Grožis

3 natūralūs blakstienų tušo receptai (pagaminsite vos per 15 minučių)

Publikuotas 2016 21 liepos views 37063
3 natūralūs blakstienų tušo receptai (pagaminsite vos per 15 minučių) shutterstock.com

Akis neabejotinai galima vadinti sielos veidrodžiu. Nors natūralus žvilgsnis žavi kiekvieną, niekas nesakė, jog negalima jo dar labiau pagražinti ir paryškinti! Tam puikiai tiks namuose pasigamintas natūralus blakstienų tušas, kuris leis išvengti kosmetikos gamintojų naudojamų gudrybių.

Kokosais kvepiantis blakstienų tušas

Ingredientai: 2 arbatiniai šaukšteliai kokosų aliejaus, 4 arbatiniai šaukšteliai alavijo gelio, 1 arbatinis šaukštelis bičių vaško, 1-2 kapsulės aktyvintos anglies (juodai spalvai) arba kakavos miltelių (rudai spalvai).

Jei Jūsų akys itin jautrios, ir manote, jog aktyvuota anglis gali jas dirginti, rinkitės saugesnį variantą – kakavos miltelius.

Paruošimo būdas: kokosų aliejų, alavijo gelį ir tarkuotą bičių vašką suberkite į nedidelį puodą ir uždėkite ant mažos ugnies. Maišykite tol, kol vaškas visiškai ištirps. Atidarykite 1-2 aktyvuotos anglies kapsules, jų turinį (arba kakavą) suberkite į puodą. Gerai išmaišę tušą, puodą nukelkite nuo ugnies.

Gautą masę pirmiausia supilkite į uždaromą plastikinį maišelį, jį užsandarinkite ir prakirpę jo kamputį masę lengviau supilsite į švarų tušo indelį.

SVARBU! Natūralų tušą, kaip ir bet kurį kitą, po pagaminimo galima naudoti 2-3 mėnesius. Jei jis pradeda skleisti neįprastą kvapą, ypač aštrų, nedelsiant išmeskite.

Patikimas tušas iš… kiaušinių!

Ingredientai: 1 kiaušinio trynys, 1 arbatinis šaukštelis arba 2-4 kapsulės aktyvuotos anglies (juodai spalvai) arba kakavos miltelių (rudai spalvai).

Paruošimo būdas: Atskirkite kiaušinio trynį nuo baltymo, į jį suberkite aktyvuotą anglį arba kakavos miltelius. Išmaišykite, supilkite į švarų tušo indelį ir laikykite šaldytuve.

Blakstienas drėkinanti ir vandeniui atspari priemonė

Ingredientai: 1 ½ arbatinio šaukštelio bičių vaško, 1 arbatinis šaukštelis taukmedžių sviesto, 1 arbatinis šaukštelis kokosų aliejaus, 2 arbatiniai šaukšteliai simondsijų (jojoba) aliejaus, 1-2 kapsulės aktyvintos anglies, 1 kapsulė vitamino E.

Paruošimo būdas: bičių vašką, taukmedžio sviestą, kokosų bei simondsijų aliejų ištirpinkite nedideliame puode. Tuomet suberkite aktyvintos anglies bei vitamino E kapsulių turinį ir gerai išmaišykite.

Turite savo išbandytą bei patikimą blakstienų tušo receptą? Būtinai pasidalinkite juo komentare su kitomis mūsų skaitytojomis!

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Grožis

Į ką atsižvelgti renkantis kliniką pilvo plastikai atlikti?

Kai pradedame mesti svorį, svajojame apie gražų, dailų ir liekną kūną. Daugelis sėkmingai numeta daug svorio. Deja, laisvos odos perteklius ant pilvo kartais trukdo visiškam pasitenkinimui svorio metimo procesu. Kodėl tai vyksta? Metant antsvorį, oda dažnai neatlaiko susitraukimo (arba nepajėgia to padaryti), o kolageno skaidulos nesugeba taip reikšmingai grįžti į savo buvusią formą, kai yra […]

views 13
Grožis

Kuo ypatingi korėjietiški plaukų kondicionieriai?

Korėjiečių grožio pasaulis sukėlė revoliuciją plaukų priežiūros srityje, o korėjietiški kondicionieriai dabar užima trokštamą vietą daugelyje kasdienių procedūrų. Tačiau kuo šie plaukų kondicionieriai iš tiesų išsiskiria? Pasinerkime į sudedamąsias dalis, metodus ir filosofiją, dėl kurių jie yra nepaprastai veiksmingi. Naujoviškos tekstūros Korėjietiški kondicionieriai yra ne tik standartinės kreminės formulės. Čia rasite aliejumi prisotintų intensyvaus maitinimo […]

views 95

Nugaros masažo nauda – atsikratykite skausmo ir pagerinkite savo savijautą

Masažas yra vienas seniausių žmogaus taikomų gydymo metodų. Šiandien tai populiari atsipalaidavimo ir terapijos forma, kuri gali būti labai naudinga fizinei ir emocinei sveikatai. Aptarkime tai plačiau. Kokia yra nugaros masažo nauda? Nugaros masažas šiandien yra vis dažniau pasirenkamas gydymo metodas. Nugara yra viena iš didžiausių kūno raumenų grupių, be to, tai labiausiai pavargusi ir […]

views 99
Grožis

Kaip išsirinkti tinkamą nagų frezą?

Nagų freza – tai elektrinė nagų dildė, skirta atlikti aparatiniam manikiūrui ar pedikiūrui. Jos dėka šias procedūras galima atlikti gerokai greičiau bei efektyviau nei kadaise naudotais manikiūrui skirtais įrankiais. Nagų freza, naudojant skirtingus jos antgalius galima atlikti įvairius manikiūro bei pedikiūro darbus: patrumpinti nagą ir suteikti jam norimą formą, sutvarkyti aplink nagą augančias odeles, nušlifuoti […]

views 99
Grožis

Kokios natos nišiniuose kvepaluose nepalieka abejingų?

Kaip pabrėžti savo individualumą? Sukurti įvaizdį, kuris atspindėtų tik tavo charakterį ir pasaulio suvokimą? Drabužiai, šukuosena, elgesys. Kvapą galite naudoti kaip apdailą. Masinės rinkos produktai netinka asmenybei išreikšti, brangūs elitiniai produktai taip pat ne visada atitinka užsibrėžtus tikslus. Ką rinktis? Šiandien papasakosime, kas yra selektyvinė ir nišinė parfumerija, ką ji reiškia, ir pateiksime pavyzdžių, kokie […]

views 109