Psichologija

36 klausimai, padėsiantys įžiebti meilę

Publikuotas 2016 liepos 29 views 66133
36 klausimai, padėsiantys įžiebti meilę shutterstock.com

Bėgant metams net į karščiausią meilę įsisuka rutina, todėl tam, kad sustiprintumėte šiek tiek išsikvėpusius santykius, kartais tenka imtis pačių keisčiausių gudrybių. Viena tokių nereikalauja jokių ypatingų priemonių – tik šiek tiek laiko ir Jūsų nuoširdumo, tačiau rezultatai gali būti itin efektyvūs.

Klausimai interneto sensacija tapo tuomet, kai pasaulio žiniasklaidos priemonės juos apibūdino neteisingai: buvo skelbiama, kad atlikus šį testą su nepažįstu žmogumi, iškart įsimylima. Visgi vienas iš klausimyno sudarytojų A. Aron tvirtina, jog pagrindinė eksperimento idėja – sustiprinti intymumą bei ryšį tarp jau ilgą laiką kartu esančių partnerių. Tam, kad testas pavyktų, nebūtina vienas kitam užduoti bei atsakyti absoliučiai visų klausimų, tačiau manoma, jog kuo daugiau kategorijų bei jų punktų aprėpsite, tuo geresnių rezultatų pasieksite.

1 kategorija:

1. Įsivaizduok, jog turi galimybę vakarienės pasikviesti bet kurį pasaulio žmogų. Kas jis ar ji būtų?
2. Ar norėtum būti įžymus? Jei taip, kuo?
3. Ar prieš skambindamas repetuoji tai, ką kalbėsi? Kodėl?
4. Kaip atrodytų tavo tobula diena?
5. Kada paskutinį kartą dainavai vienas? O kada kam nors kitam?
6. Jei galėtum gyventi iki 90-ies, tačiau paskutinius 60 metų likti su 30-mečio kūnu arba protu, ką rinktumeisi?
7. Ar turi slaptą nuojautą apie tai, kaip mirsi?
8. Išvardink tris dalykus, kuriuos tu ir aš turime bendro.
9. Už ką gyvenime jautiesi labiausiai dėkingas?
10. Jei galėtum pakeisti vieną dalyką savo vaikystės auklėjime, kas tai būtų?
11. Per 4 minutes papasakok kiek įmanomą detalesnę savo gyvenimo istoriją.
12. Jei rytoj galėtum nubusti su nauja savybe arba sugebėjimu, kas tai būtų?

2 kategorija:

13. Jei krištolinis būrėjos rutulys galėtų pasakyti tiesą apie tave, tavo gyvenimą, ateitį ar bet ką kitą, ką norėtum žinoti?
14. Ar yra kas nors, apie ką svajojai ilgą laiką? Kodėl to nepadarei?
15. Kas yra didžiausias tavo gyvenimo pasiekimas?
16. Ką labiausiai vertini draugystėje?
17. Koks tavo brangiausias prisiminimas?
18. Koks tavo baisiausias prisiminimas?
19. Jei žinotum, kad po metų mirsi, ką keistum savo gyvenime? Kodėl?
20. Ką tau reiškia draugystė?
21. Kokią svarbą tavo gyvenime turi meilė ir prisirišimas?
22. Išvardink penkias teigiamas mano savybes.
23. Kaip labai artimas esi su savo šeima? Ar manai, kad tavo vaikystė buvo laimingesnė nei daugelio kitų žmonių?
24. Kokius jausmus tau kelia santykiai su mama?

3 kategorija:

25. Sugalvok tris sakinius, prasidedančius žodžiu „mes”, pavyzdžiui, „mes abu šiame kambaryje jaučiamės…“.
26. Užbaik šį sakinį „Norėčiau, kad mano gyvenime būtų žmogus su kuriuo galėčiau pasidalinti…”.
27. Jei norėtum, kad taptume artimais draugais, ką aš turėčiau žinoti?
28. Kada paskutinį kartą verkei kito žmogaus akivaizdoje? O kada vienas?
29. Pasidalink labai gėdinga gyvenimo akimirka.
30. Įvardink mano savybes, kurias mėgsti labiausiai. Būk labai atviras, pasakyk tai, ko galbūt nedrįsai įvardyti anksčiau.
31. Pasakyk, dėl ko mane mėgsti.
32. Kas, tavo nuomone, yra pernelyg rimta, kad nebūtų galima apie tai juokauti?
33. Įsivaizduok: žinai, jog šį vakarą mirsi, tačiau neturėsi galimybės prieš tai su niekuo pasikalbėti. Ko nepasakęs labiausiai gailėtumeisi? Kodėl lig šiol to nepasakei?
34. Įsivaizduok: tavo namas su visais daiktais dega. Išgelbėjęs mylimus žmones bei augintinius, gali išgelbėti dar vieną daiktą. Kas tai?
35. Kurio šeimos ar giminės nario mirtis tave sukrėtė labiausiai? Kodėl?
36. Pasidalink su partneriu asmenine problema ir paklausk patarimo. Taip pat paprašyk jo apibūdinti, kokius, jo nuomone, jausmus tau ši problema kelia.

Nuoširdžiai vienas kitam atsakę į šiuos 36 klausimus ne tik sustiprinsite judviejų ryšį, bet ir galbūt atrasite jus pačius ilgą laiką kamavusius atsakymus bei vidinę ramybę.

Savo istoriją apie šiuos suartinančius klausimus, įsimylėjimą ir tolesnius santykius pasakoja Mandy Len Carton, kurios straipsnis apie šiuos klausimus prieš metus ir įžiebė šią interneto sensaciją:

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Psichologija

5 priežastys keliauti su mama

Iš pradžių gali pasirodyti beprotiška, tačiau kelionė su mama yra asmeninio augimo dalis. Kai esame maži, mama mus lydi  visur ir tai yra taip natūralu, kaip  kasdien valytis dantis. Tačiau bėgant metams šis ryšys susilpnėja arba visai nutrūksta. Iš pradžių gali atrodyti, kad kartu pasiimti žemėlapį ir pasirinkti kelionės tikslą gali būti beprotiška idėja, tačiau, […]

views 2915
Psichologija

Kodėl vienišos moterys yra laimingesnės?

Vis daugėja moterų, kurios savo pasirinkimu arba dėl to, kad nerado stabilaus partnerio, kuris padarytų jas laimingomis, nusprendė gyventi vienos be jokių santykių. Vienišumas tapo gyvenimo būdu, kuriuo jau mėgaujasi daug moterų ir net vyrų. Manymas, kad moterų prioritetai yra susirasti partnerį, susituokti ir susilaukti vaikų, jau išėjo iš mados… Laikai pasikeitė, taip pat ir […]

views 3777
Psichologija

5 protingi veiksmai, kurie padės naudoti mažiau plastiko

Pasaulyje vis labiau plinta zero waste idėja, propaguojanti mažinti atliekas buityje ir atsisakyti kuo daugiau plastiko gaminių. Ypač aktualu yra sumažinti plastikinių maišelių kiekį, nes tai yra vienas pagrindinių aplinkos taršos šaltinių. Būtent dėl plastikinių maišelių, vandenyne ir jūrose žūsta šimtai tūkstančių gyvūnų ir paukščių. Tai kelia milžinišką grėsmę visai ekosistemai.Mokslininkai yra paskaičiavę, jog tam, […]

views 3360

10 frazių, kurias turėtumėte išbraukti iš savo žodyno

Dažnai stebimės, kad mūsų gyvenime nutinka taip, kad ima ir išsipildo tai, ko labiausiai bijome. Atrodo, kad tuomet visas pasaulis yra nusiteikęs prieš mus ir labai neteisingas. Tačiau pradėjus nagrinėti tikrąsias priežastis, galima atrasti netikėtų dalykų. Pavyzdžiui, galima pastebėti kad dažnai patys kuriame realybę, kurioje po kiek laiko atsiduriame. Kartais tai darome sąmoningai, besiguosdami aplinkiniams […]

views 3563

5 triukai ramiam miegui

Miegas yra itin svarbus ne tik žmogaus fizinei, bet ir psichinei sveikatai. Todėl reiktų stengtis pakankamai ir kokybiškai išsimiegoti. Miego kokybė priklauso nuo jo ciklo fazių, kurias pasiekus smegenų veikla yra labai skirtinga. Pavyzdžiui, pirmoje miego fazėje jūs atsipalaiduojate, nurimsta jūsų širdies ritmas ir kvėpavimas. Taip kūnas ruošiasi užmigimui. Antroje miego fazėje, dažniausiai dar esame […]

views 3171