Psichologija

Asmenybės testas: išsirinkite savo duris į laimę

Publikuotas 2016 gruodžio 6 views 27263
Asmenybės testas: išsirinkite savo duris į laimę shutterstock.com

Kartais pasąmoningi pasirinkimai apie mūsų asmenybę išduoda daugiau nei galėtų pasakyti draugai ir giminaičiai. Siūlome atlikti šį testą ir sužinoti dar negirdėtų dalykų apie save: jums tereikia ilgai negalvojus išsirinkti duris, pro kurias labiausiai norėtumėte įeiti.

Pagal tai, kuriuo numeriu pažymėtų durų nuotrauka Jums labiausiai patiko, skaitykite savo asmenybės aprašymą:

  1. Jūs – įkvepianti asmenybė. Aplinkiniams suteikiate jėgų ir pasitikėjimo savimi. Mėgstate keliauti ir susipažinti su skirtingų šalių kultūromis. Nuoširdžiai linkite žmonėms gero ir nuolat aplink save sukuriate teigiamą atmosferą. Patarimas: jei jaučiate, kad jums reikalinga pagalba, prisiminkite, kad nėra nieko blogo paprašyti aplinkinių ištiesti pagalbos ranką.
  1. Esate sąžiningas ir atviras žmogus. Siekiate, kad jūsų gyvenimas būtų paprastas ir patogus. Jūsų karjeroje netrūksta laimėjimų, kuriais itin didžiuojatės. Patarimas: kartais atrodo, kad pernelyg daug stengiatės dėl darbo, išsilavinimo ir t.t. Verčiau daugiau dėmesio skirkite asmeniniam tobulėjimui bei bendravimui su draugais. Tai padės sukurti harmoniją tarp visų gyvenimo sričių ir jaustis dar laimingesniu.
  1. Pasirinkote trečiąsias duris, kadangi esate permaininga ir nenuspėjama asmenybė. Į savo gyvenimą įsileidžiate tik nedaugelį žmonių, tačiau tiems, kurie jame jau yra, atsiskleidžiate kaip įdomi ir ryški asmenybė. Esate labai meniškas, todėl jums sekasi praktiškai visose srityse: sugebate sukurti šedevrą iš pačių paprasčiausių detalių. Patarimas: puolę į depresiją galite užsidaryti savo viduje, tačiau prisiminkite, kad tai – ne išeitis. Geriau ieškokite harmonijos su gamta ir dažniau maloniai leiskite laiką toli nuo namų.
  1. Savo amžiui esate labai subrendęs ir protingas. Pasižymite meniškumu, mėgstate save išreikšti per muziką ir menus. Visgi esate prieštaringa asmenybė – tuo pačiu metu galite būti ir be galo atviras bei draugiškas, ir užsidaręs savyje. Jūs – perfekcionistas, todėl negalite pakęsti netobulybės jokioje srityje. Patarimas: nors manote, kad niekas negali jūsų iki galo suprasti, pabandykite atsiverti ir pasidalinti savo jausmais bei mintimis: pajusite kur kas geriau ir atrasite giminingų sielų.
  1. Labai save mylite. Jums tiesiog būtina jaustis svarbiausiu bet kokioje situacijoje. Nuolat esate kažkuo užsiėmę, norite nuveikti ką nors naudingo dėl savęs ir aplinkinių – tai jums suteikia pasitikėjimo savimi. Jūs – labai žingeidus, stengiatės sužinoti viską pasaulyje ir galite palaikyti pokalbį pačiomis įvairiausiomis temomis: daugiau ilsėkitės, stenkitės dažniau būti su šeima. Susiraskite hobį, kuris jums padės atrasti gyvenimo džiaugsmą.
  1. Esate savimi labai užtikrintas. Atkreipiate dėmesį į nereikšmingiausias smulkmenas. Žmonėms gali atrodyti, kad visada esate laimingas, tačiau tikruosius savo jausmus laikote viduje. Jums labai svarbus vidinis pasaulis. Visada stengiatės atrodyti pasitempęs, net jei tuo pačiu metu Jūsų kambaryje ar ant darbo stalo siaučia chaosas. Patarimas: nebūtina stengtis įtikti visiems, būkite tokiu, koks iš tikrųjų esate bei darykite tai, ko iš tiesų norite.
  1. Jūs – nuolat kažkuo užsiėmęs minimalistas. Visada jaudinatės dėl kitų, stengiatės skirti laiko visiems, išskyrus save. Esate itin sentimentalus, šeima ir giminės – bene svarbiausia jūsų gyvenimo dalis. Patarimas: būkite šiek tiek labiau egoistas, pasistenkite atrasti tai, kas jūsų gyvenimą pavers ryškesniu ir malonesniu. Nepamirškite – svarbiausias esate jūs ir jūsų gyvenimas, todėl mokykitės daugiau laiko skirti sau.
  1. Jūsų sugebėjimas džiaugtis gyvenimu bei ryški asmenybė padeda visada išlikti jaunu ir energingu. Esate pernelyg jausmingas, dažnai nežinote kaip spręsti savo problemas. Patarimas: jūs – pakankamai išdidus ir ambicingas, tačiau pasistenkite šiek tiek labiau save mylėti. Suraskite saviraiškos būdą, leiskite naujiems žmonėms ateiti į jūsų gyvenimą. Gyvenimas daug lengvesnis kai artimieji yra pasiruošę jums padėti.
  1. Pakankamai ekscentriška asmenybė, galinti rasti išeitį iš bet kurios situacijos. Nemėgstate susikurti sau sunkumų, stengiatės gyventi kiek įmanoma lengviau. Jums lengva įtikti, mėgstate padėti aplinkiniams. Patarimas: stenkitės visada išlikti tokiu kaip dabar, tačiau saugokitės, kad nedori žmonės jumis nepasinaudotų.
  1. Vertinate stabilumą ir esate labai patikimas. Jums patinka kokybė, kreipiate dėmesį į smulkmenas. Visada žinote,ko norite, ir to atkakliai siekiate. Mėgstate patikimumą ir saugumą, esate labai savikritiškas. Mėgstate meną, tačiau patys juo niekada neužsėmėte, kadangi manote, kad nesate pakankamai talentingas. Esate įsitikinęs, jog su savo problemomis turite tvarkytis tik pats vienas. Patarimas: nebūkite toks rimtas!

Testas jus taikliai apibūdino? Nepamirškite juo pasidalinti su draugais!

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Psichologija

5 priežastys keliauti su mama

Iš pradžių gali pasirodyti beprotiška, tačiau kelionė su mama yra asmeninio augimo dalis. Kai esame maži, mama mus lydi  visur ir tai yra taip natūralu, kaip  kasdien valytis dantis. Tačiau bėgant metams šis ryšys susilpnėja arba visai nutrūksta. Iš pradžių gali atrodyti, kad kartu pasiimti žemėlapį ir pasirinkti kelionės tikslą gali būti beprotiška idėja, tačiau, […]

views 1252
Psichologija

Kodėl vienišos moterys yra laimingesnės?

Vis daugėja moterų, kurios savo pasirinkimu arba dėl to, kad nerado stabilaus partnerio, kuris padarytų jas laimingomis, nusprendė gyventi vienos be jokių santykių. Vienišumas tapo gyvenimo būdu, kuriuo jau mėgaujasi daug moterų ir net vyrų. Manymas, kad moterų prioritetai yra susirasti partnerį, susituokti ir susilaukti vaikų, jau išėjo iš mados… Laikai pasikeitė, taip pat ir […]

views 1747
Psichologija

5 protingi veiksmai, kurie padės naudoti mažiau plastiko

Pasaulyje vis labiau plinta zero waste idėja, propaguojanti mažinti atliekas buityje ir atsisakyti kuo daugiau plastiko gaminių. Ypač aktualu yra sumažinti plastikinių maišelių kiekį, nes tai yra vienas pagrindinių aplinkos taršos šaltinių. Būtent dėl plastikinių maišelių, vandenyne ir jūrose žūsta šimtai tūkstančių gyvūnų ir paukščių. Tai kelia milžinišką grėsmę visai ekosistemai.Mokslininkai yra paskaičiavę, jog tam, […]

views 1359

10 frazių, kurias turėtumėte išbraukti iš savo žodyno

Dažnai stebimės, kad mūsų gyvenime nutinka taip, kad ima ir išsipildo tai, ko labiausiai bijome. Atrodo, kad tuomet visas pasaulis yra nusiteikęs prieš mus ir labai neteisingas. Tačiau pradėjus nagrinėti tikrąsias priežastis, galima atrasti netikėtų dalykų. Pavyzdžiui, galima pastebėti kad dažnai patys kuriame realybę, kurioje po kiek laiko atsiduriame. Kartais tai darome sąmoningai, besiguosdami aplinkiniams […]

views 1658

5 triukai ramiam miegui

Miegas yra itin svarbus ne tik žmogaus fizinei, bet ir psichinei sveikatai. Todėl reiktų stengtis pakankamai ir kokybiškai išsimiegoti. Miego kokybė priklauso nuo jo ciklo fazių, kurias pasiekus smegenų veikla yra labai skirtinga. Pavyzdžiui, pirmoje miego fazėje jūs atsipalaiduojate, nurimsta jūsų širdies ritmas ir kvėpavimas. Taip kūnas ruošiasi užmigimui. Antroje miego fazėje, dažniausiai dar esame […]

views 1508