Ryžių vandens nauda: 10 metų jaunesnė oda namuose

Publikuotas 2016 sausio 28 views 85526
Ryžių vandens nauda: 10 metų jaunesnė oda namuose Ryžių vandens nauda: 10 metų jaunesnė oda namuose

Ryžių vanduo – natūralus produktas, turintis neįtikėtiną naudą grožiui. Siūlome atrasti šio natūralaus produkto galias ir pasidaryti ypatingai paprastą kaukę veidui, kuri pagerins veido spalvą ir išlygins raukšleles.

Ryžiai yra puikus linoleno rūgšties ir skvaleno šaltinis, kurie yra veiksmingi antioksidantai, skatinantys kolageno susidarymą. Kolagenas lėtina raukšlių susidarymą ir saugo odą nuo saulės poveikio. Taip pat ryžiuose daug vitamino E ir gamma-orizanolio, kuris žinomas kaip saugantis širdį bei mažinantis cholesterolio kiekį kraujyje. Jau daugelį amžių japonės moterys naudojasi ryžių teikiama kosmetine nauda. Ryžiai iš tiesų gali daryti stebuklus, kada kalbama apie atjaunėjimą. 

Jums reikės:

3 valgomieji šaukštai ryžių;

1 valgomasis šaukštas pieno;

1 valgomasis šaukštas medaus;

Ruošimas:

Išvirkite ir perkoškite ryžius. Vandenį, kuris liks perkošus, pasilikite. Į ryžių košę įpilkite valgomąjį šaukštą šilto pieno ir valgomąjį šaukštą šilto medaus. Sumaišykite ir užtepkite ant švarios ir sausos odos. Palikite ant odos, kol košelė visiškai išdžiūs. Tada nuplaukite ją vandeniu, kuris liko perkošus ryžius.

Ryžių vanduo pasižymi veiksmingomis antioksidacinėmis savybėmis. Jis drėkina odą ir skatina kraujotaką. Taip pat šis vanduo blukina pigmentines dėmes ir mažina odos uždegimus. Ryžių vandenį galima naudoti prieš deginimąsi: oda bus sudrėkinta ir apsaugota nuo naujų raukšlių susidarymo. Norint kuo geresnių rezultatų, rekomenduojama ryžių kaukę dėti bent kartą per savaitę. Sakoma, kad kelis kartus atlikus šią procedūrą, odą galima atjauninti net 10 metų. Nustebinkite visus atjaunėjusia išvaizda!

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai