Psichologija

14 ženklų, kad radote svajonių moterį

Publikuotas 2016 1 vasario views 10270
14 ženklų, kad radote svajonių moterį

Žinai, kad negali atitraukti nuo jos akių, o kai ji šypsosi – šypsaisi ir tu. Tai skamba kaip gražių santykių dalis, bet ne paslaptis, kad žvilgsniai, šypsenos ir fizinė trauka dar nėra viskas. Moters išmintingumas ir nuoširdumas atsispindi jūsų tarpusavio bendravime. Pateikiame sąrašą dalykų, kurie įrodo, kad su moterimi būsite laimingas.

 1. Ji puikiai sutaria su tavo artimaisiais. Ji pažįsta tavo draugus ir nuoširdžiai jais domisi. Lygiai taip pat ir su šeimos nariais – galbūt ji nėra tavo mamos geriausia draugė (nors tai irgi įmanoma), bet jai svarbūs tavo artimiausi žmonės ir ji visada supras, jeigu atidėsi pasimatymą, nes namie iškilo nenumatytų rūpesčių.
 2. Su ja smagu. Be abejonės, santykiai nėra vien tik juokai ir pokštai, bet jeigu moteris sugeba nuoširdžiai tave prajuokinti, ji įneša daug laimės į kasdienybę. Su ja gyventi nebus nuobodu.
 3. Jūsų vertybės sutampa. Visai nesvarbu, kokį gyvenimą norite pasirinkti – svarbu, kad to norėtumėte abu. Galbūt svajojate visą laiką atiduoti karjerai, o gal norite didelės šeimos. Jeigu jūsų planai tokie patys, kartu būsite laimingi. Tačiau jeigu moteris turi aukoti savo vertybes arba to reikalauja iš tavęs, galbūt jums nepakeliui.
 4. Ji nesistengia tavęs pakeisti. Ji pažįsta tave geriau nei bet kas kitas, bet nesistengia išgyvendinti tavo keistų siekių, pomėgių ar įpročių. Galbūt ji netgi nelaiko jų keistais, o tik žavisi jais. Tai parodo, kad moteris neturi savanaudiškų užmojų ir tu gali su ja jaustis laisvai.
 5. Ji tave palaiko. Sakoma, kad šalia stiprių ir sėkmingų vyrų yra išmintingos moterys. Jeigu moteris visapusiškai tave palaiko ir trokšta tavo sėkmės, tai ženklas, kad ji besąlygiškai tavimi žavisi ir pasitiki. Su tokia moterimi lengviau išgyvensi nesėkmes, o džiaugtis pasiekimais bus žymiai maloniau.
 6. Ji padeda tau tobulėti. Jeigu jūs abu įkvepiate vienas kitą ir skatinate tobulėti, galima tikėtis, kad santykiai žydės, nes abu nuolat augsite. Be abejonės, šalia moters, kuri tau tobula, norėsi būti geresnis.
 7. Ji protinga ir įdomi. Moteris geba palaikyti pokalbį, atverti tavo mintis naujoms idėjoms ir klausimams – su ja tiesiog įdomu. Puiku, nes be šių savybių gyvenimas kartu būtų nuobodus.14 ženklų, kad radote svajonių moterį
 8. Tu nori ją saugoti. Tai natūralu: ji savarankiška, stipri, bet žiūrėdamas į ją matai mielą moteriškumą ir tau instinktyviai norisi jai padėti ir ją apsaugoti.
 9. Su ja gali būti visiškai nuoširdus. Jūs kalbate apie viską, domitės, kaip praėjo diena, ir nuo jos nereikia nieko slėpti, nes ji tavęs niekada nesmerkia. Nuostabu, kai toks žmogus šalia, nes į jį bet kokioje situacijoje galima kreiptis patarimo ir palaikymo.
 10. Tavo draugai džiaugiasi, kad esi laimingas. Tai neįprastas, bet labai geras santykių indikatorius: artimiausi draugai atspindi tavo jausmus, net jeigu tiesiogiai nieko ir nepasakoji. Jie mato, kad pagaliau radai savęs vertą antrą pusę.
 11. Jūsų ginčai yra produktyvūs. Taip, jūs kartais susipykstate. Tokiais atvejais ji neįžeidinėja tavęs ir neskaudina, kad ir kaip įpykusi būtų. Jūs tiesiog pasikalbate ir išsiaiškinate.
 12. Ji tave palepina. Kas sakė, kad tik vyrai turi lepinti moteris? Pradžiugindama tave mielomis smulkmenomis ir akimirkomis, ji parodo, kiek daug jai reiški. Išmok tai vertinti!
 13. Ji turi savo asmeninį gyvenimą. Kartu leidžiate laiką ne todėl, kad jai tavęs reikia, o todėl, kad jums gera būti kartu. Vis dėlto, ji moka būti viena ir užsiimti savo reikalais.
 14. Ji visada šalia. Tai labai paprastas, bet svarbus bruožas. Jeigu ištikus bėdoms, ji lieka kartu ir nori viską su tavimi išgyventi, ji išties myli tave ir būsi su ja laimingas.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Psichologija

5 priežastys keliauti su mama

Iš pradžių gali pasirodyti beprotiška, tačiau kelionė su mama yra asmeninio augimo dalis. Kai esame maži, mama mus lydi  visur ir tai yra taip natūralu, kaip  kasdien valytis dantis. Tačiau bėgant metams šis ryšys susilpnėja arba visai nutrūksta. Iš pradžių gali atrodyti, kad kartu pasiimti žemėlapį ir pasirinkti kelionės tikslą gali būti beprotiška idėja, tačiau, […]

views 5845
Psichologija

Kodėl vienišos moterys yra laimingesnės?

Vis daugėja moterų, kurios savo pasirinkimu arba dėl to, kad nerado stabilaus partnerio, kuris padarytų jas laimingomis, nusprendė gyventi vienos be jokių santykių. Vienišumas tapo gyvenimo būdu, kuriuo jau mėgaujasi daug moterų ir net vyrų. Manymas, kad moterų prioritetai yra susirasti partnerį, susituokti ir susilaukti vaikų, jau išėjo iš mados… Laikai pasikeitė, taip pat ir […]

views 7266
Psichologija

5 protingi veiksmai, kurie padės naudoti mažiau plastiko

Pasaulyje vis labiau plinta zero waste idėja, propaguojanti mažinti atliekas buityje ir atsisakyti kuo daugiau plastiko gaminių. Ypač aktualu yra sumažinti plastikinių maišelių kiekį, nes tai yra vienas pagrindinių aplinkos taršos šaltinių. Būtent dėl plastikinių maišelių, vandenyne ir jūrose žūsta šimtai tūkstančių gyvūnų ir paukščių. Tai kelia milžinišką grėsmę visai ekosistemai.Mokslininkai yra paskaičiavę, jog tam, […]

views 7783

10 frazių, kurias turėtumėte išbraukti iš savo žodyno

Dažnai stebimės, kad mūsų gyvenime nutinka taip, kad ima ir išsipildo tai, ko labiausiai bijome. Atrodo, kad tuomet visas pasaulis yra nusiteikęs prieš mus ir labai neteisingas. Tačiau pradėjus nagrinėti tikrąsias priežastis, galima atrasti netikėtų dalykų. Pavyzdžiui, galima pastebėti kad dažnai patys kuriame realybę, kurioje po kiek laiko atsiduriame. Kartais tai darome sąmoningai, besiguosdami aplinkiniams […]

views 7065

5 triukai ramiam miegui

Miegas yra itin svarbus ne tik žmogaus fizinei, bet ir psichinei sveikatai. Todėl reiktų stengtis pakankamai ir kokybiškai išsimiegoti. Miego kokybė priklauso nuo jo ciklo fazių, kurias pasiekus smegenų veikla yra labai skirtinga. Pavyzdžiui, pirmoje miego fazėje jūs atsipalaiduojate, nurimsta jūsų širdies ritmas ir kvėpavimas. Taip kūnas ruošiasi užmigimui. Antroje miego fazėje, dažniausiai dar esame […]

views 5397