Rimantės Kulvinskytės grožio paslaptis – ledas, karštis ir veido mankšta

Publikuotas 2017 24 balandžio views 15502
Rimantės Kulvinskytės grožio paslaptis – ledas, karštis ir veido mankšta Rimantės Kulvinskytė. Asmeninio archyv. nuotrauka.

LRT televizijos laidos „Klauskite daktaro“ vedėja, scenarijų autorė ir tinklaraštininkė Rimantė Kulvinskytė-Miškinė-Eidukonė neslepia, kad niekada, net paauglystėje, neturėjo didelių problemų dėl veido odos.

Jos oda niekada nebuvo linkusi rausti, moters nekankino ir spuogai. Tačiau laidos vedėjos oda visada buvo linkusi sausėti.
„Kokių nors ypatingų priemonių veidui niekada nenaudojau, tačiau kai pati pradėjau rašyti apie madą ir grožį, mano dėmesį patraukė ne vienos užsienio žvaigždės (pavyzdžiui, supermodelio Kate Moss), kurios atrodo tiesiog tobulai, mėgstama procedūra: ledukai veidui. Supratau, kad yra keli dalykai, kurie iš tiesų veikia, ir tai nėra kremai veidui“, − šypsojosi Rimantė.

Rimantė juokiasi, kad ji nėra gera šeimininkė savo odai, nes dažnai tiesiog tingi imtis procedūrų. Vienintelis dalykas, į kurį ji niekada nenumoja ranka – makiažas. Laidos vedėja niekada neina miegoti kruopščiai nenusivaliusi veido odos.
O štai viena iš jos draugių, kasdien naudojanti ledukus, jau daug metų ant veido netepa jokio kremo. Mat taip oda puikiai drėkinama.
„Aš kartais pamirštu, patingiu, be to, ši procedūra nėra itin maloni, todėl nesu tobulas sektinas pavyzdys. Ką šaldau? Čia kiekviena gali pasirinkti, kas tinka ir patinka, kas nesukelia alergijos, nesausina odos (kaip kad ramunėlių arbata).

Aš dažniausiai šaldau žaliąją arbatą ir agurkų sultis. Anksčiau tirpdydavau medų, bet dabar jo atsisakiau, nes tai stiprus alergenas. Kita vertus, tikiu, kad tokį pat efektą turėtų ir užšaldytas vanduo. Čia didžiausia jėga yra ne skysčio gydomosios ar drėkinamosios savybės, o šaltis.

Kita procedūra, kuria savo veido odą lepina R.Kulvinskytė-Miškinė-Eidukonė – ant veido dedamas rankšluostis, suvilgytas kone verdančiame vandenyje. Vanduo, pasak Rimantės, turi būti toks karštas, kad vos galėtum kentėti.

„Pradėjusi daryti šias procedūras supratau, kad visa grožio jėga yra ne prabangiuose kremuose, o mumyse. Tiek karštas rankšluostis, kuris yra puikus būdas nuvalyti makiažą, tiek ledukai, kurie labai gerai veikia odą pabudus iš ryto, suaktyvina poras, skatina kraujotaką, − sužadina natūralius geriausius vidinius mūsų kūno procesus. Ir tai realiai veikia“, − sakė moteris.

Natūralias grožio priemones mėgstanti moteris yra išbandžiusi ir odos volelius su adatėlėmis. Tai gana aštri procedūra, bet Rimantei ji paliko labai teigiamą įspūdį. Mat perbraukus veidą adatėlėmis nusėtu voleliu kurį laiką tikrai nesijauti puikiai, procedūra gana skausminga, tačiau tai skatina odą atsinaujinti, suaktyvina kraujotaką ir kolageno gamybą.
„Labai tikiu ir veido mankšta. Veido jogai tūkstančiai metų, bet mes Lietuvoje sunkiai ją atrandame. O juk veidas, kaip ir visas kūnas, turi daugybę raumenų, kuriuos reikia treniruoti. Mankšta yra labai naudinga ir duoda ilgalaikius rezultatus.

Vis juokiuosi, kad stovėdama automobilių spūstyse galiu juokinti kitus vairuotojus ir taip sumažinti jų kančią dėl prarandamo laiko – mašinoje dažnai darau veido mankštą, o tai, pripažinkime, atrodo mažų mažiausiai juokingai.
Žandus išpučiu ir antakius kilnoju ir migdydama dukrelę Luną – juk reikia užsiimti kažkuo naudingu, rodos, tokiame laiko gaišinime, kai nieko kito daryti negali, tik niūniuoti“, − šypsojosi garsi moteris.

Rimantės Kulvinskytės grožio paslaptis – ledas, karštis ir veido mankšta

Rimantė Kulvinskytė. Asmeninio archyvo nuotr.

 

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai