Grožis

Viskas apie cheminį antakių dažymą. Pasidaryk pati!

Publikuotas 2016 spalio 26 views 122179

Turbūt visos sutiksime, kad gražūs ir tvarkingi, o svarbiausia, būtent tau tinkančios formos antakiai yra labai svarbu. Tad šiandien kosmetologė Sandra Žolynaitė išmokys, kaip pasidaryti gražią antakių formą bei juos nudažyti, be to, papasakos, kaip užčiuopti savo antakių formą.

Antakių cheminis dažymas – kas tai?

Antakių cheminis dažymas – tai procesas, kurio metu antakių zonoje yra užtepami specialūs dažai, kurie įsigeria į plaukelius, jeigu dažai palaikomi ilgiau, jie įsigeria ir į odą. Dažytų antakių efektas išlieka apie 2–4 savaites priklausomai nuo odos ir dažų tipo.

Kaip tinkamai pasirinkti antakių dažų spalvą?

Jei esate šviesiaplaukė, jums labiausiai tiks pilkšvesni, „purvinesni“ rudos spalvos atspalviai, rinkitės 1–2 tonais tamsesnius antakių dažus nei jūsų plaukai. Jei esate tamsiaplaukė, jums labiausiai tiks 1–2 tonais šviesesni antakiai, jokiu būdu ne juodi! Anglies juodumo antakiai netinka visiškai niekam! Na, o jei esate raudonplaukė, rinkitės kaštoninius, rudesnius tonus.

Kaip suteikti antakiams formą?

Pati didžiausia klaida antakių formavimo procese yra netinkamas pešiojimas. Internete ir net literatūroje apie grožį neretai galima rasti panašią schemą:

shutterstock.com

shutterstock.com

Greičiausiai ne viena mergina yra pasinaudojusi šia schema, tačiau rezultatai nebuvo tokie, kokių tikėtasi. Svarbu suvokti, kad antakių forma ir storis yra individualus dalykas, priklausantis ne tik nuo šių trijų linijų. Tik pagalvokite, jeigu jūsų nosis nėra tokia siaura kaip pavaizduota paveikslėlyje, tačiau jūs antakius išpešiojate būtent taip, kaip pavaizduota. Kas atsitinka tuomet? Antakiai gali būti žymiai per toli vienas nuo kito ir praktiškai gali nelikti pusės antakio. Taip dingsta visos veido proporcijos. Tad iš žadėtų tobulų antakių lieka tik sugadinti (galbūt net visam gyvenimui) antakiai.

Norint tinkamai suformuoti antakius, svarbiausia sekti natūralia antakių augimo kryptimi, atsižvelgti į veido anatomiją, kaulų struktūrą. Ar žinojote, kad galite užčiuopti savo antakių formą? Jeigu ne, šiame straipsnyje to jus ir išmokysiu! Tad pradėkime.

Taigi, turime natūralius, niekada nepešiotus (nesugadintus) antakius:

1foto

Jei vadovausimės aptarta paplitusia schema, tai išpešioti antakiai atrodytų maždaug taip:

2foto

Norint nesugadinti antakių, o juos tik pagražinti, iš pradžių reikėtų nusipiešti antakių formą pieštuku.

  1. Paspausk pirštais antakių zonoje, taip užčiuopsi kaukolės kaulą.

  1. Nuo aukščiausio antakio taško pieštuku brėžk liniją žemyn link antakio uodegėlės (truputėlį stipriau, kad jaustum, jog pieštuku slysti tiksliai pagal kaulo liniją). Jausi, kad pieštukas lyg pats sustoja pabaigoje, nes toje kaukolės dalyje yra duobutė. Ties duobute yra tiksli tavo antakio pabaiga.

  1. Antakių pradžia dažniausiai natūraliai prasideda ten, kur ir reikia, jei antakiai yra suaugę, žiūrėk į nosies viršų (tarp akių), kai nosies kaulas pradeda linkti link antakių, linkio pabaigoje turėtų prasidėti pirmieji antakio plaukeliai. Antakio storis turėtų būti proporcingas iki linkio, nuo linkio gali pradėti siaurėti.

  1. Pagal pateiktą pavyzdį, sujunk gautus taškus ir nupiešk pilną antakio formą.

Dabar jau turi antakių formą, tad pincetu gali išpešti nereikalingus plaukelius. Nereikalingi plaukeliai, kuriuos reikia išpešti yra už nupieštų linijų, plaukeliai, kuriuos pešti griežtai draudžiama yra linijų viduje.

4foto

Nupieštos antakių formos viduje tepk sumaišytus antakių dažus, palikdama antakio pradžioje tarpelį.

5foto

Po 5–7 minučių užtepk antakių dažus likusioje dalyje ir pabūk su dažais dar 3–4 minutes.

6foto

Nuplauk antakių dažus vandeniu su muilu. Procedūros rezultatas – natūraliai atrodantys „ombre“ stilium dažyti antakiai su išraiškinga, o svarbiausia, būtent Tau pritaikyta forma!

7foto 8-foto

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
plaukai būtų stiprūs ir sveiki
Grožis

Ką reikėtų valgyti (o ko ne), kad plaukai būtų stiprūs ir sveiki

Tai, ką valgote, daro tiesioginę įtaką jūsų plaukų sveikatai. Atkreipkite dėmesį į maisto produktus, kuriuos turėtumėte valgyti (ir kurių ne), kad plaukai būtų stiprūs ir sveiki. Sveika mityba padės ne tik numesti svorio, bet ir pašalins ligas bei pagražins odą ir plaukus. Sėklos Tai yra super maistas, kuris buvo naudojamas šimtus metų ir garsėja kaip […]

views 2454
celiulitas
Grožis

Geriausi maisto produktai, siekiant išvengti celiulito

Vienas iš mitų, kad celiulitas atsiranda tik viršsvorio turintiems žmonėms, yra neteisingas. Nuo jo kenčia ir lieknų kūno formų moterys. Dėl to, kad celiulito atsiradimą skatina per didelis moteriško hormono – estrogeno kiekis, per mažas fizinis krūvis ir išgeriamų skysčių kiekis. Celiulitas pažeidžia odos audinius, kur įvyksta struktūriniai pakitimai ir kaupiasi riebalai, sutrinka limfos mikrocirkuliacija. […]

views 1660
Grožis

8 patarimai, kad tavo oda šią vasarą atrodytų tobulai

Atėjus vasarai, daugelis atsipalaiduoja ir kartais pamiršta tinkamai pasirūpinti savo oda. Šiuo metu ypač svarbu ją tinkamai apsaugoti nuo tiesioginės saulės spindulių, vandens, nešvarumų, perteklinio prakaitavimo, kas gali sukelti uždegiminius procesus ir neigiamai paveikti odos būklę. Tam. kad taip nenutiktų ir jūsų atostogų nesugadintų tokios problemos, rekomenduojame atkreipti dėmesį į šiuos 8 patarimus, kurie padės tinkamai […]

views 1033

Kaip apsaugoti plaukus nuo šalčio? Ekspertės patarimai ir gudrybės

Atšalus orams plaukai patiria labai daug žalos iš aplinkos. Pradeda elektrintis, sausėti, veltis ir t.t. Priemonės, kurias naudojome rudenį tarsi praranda savo efektyvumą. Kas kaltas? Šaltis ir šildomos patalpos! Laimei, yra keli paprasti, tačiau genialūs būdai kaip apsaugoti plaukus nuo aplinkos veiksnių. Grožio salono „Greenas“ įkūrėja ir natūralių plaukų priežiūros priemonių sumanytoja atskleidė kelis būdus, […]

views 4745
šventinio laikotarpio šukuosenų tendencijos
Grožis

Pasaulinės 2017 metų šventinio laikotarpio šukuosenų tendencijos

Šiuolaikinės moters pasiruošimas šventėms toli gražu nebesiejamas su „bigudukais“ plaukuose. Šiemet atrodyti šventiškai bus kur kas lengviau, nes pasaulinės tendencijos diktuoja moterims palankias madas. Lengvi ir purūs plaukai, lengvos garbanos ir pažangi plaukų fiksacija be suklijuotų plauko efekto – šių metų TOP‘as! „Nebijokite „pasimatuoti“ naujo įvaizdžio, kuriam paprastai pritrūksta drąsos. Būkite drąsios ir išradingos – […]

views 2984