Grožis

3 natūralūs blakstienų tušo receptai (pagaminsite vos per 15 minučių)

Publikuotas 2016 21 liepos views 36809
3 natūralūs blakstienų tušo receptai (pagaminsite vos per 15 minučių) shutterstock.com

Akis neabejotinai galima vadinti sielos veidrodžiu. Nors natūralus žvilgsnis žavi kiekvieną, niekas nesakė, jog negalima jo dar labiau pagražinti ir paryškinti! Tam puikiai tiks namuose pasigamintas natūralus blakstienų tušas, kuris leis išvengti kosmetikos gamintojų naudojamų gudrybių.

Kokosais kvepiantis blakstienų tušas

Ingredientai: 2 arbatiniai šaukšteliai kokosų aliejaus, 4 arbatiniai šaukšteliai alavijo gelio, 1 arbatinis šaukštelis bičių vaško, 1-2 kapsulės aktyvintos anglies (juodai spalvai) arba kakavos miltelių (rudai spalvai).

Jei Jūsų akys itin jautrios, ir manote, jog aktyvuota anglis gali jas dirginti, rinkitės saugesnį variantą – kakavos miltelius.

Paruošimo būdas: kokosų aliejų, alavijo gelį ir tarkuotą bičių vašką suberkite į nedidelį puodą ir uždėkite ant mažos ugnies. Maišykite tol, kol vaškas visiškai ištirps. Atidarykite 1-2 aktyvuotos anglies kapsules, jų turinį (arba kakavą) suberkite į puodą. Gerai išmaišę tušą, puodą nukelkite nuo ugnies.

Gautą masę pirmiausia supilkite į uždaromą plastikinį maišelį, jį užsandarinkite ir prakirpę jo kamputį masę lengviau supilsite į švarų tušo indelį.

SVARBU! Natūralų tušą, kaip ir bet kurį kitą, po pagaminimo galima naudoti 2-3 mėnesius. Jei jis pradeda skleisti neįprastą kvapą, ypač aštrų, nedelsiant išmeskite.

Patikimas tušas iš… kiaušinių!

Ingredientai: 1 kiaušinio trynys, 1 arbatinis šaukštelis arba 2-4 kapsulės aktyvuotos anglies (juodai spalvai) arba kakavos miltelių (rudai spalvai).

Paruošimo būdas: Atskirkite kiaušinio trynį nuo baltymo, į jį suberkite aktyvuotą anglį arba kakavos miltelius. Išmaišykite, supilkite į švarų tušo indelį ir laikykite šaldytuve.

Blakstienas drėkinanti ir vandeniui atspari priemonė

Ingredientai: 1 ½ arbatinio šaukštelio bičių vaško, 1 arbatinis šaukštelis taukmedžių sviesto, 1 arbatinis šaukštelis kokosų aliejaus, 2 arbatiniai šaukšteliai simondsijų (jojoba) aliejaus, 1-2 kapsulės aktyvintos anglies, 1 kapsulė vitamino E.

Paruošimo būdas: bičių vašką, taukmedžio sviestą, kokosų bei simondsijų aliejų ištirpinkite nedideliame puode. Tuomet suberkite aktyvintos anglies bei vitamino E kapsulių turinį ir gerai išmaišykite.

Turite savo išbandytą bei patikimą blakstienų tušo receptą? Būtinai pasidalinkite juo komentare su kitomis mūsų skaitytojomis!

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Kokius kosmetikos gamintojus verta pasirinkti?
Grožis

Kokius kosmetikos gamintojus verta pasirinkti?

Kiekvienas iš mūsų susiduria su skirtingomis odos problemomis ir iš jos priežiūrai skirtų priemonių tikisi skirtingų savybių – būtent dėl to sunku nuspręsti, kurios iš jų iš tiesų yra geriausios. Visgi, šiuo atveju verta atkreipti dėmesį į prekinį ženklą: žymiausi gamintojai ne veltui pelnė pirkėjų pasitikėjimą – tokios kompanijos dažniausiai yra orientuotos į nepriekaištingą odos […]

views 1028
Balti dantys: kaip to pasiekti?
Grožis

Balti dantys: kaip to pasiekti?

Balti dantys – estetiškos šypsenos atributas. Nesunku pastebėti, kad baltus dantis norime turėti kiekvienas. Tačiau, kaip to pasiekti? Gera žinia ta, kad yra labai daug būdų bei priemonių, kurios jus priartins ypač tviskančios šypsenos, o kai kurios iš jų tokios paprastos, kad net nesusimąstome. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad žmonės, kurie reguliariai mėgaujasi braškėmis, turi baltesnius […]

views 1733
Plaukų priežiūra žiemos sezonu
Grožis

Plaukų priežiūra žiemos sezonu

Atšiaurus žiemos oras būna negailestingas ne tik odai, bet ir plaukams. Saugokite savo plaukus ne tik nuo arktinio šalčio ar gūsingo vėjo, bet ir nuo elektrinimosi bei šilto patalpų oro. Laikantis šių patarimų pavasario sulauksite spindinčiomis sruogomis. Dėvėkite kepurę Kepurės dėvėjimas žiemą plaukus saugo nuo sauso oro lauke, sniego, vėjo ir lietaus. Neverta jaudintis dėl […]

views 1190
Minimalistiniai rankų darbo auskarai ypatingoms moterims
Grožis

Minimalistiniai rankų darbo auskarai ypatingoms moterims

Moteris mėgsta puoštis ir tai nėra jokia naujiena. Sunku rasti moterį, kuri nenorėtų pasidabinti išskirtiniais, kokybiškais ir elegantiškais aksesuarais. Vienas iš tokių aksesuarų yra ir minimalistiniai rankų darbo auskarai. Kokioms progoms tinka minimalistiniai rankų darbo auskarai? Rankų darbo minimalistiniai auskarai yra itin universalus pasirinkimas. Jie puikiai tinka kaip aksesuaras, papuošiantis bet kurį šventinį įvaizdį. Šie […]

views 1449
Kas pasitarnauja savaiminiam įdegiui?
Grožis

Kas pasitarnauja savaiminiam įdegiui?

Kai prasideda geri orai, o žmogus yra neįdegęs, jis gali imti drovėtis parodyti viešumoje savo blyškų kūną. Kad to nereikėtų daryti, į pagalbą būtų galima pasitelkti į pagalbą kosmetines priemones. Geriausiai savaiminiam įdegiui pasitarnauja specialiai tam skirti kūno kremai. Tiesa, prieš pasirenkant kremą reikėtų įvertinti jo sudėtį, kad jame nebūtų galinčių pakenkti alergenų. Ką reikia […]

views 1512