Psichologija

14 ženklų, kad radote svajonių moterį

Publikuotas 2016 1 vasario views 10326
14 ženklų, kad radote svajonių moterį

Žinai, kad negali atitraukti nuo jos akių, o kai ji šypsosi – šypsaisi ir tu. Tai skamba kaip gražių santykių dalis, bet ne paslaptis, kad žvilgsniai, šypsenos ir fizinė trauka dar nėra viskas. Moters išmintingumas ir nuoširdumas atsispindi jūsų tarpusavio bendravime. Pateikiame sąrašą dalykų, kurie įrodo, kad su moterimi būsite laimingas.

 1. Ji puikiai sutaria su tavo artimaisiais. Ji pažįsta tavo draugus ir nuoširdžiai jais domisi. Lygiai taip pat ir su šeimos nariais – galbūt ji nėra tavo mamos geriausia draugė (nors tai irgi įmanoma), bet jai svarbūs tavo artimiausi žmonės ir ji visada supras, jeigu atidėsi pasimatymą, nes namie iškilo nenumatytų rūpesčių.
 2. Su ja smagu. Be abejonės, santykiai nėra vien tik juokai ir pokštai, bet jeigu moteris sugeba nuoširdžiai tave prajuokinti, ji įneša daug laimės į kasdienybę. Su ja gyventi nebus nuobodu.
 3. Jūsų vertybės sutampa. Visai nesvarbu, kokį gyvenimą norite pasirinkti – svarbu, kad to norėtumėte abu. Galbūt svajojate visą laiką atiduoti karjerai, o gal norite didelės šeimos. Jeigu jūsų planai tokie patys, kartu būsite laimingi. Tačiau jeigu moteris turi aukoti savo vertybes arba to reikalauja iš tavęs, galbūt jums nepakeliui.
 4. Ji nesistengia tavęs pakeisti. Ji pažįsta tave geriau nei bet kas kitas, bet nesistengia išgyvendinti tavo keistų siekių, pomėgių ar įpročių. Galbūt ji netgi nelaiko jų keistais, o tik žavisi jais. Tai parodo, kad moteris neturi savanaudiškų užmojų ir tu gali su ja jaustis laisvai.
 5. Ji tave palaiko. Sakoma, kad šalia stiprių ir sėkmingų vyrų yra išmintingos moterys. Jeigu moteris visapusiškai tave palaiko ir trokšta tavo sėkmės, tai ženklas, kad ji besąlygiškai tavimi žavisi ir pasitiki. Su tokia moterimi lengviau išgyvensi nesėkmes, o džiaugtis pasiekimais bus žymiai maloniau.
 6. Ji padeda tau tobulėti. Jeigu jūs abu įkvepiate vienas kitą ir skatinate tobulėti, galima tikėtis, kad santykiai žydės, nes abu nuolat augsite. Be abejonės, šalia moters, kuri tau tobula, norėsi būti geresnis.
 7. Ji protinga ir įdomi. Moteris geba palaikyti pokalbį, atverti tavo mintis naujoms idėjoms ir klausimams – su ja tiesiog įdomu. Puiku, nes be šių savybių gyvenimas kartu būtų nuobodus.14 ženklų, kad radote svajonių moterį
 8. Tu nori ją saugoti. Tai natūralu: ji savarankiška, stipri, bet žiūrėdamas į ją matai mielą moteriškumą ir tau instinktyviai norisi jai padėti ir ją apsaugoti.
 9. Su ja gali būti visiškai nuoširdus. Jūs kalbate apie viską, domitės, kaip praėjo diena, ir nuo jos nereikia nieko slėpti, nes ji tavęs niekada nesmerkia. Nuostabu, kai toks žmogus šalia, nes į jį bet kokioje situacijoje galima kreiptis patarimo ir palaikymo.
 10. Tavo draugai džiaugiasi, kad esi laimingas. Tai neįprastas, bet labai geras santykių indikatorius: artimiausi draugai atspindi tavo jausmus, net jeigu tiesiogiai nieko ir nepasakoji. Jie mato, kad pagaliau radai savęs vertą antrą pusę.
 11. Jūsų ginčai yra produktyvūs. Taip, jūs kartais susipykstate. Tokiais atvejais ji neįžeidinėja tavęs ir neskaudina, kad ir kaip įpykusi būtų. Jūs tiesiog pasikalbate ir išsiaiškinate.
 12. Ji tave palepina. Kas sakė, kad tik vyrai turi lepinti moteris? Pradžiugindama tave mielomis smulkmenomis ir akimirkomis, ji parodo, kiek daug jai reiški. Išmok tai vertinti!
 13. Ji turi savo asmeninį gyvenimą. Kartu leidžiate laiką ne todėl, kad jai tavęs reikia, o todėl, kad jums gera būti kartu. Vis dėlto, ji moka būti viena ir užsiimti savo reikalais.
 14. Ji visada šalia. Tai labai paprastas, bet svarbus bruožas. Jeigu ištikus bėdoms, ji lieka kartu ir nori viską su tavimi išgyventi, ji išties myli tave ir būsi su ja laimingas.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai

Kaip užtikrinti ramų ir kokybišką kūdikio miegą

Priešingai, nei atrodo, miegas mažyliui yra kur kas daugiau nei poilsis – tai tikrai įtemptas laikas jaunam organizmui. Gilaus miego fazės metu hipofizė gamina somatropiną – hormoną, atsakingą už ilgą kaulų augimą, svorio augimą ir regeneraciją. Nervų sistema dalyvauja analizuojant, apdorojant, įsimenant ir atskiriant aktyviuoju laikotarpiu gaunamą informaciją. Taigi kaip užtikrinti, kad kūdikis gautų ramų […]

views 78

Stilinga ir praktiška: atraskite tobulą moterišką piniginę

Piniginė – tai daiktas, be kurio nė viena moteris neišeina iš namų. Tai labai praktiškas aksesuaras, kuriame laikote dokumentus, pinigus ar bankomatų korteles, bet kartu tai gali būti ir stiliaus akcentas bei puošmena. Jei pagalvotumėte, kaip dažnai per dieną naudojatės pinigine, tikriausiai pastebėtumėte, kad per dieną ją laikote rankose kelis ar keliolika kartų. Todėl labai […]

views 170

Poroms: laukia ilgas laikas atskirai? Pasiruoškite

Natūralu, šiandien daugeliui porų bent kartą tenka pabūti atskirai – darbo galimybės užsienyje, senos svajonės pakeliauti vienumoje ir kt. Kiekvienuose santykiuose kokybiškas laikas kartu yra labai svarbus. Tačiau kaip tai padaryti, kai laukia ilgesnis išsiskyrimas? Šiandien naujausios technologijos, kūrybiški sprendimai ir šiek tiek pastangų leidžia palaikyti ryšį ir sumažinti skiriančio atstumo pojūtį. Toliau – kelios […]

views 252

Kokybiškas miegas – kaip susikurti optimalią aplinką?

Kokybiškas miegas yra labai svarbus mūsų sveikatai, energijos lygiui ir bendrai gyvenimo kokybei. Vis dėlto dažnai pamirštame, kad miego kokybę lemia ne tik mūsų įpročiai, bet ir pati miego aplinka. Tad pakalbėkime plačiau, kaip susikurti tokią aplinką, kuri leistų mėgautis giliu ir atpalaiduojančiu miegu. Tinkama lova – pamatas kokybiškam miegui Miegamojo lova turėtų būti ne […]

views 251

Kelionių su vaikais daiktų atmintinė

Kelionės su vaikais, nesvarbu, ar jie būtų mažamečiai, ar paaugliai, kelia unikalių iššūkių ir džiaugsmų. Pasiruošimas yra svarbiausia, kad kelionė būtų sklandi ir maloni visiems. Tarp daugybės daiktų, kuriuos reikia susipakuoti, tam tikri būtiniausi daiktai išsiskiria tuo, kad jie gali patenkinti mažųjų keliautojų poreikius – nuo gėrimų iki pramogų. Šioje atmintinėje atkreipiamas dėmesys į svarbiausius […]

views 272