Radote klaidą? Radote klaidą?
Psichologija

Ką padovanoti vaikinui? Originalius atsakymus į amžiną klausimą rasi čia

tags
Publikuotas 2016 gruodžio 15 views 10194
Ką padovanoti vaikinui? Originalius atsakymus į amžiną klausimą rasi čia shutterstock.com

Visi laukiame Kalėdų, tačiau tą laukimą gerokai apsunkina galvosūkis, kokiomis dovanomis pradžiuginti artimuosius. Mamai – vitaminai, draugei – kokybiškas lūpų balzamas, o štai ties artimiausiu žmogumi – mylimuoju, dovanų idėjos dažniausiai baigiasi. Metame gelbėjimosi ratą ir sufleruojame, ką šiemet slėpti po vaikino eglute.

 1. Sveikuolis. Jei mylimasis propaguoja aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą, jam tikrai pasitarnaus išmanioji apyrankė. Prietaisas skaičiuoja nueitus žingsnius bei atstumą, sudegintas kalorijas, matuoja pulsą, stebi miego kokybę, primena, kada atėjo metas pajudėti, o kartais veikia net kaip žadintuvas. Tokia dovana – puikus būdas parodyti, kad rūpinatės jo gerove ir sveikata.
 1. Barzdyla. Barzda jau nuo senų senovės puošė vyrus, tačiau dabar jai skiriamas ypatingas dėmesys. Todėl savo barzdočių pradžiuginkite padovanodama barzdos ir ūsų priežiūros rinkinį: tai gali būti specialus aliejus, balzamas ar šampūnas, vaškas ir šukos ūsams, barzdai skirti šepečiai. Gyvenate didmiestyje? Nustebinkite mylimąjį suplanuotu vizitu pas patyrusį barzdaskutį iš tolimų kraštų.
 1. Gurmanas. Jei vaikinas mėgsta pasilepinti itin šaltais svaigiaisiais (ir ne tik) gėrimais, jam Kalėdas praskaidrins viskio akmenys. Iš maistinių medžiagų pagaminti ir keletą valandų šaldiklyje palaikyti kubeliai idealiai pakeičia įprastus ledukus. Jie ne tik šaldo, bet ir nebraižo stiklinės kraštų, ištirpdami negadina gėrimo skonio bei gali būti naudojami vėl ir vėl. Viskio akmenys – gana ekonomiškas pasirinkimas: komplektas atsieina tik kiek daugiau nei 10 eurų.
 1. Ekstremalas. Jei vaikinas gyvenime tik ir ieško progų pasikrauti adrenalino, o patirtys džiugina labiau nei daiktai, skubėkite ieškoti dovanų kupono ekstremaliai pramogai. Tai gali būti šuolis parašiutu, pasivažinėjimas lenktynine mašina, skrydis parasparniu, šaudymas koviniu ginklu, šuolis su guma iš svaiginančio aukščio… Taip pat pabandykite įsivaizduoti nušvitusį jo veidą, jei pasisiūlysite kartu išbandyti kraują kaitinančią pramogą!
 1. Nuotraukų maniakas. Kelionėse jis du trečdalius laiko praleidžia fotografuodamas, o ne iš tikrųjų grožėdamasis gamta ar pasaulinio garso pastatais? Ropščiasi ant aukščiausių stogų, kad įamžintų bundančio miesto panoramų? Toks vaikinas tikrai nesitvers džiaugsmu po Kalėdų eglute radęs droną su WI-FI kamera, o jūs socialinių tinklų profiliuose puikuositės įspūdingomis asmenukėmis.
 1. Moksliukas. Toms, kurių mylimieji panirę į fantastinių filmų, komiksų bei kompiuterinių žaidimų pasaulį, šiemet reikėtų dovanoti su tuo susijusias dovanas. Tai gali būti „Star Wars” ar „Superman” džemperis, marškinėliai su moksliniu juokeliu (ar girdėjote apie Šriodingerio katę?) ar tiesiog dievinamo filmo plakatas. Dar ne vėlu tokių dovanų paieškoti interneto platybėse!
 1. Melomanas. Jei vaikinas muzikos nori klausytis net gamtoje ir visada jaučia pareigą melodingais garsais praskaidrinti kompanijos nuotaiką, turite tik vieną variantą – nešiojamą „Bluetooth” garsiakalbį. Tereikia jį prijungti prie mobiliojo telefono, ir galite kokybiškai klausytis visų jame esančių dainų. Beje, tokia dovana įkandama kiekvieno kišenei: garsiakalbį įsigysite ir už maždaug 30 Eur.
 1. Priklausomas nuo išmaniojo. Vaikinas nuolat skundžiasi nušalusiomis rankomis ir suskeldėjusia jų oda, kadangi šaltuoju metų laiku neatsispiria pagundai panaršyti Feisbuke ir Instagrame? Tuomet pasirūpinkite mylimojo sveikata ir padovanokite pirštines jutikliniams ekranams („Touch Screen”). O geriausia yra tai, jog jos kainuoja vos keletą eurų!
 1. Užuomarša. Jei antra pusė nuolat vėluoja, nes pametė raktus ar kitas svarbias smulkmenas, jam idealiai tiks „Bluetooth” pakabukas. Tereikia jį prijungti prie telefono, ir, nukišę raktus į tolimiausią kampą, jų koordinates išvysite telefone. Be to, pakabukas įrašo garsą bei gali būti naudojamas kaip mygtukas asmenukėms daryti. Garantuojame, kad tokios dovanos užsimanysite ir sau.
 1. Keliautojas. Šiais laikais kelionės be GPS ir „Google” žemėlapių tiesiog neįsivaizduojamos. Deja, palengvindamos orientavimąsi naujame mieste, programėlės tiesiog žudo telefono bateriją. Ypač tada, kai jos labiausiai reikia! Nemalonių situacijų išvengti leis išorinė baterija, suteikianti galimybę įkrauti telefoną net ir tada, kai aplink nėra nė vieno kištukinio lizdo. Jau kitos kelionės metu įsitikinsite, jog buvo verta!
 1. Hipsteris. Draugaujate su tikru hipsteriu? Jo ūsuotame veide šypseną tikrai išspaus momentinis fotoaparatas. Įsiamžinę vakarėlyje, kelionėje ar tiesiog gurkšnodami kavą, iš karto galėsite džiaugtis ir popierinėmis nuotraukų versijomis. Be to, fotoaparatas – puiki dekoracija nostalgija dvelkiančiose fotosesijose ar tiesiog ryški įvaizdžio dalis.

Kad ir kokios geros bei originalios būtų šios idėjos, giliai širdyje žinote, ko iš tikrųjų reikia jūsų mylimajam. Todėl šventiniu laikotarpiu stenkitės daugiau klausytis ir tikrai išgirsite naudingų užuominų.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Hermano Hesės citatos
Psichologija

Įkvepiančios Hermano Hesės citatos apie meilę

Hermanas Hesė – intelektualinių, filosofinių ir psichologinių romanų meistras, 1946 metų Nobelio premijos laureatas. Kviečiame paskaityti jo citatas turbūt apie patį svarbiausią dalyką gyvenime – meilę.  Kai dingsta kas nors brangaus ir nepakeičiamo, jaučiamės lyg pabudę iš sapno. Skaitymas be meilės, žinios be pagarbos, išsilavinimas be atsidavimo yra viena sunkiausių nuodėmių dvasiai. Karus sukelia žmonės, kurie […]

views 8577
Psichologija

15 Įkvepiančių Antuano de Sen Egziuperi citatų, kurios padės jaustis laimingais

Garsus prancūzų rašytojas Antuanas de Sent Egziuperi daugiausiai žinomas dėl savo populiariausios knygos „Mažasis princas“– filosofinės pasakos, skirtos suaugusiems. Knyga įkvepia mylėti visą aplinkui, paleisti, išlaisvinti bei prisijaukinti. Pateikiame jums šio autoriaus citatų, kurios praskaidrins dieną ir padės pasijusti laimingais.  1. Laikas yra ne smėlio laikrodis, kuris naudoja smėlį, o pjovėjas, rišantis pėdą. Citadelė 2. […]

views 44230
Nuostabios vietos vestuvių fotosesijoms Lietuvoje
Psichologija

Nuostabios vietos vestuvių fotosesijoms Lietuvoje

Artėja viena gražiausių dienų jūsų gyvenime, tačiau vis dar dvejojate, kokią vietą pasirinkti savo vestuvių fotosesijai? Tai jums gali padėti padaryti jūsų vestuvių fotografas. Apsiginklavęs savo foto įranga jis išbraidė ne vieną žolynais apaugusią Lietuvos vietą, ne kartą kojas mirkė jūroje vien tam, kad pagautų patį geriausią kadrą, stengdamasis kiekvieno istoriją paversti išskirtine. Siūlome pasižvalgyti […]

views 7789
Psichologija

Kaip įgyvendinti savo tikslus?

Dar visai neseniai Naujųjų metų išvakarėse kūrėme ne tik planus, bet ryžtingai pažadėjome sau, kad kitais metais viskas bus kitaip. Daugiau sportuosime, numesime svorio, susirasime antrąją pusę ir pagaliau išvyksime į išsvajotąją kelionę. Deja, dažnai tie pažadai sutirpsta taip greitai, kaip iškritusios snaigės ant mūsų blakstienų. Ką daryti, jog tikslai pagaliau virstų realybe? Pakabinkite tikslus […]

views 7431
10 įkvepiančių knygų, kurios pakeis jūsų gyvenimą
Psichologija

10 įkvepiančių knygų, kurios pakeis jūsų gyvenimą

Turbūt sutiksite, jog būna knygų, kurias vos pradėjus skaityti, norisi mesti į šalį, ir tokių, kurios sudomina nuo pat pirmo puslapio. Kai kurios knygos mus įkvepia taip, kad nejučia pradedame keisti savo gyvenimą teigiama linkme. Gamtos Grožio Formulė dalinasi įkvepiančių knygų dešimtuku.   1. Paulo Coelho „Alchemikas“ „Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų.“ […]

views 26673