Veneros zodiakas – ką jis sako apie tavo meilės kelią?

Publikuotas 2016 lapkričio 18 views 4613
Veneros zodiakas – ką jis sako apie tavo meilės kelią? shutterstock.com

Galima numanyti, kad kiekvienas asmuo puikiai žino savo pagrindinį (saulės) zodiako ženklą. Visgi tik nedaugelis numano, jog iš tiesų turime ne tik jį. Mumyse slypi visų dvylikos ženklų galia, o jie turi po „namus“ išsibarsčiusias planetas, tokias kaip mėnulis, Marsas, Merkurijus, Venera ir t.t. Beje, anot astrologų, būtent Veneros padėtis gimimo metu nulemia mūsų meilės suvokimą ir romantinius troškimus.

Kaip sužinoti savo veneros planetos poziciją?

Pasitelkite gimimo datos analizatorių, pavyzdžiui, alwaysastrology.comLaukelyje „date of birth“ įrašykite gimimo datą, „time of birth“ – laiką, o „city of birth“ – vietovę. Jeigu naudosite kitą automatinį kalkuliatorių, būkite tikri, kad laiko zona (žiemos metu UTC/GTM +2, vasaros metu UTC/GTM +3) nustatyta tiksliai. Kitu atveju duomenys nebus tikslūs.

Venera Avino ženkle

Šio ženklo atstovai, nepaisant to, jog trykšta energija ir noru užkariauti, taip pat geba mėgautis kone vaikiška romantika. Galbūt todėl, jog jie negali pakęsti monotonijos ir nuobodžių santykių, kurie neskatina tobulėti. Venera Avino ženkle ieško atviros, nuoširdžios antrosios pusės, juos taip pat žavi žmonės, kurie geba būti spontaniški. Teigiama, kad vyrams ši veneros pozicija įkvepia norą meilės objektą „užkariauti“, o moterims – suteikia idealią pusiausvyrą tarp dominavimo bei nuolankumo. Šio veneros ženklo atstovai taip pat turi itin stiprų poreikį realizuoti savo seksualumą.

Venera Jaučio ženkle

Žmonės, kurių venera „krenta“ į Jaučio ženklą mėgsta komfortą ir stabilumą. Jie neskuba užmegzti ilgalaikių santykių ir prieš pasirinkdami gyvenimo partnerį stengiasi įsitikinti, jog tai iš tiesų teisingas sprendimas. Nors ir yra jausmingi, kartais yra linkę kliautis protu, o ne širdimi. Visgi priėmę sprendimą įsipareigoti, tampa lojalūs bei ekspresyvūs romantikai. Beje, veneros Jaučio ženkle atstovai itin mėgsta prisilietimus (laikymasis už rankų, masažai ir t.t.).

Venera Dvynių ženkle

Dažniausiai tai charizmatiškos asmenybės, mėgstančios flirtuoti net ir su tais asmenimis, kurie iš tiesų jų nedomina. Kodėl? Nes neretai gyvenimą bei santykius su kitais šie žmonės suvokia kaip žaidimą, kuris turi būti paprastas ir smagus. Jie vengia sudėtingų, dramatiškų santykių. Puikus humoro jausmas, intelektualūs, kartais sarkastiški pokalbiai apie gyvenimą ir noras pažinti pasaulį – tokius reikalavimus antrajai pusei kelia venera Dvynių ženkle.

Venera Vėžio ženkle

Venera Vėžio ženkle puoselėja ypatingą poreikį išreikšti rūpestį, net ir tuomet, kai jis yra laikinas. Todėl tiek ilgalaikiai, tiek trumpalaikiai santykiai su šio tipo atstovais būna kupini jausmingumo, sentimentalumo ir, žinoma, stabilumo. Dažniausiai tai jautrūs žmonės, kurių „tikroji misija“ yra šeimos sukūrimas, tačiau dėl nuoskaudų meilėje galimas ir polinkis į „bohemišką“ gyvenimo būdą.

Venera Liūto ženkle

„Femme fatale“ ir „homme fatale“ – tai sąvokos, geriausiai apibūdinančios turinčiuosius venerą Liūto ženkle. Šio karališko tipo atstovams reikalinga unikali meilė, autentiški pojūčiai, kurie „įrodytų“, kad tai jiems skirtas žmogus. Venera Liūto ženkle skatina romantikos pojūtį, linksmumą, taip pat polinkį į dramatizmą. Tai žmonės, kurie mėgsta dėmesį ir ekstravaganciją jausmuose. Nuobodūs santykiai – viena didžiausių šio ženklo atstovų baimių.

Venera Mergelės ženkle

Asmenys, kurių venera „krenta“ į Mergelės ženklą vertina saugumą, o meilę išreiškia ir supranta „per veiksmus“. Žodžiai jiems reiškia nedaug, ypač santykių pradžioje, kol siekia suprasti ar pasirinktas žmogus yra „tikroji“ antroji pusė. Beje, nepaisant to, jog yra itin jautrūs, šie žmonės neretai nevalingai pasirenka sudėtingus santykius, kurių puoselėjimas reikalauja daug emocinių pastangų bei ryžto. Jiems taip pat reikia daug laisvės ir galimybės pabūti vieniems.

Venera Svarstyklių ženkle

Santykiuose ieško švelnumo, atidumo. Taip pat kuomet asmens veneros planeta yra Svarstyklių ženkle, aristokratiškumo pojūtis juntamas bene visuomet. Šio tipo atstovai yra gracingi ir siekia palaikyti tobulą pusiausvyrą bendravime su žmonėmis, vis dėlto kartais būna valdingi. Jiems taip pat būdingas ypatingas estetikos pojūtis, kurį įvairiose situacijos jie taiko ne tik kasdienybėje, bet ir asmeniniuose, intymiuose santykiuose.

Venera Skorpiono ženkle

Dar vienas „femme fatale“ ir „homme fatale“ pavyzdys. Šio ženklo atstovai tiki rimtais saitais, todėl ieško tikros meilės, tačiau yra linkę į kraštutinumus, todėl jiems būdingos „jausmų audros“, o santykiai dažniausiai būna intensyvūs, kartais dramatiški. Neretai ir vyrai, ir moterys, kurių venera yra Skorpiono ženkle siekia kontroliuoti savo antrąją pusę, kurią, beje, sužavi paslaptingumu bei atkaklumu. Taip pat daugelis astrologų mano, jog venera Skorpiono ženkle yra apdovanota stipriausiu seksualumu.

Venera Šaulio ženkle

Asmenys, kurių venera yra Šaulio ženkle, nepaisant to, jog gali būti lojalūs, nejaučia ypatingo poreikio nuolat lindėti savo antrosios pusės šešėlyje. Tai – idealistai ir individualistai. Nepaisant to, jog jiems neretai trūksta palaikymo, šiems žmonėms taip pat reikia emocinės laisvės ir žinojimo, jog jų niekas nebando kontroliuoti. Žmonės su venera Šaulio ženkle ieško dažniausiai ieško gyvenimą mylinčios, linksmos, keliauti mėgstančios antrosios pusės, kuriai nebaisūs jokie iššūkiai.

Venera Ožiaragio ženkle

Šio tipo atstovai dažniausiai yra gana konservatyvūs, praktiški ir netgi įsimylėję nepraranda nuovokos – jeigu reikia priimti sudėtingą sprendimą, jie kliaujasi faktais, o ne jausmais. Meilę išreiškia veiksmais, ne žodžiais. Jiems taip pat svarbus visuomenės požiūris. Vertina ambicingus partnerius, tačiau, pavyzdžiui, vyrai, kurių venera „krenta“ į Ožiaragio ženklą siekia sukurti tradicinę santuoką, kurioje vyras uždirba pinigus, o žmona – puoselėja namų židinį.

Venera Vandenio ženkle

Maištininkai ir provokatoriai – tokie būna veneros Vandenio ženkle atstovai iki tol, kol į jų širdį pasibeldžia jausmai. Tiesa, net ir tuomet jie nepraranda laisvės troškimo. Vertina unikalumą, todėl ieško ypatingo žmogaus. Beje, turintieji venerą Vandenyje taip pat ginčijasi ir žaidžia „minčių žaidimus“ su antrąja puse tik tam, kad paįvairintų kasdienybę.

Venera Žuvų ženkle

Veneros Žuvų ženkle atstovai iš prigimties yra romantikai bei svajotojai. Nors kartais meilę hiperbolizuoja, tai žaismingi, kūrybingi partneriai, siekiantys užtikrinti šeimos židinio jaukumą. Geriausiai santykius vysto su patikimais, švelniais partneriais, kurie gali pasirūpinti jų emocine arba finansine gerove.

Koks tavo Veneros zodiako ženklas? Ar jo aprašymas tau tinka? Pasidalink!

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai