Radote klaidą? Radote klaidą?
Psichologija

Sužinokite savo gyvenimo kelio skaičių: reikės tik gimimo datos

tags
Publikuotas 2017 kovo 22 views 17866
Sužinokite savo gyvenimo kelio skaičių: reikės tik gimimo datos shutterstock.com

Horoskopų kritikai tikina, kad visi tą patį mėnesį gimę žmonės tiesiog negali pasižymėti vienodomis savybėmis. Mes su tokiu teiginiu taip pat nesiginčysime. Todėl siūlome apskaičiuoti numerologų mėgstamą gyvenimo kelio skaičių – galbūt gimimo data Jus apibūdina kur kas tiksliau?

Gyvenimo kelio skaičių apsiskaičiuoti labai paprasta – tereikia sudėti visus gimimo datos skaitmenis. Pavyzdžiui:

1+9+9+1+0+6+0+3 = 29

Gautus skaitmenis dar kartą sudėkite. Veiksmą kartokite tol, kol gausite vienženklį skaičių:

2+9 = 11

1+1 = 2

Vadinasi, Jūsų gyvenimo kelio skaičius yra 2.

Gyvenimo kelio skaičius – 1: lyderis

Teigiamos savybės: išradingas, energingas, originaliai mąstantis, užsispyręs, įkvepiantis, drąsus

Neigiamos savybės: narcizas, valdingas, netolerantiškas, nesijaučiantis saugus, neapsisprendęs

Gyvenimo kelias: čia esate tam, kad pasitelkę kūrybines galias taptumėte lyderiu. Svarbiausia tikėti savimi ir daryti tai, kam jaučiate aistrą – nesvarbu, ką apie jus mano kiti. Nerkite į pomėgius su malonumu ir pasitikėkite savo kūrybingumu, išradingumu bei unikalumu. Sulauksite sėkmės tuo atveju, jei nebijosite rizikuoti ir pasitikėti savimi – juk nesate sutvertas elgtis pagal taisykles. Galite būti puikiu verslininku, tereikia įgyti su tuo susijusių žinių ir įgūdžių.

Žinutė: į šį pasaulį atėjote tam, kad sustiprintumėte savo individualumą, taptumėte nepriklausomi bei į patirčių bagažą susikrautumėte daugybę laimėjimų ir pasiekimų. Dėl sugebėjimo stebėti aplinką bei sugerti žinias, Jums lemta būti tarp geriausiųjų. Nepamirškite, jog nuolat į galvą lendančios mintys, kad nesate pakankamai protingas, gražus ar geras tėra propaganda – neleiskite jai trukdyti Jums judėti pirmyn. 

Gyvenimo kelio skaičius – 2: tarpininkas

Teigiamos savybės: jautrus, intuityvus, palaikantis, orientuotas į detales, kantrus, linkęs bendradarbiauti, diplomatiškas.

Neigiamos savybės: greitai įsižeidžiantis, siauro mąstymo, vaikiškas, manipuliuojantis, nesavarankiškas, pernelyg jautrus.

Gyvenimo kelias: Jums svarbiausia jaustis reikalingu ir mylimu – taip nustatote savo vertę ir savigarbą. Esate linkęs duoti, o ne imti, iš prigimtiems intuityvus. Tiesiog žydite, kai Jūsų talentai pasitelkiami kurti bendruomenės gerovę, todėl venkite profesijų, kuriose turėtumėte dirbti vieni. Be to, turite didelę širdį bei puikius diplomatinius sugebėjimus. Jums neprošal išmokti ignoruoti kitų nuomonę apie jus ir pasikliauti savimi. Būsite laimingi tik sveikuose santykiuose, nesvarbu, verslo, šeimos ar intymiuose.

Žinutė: čia esate tam, kad kurtumėte žmonių gerovę, tačiau dažnai neprisiimate nuopelnų ir liekate nuošalyje. Esate pernelyg jautrus, todėl tiesiog būtina išmokti nepriimti visko asmeniškai. Vengiate konfliktų, tačiau dėl tarpininko ir diplomato savybių puikiai juos išsprendžiate. 

Gyvenimo kelio skaičius – 3: komunikatorius

Teigiamos savybės: išraiškingas, artistiškas, kūrybingas, komunikabilus, linksmas, šmaikštus, optimistiškas.

Neigiamos savybės: paviršutiniškas, emociškai nepastovus, linkęs perdėti, abejojantis savimi, nesąžiningas, nenuoširdus.

Gyvenimo kelias: Jums dažnai atrodo, kad visi gali daryti tą patį, ką ir Jūs – juk tai taip lengva! Deja, tikrai ne kiekvienas gali gerti iš kūrybiškumo fontano taip pat lengvai kaip Jūs. Svarbiausia šią energiją nukreipti ta linkme, kad iš jos galėtume užsidirbti pinigų. Atsitraukite nuo tų, kurie visada sako ne ar siūlo pasirinkti praktiškesnį kelią – antraip laimės paieškos gali užtrukti. Esate iš tų, kurie turi daugybę mokslinių laipsnių ir sertifikatų, tačiau vis dar tobulėja. Būtent dėl to aplinkinių akyse kartais tampate itin padrikusi. Todėl vertėtų išmokti aiškiai ir nuoširdžiai komunikuoti – tam į pagalbą pasitelkite užrašą.

Žinutė: tik nuo Jūsų paties priklauso, ar būsite diletantu daugybėje dalykų, ar tapsite vienos srities ekspertu. Puikiai valdote sakytinį ir rašytinį žodį, mokate pralinksminti aplinkinius ir puikiai komunikuojate. Visgi labiausiai jus stabdo abejonės savimi, kritikos baimė bei emocijų svyravimai. 

Gyvenimo kelio skaičius – 4: mokytojas

Teigiamos savybės: patikimas, stabilus, darbštus, konservatyvus, ištikimas, vertas pasitikėjimo, produktyvus.

Neigiamos savybės: užsispyręs, valdingas, stačiokiškas, laiko savo darbo kankiniu, nerūpestingas, sunkiai susikoncentruojantis.

Gyvenimo kelias: nuolat siekiate stabilumo ir saugumo. Jūsų darbas Jums be galo svarbus, todėl prieš atrasdami tikrąjį pašaukimą, dažnai keičiate darbovietes. Esate nuostabus mokytojas, net jeigu tai nėra tiesioginė Jūsų profesija, pasižymite puikiais vadovavimo sugebėjimais. Susikūrę sistemą nuolat pagal ją dirbate, todėl reikėtų išlaisvinti kūrybinius sugebėjimus, nebijoti griebtis netradicinių sprendimų. Tikite posakiu „neskubėk ir būsi pirmas”, visada laikotės taisyklių ir rutinos. Nepamirškite, kad reikia ne tik sunkiai dirbti, bet ir dalintis žiniomis su kitais – Jums tai teikia didžiausią džiaugsmą.

Žinutė: kad ir kokių karjeros aukštumų pasieksite, galite susidurti su sunkumais asmeniniuose santykiuose. Todėl stenkitės tapti lankstesni – taip kur kas lengviau suprasite aplinkinius.

Gyvenimo kelio skaičius – 5: siekiantis laisvės

Teigiamos savybės: mėgstantis laisvę ir nuotykius, bebaimis, sugebantis prisitaikyti, nebijantis pokyčių, linksmas.

Neigiamos savybės: pataikaujantis, linkęs perdėti, neramus, pernelyg emocionalus, linkęs į priklausomybes, nesavarankiškas, nepastovus, nuolat atidėliojantis.

Gyvenimo kelias: Jums svarbiausia – pažinti pasaulį. Geriausiai jaučiatės nerdami į nuotykius, atsikratydami baimės jausmo ir išlaisvindami savo universalumą. Vargu, ar būsite laimingi sėdėdami biure nuo 9 iki 5, todėl Jums derėtų rinktis profesijas, suteikiančias pakankamai nuotykių. Prieš pradėdami rimto suaugusiojo žmogaus gyvenimą, išsilakstykite – visa kita ateis vėliau. Tiesa, nepiktnaudžiaukite vakarėliais.

Žinutė: dievinate pokyčius ir progresyvias idėjas bei veiksmus. Jus apibūdina šie raktažodžiai: laisvė, linksmybės, baimės nebuvimas ir nuotykiai. Esate čia tam, kad patirtumėte viską, ką pasaulis turi pasiūlyti. Gyvenime venkite Jus varžančių situacijų ir nugalėkite baimes. 

Gyvenimo kelio skaičius – 6: auklėtojas

Teigiamos savybės: šeimos žmogus, romantiškas, atsakingas, kūrybingas, palaikantis, atsidavęs, mylintis, jautrus.

Neigiamos savybės: perfekcionistas, kritiškas, manantis kad visada yra teisus, nuolat besikišantis į kitų reikalus.

Gyvenimo kelias: nemėgstate, kai Jums nurodinėja ką daryti, todėl geriausia būti savo paties viršininku. Nuolat tobulėkite ir semkitės naujų žinių – tik taip išmoksite efektyviai valdyti savo verslą. Kūrybiškumas – Jūsų stiprybė, mokate natūraliai pralinksminti ir patarti, mylite ir nuolat padedate aplinkiniams. Namai ir šeima – bene svarbiausi dalykai Jūsų gyvenime, todėl būtinai atraskite laiko ir jiems.

Žinutė: čia esate tam, kad su didžiule atsakomybe ir meile padėtumėte aplinkiniams. Esate namų ir šeimos žmogus, visada gerai jaučiatės ten, kur reikia ieškoti teisybės, turite puikų estetikos suvokimą. Kadangi esate perfekcionistas, mokykitės atsikratyti poreikio kontroliuoti ir išmokite priimti aplinkinių netobulumą.

Gyvenimo kelio skaičius – 7: ieškotojas

Teigiamos savybės: analitinio proto, rafinuotas, trokštantis žinių, intuityvus, išmintingas, ieškantis tiesos, dvasingas.

Neigiamos savybės: kritiškas, uždaras, nepasitikintis, pesimistiškas, įkyrus.

Gyvenimo kelias: gyvenime jums nuolat kyla didesni ar mažesni klausimai. Daugiausia gyvenate savo paties galvoje ir esate linkęs paslėptų prasmių ieškoti net ir paprasčiausiuose dalykuose. Nuolat stengiatės suprasti savo emocijas, tačiau kai kurie jausmai Jums taip ir lieka svetimi. Labiausiai Jums tiktų ta profesija, kuri leistų didžiąją laiko dalį praleisti vienam, pavyzdžiui, darbas laboratorijoje, duomenų apdorojimas, programavimas ir t.t Tuo tarpu jautrumą galite panaudoti užsiimdami meno terapija, psichologija ir pan.

Žinutė: čia esate tam, kad ieškotumėte tiesos. Gyvenime stenkitės lavinti abu smegenų pusrutulius: galingiausi tapsite tuomet, kai įdarbinsite analitinį mąstymą ir intuiciją. Drąsiai leiskitės į vidinę kelionę savęs paieškų link ir reguliariai skirkite laiko pabūti vienas pats su savimi. 

Gyvenimo kelio skaičius – 8: galingasis

Teigiamos savybės: finansiškai atsakingas, autoritetingas, galingas, sugebantis save kontroliuoti, įtakingas, dosnus.

Neigiamos savybės: egoistiškas, kontroliuojantis, materialistas, pernelyg pasitikintis savimi, maištingas.

Gyvenimo kelias: esate tarsi suprogramuotas turėti daug pinigų, valdžios ir autoriteto. Tačiau visa tai pasiekti nebus labai lengva – turite išmokti atpažinti ir įdarbinti asmeninę galią. Kai tai padarysite, gėrybės pasipils tarsi iš gausybės rago. Nepamirškite, kad kelias į turtingųjų ir įtakingųjų gretas ne visada tiesus, todėl išlikite atsparus. Siekdami savo tikslų, būkite labai organizuoti, tvirti, atviri ir, svarbiausia, principingi.

Žinutė: čia esate tam, kad įvaldytume sėkmės meną materialinių gėrybių pasaulyje. Užsibrėžkite sau didelius tikslus ir drąsiai jų siekite. Pasitelkę nuoširdžias pastangas ir principus, įgausite neįtikėtinos galios. 

Gyvenimo kelio skaičius – 9: humanistas

Teigiamos savybės: humaniškas, gailestingas, patrauklus, dosnus, romantiškas, kūrybingas, idealistas.

Neigiamos savybės: neturintis principų, lengvai įsižeidžiantis, įsikibęs į senas nuoskaudas, arogantiškas.

Gyvenimo kelias: esate labai universalus. Jums sekasi bet kurioje srityje, kuriai jaučiate aistrą. Jaučiatės pilnavertis tada, kai dirbate dėl visuomenės gerovės, kadangi esate kūrybingas, gailestingas ir dosnus. Nesugebėjimas susikoncentruoti yra vienintelis stabdis, neleidžiantis pasiekti savo tikslų. Nebijokite prašyti pagalbos, ir kuo anksčiau tai padarysite, tuo daugiau išmoksite. Beje, nelaikykite nuoskaudų – taip baudžiate tik pats save.

Žinutė: čia esate tam, kad kūrybiškumu pakeistumėte pasaulį. Turite polinkį tiesiog ryte ryti informaciją, susijusią su dvasingumu ir psichologija. Tomis žiniomis būtinai pasinaudokite, kadangi Jums reikia išmokti suprasti ir išreikšti savo jausmus. Savo stiprybes panaudokite tai veiklai, kuri Jums suteikia pasitenkinimą ir gyvenimą paverčia tarsi svajone.

 

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Norite būti laimingi? Sužinokite, kaip tokiais tapti
Psichologija

Norite būti laimingi? Sužinokite, kaip tokiais tapti

Visi nori būti laimingi, tik ne visi žino, kaip tokiais tapti. Meilės ir santykių ekspertai pateikė 16 dalykų, kurie kiekvieną žmogų padarys kur kas laimingesnį. Skirtingos lytys laimę supranta skirtingai, šio jausmo suvokimas kitoks ir skirtingose kultūrose bei skirtingose šalyse. Rezultatai stebina, tačiau visi ekspertai pateikė vieną ir tą patį teiginį. Pirmiausia, žinovai siūlo pasidovanoti […]

views 5321
Psichologija

Norite prailginti savo tėvų gyvenimą? Pakvieskite juos į svečius!

Pakvieskite savo tėvus į svečius per didžiąsias metų šventes. Tam puikiai tiks ir artėjančios Velykos. Tai labai svarbu. Tokias išvadas paskelbė Kalifornijos universiteto mokslininkai, atlikę tyrimą. Tyrėjai nustatė, kad vyresnio amžiaus žmonės, kurie dažnai matosi su savo vaikais, dažniausiai gyvena kur kas ilgiau nei tie, kurie neturi šios galimybės. Tyrime dalyvavo 1600 žmonių. Vidutinis dalyvių […]

views 4888
Išsilaisvinkite nuo toksiškų žmonių: 9 pagrindiniai jų tipai
Psichologija

Išsilaisvinkite nuo toksiškų žmonių: 9 pagrindiniai jų tipai

Sakoma, kad vieni žmonės – įkvepia, o kiti – išsekina, todėl draugus rinktis reikia atsargiai. Dažnai nė nepastebime, kaip aplinkiniai mus skaudina ar užkrečia neigiamomis emocijomis. Todėl rekomenduojame susipažinti su devyniais toksiškų žmonių tipais ir kuo greičiau juos eliminuoti iš savo gyvenimo. Nepaliaujami kritikai. Kartais labai naudinga gauti nuoširdžių pastabų, padedančių apmąstyti savo elgesį bei […]

views 17350
Psichologija

Aktorė Eglė Jackaitė: „Jei myliu savo sielą, privalau mylėti ir kūną“

Kasmet prieš savo gimtadienį balandžio 28-ąją aktorė, dėstytoja, televizijos, radijo laidų ir renginių vedėja Eglė Jackaitė tarsi stabteli ir padėkoja už viską, ką turi ir kuo gali džiaugtis. Šiemet žinoma moteris pasidovanojo išskirtinę dovaną – su abiem savo sūnumis Jokūbu ir Elijumi balandžio pabaigoje ji vyks į Izraelį − kelionę, kurią vadina dar vienu būsimu […]

views 15008
Įkvepiančios citatos: 21 Mahatma Gandhi išminties perlų
Psichologija

Įkvepiančios citatos: 21 Mahatma Gandhi išminties perlų

Indijos tautinio išsivadavimo dvasinis lyderis Mahatma Gandhi įkvėpė ne tik tautiečius, bet ir galybę žmonių visame pasaulyje. Nors nuo jo žūties praėjo beveik 70 metų, iš Mahatma Gandhi vis dar galime pasimokyti gerumo, išminties bei meilės. Akis už akį – ir visas pasaulis taps aklas. Meilė ir tiesa – dvi tos pačios monetos pusės, jas […]

views 17005

Ar norėtumėte gauti

Nemokamą leidinį?

Kiekvieną sekmadienio rytą?

Įveskite savo el. pašto adresą

Nemokamo leidinio

prenumeratai

Ačiū!

Jūs buvote sėkmingai įtrauktas į leidinio prenumeratorių sąrašą!


Pasimatysime sekmadienį!