Psichologija

Deividas Norvilas akcijoje „Tu – graži moteris“: ,,Išgirdau sudėtingiausią klausimą savo gyvenime“

Publikuotas 2016 25 spalio views 7936
Deividas Norvilas, Tu graži moteris! akcija Prie socialinės akcijos prisijungęs dainininkas Deividas Norvilas: ,,Išgirdau sudėtingiausią klausimą savo gyvenime“

„Ir kaip į tokį klausimą atsakyti? Tai turbūt yra sudėtingiausia, ką esu girdėjęs savo gyvenime!“, – su šypsena sakė dainininkas Deividas Norvilas, tapęs vienu iš žinomų vyrų, nusprendusių prisijungti prie pirmą kartą Lietuvoje rengiamos socialinės akcijos „Tu – graži moteris“.

Taip netikėtai garsųjį atlikėją sutrikdė iniciatyvos rengėjų klausimas apie tai, kas, jo nuomone, yra graži moteris.

Galbūt, anot D. Norvilo, kalbėti šia tema jam buvo sunku, nes dailiosios lyties atstovių išvaizda jam niekada nebuvo svarbiausia.

„Tokia, greta kurios gera tiesiog būti. Maloni, paslaugi, nuoširdi, šeimyniška, atvira, draugiška, įdomi pašnekovė. Na, o jei prie viso to dar ir graži, tai jau – ypatingas rinkinys!“, – sakė dainininkas.

Tačiau tokiu atveju, jei vis dėlto tektų vertinti tik išorinį moters grožį, D. Norvilas pirmiausia dėmesį atkreiptų į moters nagus. Atlikėjas sako, jog visai nereikėtų, kad jie būtų nulakuoti geltona, mėlyna, raudona ar kuria kita spalva. Nebūtinas ir profesionalus manikiūras. Pakaktų, kad rankomis ir nagais moteris pasirūpintų pati, bet reguliariai. D. Norvilas sako, jog jų priežiūra būtina ir vyrams.

„Manau, dauguma moterų manikiūrus mokėtų pasidaryti ir namuose. Tam, kad paliktų gerą įspūdį, to tikrai užtenka“, – patikino pašnekovas.

Jis dėl manikiūro į grožio salonus nevaikšto, bet šios procedūros niekuomet nepamiršta.

„Pasiskolinu iš Renatos dildę ir per pusvalandį darbas būna baigtas!“, – sakė D. Norvilas.

Net žemės darbus itin mėgstanti garbingo amžiaus D. Norvilo močiutė visuomet atrodo pasitempusi. Atlikėjas sako niekuomet su mama apie jos laikais populiarias grožio procedūras nekalbėjęs, bet pastebėjęs, jog rūpinimasis savimi aktualus ir vyresniosios kartos damoms.

D. Norvilo mama taip pat ūkininkauja, bet dėmesio ir laiko sau ji nuolatos skiria.

Dainininkas, dalyvavęs socialinėje akcijoje „Tu – graži moteris“, kaip ir kiti vyrai, rašė laišką nepažįstamosioms. D. Norvilo įžvalgos buvo užklijuotos laiškuose, atsitiktinai išdalintuose Vilniuje gyvenančioms dailiosios lyties atstovėms. Vieną savaitgalio rytą internetinio žurnalo ir tinklapio „Gamtos grožio formulė“ komanda vaikščiojo sostinės gatvėmis ir keliems šimtams vilniečių įteikė vokus, kuriuose – pasitikėjimo savimi įkvepiantys žinomų vyrų laiškai joms. Netikėtus tekstus perskaičiusių moterų reakcijos filmuotos ir bus pristatytos po maždaug savaitės dienos šviesą išvysiančiame vaizdo klipe.

Socialinės akcijos rengėjai įsitikinę, kad Lietuvoje yra labai daug savimi nepasitikinčių, kompleksų įkalintų moterų, kurios patikėjo per metų metus suformuotais standartais. Vienos, anot jų, siekia tobulybės, kad ir kokia ji bebūtų, kitos – užsidaro savyje, nes nebesupranta, kur yra toji grožio riba.

Ar graži moteris visuomet dėvi aukštakulnius ir atrodo lyg ką tik nulipusi nuo podiumo? O gal ji gražiausia, kai tik pramerkia ryte akis? Kokia gi yra ta graži moteris? Norėjome, kad būtent žinomi vyrai atsakytų į šiuos klausimus.

Prisijunkite prie mūsų renginio puslapyje: #TuGražiMoteris

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Psichologija

5 priežastys keliauti su mama

Iš pradžių gali pasirodyti beprotiška, tačiau kelionė su mama yra asmeninio augimo dalis. Kai esame maži, mama mus lydi  visur ir tai yra taip natūralu, kaip  kasdien valytis dantis. Tačiau bėgant metams šis ryšys susilpnėja arba visai nutrūksta. Iš pradžių gali atrodyti, kad kartu pasiimti žemėlapį ir pasirinkti kelionės tikslą gali būti beprotiška idėja, tačiau, […]

views 5858
Psichologija

Kodėl vienišos moterys yra laimingesnės?

Vis daugėja moterų, kurios savo pasirinkimu arba dėl to, kad nerado stabilaus partnerio, kuris padarytų jas laimingomis, nusprendė gyventi vienos be jokių santykių. Vienišumas tapo gyvenimo būdu, kuriuo jau mėgaujasi daug moterų ir net vyrų. Manymas, kad moterų prioritetai yra susirasti partnerį, susituokti ir susilaukti vaikų, jau išėjo iš mados… Laikai pasikeitė, taip pat ir […]

views 7281
Psichologija

5 protingi veiksmai, kurie padės naudoti mažiau plastiko

Pasaulyje vis labiau plinta zero waste idėja, propaguojanti mažinti atliekas buityje ir atsisakyti kuo daugiau plastiko gaminių. Ypač aktualu yra sumažinti plastikinių maišelių kiekį, nes tai yra vienas pagrindinių aplinkos taršos šaltinių. Būtent dėl plastikinių maišelių, vandenyne ir jūrose žūsta šimtai tūkstančių gyvūnų ir paukščių. Tai kelia milžinišką grėsmę visai ekosistemai.Mokslininkai yra paskaičiavę, jog tam, […]

views 7798

10 frazių, kurias turėtumėte išbraukti iš savo žodyno

Dažnai stebimės, kad mūsų gyvenime nutinka taip, kad ima ir išsipildo tai, ko labiausiai bijome. Atrodo, kad tuomet visas pasaulis yra nusiteikęs prieš mus ir labai neteisingas. Tačiau pradėjus nagrinėti tikrąsias priežastis, galima atrasti netikėtų dalykų. Pavyzdžiui, galima pastebėti kad dažnai patys kuriame realybę, kurioje po kiek laiko atsiduriame. Kartais tai darome sąmoningai, besiguosdami aplinkiniams […]

views 7074

5 triukai ramiam miegui

Miegas yra itin svarbus ne tik žmogaus fizinei, bet ir psichinei sveikatai. Todėl reiktų stengtis pakankamai ir kokybiškai išsimiegoti. Miego kokybė priklauso nuo jo ciklo fazių, kurias pasiekus smegenų veikla yra labai skirtinga. Pavyzdžiui, pirmoje miego fazėje jūs atsipalaiduojate, nurimsta jūsų širdies ritmas ir kvėpavimas. Taip kūnas ruošiasi užmigimui. Antroje miego fazėje, dažniausiai dar esame […]

views 5398