Radote klaidą? Radote klaidą?
Psichologija

Asmenybės testas: išsirinkite savo duris į laimę

tags
Publikuotas 2016 gruodžio 6 views 26311
Asmenybės testas: išsirinkite savo duris į laimę shutterstock.com

Kartais pasąmoningi pasirinkimai apie mūsų asmenybę išduoda daugiau nei galėtų pasakyti draugai ir giminaičiai. Siūlome atlikti šį testą ir sužinoti dar negirdėtų dalykų apie save: jums tereikia ilgai negalvojus išsirinkti duris, pro kurias labiausiai norėtumėte įeiti.

Pagal tai, kuriuo numeriu pažymėtų durų nuotrauka Jums labiausiai patiko, skaitykite savo asmenybės aprašymą:

  1. Jūs – įkvepianti asmenybė. Aplinkiniams suteikiate jėgų ir pasitikėjimo savimi. Mėgstate keliauti ir susipažinti su skirtingų šalių kultūromis. Nuoširdžiai linkite žmonėms gero ir nuolat aplink save sukuriate teigiamą atmosferą. Patarimas: jei jaučiate, kad jums reikalinga pagalba, prisiminkite, kad nėra nieko blogo paprašyti aplinkinių ištiesti pagalbos ranką.
  1. Esate sąžiningas ir atviras žmogus. Siekiate, kad jūsų gyvenimas būtų paprastas ir patogus. Jūsų karjeroje netrūksta laimėjimų, kuriais itin didžiuojatės. Patarimas: kartais atrodo, kad pernelyg daug stengiatės dėl darbo, išsilavinimo ir t.t. Verčiau daugiau dėmesio skirkite asmeniniam tobulėjimui bei bendravimui su draugais. Tai padės sukurti harmoniją tarp visų gyvenimo sričių ir jaustis dar laimingesniu.
  1. Pasirinkote trečiąsias duris, kadangi esate permaininga ir nenuspėjama asmenybė. Į savo gyvenimą įsileidžiate tik nedaugelį žmonių, tačiau tiems, kurie jame jau yra, atsiskleidžiate kaip įdomi ir ryški asmenybė. Esate labai meniškas, todėl jums sekasi praktiškai visose srityse: sugebate sukurti šedevrą iš pačių paprasčiausių detalių. Patarimas: puolę į depresiją galite užsidaryti savo viduje, tačiau prisiminkite, kad tai – ne išeitis. Geriau ieškokite harmonijos su gamta ir dažniau maloniai leiskite laiką toli nuo namų.
  1. Savo amžiui esate labai subrendęs ir protingas. Pasižymite meniškumu, mėgstate save išreikšti per muziką ir menus. Visgi esate prieštaringa asmenybė – tuo pačiu metu galite būti ir be galo atviras bei draugiškas, ir užsidaręs savyje. Jūs – perfekcionistas, todėl negalite pakęsti netobulybės jokioje srityje. Patarimas: nors manote, kad niekas negali jūsų iki galo suprasti, pabandykite atsiverti ir pasidalinti savo jausmais bei mintimis: pajusite kur kas geriau ir atrasite giminingų sielų.
  1. Labai save mylite. Jums tiesiog būtina jaustis svarbiausiu bet kokioje situacijoje. Nuolat esate kažkuo užsiėmę, norite nuveikti ką nors naudingo dėl savęs ir aplinkinių – tai jums suteikia pasitikėjimo savimi. Jūs – labai žingeidus, stengiatės sužinoti viską pasaulyje ir galite palaikyti pokalbį pačiomis įvairiausiomis temomis: daugiau ilsėkitės, stenkitės dažniau būti su šeima. Susiraskite hobį, kuris jums padės atrasti gyvenimo džiaugsmą.
  1. Esate savimi labai užtikrintas. Atkreipiate dėmesį į nereikšmingiausias smulkmenas. Žmonėms gali atrodyti, kad visada esate laimingas, tačiau tikruosius savo jausmus laikote viduje. Jums labai svarbus vidinis pasaulis. Visada stengiatės atrodyti pasitempęs, net jei tuo pačiu metu Jūsų kambaryje ar ant darbo stalo siaučia chaosas. Patarimas: nebūtina stengtis įtikti visiems, būkite tokiu, koks iš tikrųjų esate bei darykite tai, ko iš tiesų norite.
  1. Jūs – nuolat kažkuo užsiėmęs minimalistas. Visada jaudinatės dėl kitų, stengiatės skirti laiko visiems, išskyrus save. Esate itin sentimentalus, šeima ir giminės – bene svarbiausia jūsų gyvenimo dalis. Patarimas: būkite šiek tiek labiau egoistas, pasistenkite atrasti tai, kas jūsų gyvenimą pavers ryškesniu ir malonesniu. Nepamirškite – svarbiausias esate jūs ir jūsų gyvenimas, todėl mokykitės daugiau laiko skirti sau.
  1. Jūsų sugebėjimas džiaugtis gyvenimu bei ryški asmenybė padeda visada išlikti jaunu ir energingu. Esate pernelyg jausmingas, dažnai nežinote kaip spręsti savo problemas. Patarimas: jūs – pakankamai išdidus ir ambicingas, tačiau pasistenkite šiek tiek labiau save mylėti. Suraskite saviraiškos būdą, leiskite naujiems žmonėms ateiti į jūsų gyvenimą. Gyvenimas daug lengvesnis kai artimieji yra pasiruošę jums padėti.
  1. Pakankamai ekscentriška asmenybė, galinti rasti išeitį iš bet kurios situacijos. Nemėgstate susikurti sau sunkumų, stengiatės gyventi kiek įmanoma lengviau. Jums lengva įtikti, mėgstate padėti aplinkiniams. Patarimas: stenkitės visada išlikti tokiu kaip dabar, tačiau saugokitės, kad nedori žmonės jumis nepasinaudotų.
  1. Vertinate stabilumą ir esate labai patikimas. Jums patinka kokybė, kreipiate dėmesį į smulkmenas. Visada žinote,ko norite, ir to atkakliai siekiate. Mėgstate patikimumą ir saugumą, esate labai savikritiškas. Mėgstate meną, tačiau patys juo niekada neužsėmėte, kadangi manote, kad nesate pakankamai talentingas. Esate įsitikinęs, jog su savo problemomis turite tvarkytis tik pats vienas. Patarimas: nebūkite toks rimtas!

Testas jus taikliai apibūdino? Nepamirškite juo pasidalinti su draugais!

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Hermano Hesės citatos
Psichologija

Įkvepiančios Hermano Hesės citatos apie meilę

Hermanas Hesė – intelektualinių, filosofinių ir psichologinių romanų meistras, 1946 metų Nobelio premijos laureatas. Kviečiame paskaityti jo citatas turbūt apie patį svarbiausią dalyką gyvenime – meilę.  Kai dingsta kas nors brangaus ir nepakeičiamo, jaučiamės lyg pabudę iš sapno. Skaitymas be meilės, žinios be pagarbos, išsilavinimas be atsidavimo yra viena sunkiausių nuodėmių dvasiai. Karus sukelia žmonės, kurie […]

views 8577
Psichologija

15 Įkvepiančių Antuano de Sen Egziuperi citatų, kurios padės jaustis laimingais

Garsus prancūzų rašytojas Antuanas de Sent Egziuperi daugiausiai žinomas dėl savo populiariausios knygos „Mažasis princas“– filosofinės pasakos, skirtos suaugusiems. Knyga įkvepia mylėti visą aplinkui, paleisti, išlaisvinti bei prisijaukinti. Pateikiame jums šio autoriaus citatų, kurios praskaidrins dieną ir padės pasijusti laimingais.  1. Laikas yra ne smėlio laikrodis, kuris naudoja smėlį, o pjovėjas, rišantis pėdą. Citadelė 2. […]

views 44230
Nuostabios vietos vestuvių fotosesijoms Lietuvoje
Psichologija

Nuostabios vietos vestuvių fotosesijoms Lietuvoje

Artėja viena gražiausių dienų jūsų gyvenime, tačiau vis dar dvejojate, kokią vietą pasirinkti savo vestuvių fotosesijai? Tai jums gali padėti padaryti jūsų vestuvių fotografas. Apsiginklavęs savo foto įranga jis išbraidė ne vieną žolynais apaugusią Lietuvos vietą, ne kartą kojas mirkė jūroje vien tam, kad pagautų patį geriausią kadrą, stengdamasis kiekvieno istoriją paversti išskirtine. Siūlome pasižvalgyti […]

views 7789
Psichologija

Kaip įgyvendinti savo tikslus?

Dar visai neseniai Naujųjų metų išvakarėse kūrėme ne tik planus, bet ryžtingai pažadėjome sau, kad kitais metais viskas bus kitaip. Daugiau sportuosime, numesime svorio, susirasime antrąją pusę ir pagaliau išvyksime į išsvajotąją kelionę. Deja, dažnai tie pažadai sutirpsta taip greitai, kaip iškritusios snaigės ant mūsų blakstienų. Ką daryti, jog tikslai pagaliau virstų realybe? Pakabinkite tikslus […]

views 7431
10 įkvepiančių knygų, kurios pakeis jūsų gyvenimą
Psichologija

10 įkvepiančių knygų, kurios pakeis jūsų gyvenimą

Turbūt sutiksite, jog būna knygų, kurias vos pradėjus skaityti, norisi mesti į šalį, ir tokių, kurios sudomina nuo pat pirmo puslapio. Kai kurios knygos mus įkvepia taip, kad nejučia pradedame keisti savo gyvenimą teigiama linkme. Gamtos Grožio Formulė dalinasi įkvepiančių knygų dešimtuku.   1. Paulo Coelho „Alchemikas“ „Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų.“ […]

views 26673