Radote klaidą? Radote klaidą?
Psichologija

Įkvepianti Julia Roberts žinutė apie grožį: ją būtina perskaityti kiekvienam

tags
Publikuotas 2016 gruodžio 12 views 82397
Įkvepianti Julia Roberts žinutė apie grožį: ją būtina perskaityti kiekvienam shutterstock.com

Ne kartą nuo žurnalų viršelių ir iš televizijos ekrano besišypsojusi aktorė Julia Roberts tikina pavargusi nuo šiuolaikinių grožio standartų ir siūlo nusimesti kasdien veidą dengiančias kaukes.

Aktorės žodžiai, kuriais ji „Instagram” socialiniame tinkle pasidalino 2016-ųjų birželį.

„Tobulybės siekis – daugelio tautų liga. Dengiame veidus storiausiu makiažo sluoksniu, kankiname save botokso injekcijomis ir badaujame norėdami tilpti į „tobulą dydį”. Nuolat stengiamės sutaisyti tai, kas absoliučiai nesugedę. Tačiau žinote, kuo reikėtų pasirūpinti pirmiausia ir kam skirti daugiausia dėmesio?

Savo sielai.

Būtent sielai labiausiai reikia rūpesčio. Pradėti reikia jau dabar. Nuoširdžiai pagalvojus, kaip galite tikėtis, jog kas nors jus mylės, jei patys sau nepatinkate? Negi tik nuolat tobulindami išvaizdą esate patenkinti savimi? Ne. Aš noriu, kad aiškiai suprastumėte: išorė visiškai nesvarbi, jei jūsų vidus yra tuščias.

Šiandien noriu visiems pasakyti vieną dalyką: aš nesitaikstysiu su makiažu. Aš nebenoriu dažytis, nes pavargau dėvėti svetimą veidą. Metas nusimesti kaukę. Žinau, kad turiu raukšlių, tačiau aš noriu jas matyti. Aš esu tikra. Noriu, kad mane priimtumėte tokią, kokia esu.

Šiuolaikinis pasaulis apsėstas išvaizdos kulto. Jūs nė negalite įsivaizduoti, kokią apyvartą pasiekia kompanijos, kalančios į galvą, jog turite išleisti daugybę pinigų tam, kad nutolintumėte neišvengiamus senatvės požymius. Ir visą tai darytumėte naudodami sveikatai kenkiančius ir natūralų senėjimą stabdančius produktus.

21 amžiaus grožio taisykles galima pavadinti nenormaliomis. Tai – steroidais primaitintas grožis, tarsi virusas sklindantis po visą pasaulį.

Ar žinote, kad pasaulį valdo dirbtinės estetikos taisyklės, kurios laiko mus įkalintus tobulos išvaizdos iliuzijose? Vietoj to, kad klausytume savo prigimtiems, esame verčiami paklusti mums primestiems kanonams.

Žinote, ką?

Aš nuo to pavargau. Todėl sakau sau „stop”. Ir drąsinu visus sustoti, prisiminti, kas iš tiesų esate ir ko iš tikrųjų norite. Prisiminkite, kas jūs.

Niekas niekada 100% neatitiks grožio kriterijų. Išvaizda – paskutinis dalykas, kurį turėtumėme vertinti žmoguje. Svarbiausia yra siela. Niekada to nepamirškite. “

Gamtos Grožio Formulė nuolat skatina prisiminti, kas yra tikrasis grožis. Neseniai paprašėme vyrų, kad jie atsakytų, kas iš tikrųjų yra graži moteris. Jų mintys– šiame filmuke, kuriuo skatiname labiau pasitikėti savimi:

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Hermano Hesės citatos
Psichologija

Įkvepiančios Hermano Hesės citatos apie meilę

Hermanas Hesė – intelektualinių, filosofinių ir psichologinių romanų meistras, 1946 metų Nobelio premijos laureatas. Kviečiame paskaityti jo citatas turbūt apie patį svarbiausią dalyką gyvenime – meilę.  Kai dingsta kas nors brangaus ir nepakeičiamo, jaučiamės lyg pabudę iš sapno. Skaitymas be meilės, žinios be pagarbos, išsilavinimas be atsidavimo yra viena sunkiausių nuodėmių dvasiai. Karus sukelia žmonės, kurie […]

views 8623
Psichologija

15 Įkvepiančių Antuano de Sen Egziuperi citatų, kurios padės jaustis laimingais

Garsus prancūzų rašytojas Antuanas de Sent Egziuperi daugiausiai žinomas dėl savo populiariausios knygos „Mažasis princas“– filosofinės pasakos, skirtos suaugusiems. Knyga įkvepia mylėti visą aplinkui, paleisti, išlaisvinti bei prisijaukinti. Pateikiame jums šio autoriaus citatų, kurios praskaidrins dieną ir padės pasijusti laimingais.  1. Laikas yra ne smėlio laikrodis, kuris naudoja smėlį, o pjovėjas, rišantis pėdą. Citadelė 2. […]

views 44516
Nuostabios vietos vestuvių fotosesijoms Lietuvoje
Psichologija

Nuostabios vietos vestuvių fotosesijoms Lietuvoje

Artėja viena gražiausių dienų jūsų gyvenime, tačiau vis dar dvejojate, kokią vietą pasirinkti savo vestuvių fotosesijai? Tai jums gali padėti padaryti jūsų vestuvių fotografas. Apsiginklavęs savo foto įranga jis išbraidė ne vieną žolynais apaugusią Lietuvos vietą, ne kartą kojas mirkė jūroje vien tam, kad pagautų patį geriausią kadrą, stengdamasis kiekvieno istoriją paversti išskirtine. Siūlome pasižvalgyti […]

views 7841
Psichologija

Kaip įgyvendinti savo tikslus?

Dar visai neseniai Naujųjų metų išvakarėse kūrėme ne tik planus, bet ryžtingai pažadėjome sau, kad kitais metais viskas bus kitaip. Daugiau sportuosime, numesime svorio, susirasime antrąją pusę ir pagaliau išvyksime į išsvajotąją kelionę. Deja, dažnai tie pažadai sutirpsta taip greitai, kaip iškritusios snaigės ant mūsų blakstienų. Ką daryti, jog tikslai pagaliau virstų realybe? Pakabinkite tikslus […]

views 7471
10 įkvepiančių knygų, kurios pakeis jūsų gyvenimą
Psichologija

10 įkvepiančių knygų, kurios pakeis jūsų gyvenimą

Turbūt sutiksite, jog būna knygų, kurias vos pradėjus skaityti, norisi mesti į šalį, ir tokių, kurios sudomina nuo pat pirmo puslapio. Kai kurios knygos mus įkvepia taip, kad nejučia pradedame keisti savo gyvenimą teigiama linkme. Gamtos Grožio Formulė dalinasi įkvepiančių knygų dešimtuku.   1. Paulo Coelho „Alchemikas“ „Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų.“ […]

views 26783