Vietoj kremo nuo raukšlių – stangrinamasis veido savimasažas

Publikuotas 2017 balandžio 25 views 27278
Vietoj kremo nuo raukšlių - stangrinamasis veido savimasažas

Kaip žinia, jaunas, gražus veidas – tai ne tik tobula oda. Su jaunyste asocijuojasi išraiškingi, aukšti skruostikauliai, ryški smakro linija, aukštas veido tonusas. Deja, veido raumenys su amžiumi silpsta, nukąra skruostų, paakių oda, atsiranda dvigubas pagurklis, veido oda vis prasčiau aprūpinama krauju, o su juo – deguonimi ir maistinėmis medžiagomis. Liūdna pripažinti, tačiau pirmieji “pavargusios odos” simptomai matyti jau 25-erių!

Todėl sulaukus 30-ies, kosmetologai siūlo pradėti naudoti jauninančią kosmetiką. Taip dažnai kalbama apie įvairiausias veido priežiūros priemones, padėsiančius kovoti su raukšlėmis, tačiau retai užsimenama apie puikią ir, svarbiausia, nemokamą grožio procedūrą – veido savimasažą.

Žinoma, kokybiška kosmetika padeda ilgiau išlaikyti jaunystę, tačiau veido priežiūros priemonės padeda tik iš išorės, o esminė problema slypi viduje. Savimasažas – tai veido raumenų pratimų sistema, kuri veikia problemą iš vidaus.

Veido savimasažas suintensyvina limfos – skysčio, iš organizmo šalinančio toksinus, tekėjimą, pagerina kraujotaką, aprūpina odą deguonimi ir maistinėmis medžiagomis, atgaivina veido spalvą ir tonusą, padeda pašalinti senas odos ląsteles.

Reguliariai atlikdamos savimasažą ir veido mankštą sulauksite neįtikėtinų pokyčių: veido raumenys sutvirtės, pagerės kraujotaka odoje, o tai reiškia – joje dažniau vyks atsinaujinimo procesai, ji atrodys jaunesnė. Pirmieji rezultatai matyti jau po dviejų savaičių!

Šįkart supažindinsime su stangrinamuoju veido masažu, kuris užtruks vos 9 minutes, tačiau atlikdamos jį kasdien, galėsite džiaugtis elastinga, skaisčia oda ir mažiau pastebimomis raukšlelėmis.

Ar jau pasiruošusios imtis veiksmų?

Paruoškite veido odą masažui:

Pašalinkite makiažo likučius. Tai galite padaryti pieneliu ar aliejine emulsija suvilgytu vatos diskeliu.  

Pašalinkite negyvas odos ląsteles bei nešvarumus nuo veido. Tam puikiai tiks graikinių riešutų milteliai, jojobos rutuliukai, sumaišyti su pasirinktu nerafinuotu šalto spaudimo augaliniu aliejumi, arba kitoks pasirinktas šveitiklis.

Sudrėkinkite ir atgaivinkite nuvalytą veido odą. Suvilgykite švarų vatos diską pasirinktu toniku ar hidrolatu  (gėlių vandeniu) ir atgaivinkite savo veido odą.

Pasiruoškite masažui:

Į delnus įlašinkite nedidelį kiekį nerafinuoto šalto spaudimo aliejaus ir patepkite juo veidą. Aliejus padės jūsų pirštams glotniai slysti oda, taip pat sudrėkins ir pamaitins ją.

Jei jūsų oda sausa, tiks kokosų arba arganų aliejai.

Jei jūsų oda normali, tiks makadamijų aliejus.

Jei jūsų oda riebi, tiks migdolų aliejus arba drėkinantis kremas.

Masažuokite:

Kaklą. Tam, kad pagerintumėte galvos kraujotaką ir apšildytumėte kaklo raumenis, švelniai apie vieną minutę pamasažuokite nugarinę kaklo dalį ir sprandą.

Vietoj kremo nuo raukšlių - stangrinamasis veido savimasažas

Lūpų kampučius. Masažuokite tose vietose, kur oda yra labiausiai linkusi raukšlėtis. Pirštų galiukais šalia lūpų kampučių atlikite tvirtus sukamuosius judesius. Judesiai turėtų kilti iš apačios į viršų pagal laikrodžio rodyklę, pakeldami  stangrumą praradusią odą. Kartokite vieną minutę.

Akių sritį. Uždėkite pirštų galiukus virš antakių kampučių, leiskite juos žemyn smilkinių link, leiskitės po akimis į vidinius akių kampučius link antakių linijos ir judesį baikite ten, kur pradėjote. Jei reikia, panaudokite daugiau aliejaus, kad šiurkščiais judesiais nežalotumėte jautrios paakių odos. Akių srities masažas padeda kilstelėti stangrumą praradusią paakių odą ir mažina akių kampučiuose susidariusias raukšles. Kartokite vieną minutę.

Kaktą. Jei ant kaktos turite horizontalių raukšlelių, reikėtų masažuoti priešinga kryptimi nei išsidėsčiusios raukšlės – vertikaliai aukštyn ir žemyn. Padėkite rankas taip, kad pirštais liestumėte kaktos sritį, ir jas judinkite: vieną aukštyn, kitą žemyn, švelniai tempdamos odą. Kartokite šį veiksmą visame kaktos plote vieną minutę.

Sritį tarp antakių. Vertikalios raukšlelės srityje tarp antakių gali sumažėti, jei masažuosite jas horizontaliai. Pirštų galiukus uždėkite ant vertikalių raukšlių ir braukite smilkinių link. Kartokite vieną minutę.

Vietoj kremo nuo raukšlių - stangrinamasis veido savimasažas

Žandikaulio liniją. Norėdamos pagerinti veido kontūrą, lengvai pirštų galais pažnaibykite veido odą: pradėkite nuo smakro ir judėkite žandikaulio linija ausų spenelių link. Kartokite vieną minutę.

Vietoj kremo nuo raukšlių - stangrinamasis veido savimasažas

Žandus. Uždėkite delnus ant veido taip, kad abu smiliai priglustų prie šnervių ir nestipriai spausdamos lėtai braukite ausų link. Svarbu, kad pamasažuotumėte kuo didesnę veido sritį – nuo paakių iki smakro linijos. Tai padės patobulinti veido reljefą ir sumažinti patinimą dėl audiniuose susidariusio skysčio pertekliaus.  

Dekoltė. Baikite masažą tiesiog glostydamos kaklo sritį ir dekoltė – kiekviena ranka paeiliui švelniai braukite nuo dekoltė srities smakro link.

Vietoj kremo nuo raukšlių - stangrinamasis veido savimasažas

Pamaitinkite veido odą:

Po masažo nuvalykite veido odą toniku ar hidrolatu sudrėkintu vatos diskeliu. Nauda dviguba – ne tik nuvalysite aliejaus likučius, tačiau ir tonizuosite odą.

Patepkite kremu. Veidą patepkite kremu, mat jo poveikis po masažo tampa veiksmingesnis.

Svarbu! Visi veiksmai, kuriuos atliekate: makiažo valymas, veido prausimas, tonizavimas, tepimas kremu ar serumu turėtų būti atliekami masažinėmis linijomis!

Norėdamos geriausių rezultatų, masažą turėtumėte atlikti kasdien, blogiausiu atveju – kas antrą dieną. Pirmųjų pokyčių laukite po dviejų savaičių!

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai