Japonų metodika: veido odos atnaujinimas ir patempimas namų sąlygomis tik per 5 dienas

Publikuotas 2016 21 sausio views 58224
Japonų metodika: veido odos atnaujinimas ir patempimas

Išmaniųjų technologijų kupina japonų realybė natūraliai dera su tradicijomis, papročiais bei laiko patikrintais grožio receptais. Kai kuriuos receptus ir metodikas konservatyvios japonės išsaugojo iki šių dienų, o pasauliui belieka stebėtis jų skaisčia, lygia ir jaunatviška oda. Norime pasidalinti su jumis tekančios saulės šalies žiniomis apie tai, kaip suteikti veidui stulbinantį gaivumą ir išsaugoti jo grožį ilgus metus.

Pateikiamoje metodikoje svarbiausias dalykas – paprastų ir prieinamų, tačiau neįprastų kosmetinių kaukių receptai, kurių eiliškumo privaloma tiksliai laikytis. Viena iš svarbiausių šių receptų paslapčių – pieno naudojimas. Japonų gražuolės yra įsitikinusios, kad suaugusi moteris neturi gerti daug pieno, nes jis kenkia jos sveikatai ir sutrikdo darnią organizmo veiklą, tačiau turi gausiai naudoti pieną prižiūrėdama veidą ir kūną. Programą sudaro penkios procedūros atliekamos penkias dienas iš eilės. Kartoti programą rekomenduojama kartą per mėnesį, ne rečiau ir ne dažniau. Procedūras geriausia atlikti prieš miegą, kad iki užmigimo oda pailsėtų.

Pirma diena: valymas

Odos valymui pasiruoškite kaukę iš pieno ir trintų avižų. Paimkite pusę stiklinės avižų pudros (sumalkite avižinius dribsnius kavamalėje) ir stiklinę šilto pieno. Palaipsniui berkite pudrą į pieną ir maišykite, kol košelė taps tirštos grietinės konsistencijos. Užtepkite šią kaukę ant veido ir palaikykite pusę valandos, tada nuplaukite virintu vandeniu.

Antra diena: šveitimas

Norint pašalinti negyvas odos ląsteles, leisti odai kvėpuoti ir spindėti, pasiruoškite kaukę iš cukraus ir pieno. Paimkite pusę stiklinės cukraus ir šiek tiek šilto pieno. Pamažu berkite cukrų į pieną ir maišykite kol masė taps vienalytės konsistencijos, tokia, kad galėtumėte paimti pirštais. Užtepkite šią košelę ant veido ir švelniais, sukamaisiais pirštų  judesiais masažuokite veidą 5-7 minutes. Tada košelę palikite ant veido 10 minučių ir nuplaukite virintu vandeniu.

Trečia diena: balinimas

Norėdamos, kad oda atrodytų jaunesnė, turite pasirūpinti jos vientisa spalva. Tuo tikslu naudojama balinamoji kaukė. Paimkite stiklinę pieno, 5-7 braškes ir vieną šaukštelį migdolų aliejaus. Braškes sudėkite į pieną ir kaitinkite ant pačios silpniausios ugnies; pienui užvirus, pavirkite minutę ir ugnį išjunkite. Išimkite iš pieno braškes, sutrinkite jas šakute, taip, kad gautųsi piurė konsistencijos masė, į ją įpilkite šaukštelį migdolų aliejaus ir gerai sumaišykite. Gautą masę užtepkite ant veido ir palikite pusvalandį, tada nuplaukite virintu vandeniu.Japonų metodika: veido odos atnaujinimas ir patempimas

Ketvirta diena: drėkinimas

Odos drėkinimui, bei kad ji būtų dar stangresnė, paruošiama kaukė iš pieno ir šviežio agurko. Sutarkuokite 1-2 agurkus (priklausomai nuo dydžio). Gautą masę nusunkite, kad ji būtų pakankamai sausa. Į ją įpilkite keturis šaukštus karšto pieno ir viską gerai sumaišykite. Gautą masę užtepkite ant veido ir palikite 20 minučių, tada nuplaukite virintu vandeniu.

Penkta diena: veido odos stangrinimas/pakėlimas

Norint pakelti veido kontūrus, pasiruoškite kaukę iš pieno, medaus ir kiaušinio. Paimkite valgomąjį šaukštą pieno, valgomąjį šaukštą medaus ir gerai sumaišykite, įmuškite žalią kiaušinį ir vėl gerai sumaišykite. Užtepkite ant veido ir palikite kol išdžiūs, tada nuplaukite virintu vandeniu.

Štai tokios paprastos kaukės suteiks veido odai jaunatviškumą ir spindesį. Jei šalia gauto rezultato dar ir nusišypsosite – visi vyrai bus po kojomis.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai