Psichologija

10 ženklų, kad išsirinkote puikų vyrą

Publikuotas 2016 31 liepos views 26346
10 ženklų, kad išsirinkote puikų vyrą shutterstock.com

Kiekvienos poros vertybės ir pasaulėžiūra labai skiriasi, todėl visiems negalime taikyti vienodo apibrėžimo ir nuspręsti, kokia turėtų būti „tikra moteris“ ar „tikras vyras“. Visgi yra keletas bendrumų, kuriais pasižymi laimingos poros, todėl kartais sveika į santykius pažvelgti iš šono ir įsitikinti, jog į tą vienintelį nežiūrite pro rožinius akinius.

 1. Jis iš tikrųjų su Jumis bendrauja

Jūsų vyras puikiai suvokia, kokią reikšmę santykiams turi bendravimas. Jis su Jumis kalbasi, atidžiai klausosi ir iš visų jėgų stengiasi suprasti. Mylimasis žino, kada reikia kalbėti, o kada – patylėti. Be to, vyras su Jumis gali šnekėti apie viską – nuo sunkumų darbe ar vaikystės skaudulių, iki vakarykščių futbolo rungtynių.

 1. Jam patinka leisti laiką su Jumis

Jam be galo patinka Jūsų draugija. Nesvarbu, ar kažką kartu veikiate, ar tiesiog užsiėmę savais reikalais sėdite skirtinguose kambario kampuose. Jis laimingas būdamas su Jumis ir tinginiaudamas namuose, ir vakarieniaudamas restorane.

 1. Jis priverčia Jus šypsotis ir juoktis

Daugelis moterų pripažįsta, jog renkantis partnerį humoro jausmas – vienas svarbiausių faktorių. Jeigu Jūsų išrinktasis savo komplimentais gali priversti Jus šypsotis nuo ausies iki ausies, o juokeliais – juoktis tol, kol pradės skaudėti pilvą, greičiausiai esate su tinkamu žmogumi. Matydamas Jūsų šypseną, jis jaučiasi laimingiausiu vyru pasaulyje.

 1. Jis Jus visada palaiko

Nesvarbu, ar Jums puikiai sekasi, ar užgriuvo negandos, jo petys – visada šalia. Mylimasis Jūsų gabumais tiki labiau nei bet kas kitas – dažnai labiau negu Jūs pati! Kai savimi labiausiai abejojate, jis, savo meile ir palaikymu, priverčia Jus vėl atsistoti ant kojų ir narsiai judėti pirmyn.

 1. Jis noriai dalijasi žiniomis

Nors ir nemano, kad vyras santykiuose (ir apskritai gyvenime) turi būti išmintingesnis, jis noriai Jus moko to, ko išmoko pats. Dalintis su Jumis žiniomis jam – didžiulė garbė, bet ne pasididžiavimas.

 1. Jis yra Jums ištikimas

Nė vienam iš mūsų nėra draudžiama gėrėtis gražiais daiktais ir žmonėmis. Todėl visiškai normalu, jog partneris žvilgteli į dailias moteris, o Jūs – į simpatiškus vyrus. Tačiau Jus gerbiantis ir mylintis vyras yra ištikimas, nes Jūs jam –  pati gražiausia ir išore, ir vidumi.

 1. Jis pripažįsta savo klaidas
  shutterstock.com

  shutterstock.com

Vyras suvokia, kad yra tik žmogus, ir, kaip visi kiti, daro klaidų. Jis jas visas pripažįsta ir stengiasi, jei įmanoma, ištaisyti.

 1. Jis Jumis rūpinasi ir saugo

Partneris iš visų jėgų Jumis rūpinasi ir stengiasi, kad būtumėte 100% saugi. Todėl visada paskambina paklausti, ar saugiai grįžote namo ir yra pasirengęs apginti nuo bet kokio pavojaus. Vienas svarbiausių mylimojo prioritetų – užtikrinti fizinį ir emocinį Jūsų saugumą.

 1. Jis Jus puikiai supranta

Vyras supranta Jus labiau nei bet kas kitas pasaulyje. Jis puikiai atpažįsta Jūsų būsenas, jausmus, žino slapčiausias svajones. Kad ir kas benutiktų, Jis visada bus su Jumis.

 1. Laiko jus lygiaverte partnere

Mylimasis pripažįsta Jūsų stiprybes ir talentus, laiko Jus lygiaverte partnere, o ne „papuošalu“. Suvokdamas, kokia nuostabi esate, nė neabejoja, kad galite daug pasiekti. Būtent todėl Jis didžiuojasi galėdamas vadinti Jus savo moterimi.

Turėdama šalia savęs puikų vyrą nepamirškite, jog santykiai – sunkus abiejų Jūsų darbas. Tik stengdamiesi suprasti ir palaikyti vienas kitą, darnią santuoką išsaugosite iki pat senatvės.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Psichologija

5 priežastys keliauti su mama

Iš pradžių gali pasirodyti beprotiška, tačiau kelionė su mama yra asmeninio augimo dalis. Kai esame maži, mama mus lydi  visur ir tai yra taip natūralu, kaip  kasdien valytis dantis. Tačiau bėgant metams šis ryšys susilpnėja arba visai nutrūksta. Iš pradžių gali atrodyti, kad kartu pasiimti žemėlapį ir pasirinkti kelionės tikslą gali būti beprotiška idėja, tačiau, […]

views 5862
Psichologija

Kodėl vienišos moterys yra laimingesnės?

Vis daugėja moterų, kurios savo pasirinkimu arba dėl to, kad nerado stabilaus partnerio, kuris padarytų jas laimingomis, nusprendė gyventi vienos be jokių santykių. Vienišumas tapo gyvenimo būdu, kuriuo jau mėgaujasi daug moterų ir net vyrų. Manymas, kad moterų prioritetai yra susirasti partnerį, susituokti ir susilaukti vaikų, jau išėjo iš mados… Laikai pasikeitė, taip pat ir […]

views 7283
Psichologija

5 protingi veiksmai, kurie padės naudoti mažiau plastiko

Pasaulyje vis labiau plinta zero waste idėja, propaguojanti mažinti atliekas buityje ir atsisakyti kuo daugiau plastiko gaminių. Ypač aktualu yra sumažinti plastikinių maišelių kiekį, nes tai yra vienas pagrindinių aplinkos taršos šaltinių. Būtent dėl plastikinių maišelių, vandenyne ir jūrose žūsta šimtai tūkstančių gyvūnų ir paukščių. Tai kelia milžinišką grėsmę visai ekosistemai.Mokslininkai yra paskaičiavę, jog tam, […]

views 7804

10 frazių, kurias turėtumėte išbraukti iš savo žodyno

Dažnai stebimės, kad mūsų gyvenime nutinka taip, kad ima ir išsipildo tai, ko labiausiai bijome. Atrodo, kad tuomet visas pasaulis yra nusiteikęs prieš mus ir labai neteisingas. Tačiau pradėjus nagrinėti tikrąsias priežastis, galima atrasti netikėtų dalykų. Pavyzdžiui, galima pastebėti kad dažnai patys kuriame realybę, kurioje po kiek laiko atsiduriame. Kartais tai darome sąmoningai, besiguosdami aplinkiniams […]

views 7075

5 triukai ramiam miegui

Miegas yra itin svarbus ne tik žmogaus fizinei, bet ir psichinei sveikatai. Todėl reiktų stengtis pakankamai ir kokybiškai išsimiegoti. Miego kokybė priklauso nuo jo ciklo fazių, kurias pasiekus smegenų veikla yra labai skirtinga. Pavyzdžiui, pirmoje miego fazėje jūs atsipalaiduojate, nurimsta jūsų širdies ritmas ir kvėpavimas. Taip kūnas ruošiasi užmigimui. Antroje miego fazėje, dažniausiai dar esame […]

views 5398