Psichologija

Įkvepianti Julia Roberts žinutė apie grožį: ją būtina perskaityti kiekvienam

Publikuotas 2016 12 gruodžio views 85192
Įkvepianti Julia Roberts žinutė apie grožį: ją būtina perskaityti kiekvienam shutterstock.com

Ne kartą nuo žurnalų viršelių ir iš televizijos ekrano besišypsojusi aktorė Julia Roberts tikina pavargusi nuo šiuolaikinių grožio standartų ir siūlo nusimesti kasdien veidą dengiančias kaukes.

Aktorės žodžiai, kuriais ji „Instagram” socialiniame tinkle pasidalino 2016-ųjų birželį.

„Tobulybės siekis – daugelio tautų liga. Dengiame veidus storiausiu makiažo sluoksniu, kankiname save botokso injekcijomis ir badaujame norėdami tilpti į „tobulą dydį”. Nuolat stengiamės sutaisyti tai, kas absoliučiai nesugedę. Tačiau žinote, kuo reikėtų pasirūpinti pirmiausia ir kam skirti daugiausia dėmesio?

Savo sielai.

Būtent sielai labiausiai reikia rūpesčio. Pradėti reikia jau dabar. Nuoširdžiai pagalvojus, kaip galite tikėtis, jog kas nors jus mylės, jei patys sau nepatinkate? Negi tik nuolat tobulindami išvaizdą esate patenkinti savimi? Ne. Aš noriu, kad aiškiai suprastumėte: išorė visiškai nesvarbi, jei jūsų vidus yra tuščias.

Šiandien noriu visiems pasakyti vieną dalyką: aš nesitaikstysiu su makiažu. Aš nebenoriu dažytis, nes pavargau dėvėti svetimą veidą. Metas nusimesti kaukę. Žinau, kad turiu raukšlių, tačiau aš noriu jas matyti. Aš esu tikra. Noriu, kad mane priimtumėte tokią, kokia esu.

Šiuolaikinis pasaulis apsėstas išvaizdos kulto. Jūs nė negalite įsivaizduoti, kokią apyvartą pasiekia kompanijos, kalančios į galvą, jog turite išleisti daugybę pinigų tam, kad nutolintumėte neišvengiamus senatvės požymius. Ir visą tai darytumėte naudodami sveikatai kenkiančius ir natūralų senėjimą stabdančius produktus.

21 amžiaus grožio taisykles galima pavadinti nenormaliomis. Tai – steroidais primaitintas grožis, tarsi virusas sklindantis po visą pasaulį.

Ar žinote, kad pasaulį valdo dirbtinės estetikos taisyklės, kurios laiko mus įkalintus tobulos išvaizdos iliuzijose? Vietoj to, kad klausytume savo prigimtiems, esame verčiami paklusti mums primestiems kanonams.

Žinote, ką?

Aš nuo to pavargau. Todėl sakau sau „stop”. Ir drąsinu visus sustoti, prisiminti, kas iš tiesų esate ir ko iš tikrųjų norite. Prisiminkite, kas jūs.

Niekas niekada 100% neatitiks grožio kriterijų. Išvaizda – paskutinis dalykas, kurį turėtumėme vertinti žmoguje. Svarbiausia yra siela. Niekada to nepamirškite. “

Gamtos Grožio Formulė nuolat skatina prisiminti, kas yra tikrasis grožis. Neseniai paprašėme vyrų, kad jie atsakytų, kas iš tikrųjų yra graži moteris. Jų mintys– šiame filmuke, kuriuo skatiname labiau pasitikėti savimi:

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Psichologija

5 priežastys keliauti su mama

Iš pradžių gali pasirodyti beprotiška, tačiau kelionė su mama yra asmeninio augimo dalis. Kai esame maži, mama mus lydi  visur ir tai yra taip natūralu, kaip  kasdien valytis dantis. Tačiau bėgant metams šis ryšys susilpnėja arba visai nutrūksta. Iš pradžių gali atrodyti, kad kartu pasiimti žemėlapį ir pasirinkti kelionės tikslą gali būti beprotiška idėja, tačiau, […]

views 5863
Psichologija

Kodėl vienišos moterys yra laimingesnės?

Vis daugėja moterų, kurios savo pasirinkimu arba dėl to, kad nerado stabilaus partnerio, kuris padarytų jas laimingomis, nusprendė gyventi vienos be jokių santykių. Vienišumas tapo gyvenimo būdu, kuriuo jau mėgaujasi daug moterų ir net vyrų. Manymas, kad moterų prioritetai yra susirasti partnerį, susituokti ir susilaukti vaikų, jau išėjo iš mados… Laikai pasikeitė, taip pat ir […]

views 7284
Psichologija

5 protingi veiksmai, kurie padės naudoti mažiau plastiko

Pasaulyje vis labiau plinta zero waste idėja, propaguojanti mažinti atliekas buityje ir atsisakyti kuo daugiau plastiko gaminių. Ypač aktualu yra sumažinti plastikinių maišelių kiekį, nes tai yra vienas pagrindinių aplinkos taršos šaltinių. Būtent dėl plastikinių maišelių, vandenyne ir jūrose žūsta šimtai tūkstančių gyvūnų ir paukščių. Tai kelia milžinišką grėsmę visai ekosistemai.Mokslininkai yra paskaičiavę, jog tam, […]

views 7806

10 frazių, kurias turėtumėte išbraukti iš savo žodyno

Dažnai stebimės, kad mūsų gyvenime nutinka taip, kad ima ir išsipildo tai, ko labiausiai bijome. Atrodo, kad tuomet visas pasaulis yra nusiteikęs prieš mus ir labai neteisingas. Tačiau pradėjus nagrinėti tikrąsias priežastis, galima atrasti netikėtų dalykų. Pavyzdžiui, galima pastebėti kad dažnai patys kuriame realybę, kurioje po kiek laiko atsiduriame. Kartais tai darome sąmoningai, besiguosdami aplinkiniams […]

views 7076

5 triukai ramiam miegui

Miegas yra itin svarbus ne tik žmogaus fizinei, bet ir psichinei sveikatai. Todėl reiktų stengtis pakankamai ir kokybiškai išsimiegoti. Miego kokybė priklauso nuo jo ciklo fazių, kurias pasiekus smegenų veikla yra labai skirtinga. Pavyzdžiui, pirmoje miego fazėje jūs atsipalaiduojate, nurimsta jūsų širdies ritmas ir kvėpavimas. Taip kūnas ruošiasi užmigimui. Antroje miego fazėje, dažniausiai dar esame […]

views 5398