Grožis

3 natūralūs blakstienų tušo receptai (pagaminsite vos per 15 minučių)

Publikuotas 2016 liepos 21 views 36243
3 natūralūs blakstienų tušo receptai (pagaminsite vos per 15 minučių) shutterstock.com

Akis neabejotinai galima vadinti sielos veidrodžiu. Nors natūralus žvilgsnis žavi kiekvieną, niekas nesakė, jog negalima jo dar labiau pagražinti ir paryškinti! Tam puikiai tiks namuose pasigamintas natūralus blakstienų tušas, kuris leis išvengti kosmetikos gamintojų naudojamų gudrybių.

Kokosais kvepiantis blakstienų tušas

Ingredientai: 2 arbatiniai šaukšteliai kokosų aliejaus, 4 arbatiniai šaukšteliai alavijo gelio, 1 arbatinis šaukštelis bičių vaško, 1-2 kapsulės aktyvintos anglies (juodai spalvai) arba kakavos miltelių (rudai spalvai).

Jei Jūsų akys itin jautrios, ir manote, jog aktyvuota anglis gali jas dirginti, rinkitės saugesnį variantą – kakavos miltelius.

Paruošimo būdas: kokosų aliejų, alavijo gelį ir tarkuotą bičių vašką suberkite į nedidelį puodą ir uždėkite ant mažos ugnies. Maišykite tol, kol vaškas visiškai ištirps. Atidarykite 1-2 aktyvuotos anglies kapsules, jų turinį (arba kakavą) suberkite į puodą. Gerai išmaišę tušą, puodą nukelkite nuo ugnies.

Gautą masę pirmiausia supilkite į uždaromą plastikinį maišelį, jį užsandarinkite ir prakirpę jo kamputį masę lengviau supilsite į švarų tušo indelį.

SVARBU! Natūralų tušą, kaip ir bet kurį kitą, po pagaminimo galima naudoti 2-3 mėnesius. Jei jis pradeda skleisti neįprastą kvapą, ypač aštrų, nedelsiant išmeskite.

Patikimas tušas iš… kiaušinių!

Ingredientai: 1 kiaušinio trynys, 1 arbatinis šaukštelis arba 2-4 kapsulės aktyvuotos anglies (juodai spalvai) arba kakavos miltelių (rudai spalvai).

Paruošimo būdas: Atskirkite kiaušinio trynį nuo baltymo, į jį suberkite aktyvuotą anglį arba kakavos miltelius. Išmaišykite, supilkite į švarų tušo indelį ir laikykite šaldytuve.

Blakstienas drėkinanti ir vandeniui atspari priemonė

Ingredientai: 1 ½ arbatinio šaukštelio bičių vaško, 1 arbatinis šaukštelis taukmedžių sviesto, 1 arbatinis šaukštelis kokosų aliejaus, 2 arbatiniai šaukšteliai simondsijų (jojoba) aliejaus, 1-2 kapsulės aktyvintos anglies, 1 kapsulė vitamino E.

Paruošimo būdas: bičių vašką, taukmedžio sviestą, kokosų bei simondsijų aliejų ištirpinkite nedideliame puode. Tuomet suberkite aktyvintos anglies bei vitamino E kapsulių turinį ir gerai išmaišykite.

Turite savo išbandytą bei patikimą blakstienų tušo receptą? Būtinai pasidalinkite juo komentare su kitomis mūsų skaitytojomis!

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Kas pasitarnauja savaiminiam įdegiui?
Grožis

Kas pasitarnauja savaiminiam įdegiui?

Kai prasideda geri orai, o žmogus yra neįdegęs, jis gali imti drovėtis parodyti viešumoje savo blyškų kūną. Kad to nereikėtų daryti, į pagalbą būtų galima pasitelkti į pagalbą kosmetines priemones. Geriausiai savaiminiam įdegiui pasitarnauja specialiai tam skirti kūno kremai. Tiesa, prieš pasirenkant kremą reikėtų įvertinti jo sudėtį, kad jame nebūtų galinčių pakenkti alergenų. Ką reikia […]

views 11
Kosmetikos priemonių pasirinkimo niuansai
Grožis

Kosmetikos priemonių pasirinkimo niuansai

Kosmetika užima gana svarbią vietą kiekvieno žmogaus gyvenime. Ypač tai aktualu moterims. Dažnai tenka išbandyti nemažai priemonių kol atrandame tas pačias tinkamiausias savo odai, plaukams ar nagams. Todėl jeigu esate tokio eksperimentavimo periode, jokiu būdu nepirkite kosmetikos bet kur. Rinkitės patikimus prekybininkus. Tuomet galėsite džiaugtis kokybiškomis ir visai nebrangiomis priemonėmis. Užsukite į www,drogas.lt ir įsitikinsite […]

views 150
Hialurono rūgštis – ne tik jaunystės paslaptis
Grožis

Hialurono rūgštis – ne tik jaunystės paslaptis

Hialurono rūgšties injekcijos jau seniai pelnė veiksmingos, užtikrinančios odos drėkinimą ir sėkmingai mažinančios veido raukšles, procedūros vardą. Tačiau ši rūgštis gali būti naudinga ne tik grožio puoselėjimui, bet ir turėti reikšmingos įtakos mūsų sveikatai. Kokią naudą mūsų organizmui gali suteikti hialurono rūgštis? Hialuronas padės pamiršti išsausėjusias akis Pagrindinės hialurono rūgšties savybės – vandens sulaikymas, drėgmės […]

views 2882
5 svarbiausi vitaminai, puoselėjantys moters grožį
Grožis

5 svarbiausi vitaminai, puoselėjantys moters grožį

Galite išleisti krūvas pinigų įvairioms grožio procedūroms, tačiau tuomet, jei jūsų organizmas stokos tam tikrų vitaminų, rezultatai nebus tokie, kokių norėtųsi. Būtent todėl naudinga žinoti, kokie vitaminai yra tiesiog būtini plaukų, odos ir nagų grožio puoselėjimui: jei užkirsite kelią jų trūkumui, jūsų grožis atsiskleis visa savo esybe. Taigi, kokie vitaminai yra laikomi pačiais svarbiausiais? Vitaminas […]

views 180
Plaukų kirpimo mašinėlės: kaip išsirinkti geriausią ir kokybiškiausią?
Grožis

Plaukų kirpimo mašinėlės: kaip išsirinkti geriausią ir kokybiškiausią?

Pastaraisiais metais, dėl globalios situacijos visame pasaulyje, plaukų kirpimas namuose tapo norma, dažnai naudojama praktika ir savaime suprantamu dalyku. Uždaryti grožio salonai ir kirpyklos lėmė, kad dažnas vyras, jaunuolis savo šukuosenas ėmė kurti namuose. Na, o perkamiausiu šukuosenų darymo įrankiu tapo plaukų kirpimo mašinėlė. Iš esmės, plaukų kirpimo mašinėlės yra itin lengvai ir patogiai naudojamos, […]

views 941