Radote klaidą? Radote klaidą?
Psichologija

Ką padovanoti vaikinui? Originalius atsakymus į amžiną klausimą rasi čia

tags
Publikuotas 2016 gruodžio 15 views 10256
Ką padovanoti vaikinui? Originalius atsakymus į amžiną klausimą rasi čia shutterstock.com

Visi laukiame Kalėdų, tačiau tą laukimą gerokai apsunkina galvosūkis, kokiomis dovanomis pradžiuginti artimuosius. Mamai – vitaminai, draugei – kokybiškas lūpų balzamas, o štai ties artimiausiu žmogumi – mylimuoju, dovanų idėjos dažniausiai baigiasi. Metame gelbėjimosi ratą ir sufleruojame, ką šiemet slėpti po vaikino eglute.

 1. Sveikuolis. Jei mylimasis propaguoja aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą, jam tikrai pasitarnaus išmanioji apyrankė. Prietaisas skaičiuoja nueitus žingsnius bei atstumą, sudegintas kalorijas, matuoja pulsą, stebi miego kokybę, primena, kada atėjo metas pajudėti, o kartais veikia net kaip žadintuvas. Tokia dovana – puikus būdas parodyti, kad rūpinatės jo gerove ir sveikata.
 1. Barzdyla. Barzda jau nuo senų senovės puošė vyrus, tačiau dabar jai skiriamas ypatingas dėmesys. Todėl savo barzdočių pradžiuginkite padovanodama barzdos ir ūsų priežiūros rinkinį: tai gali būti specialus aliejus, balzamas ar šampūnas, vaškas ir šukos ūsams, barzdai skirti šepečiai. Gyvenate didmiestyje? Nustebinkite mylimąjį suplanuotu vizitu pas patyrusį barzdaskutį iš tolimų kraštų.
 1. Gurmanas. Jei vaikinas mėgsta pasilepinti itin šaltais svaigiaisiais (ir ne tik) gėrimais, jam Kalėdas praskaidrins viskio akmenys. Iš maistinių medžiagų pagaminti ir keletą valandų šaldiklyje palaikyti kubeliai idealiai pakeičia įprastus ledukus. Jie ne tik šaldo, bet ir nebraižo stiklinės kraštų, ištirpdami negadina gėrimo skonio bei gali būti naudojami vėl ir vėl. Viskio akmenys – gana ekonomiškas pasirinkimas: komplektas atsieina tik kiek daugiau nei 10 eurų.
 1. Ekstremalas. Jei vaikinas gyvenime tik ir ieško progų pasikrauti adrenalino, o patirtys džiugina labiau nei daiktai, skubėkite ieškoti dovanų kupono ekstremaliai pramogai. Tai gali būti šuolis parašiutu, pasivažinėjimas lenktynine mašina, skrydis parasparniu, šaudymas koviniu ginklu, šuolis su guma iš svaiginančio aukščio… Taip pat pabandykite įsivaizduoti nušvitusį jo veidą, jei pasisiūlysite kartu išbandyti kraują kaitinančią pramogą!
 1. Nuotraukų maniakas. Kelionėse jis du trečdalius laiko praleidžia fotografuodamas, o ne iš tikrųjų grožėdamasis gamta ar pasaulinio garso pastatais? Ropščiasi ant aukščiausių stogų, kad įamžintų bundančio miesto panoramų? Toks vaikinas tikrai nesitvers džiaugsmu po Kalėdų eglute radęs droną su WI-FI kamera, o jūs socialinių tinklų profiliuose puikuositės įspūdingomis asmenukėmis.
 1. Moksliukas. Toms, kurių mylimieji panirę į fantastinių filmų, komiksų bei kompiuterinių žaidimų pasaulį, šiemet reikėtų dovanoti su tuo susijusias dovanas. Tai gali būti „Star Wars” ar „Superman” džemperis, marškinėliai su moksliniu juokeliu (ar girdėjote apie Šriodingerio katę?) ar tiesiog dievinamo filmo plakatas. Dar ne vėlu tokių dovanų paieškoti interneto platybėse!
 1. Melomanas. Jei vaikinas muzikos nori klausytis net gamtoje ir visada jaučia pareigą melodingais garsais praskaidrinti kompanijos nuotaiką, turite tik vieną variantą – nešiojamą „Bluetooth” garsiakalbį. Tereikia jį prijungti prie mobiliojo telefono, ir galite kokybiškai klausytis visų jame esančių dainų. Beje, tokia dovana įkandama kiekvieno kišenei: garsiakalbį įsigysite ir už maždaug 30 Eur.
 1. Priklausomas nuo išmaniojo. Vaikinas nuolat skundžiasi nušalusiomis rankomis ir suskeldėjusia jų oda, kadangi šaltuoju metų laiku neatsispiria pagundai panaršyti Feisbuke ir Instagrame? Tuomet pasirūpinkite mylimojo sveikata ir padovanokite pirštines jutikliniams ekranams („Touch Screen”). O geriausia yra tai, jog jos kainuoja vos keletą eurų!
 1. Užuomarša. Jei antra pusė nuolat vėluoja, nes pametė raktus ar kitas svarbias smulkmenas, jam idealiai tiks „Bluetooth” pakabukas. Tereikia jį prijungti prie telefono, ir, nukišę raktus į tolimiausią kampą, jų koordinates išvysite telefone. Be to, pakabukas įrašo garsą bei gali būti naudojamas kaip mygtukas asmenukėms daryti. Garantuojame, kad tokios dovanos užsimanysite ir sau.
 1. Keliautojas. Šiais laikais kelionės be GPS ir „Google” žemėlapių tiesiog neįsivaizduojamos. Deja, palengvindamos orientavimąsi naujame mieste, programėlės tiesiog žudo telefono bateriją. Ypač tada, kai jos labiausiai reikia! Nemalonių situacijų išvengti leis išorinė baterija, suteikianti galimybę įkrauti telefoną net ir tada, kai aplink nėra nė vieno kištukinio lizdo. Jau kitos kelionės metu įsitikinsite, jog buvo verta!
 1. Hipsteris. Draugaujate su tikru hipsteriu? Jo ūsuotame veide šypseną tikrai išspaus momentinis fotoaparatas. Įsiamžinę vakarėlyje, kelionėje ar tiesiog gurkšnodami kavą, iš karto galėsite džiaugtis ir popierinėmis nuotraukų versijomis. Be to, fotoaparatas – puiki dekoracija nostalgija dvelkiančiose fotosesijose ar tiesiog ryški įvaizdžio dalis.

Kad ir kokios geros bei originalios būtų šios idėjos, giliai širdyje žinote, ko iš tikrųjų reikia jūsų mylimajam. Todėl šventiniu laikotarpiu stenkitės daugiau klausytis ir tikrai išgirsite naudingų užuominų.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
juoko_joga
Psichologija

Neįtikėtini faktai, kuriuos reikėtų žinoti apie juoko jogą

Ne kartą girdėjome frazę, kad juokas gydo. Juokas gali pakeisti žmogaus nuotaiką per kelias minutes. Tam, kad juoktumeisi iš visų jėgų nereikia net geros kompanijos. Egzistuoja juoko joga. Kas yra juoko joga? Joga yra puiki asketinė technika, atpalaiduojanti protą ir kūną. Žodis „joga“ kilo iš sanskrito kalbos šaknies „YUJ“, kuris reiškia „surišti, įtempti“ ir gali […]

views 69

6 romantiškos idėjos šiai vasarai, kurių tiesiog negalite praleisti

Taip ilgai laukta vasara jau įsibėgėjo. Žinoma, jos netikrai nesinori leisti namuose prie TV arba kompiuterio, todėl siūlome jums kelias romantiškas idėjas vasaros pasimatymams. Nesvarbu, ar tai pirmas, ar dvidešimtas jūsų pasimatymas, juk romantikos niekada nebus per daug? Lauko kinas Pamenate amerikietiškus filmus, kur porelės glaustosi, susėdusios ant pievelės, žiūrėdamos kino filmus? Vasarą kinu po […]

views 155
Psichologija

Įsimintiniausios citatos iš serialo „Liežuvautoja”

Jie jauni, žavūs ir drąsūs Manheteno aukštuomenės jaunuoliai, kuriems visas pasaulis po kojomis. Jie nebijo rizikuoti ir klysti. Jie švenčia gyvenimą ir rengiasi tik geriausiais drabužiais. Tikime, ne vienas norėjote atsidurti šių jaunuolių kailyje. Serialas „Liežuvautoja” sužavėjo daugumą jaunuolių ir ne tik. Dalinamės keliomis citatomis, kurios įkvėps kasdienai.  „Man nereikia draugų, man reikia daugiau šampano“. „Jei dviems […]

views 244
Psichologija

Paprasti būdai, kurie padės atsipalaiduoti

Gyvenant šiuolaikiniu tempu, tikrai netrūksta problemų ir įvairių rūpesčių. Daug kartų patiriame stresines situacijas, o tai mus  palaužia fiziškai ir psichiškai. Jei esame įsitempę, mūsų protas tarsi užsiblokuoja, negalime galvoti apie kūrybingus problemų sprendimo būdus, problemos tampa dar sunkesnės, jaučiame spaudimą, o tai sumažina mūsų galimybes viską ramiai ir logiškai išspręsti. Atsipalaidavimas šiomis dienomis tampa […]

views 204
Keisčiausios fobijos
Psichologija

Keisčiausios fobijos. Ko bijome?

Žodis fobija išvertus iš graikų kalbos reiškia stiprią, nepaliaujamą ir nepagrįstą daiktų, veiksmų, žmonių ar situacijų patologinę laimę. Tokio dydžio baimė dažnai nekelia realaus pavojaus, tačiau žmogui, turinčiam tam tikros rūšies fobiją, ji gerokai apsunkiną kasdieninį gyvenimą be jokios baimės ir jos sukeliamų padarinių. Daugelius iš mūsų kažko bijo, vieni be galo jaudinasi kalbėdami viešai, kiti panikuoja įsivaizduodami, […]

views 203