrai nesitvers džiaugsmu po Kalėdų eglute radęs droną su WI-FI kamera, o jūs socialinių tinklų profiliuose puikuositės įspūdingomis asmenukėmis.
 1. Moksliukas. Toms, kurių mylimieji panirę į fantastinių filmų, komiksų bei kompiuterinių žaidimų pasaulį, šiemet reikėtų dovanoti su tuo susijusias dovanas. Tai gali būti „Star Wars” ar „Superman” džemperis, marškinėliai su moksliniu juokeliu (ar girdėjote apie Šriodingerio katę?) ar tiesiog dievinamo filmo plakatas. Dar ne vėlu tokių dovanų paieškoti interneto platybėse!
 1. Melomanas. Jei vaikinas muzikos nori klausytis net gamtoje ir visada jaučia pareigą melodingais garsais praskaidrinti kompanijos nuotaiką, turite tik vieną variantą – nešiojamą „Bluetooth” garsiakalbį. Tereikia jį prijungti prie mobiliojo telefono, ir galite kokybiškai klausytis visų jame esančių dainų. Beje, tokia dovana įkandama kiekvieno kišenei: garsiakalbį įsigysite ir už maždaug 30 Eur.
 1. Priklausomas nuo išmaniojo. Vaikinas nuolat skundžiasi nušalusiomis rankomis ir suskeldėjusia jų oda, kadangi šaltuoju metų laiku neatsispiria pagundai panaršyti Feisbuke ir Instagrame? Tuomet pasirūpinkite mylimojo sveikata ir padovanokite pirštines jutikliniams ekranams („Touch Screen”). O geriausia yra tai, jog jos kainuoja vos keletą eurų!
 1. Užuomarša. Jei antra pusė nuolat vėluoja, nes pametė raktus ar kitas svarbias smulkmenas, jam idealiai tiks „Bluetooth” pakabukas. Tereikia jį prijungti prie telefono, ir, nukišę raktus į tolimiausią kampą, jų koordinates išvysite telefone. Be to, pakabukas įrašo garsą bei gali būti naudojamas kaip mygtukas asmenukėms daryti. Garantuojame, kad tokios dovanos užsimanysite ir sau.
 1. Keliautojas. Šiais laikais kelionės be GPS ir „Google” žemėlapių tiesiog neįsivaizduojamos. Deja, palengvindamos orientavimąsi naujame mieste, programėlės tiesiog žudo telefono bateriją. Ypač tada, kai jos labiausiai reikia! Nemalonių situacijų išvengti leis išorinė baterija, suteikianti galimybę įkrauti telefoną net ir tada, kai aplink nėra nė vieno kištukinio lizdo. Jau kitos kelionės metu įsitikinsite, jog buvo verta!
 1. Hipsteris. Draugaujate su tikru hipsteriu? Jo ūsuotame veide šypseną tikrai išspaus momentinis fotoaparatas. Įsiamžinę vakarėlyje, kelionėje ar tiesiog gurkšnodami kavą, iš karto galėsite džiaugtis ir popierinėmis nuotraukų versijomis. Be to, fotoaparatas – puiki dekoracija nostalgija dvelkiančiose fotosesijose ar tiesiog ryški įvaizdžio dalis.

Kad ir kokios geros bei originalios būtų šios idėjos, giliai širdyje žinote, ko iš tikrųjų reikia jūsų mylimajam. Todėl šventiniu laikotarpiu stenkitės daugiau klausytis ir tikrai išgirsite naudingų užuominų.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Psichologija

5 priežastys keliauti su mama

Iš pradžių gali pasirodyti beprotiška, tačiau kelionė su mama yra asmeninio augimo dalis. Kai esame maži, mama mus lydi  visur ir tai yra taip natūralu, kaip  kasdien valytis dantis. Tačiau bėgant metams šis ryšys susilpnėja arba visai nutrūksta. Iš pradžių gali atrodyti, kad kartu pasiimti žemėlapį ir pasirinkti kelionės tikslą gali būti beprotiška idėja, tačiau, […]

views 5862
Psichologija

Kodėl vienišos moterys yra laimingesnės?

Vis daugėja moterų, kurios savo pasirinkimu arba dėl to, kad nerado stabilaus partnerio, kuris padarytų jas laimingomis, nusprendė gyventi vienos be jokių santykių. Vienišumas tapo gyvenimo būdu, kuriuo jau mėgaujasi daug moterų ir net vyrų. Manymas, kad moterų prioritetai yra susirasti partnerį, susituokti ir susilaukti vaikų, jau išėjo iš mados… Laikai pasikeitė, taip pat ir […]

views 7283
Psichologija

5 protingi veiksmai, kurie padės naudoti mažiau plastiko

Pasaulyje vis labiau plinta zero waste idėja, propaguojanti mažinti atliekas buityje ir atsisakyti kuo daugiau plastiko gaminių. Ypač aktualu yra sumažinti plastikinių maišelių kiekį, nes tai yra vienas pagrindinių aplinkos taršos šaltinių. Būtent dėl plastikinių maišelių, vandenyne ir jūrose žūsta šimtai tūkstančių gyvūnų ir paukščių. Tai kelia milžinišką grėsmę visai ekosistemai.Mokslininkai yra paskaičiavę, jog tam, […]

views 7804

10 frazių, kurias turėtumėte išbraukti iš savo žodyno

Dažnai stebimės, kad mūsų gyvenime nutinka taip, kad ima ir išsipildo tai, ko labiausiai bijome. Atrodo, kad tuomet visas pasaulis yra nusiteikęs prieš mus ir labai neteisingas. Tačiau pradėjus nagrinėti tikrąsias priežastis, galima atrasti netikėtų dalykų. Pavyzdžiui, galima pastebėti kad dažnai patys kuriame realybę, kurioje po kiek laiko atsiduriame. Kartais tai darome sąmoningai, besiguosdami aplinkiniams […]

views 7075

5 triukai ramiam miegui

Miegas yra itin svarbus ne tik žmogaus fizinei, bet ir psichinei sveikatai. Todėl reiktų stengtis pakankamai ir kokybiškai išsimiegoti. Miego kokybė priklauso nuo jo ciklo fazių, kurias pasiekus smegenų veikla yra labai skirtinga. Pavyzdžiui, pirmoje miego fazėje jūs atsipalaiduojate, nurimsta jūsų širdies ritmas ir kvėpavimas. Taip kūnas ruošiasi užmigimui. Antroje miego fazėje, dažniausiai dar esame […]

views 5398